Субота, 27.04.2024, 03:38















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 339 340 341 342 343 ... 351 352 »
         Однією з ефективних форм роботи  в школі є проведення предметних тижнів, які готують вчителі-предметники разом з учнями. Глибше пізнати той чи інший предмет, відкрити для школярів нові його грані - завдання кожного предметного тижня. З 7 по 14 лютого у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів вчителями було організовано та проведено цикл заходів   об’єднаних в предметному тижні математики та фізики.
Павлюк Міхаєла Георгіївна та Панчук Леонтина Тодорівна продовжили добру традицію проведення тижня математики. Вчитель фізики Панчук Дорин Васильович  зацікавив всіх учнів школи до участі у цікавих заходах.
07.02  На загальношкільній лінійці відбулося відкриття тижня. Цього дня вчитель Панчук Д. В. провів відкритий урок з фізики у 8-му класі. Також організував після уроків захід  «Фізика у їдальні». Учні 11-го класу дослідили та  розповіли всім присутнім   про властивості кухонного приладдя з різних матеріалів та якості. Запропонували  різноманітні поради, фокуси та незвичайне меню. Захід пройшов жваво і цікаво.
11.02   Надзвичайно цікавими  пройшли математичні конкурси проведені вчителями математики  Павлюк М. Г. та Панчук Л. Т.
12.02  Брейн –ринг між учнями 5-го та 6-го класів.
13.02  Кульмінацією тижня став конкурс «Математички чи математики» серед дівчат та хлопців 7-11 класів. Школярі показали, що вони люблять математику і знають як використовувати свої знання на практиці .
14.02  Вручення грамот та нагород зробили підсумки тижня  яскравими.
ЗДВР  Чупрун В.Л.

































Проглядів матеріалу: 1036 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.02.2014 | Комментарії (1)

       Сьогодні, 22 лютого 2014 року, на базі Вищого професійного училища №3 м. Чернівці стартував ІІІ Всеукраїнський етап учнівської олімпіади з психології та педагогіки. В урочистому відкритті взяли участь: директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін, головні спеціалісти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Наталія Голубяк та Оксана Сакрієр; завідувач науково методичного центру практичної психології та соціальної роботи ІППО ЧО Діана Романовська; директор ВПУ №3 м. Чернівці Олеся Нікішина.

Із вітальним словом до переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади звернувся Григорій Іванович, побажавши їм ентузіазму, успіхів та нових звершень.

Також до учнів звернулася Оксана Леонідівна, яка побажала школярам максимальної зібраності та впевненості у власних силах.

Діана Романовська ознайомила присутніх із алгоритмом проведення інтелектуальних змагань.

Олімпіада відбувається у один тур, який складається із двох частин. І частина (теоретична) включає тести психолого-педагогічної спрямованості, творчу письмову роботу та аналіз психолого-педагогічної ситуації. ІІ (практична) частина передбачає презентацію відео-міні-уроку для учнів початкової школи з використанням мережних технологій, засобів комунікацій.

Учасниками олімпіади стали учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів краю. Участь в інтелектуальних змаганнях взяли усі школярі, із 30 зареєстрованих.








Проглядів матеріалу: 1182 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.02.2014 | Комментарії (0)

   Найпереконливіше до миру закликатиме той, хто зустрічався з війною та смертю віч-на-віч.  Хвиля пам`яті та вшанування воїнів у афганській війні прокотилася школами Глибоцького району: зустріч з воїнами-афганцями, урок-реквієм, патріотичний диспут, тематична виховна година, хвилина мовчання,  загальношкільна лінійка, перегляд документального фільму,  участь у районному мітингу, - далеко неповний перелік заходів, проведених у навчальних закладах.

     Мету такого розмаїття влучно окреслено заст. дир. з вих. роб. Нижньосинівецької ЗОШ – Унгурян М. І.: «Чи потрібно взагалі згадувати про цю війну? Дехто вважає, що не треба. Але ми впевнені – необхідно згадувати доти, аж поки людство спроможне буде сказати: «Ми не тільки не хочемо війни, ми зробили все, щоб її не було, і її не буде!»

    Навчити вихованців цінувати мирне небо, розбудити у дитячому серці любов до Батьківщини,  - саме на це були спрямовані  зусилля педагогів, які знаходили і потрібні слова, і методи та засоби, щоб донести патріотичну ідею до свідомості учня.
-       Так, вчитель військової підготовки Глибоцької ЗОШ – Урсу В.М. разом з  учнями 9-11-х класів вшанували загиблих біля пам’ятника воїнам-афганцям;
-       вчителем захисту вітчизни Глибоцького ліцею було проведено військово-історичні уроки, а також зорганізовано зустріч із воїнами-інтернаціоналістами;
-       бібліотекарем Димківського НВК – Сандуляк Т.К. організовано тематичну книжкову виставку;
Проглядів матеріалу: 1092 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (0)

В Україні глибоко шанують пам`ять основоположника вітчизняної психолого-педагогічної думки, учителя учителів Костянтина Дмитровича Ушинського.

Видатний вітчизняний педагог Костянтин Дмитрович Ушинський займає чільне місце серед когорти славетних. Він прагнув підпорядкувати актуальні питання навчання і виховання служінню інтересам своєї Батьківщини і народу. 20 томів його праць свідчать про його невсипущу енергію, про енциклопедичність ученого. Він створив наукову педагогіку, якою і сьогодні, майже 140 років по його смерті, користуються вчителі, педагоги будь-якої національності.

Знайомство з педагогічною діяльністю  й  науковими ідеями К.Д. Ушинського – професійний обов’язок кожного педагога.

Саме актуальним проблемам використання творчої спадщини К.Д.Ушинського в українській школі ХХІ століття були присвячені педагогічні читання «Учитель усіх учителів», які пройшли у Чагорській ЗОШ І-ІІІ ступенів 19 лютого .

         В учасників педагогічних читань значний інтерес викликали відеопрезентації сторінок  та виступи вчителів з тем : «Життя як філософія  К.Д. Ушинського», «Духовний потенціал творчості К.Д.Ушинського»,  «Слово про Вчителя» (видатні діячі  про К.Д.Ушинського), «К.Д.Ушинський – педагог світового масштабу», «К.Д.Ушинський – очима дітей», «К.Д.Ушинський  та Україна», «Уроки життя і  творчості К.Д.Ушинського», які підготували педагоги школи :  Яловко В.С.,Поштарь Н.М.,Постайчук Ю.М., Ізмайлова К.В.,Коняк В.Г.

З педагогічними ідеями видатного вченого про навчання мовленню учнів, лінгводидактичний підхід до навчання дітей рідної мови  ознайомила учасників педагогічних читань заступник директора з НВР Козачок Н.С.

Усіма виступаючими було відзначено, що спадщина великого педагога    це цінний внесок до скарбниці світової педагогіки, який ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1145 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (0)

   В рамках «Тижня педагогічної майстерності» відбулось методоб'єднання вчителів початкової ланки. На МО були обговорені  листи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту: «Щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів ЗНЗ», «Про недопущення перевантаження учнів початкових класів надмірним обсягом домашніх завдань». На уроках та позакласних заходах були присутні вчителі та батьки учнів 3 – 4 класів. Батьків  найбільше цікавило питання впровадження у майбутніх п’ятикласників другої іноземної мови. На всі питання присутніх відповів заступник директора з навчальної роботи Чобану М.І. Вчителі Залуська М.М. та Падурару М.М. продемонстрували знання учнів на уроках. Вони провели уроки на високому методичному рівні,  використали інтерактивні та комп’ютерні технології. Всім було цікаво! Батьки  брали активну участь у підготовці і проведенні методоб'єднання.

Голова МО – Дуткович О.Г.







Проглядів матеріалу: 1000 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (1)

   19-20 лютого в спортивних залах Корчівецької, Молодійської, Валякузьмінської ЗОШ, Глибоцького ліцею та Глибоцької ДЮСШ пройшли змагання з баскетболу серед дівчат в залік 69 районної спартакіади школярів. В змаганнях прийняли участь 21 команда, а це 12 команд ЗНЗ І-ІІІ ст. та 7 команд ЗНЗ І-ІІ ст.

В результаті проведених змагань І місце серед ЗНЗ І-ІІІ ст. зайняла команда Глибоцької ЗОШ( вчитель Стрільчук М.А.), ІІ місце – Старововчинецького ліцею( вчитель Баланюк П.І.) та ІІІ місце – Корчівецької ЗОШ( вчитель Куницький Д.В.). Відповідно серед ЗНЗ І-ІІ ст. І місце вибороли дівчатка з Йорданештської ЗОШ №2( вчитель Бойку М.К.), ІІ місце – Валякузьмінської ЗОШ( вчитель Магас П.П.) і ІІІ місце – Михайлівського НВК( вчитель Гушул В.І.).

Всі переможці та призери районних змагань були нагороджені грамотами управління освіти Глибоцької РДА.

        Методист РМЦ                                     М.Г. Лях













Проглядів матеріалу: 1055 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (3)

     Зазвичай на такий шкільний захід запрошуються всі бажаючі. От і сьогодні, 20 лютого, серед численних батьків, гостями школи були й 36 слухачів курсів при ІППО ЧО - заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи з усієї Чернівецької області та їх незмінний керівник-куратор Бальон М.В., а також методист Глибоцького РМЦ Колесник А.І. Дирекція школи на чолі з  Лупуляк О.Г., проводячи екскурсію закладом, знайомила гостей з напрямками навчально-виховної діяльності, основними досягненнями і традиціями школи, а також відповідала на всі запитання відвідувачів.

Колектив школи для гостей організував та провів ряд заходів, відповідно до попередньо затвердженого плану.

Протягом дня наші гості були безпосередніми учасниками всього, що відбувалося, адже вони мали можливість спостерігати за дітьми під час уроків, спільно з ними працювати в групах, використовувати технічні та інформаційні ресурси сучасного уроку. 

  "Наші очікування виправдалися у повній мірі. Кожен урок був змістовним, цікавим і унікальним. Ми побували в чарівній, пізнавальнії сучасній казці, де із захопленням працюють діти, а вчителі, як маги-чарівники ведуть їх у світ пізнання з використанням комп'ютерів, планшетів, інтерактивних дошок", - зазначалося під час обговорення. Схвальні відгуки про проведння "Дня відкритих дверей" усі бажаючі мали можливість записати у візитаційній книзі.



























Проглядів матеріалу: 1148 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (2)

       Сьогодні, 21 лютого 2014 року, на базі Чернівецького професійного машинобудівного ліцею розпочався І тур ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Урочисте відкриття відбулося в актовому залі ліцею під керівництвом Юрія Куриша, начальника управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації. Від імені голови оргкомітету, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайла Бауера Юрій Миколайович привітав учасників та побажав перемоги кращим. «Ви вже переможці ІІ та учасники ІІІ етапу змагань. Найкращою винагородою буде участь на державному рівні, а це неабиякий стимул», – зауважив начальник управління освіти і науки.
Оцінюватиме роботи учасників компетентне журі на чолі з Василем Томашем, асистентом кафедри загальної фізики інституту фізикотехнічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, кандидат педагогічних наук.

З організаційними моментами учасників ознайомив Юрій Воскобойник, методист трудового навчання НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО.

Віктор Немеш, в.о. заступника начальника управління сім’ї, молоді та гендерних питань –начальника відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства Департаменту очолюватиме робочий процес ІІІ туру олімпіади.

Обладнаними майстернями та аудиторіями, гарячим обідом учасників забезпечив колектив ліцею під керівництвом Михайла Марчука, директора закладу.






Проглядів матеріалу: 899 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (0)

       Згідно плану районного методичного обєднання 19 лютого 2014 року на базі районного методичного центру відбувся районний семінар учителів художньої культури з проблеми "Моделювання процесу формування у старшокласників естетичного ставлення до мистецтва на уроках художньої культури". Власними творчими наробками поділились учителі Тарашанської ЗОШ Станіцька Я. М., Черепковецької ЗОШ Гнатюк О. В., Волоцької ЗОШ Дан В. М., Димківського НВК Ванзуряк А. І. Свої педагогічні та методичні знахідки презентували колегам учителі Глибоцької ЗОШ Бошелюк А. О., Корчівецької ЗОШ Юрковська Н. С., Коровійської ЗОШ Чимчинська О. І., Глибоцького ліцею Поліщук Н. М., Турятського НВК Амоші І. Д. Презентовано та рекомендовано для використання посібник з бібліотечки "Шкільного світу" та "Художня культура". Творчі завдання, тести, кросворди. Учасниками семінару розроблено рекомендації по удосконаленню уроку художньої культури.







Проглядів матеріалу: 939 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.02.2014 | Комментарії (0)

Ще природа не прокинулася від зимового сну, не заспівали птахи у гаю, проте шкільне життя цього тижня завирувало, защебетало стоголоссям, вразило своєю активністю, святковістю, подарувало всім чудовий настрій та незабутні переживанняЗ метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено «Тиждень англійської мови».

  Тиждень розпочався з ознайомленням учнів школи із планом проведення та завданнями тижня.

    У школі вчителями англійської мови було організовано виставку-презентацію стінгазет "Hoidays", " English-speaking countries” . Відвідуючи її, учні могли познайомитися із Об’єднаним Королівством Великої Британії таПівнічної Ірландії, Канадою, США, Австралією, побачити визначні місця цих країн, видатних письменників та поетів. Слід відмітити газети учнів 6-А, 6-Б та 8 -А класів. ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 1404 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (2)

   «Всі найголовніші іноземні мови можна вивчити за шість років, але для вивчення своєї недостатньо цілого життя»

— Вольтер

     21 лютого представники всіх націй і народностей можуть відзначати Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року.

Головна декларована мета Міжнародного дня рідної мови — сприяння мовній різноманітності світу і стимулювання вивчення іноземних мов населенням різних країн. Крім того, ЮНЕСКО виступило за зближення культур і їх активну взаємодію, зокрема, в мовних питаннях, оскільки саме мови вважаються важливим інструментом розвитку духовної спадщини планети.

Міжнародний день рідної мови можуть відзначати носії 6000 мов, які на сьогоднішній день зафіксовані в світі.

Черепковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів також  не залишилася осторонь відзначення свята «Рідної мови».

Учнями 6- го класу та їх класним керівником, вчителем української мови та літератури Гнатюк О.В. було піготовано та проведено захід «Мова - душа народу».Діти повідомили присутніх про це свято,коли воно було започатковано і як святкується,розгадували загадки,розповідали прислів»я на українській солов»їнній мові.

 Педагог організатор                                               Барарюк  В.І.






Проглядів матеріалу: 1065 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (2)

         20 лютого 2014 року в Сучевенській ЗОШ І - ІІІ ступенів  відбувся районний  семінар вчителів історії та правознавства.
Семінар відкрив Возняк Микола Миколайович, методист РМЦ.  Проблема семінару: «Підвищення фахового рівня та розвиток професійної майстерності вчителів суспільствознавчих дисциплін».
Учасники семінару мали можливість відвідати музейну кімнату закладу та ознайомились з навчально-матеріальною базою. Цікаво та змістовно пройшов урок  історії України  в 11 класі на тему: «Розпад Радянського Союзу й проголошення незалежності України (1985-1991 рр.)», на якому було використано сучасне мультимедійне обладнання та ігрові форми роботи. Незвичайним був урок узагальнення та систематизації знань у 6 класі за темою «Греція у V-IVст. до н. е.». Організувала та провела його вчителька Сучеван Є. Б.
Вчителька Сучеван В. Г. разом з учнями 10 та 11 класів провела позакласний захід «Козацькі розваги». На завершення роботи вчителі історії обмінялися досвідом та підвели підсумки своєї роботи.










 

 

Проглядів матеріалу: 999 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (1)

 " Не цурайтесь того слова,
  Що мати співала,

  Як малого сповивала,
  З малим розмовляла…"
    У Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів 19 лютого у 5-му класі відбувся відкритий урок присвячений 200-річчям від народження Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка. Вчителька української мови та літератури Панчук Адіна Дмитрівна підготувала нестандартний урок з української літератури на тему «Вклонімося Кобзарю».  
Гості були вражені глибоким знанням п’ятикласників життєвим та творчим шляхом Тараса Шевченка. Найяскравішим моментом уроку стала інсценізація діалогу  малого  Тараса зі своєю мамою. Учні читали вірші Кобзаря, розповідали про його нелегке життя, розшукали народні перекази про Шевченка, слухали пісню «Зоре моя вечірняя». Всі учні отримали грамоти за активну участь із зображенням Тараса Шевченка.
У серцях п’ятикласників назавжди залишаться хвилюючі моменти цього незабутьного уроку.
ЗДВР     Чупрун В.Л.



Проглядів матеріалу: 990 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (2)

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття
І голос твій нам душі окриля.
Встає в новій красі, забувши лихоліття
Твоя, Тарасе, рідная земля».
(В.Симоненко)
       У літературі кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко, чия безсмертна спадщина -  одна з найбільших вершин людського генія.
Меглей Віоріка Василівна – вчителька  української мови та літератури  Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст.. провела показовий  урок на тему: «Ми чуємо тебе, Кобзарю ,  крізь століття». На уроці було використано багато різних  форм і методів: робота в групах,  де учні  були поділені на 4 періоди творчості Шевченка. Дуже  творчими учні були під час складання акровіршів та сенканів.
Активними були під час розв’язування кросвордів. Знання учнів про біографію та життєвий шлях Кобзаря  довели  під  час хронологічного диктанту та тестових завдань. Учні збагатили свої знання на цьому уроці і отримали масу позитивних емоцій.


Проглядів матеріалу: 928 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (1)


      В Україні день жалоби за загиблими під час протистоянь, які відбувалися в Києві з 18 по 20 лютого. Освітяни району засуджують будь-які прояви насилля та закликають всіх до примирення. Глибоко сумуємо за всіма  загиблими... 
 Відміна всіх розважальних заходів - тисни тут


Проглядів матеріалу: 1126 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (2)

19 лютого в  управлінні освіти Глибоцької РДА відбувся семінар-навчання з водіями шкільних автобусів. Були присутні  начальник Глибоцького МВС ВДАІ Глибоцького району в Чернівецькій області – Мінько Ю. М. та заступник начальникаЯліков В.І., а також 13 водіїв шкільних автобусів ЗНЗ району .

Було проведено огляд технічного стану автобусів, перевірка знання водіїв щодо правил дорожнього руху  та правил перевезення дітей у шкільних автобусах.

Водії шкільних автобусів обмінялися думками та отримали рекомендації щодо перевезення учнів.



Проглядів матеріалу: 908 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.02.2014 | Комментарії (0)


УВАГА!
Визначено порядок закінчення навчального року та проведення ДПА -
ТИСНИ ТУТ!

ДПА у 4 - х класах - 
тисни тут!



Проглядів матеріалу: 1097 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 19.02.2014 | Комментарії (1)

   14 лютого відбулись фінальні змагання з волейболу серед юнаків             в залік 69 обласної спартакіади школярів.

    В змаганнях взяли участь чотири кращих команди області, які були переможцями попередніх змагань, це учні Новоселицького, Кельменецького, Вижницького та Глибоцького районів.

    Вперта боротьба точилась у всіх зустрічах, а зокрема за вихід у фінал між Глибоцьким районом та Кельменецьким, де наші волейболісти поступились в останній партії з рахунком 23:25.
    Проте зібравши всі сили в матчі за ІІІ–місце наші спортсмени не           залишили ніяких шансів
одноліткам з Вижницького району і впевнено святкували перемогу.

   Слід відмітити, що цього успіху юні волейболісти Жиряда Іван, Жижиян Василь, Русу Костянтин –Димківський НВК; Мокан Віорел- Станівецька ЗОШ; Партарі Маріан, Козачук Андріан, Біблик Василь, Онуфрійчук Валерій, Шапка Валентин – Карапчівський ліцей, досягли завдячуючи наполегливим тренуванням в Глибоцькій ДЮСШ та участю в чемпіонаті району серед дорослих команд, де вони удосконалювали свої техніко-тактичні вміння під керівництвом тренерів-викладачів Сидоряк О.І. та Бойку В.Ф.
 

 Заступник директора

з навч. ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 955 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2014 | Комментарії (1)

   18 лютого 2004 року в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання об'єднання «Струмочок» .

Зупинка «Театральна».Потічок другокласників «Котигорошко».

Учні 2-го класу під керівництвом класовода Малофій Л.І. піготували казку на сучасний лад «Коза дереза». Діти вміло підготували інсценівки та співали пісень, розповідали вірші та танцювали.

На святі були присутні педагоги ,батьки,учні, які відмітили що захід проведено на високому організаційному рівні.

Учні молодших класів отримали масу вражень та задоволення.

     Педагог організатор                                                   Барарюк В.І.








Проглядів матеріалу: 909 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2014 | Комментарії (1)

   Як відомо, кожна людина є творцем своєї долі, сама обирає життєву дорогу і тільки від неї залежить, чи вона буде йти вузькою стежкою невдач, чи широким шляхом людської вдячності і визнання.  Саме таким шляхом впевнено крокує   Гуцуляк Тодор Миколайович – Людина – Вчитель- Громадянин.

  Гуцуляк Тодор Миколайович  народився і виріс у с. Корчівці  Глибоцького району у багатодітній родині ( у сім′ ї було 10 дітей), у якій власним прикладом батьки привили своїм дітям  повагу до людей праці,  до рідної землі, пошану до хліба. З нелегких дитячих років післявоєнного дитинства Тодор Миколайович виніс головну  істину  життя:  хліб – це святиня, чесна праця – мірило людських цінностей, навчання – світоч, який осяє життєвий шлях. У свій час здобув дві вищі освіти, працював на посаді інспектора Глибоцького тоді ще  районного відділу освіти, директором Корчівецької школи та 33 роки (!) очолював педагогічний колектив Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст.

За роки роботи на посаді директора Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Тодор  Миколайович, як мудрий, досвідчений керівник, зумів створити  здоровий, творчий  колектив педагогів – однодумців,  команду ,готову сприймати й втілювати в педагогічну діяльність інновації, яка  прагне досягати ( і досягає) успіху в справі навчання і виховання учнівської молоді.  Директору притаманні  були такі риси характеру як привітність, стійкість настрою, мажорний тон, оптимізм, спокій і витримка, тактовність, уміння працювати з людьми, а без них на керівній посаді ой як нелегко, бо ж керівник – це своєрідний камертон, який налаштовує  увесь колектив на хороший настрій, продуктивність роботи.

Велику увагу приділяв роботі з учнями, зокрема їх вихованню. Порушуючи  закони астрономії й фізики, Тодор Миколайович на усіх педрадах і виробничих нарадах стверджував : дитина – сонце, а вчителі – планети, які повинні обертатися навколо сонця і віддавати йому своє тепло, а не навпаки. Перед дітьми не лукавив і не загравав з ними, а просто вчив і виховував   своїм прикладом : розбивають старшокласники клумби – він з граблями поруч : підкаже, підправить, порадить; прибирають територію школи – не посоромиться взяти віник і показати, як замести. Дбав про благоустрій устрій школи, щоб усім було затишно в ній, бо девізом свого життя обрав слова «Як дітям віддаси усе найкраще, то й  сам досягнеш висоти».

Після багаторічної нелегкої праці свій пост директора Гуцуляк Т.М. передав своєму наступнику, Блисенку Юрію Дмитровичу, людині компетентній, сповненій бажання працювати. Але, як відомо, колишніх директорів не буває, як і не буває колишніх вчителів. Тодор Миколайович і в  мудрі 75 продовжує працювати  вчителем фізики у своїй школі, бажаний і шанований гість усіх загальношкільних заходів, підтримка і порадник педагогічного колективу, який одностайно присвоїв Тодору Миколайовичу звання ПОЧЕСНИЙ ДИРЕКТОР.

 


Проглядів матеріалу: 916 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.02.2014 | Комментарії (2)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024