П'ятниця, 19.04.2024, 19:15















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 341 342 343 344 345 ... 351 352 »

   Кохання! Це почуття подарувало нам велику кількість пісень, балад, поем, трагедій, а також імен: Беатріче, Лаура, Тетяна Ларіна, Шагане. Ми не знали б їх ніколи, якби не чудові вірші, створені на їх честь.

 Кохання  пронизує поезії Володимира Сосюри, Івана Франка, Пушкіна і Лермонтова, Шекспіра і Петрарки, Лесі Українки та Олександра Олеся...
 Отже, у нас сьогодні з вами свято кохання і ми вас щиро вітаємо на святі «Під знаком Купідона
».

Саме такі найщиріші вітання лунали зі сцени актової зали Черепковецької     ЗОШ.14 лютого цього року. Свято підготували учні 10-го класу разом з класним керівником Шотропою М.Д.

Ведучі свята Копачук Євген та Жижій Інна зауважили, що у відомого естрадного співака            

  Віктора Цоя є хороші слова: "Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити”. І нехай у вашому житті завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі любов одне до одного. Чекайте світлого, чистого кохання. І воно обов’язково прийде  до ваших сердець. Надійтеся й вірте в це всією душею.
З святом святого Валентина Вас.

 Педагог організатор                                                        Барарюк В.І.






Проглядів матеріалу: 810 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.02.2014 | Комментарії (0)

  «Не бути коханим — це всього лише невдача,

      не кохати — ось нещастя»

                              Альбер Камю

    14 лютого - свято любові, свято найкращого почуття, яке окрилює,  дає сили і натхнення, радість і захоплення і  завдячуючи якому продовжується життя на землі.

Вважається, що це свято відзначають уже понад XVI століть. Сучасне свято нерозривно пов'язане з ім'ям святого Валентина, якого прийнято вважати покровителем усіх закоханих.

Цей день також святкували і учні Йорданештської ЗОШ І – ІІІ ст. Учнями

11 – го  класу була підготовлена цікава конкурсна програма. Дуже вражаючим було зізнання пар у коханні. Всі пари по своєму були чарівними. Але найбажанішим для  них було визначення за валентинками  - Валентина та Валентини.

Це свято запамятається назавжди для наших учнів!!!! ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 838 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.02.2014 | Комментарії (0)

            Із нагоди 25-ї річниці виводу Радянських військ з Афганістану  в Стерченській ЗОШ І-ІІІст. пройшло ряд заходів. На початку тижня у школі була проведена лінійка «Час і досі не загоїв рани», уроки Мужності « Пам'ять не знає сивини». А 15 лютого 2014 року класним керівником 11-го класу Пшеничко О.П. було проведено захід «Афганістан болить в моїй душі», на який було запрошено воїнів-афгінців нашого села.
   Учні школи приготували цікаві виступи та презентації, в яких розповіли присутнім про долю земляків та висловили своє ставлення до війни. Під час заходу воїни-інтернаціоналісти згадували своє бойове минуле, безкорисливу солдатську дружбу і вірність військовому обов’язку. На честь воїнів-афганців у залі лунали пісні тих років: «Прийшов наказ», «Слава героям». Також діти вшанували хвилиною мовчання пам'ять своїх земляків.  Наприкінці заходу учні школи привітали гостей із пам’ятною датою та подарували їм квіти.
  Афганських подій ніколи і нікому не викреслити з календаря. І скільки б ми не повертались до тих подій, встановлюючи нові і нові факти, змінюючи цифри, все переоцінюючи, істина залишається одна – незмінно житиме пам'ять про Афганістан.

                

Проглядів матеріалу: 907 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2014 | Комментарії (0)

    Ти – вічний біль, Афганістан,
        Ти – наш неспокій.
        І не злічить глибоких ран
        В  борні жорстокій.
    І не злічить сліз матерів,     дружин, дітей –
   Не всі вернулися сини із тих ночей…"
    Після Другої світової війни вихідці з України брали участь у війнах і військових конфліктах у 26 країнах світу, де гідно і мужньо виконували інтернаціональний обов’язок. Та найбільш тривалою і тяжкою стала війсь-ково - політична спецоперація в Афганістані: 160 тисяч українців пройшли вогненними дорогами цієї країни, 3360 не повернулися додому, більш як 8 тисяч зазнали поранення, понад 100 тисяч перенесли складні захворювання. Над головами воїнів - афганців свистіли кулі. Кожна хвилина їхнього життя могла стати останньою. Але їм випало щастя вижити і повернутися до рідної домівки. Тому саме завдяки героям -ветеранам, ми можемо з перших уст почути про жахливі події того часу, їхні тяжкі будні, і нестримне бажання повернутися до своїх рідних.
          14 лютого в Михайлівському НВК було проведено виховну годину на тему: «Афганістан, ти, в нашій пам,яті навіки», присвячену 25 річниці виведен-ня Радянських військ з Афганістану. Метою години було: розширити знання учнів про історичні події Афганської війни; виховувати повагу і шану до воїнів-інтернаціоналістів, до трагічної сторінки нашої історії; розповісти про односельчан, що служили в Афганістані, віддати данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям. У ході уроку учні змогли дізнатися більше про початок етапи, наслідки і втрати війни, переглянути відеоматеріали про страшні події, та виступити з повідомленнями про воїнів – афганців, які народилися в  селі Михайлівка.
           Цього дня ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих воїнів, вшановуємо тих, кому довелося воювати.  А також виявляємо розуміння до воїнів-ветеранів, які пройшли через війну, і для кого вона триває й досі у спогадах, у снах, у думках. Вони цього заслуговують.




Проглядів матеріалу: 834 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2014 | Комментарії (0)

   Сьогодні, 15 лютого 2014 року, на базі КЗ «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» розпочав роботу ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. На урочистому відкритті були присутні члени оргкомітету: начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Георгій Куриш; начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Емілія Бабин; завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО Ольга Біляніна, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації  Діана Юркова; професор кафедри теоретичної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Юрія Федьковича, доктор фізико-математичних наук Іван Гуцул (голова журі); директор КЗ «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» Марина Семанюк; методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО Анатолій Андрух.

Із початком олімпіади привітав присутніх Г. М. Куриш, який передав вітання від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера та побажав учасникам натхнення та комфортності під час виконання олімпіадних завдань. 

Олімпіада відбуватиметься у 2 етапи: першого дня учасники пройдуть тестування та письмово розв’яжуть задачі, другого – беруть участь у демонстраційному та експериментальному турах. Оцінюватиме роботи учасників висококваліфіковане журі. Із 63 зареєстрованих школярів для участі у інтелектуальних змаганнях з’явились 61. Робота олімпіади триває.
Бажаємо учасникам успіхів!






 

Проглядів матеріалу: 809 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2014 | Комментарії (0)

    14 лютого – "найтепліший" день року! Адже саме в цей день, день всіх закоханих, кожен дарує комусь трішечки тепла, любові і добра. У День Святого Валентина усі дарують одне одному «валентинки» — вітальні листівки у вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, які не підписують, і той, хто отримує, повинен сам здогадатися, від кого вони.
У цей прекрасний день наш заклад прикрашали стінгазети, вислови про кохання, привітання. Педагог-організатор Мудрак М. Г. та учнівське самоврядування закладу приготували для своїх товаришів цікаве свято. Учні взяли участь у декількох конкурсах: «Відгадай, хто це?», «Всі повторюйте за мною…», «Хто є головним у сім'ї?», де виявили неабиякі таланти та цінності. Учні 3-4, 7-9 класів разом з учителем музики Дякону В. М. підготували декілька пісень, а саме: «Червона рута», "La oglindă”, "La fereastra din colţ”, "Mi-a adus bădiţa flori…”. Ведучі свята Павленко Каталіна та Ропкол Діана розповіли всім, як святкують День закоханих у різних країнах світу. Цікавою була розповідь учениці 8-го класу Салагор Флорентини про історію свята.
Свято допомогло дітям дізнатися багато нового один про одного, міцніше здружитися і сподіваємось, покращило всім настрій. День був переповнений позитивними емоціями! Учні довели, що вміють, не тільки вчитися, але і відпочивати.

Заступник директора з ВР                                            Зінкевич Д. В.
                                                                                     



Проглядів матеріалу: 793 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2014 | Комментарії (0)

         15 травня 1988 року відповідно до Женевської угоди почався перший етап виводу військ із Афганістану. Останній, другий, етап закінчився 15 лютого 1989 року. Через афганську війну (1979-1989 рр.) пройшло понад 160 тисяч осіб, призваних до лав Радянської Армії з України.
Тривала афганська війна залишила тяжкі наслідки . Вона жорстоко зачепила усіх її учасників, і особливо сім’ї. Це незагоєна рана, невідступний біль. Не повернулися додому 3360 її синів, з яких 3280 загинули, а 80 пропали без вісті та потрапили в полон. На сьогоднішній день в Україні мешкає близько 150 тисяч учасників війни в Афганістані. З них було поранено понад 8000 і 3560 стали інвалідами. Залишились без підтримки синів 1982 батька і 2729 матерів здебільшого пенсійного віку. Стали вдовами 505 жінок і сиротами — 711 дітей.
13 лютого в Нижньосиньовецькій  школі відбувся загальношкільний  урок для учнів 6-11 кл , присвячений 25-й річниці виводу радянських військ з Афганістану. На уроці був представлений пізнавальний матеріал, документи про події  тих часів.  Зі словом виступила вчителька Ігнатеску В.В.,  дружина воїна-афганця Гринчука В., яка розповіла  учням про ті страшні і жорстокі роки. Вона  представила фотографії чоловіка з армії. Також згадали односельчан, які виконали свій  інтернаціональний борг  в Афганістані: Гринчука В., Зегря В.,Мігоряну В.,Зегря І..
15 лютого 1989 року для багатьох став днем, коли скінчився рахунок втратам наших солдатів, службовців. Важкий, сумний підсумок. Багато матерів і батьків не дочекалися своїх синів, які і не сказали їм: «Я живий...».
Чи треба взагалі згадувати про цю війну? Багато хто говорить, що не треба. Але ми вважаємо, що необхідно згадувати доки, аж поки людство спроможне буде сказати: «Ми не тільки не хочемо війни, ми зробили все, щоб її не було, і її не буде!»
                    ЗДВР  Унгурян М.І.









Проглядів матеріалу: 707 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2014 | Комментарії (0)

    14 лютого на базі Михайлівського навчально-виховного комплексу відбувся  семінар вихователів дошкільних навчальних закладів  та  навчально-виховних комплексів з проблеми: «Рухливі ігри в системі фізичного виховання дошкільників». Мета семінару: вдосконалення фахової майстерності педагогів  у навчально-виховному процесі на заняттях з фізичної культури.
     Директор Михайлівського НВК Каменюк В.К. ознайомив  учасників семінару із закладом.
    Вихователі поглибили і закріпили знання про сучасні вимоги до організації та проведення спортивних вправ та ігор з елементами спорту за Програмою виховання і навчання дітей від 2 до 7 років  «Дитина».
    Спортивна розвага «Зимові  спортивні ігри», яку підготували та провели вихователі Джугалик Ю.В. та Баловсяк Т.В., сприяла не тільки розвитку спритності, фізичних якостей дітей, а й формуванню позитивних моральних та вольових рис характеру.
   Цікаво пройшов майстер-клас «Вчимося володіти м'ячем». Вихователі успішно виконували практичну частину майстер-класу, адже відбувалась вона  на основі продуктивної діяльності всіх учасників.
    Методистом РМЦ Петрик Л.В.  була представлена презентація «Інноваційна здоров'язбережувальна методика «Нордична ходьба».
       Учасники семінару обмінялися педагогічними ідеями щодо використання нетрадиційного обладнання на заняттях з фізичної культури, презентували буклети  та естетично оформлене нестандартне спортивне обладнання.
Робота семінару була плідною і результативною. Педагоги прийшли до висновку, що досягнення позитивних результатів у вихованні здорової, фізично розвиненої дитини можливе за умови, якщо протягом її перебування у дитячому садку здійснюватиметься цілеспрямована робота з формування у неї фізичної культури і культури здоров'я.




















Проглядів матеріалу: 798 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 15.02.2014 | Комментарії (1)

  14 лютого 2014 року у Валякузьминській школі відзначалась пам'ятна дата «День виводу військ з Афганістану». Учні 7 класу підготували повідомлення про Афганську війну, про односельців – учасників бойових дій в цій війні. Пам'ять 15 тисяч загиблих українців була вшанована Хвилиною мовчання .










Проглядів матеріалу: 780 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

"І чому все не так? Адже - все як завжди:
Голубі небеса - над рікою,
Гай той самий і плюскіт той самий води...
Тільки - він не повернувся з бою."
     Мальовниче село Багринівка, що на Глибочині та  держава Афганістан: що спільного? На перший погляд нічого. 1979-1989 роки кривава війна у Демократичної Республіки Афганістан. У цієї війні брали участь двоє хлопців з нашого села. Літом 1979 року хлопців призвали у Радянську Армію. Хлопців звали Ілля Корня та Георгій Патраш. Потім навчання у  Алма- Атинському навчальному підрозділі, де у липні 1979 року прийняли військову присягу, а з лютого  1980 року служба в Афганістані. Хлопці часто брали участь у бойових операціях, були справжніми десантниками — мужніми,  хоробрими,  професійними. 30 грудня 1980 року  десантно-штурмова бригада де служили хлопці проводила бойову операцію в провінції Лагман. У цьому бою   Ілля Корня  отримав важке поранення і помер у госпіталі. За мужність та відвагу Ілля Корня нагороджений орденом Червоної  Зірки (посмертно). Георгій Патраш за мужність та відвагу нагороджений медаллю «Воину – интернационалисту от благодатного афганського народа»…

У Багринівської ЗОШ стало вже традицією вшанування пам’ять цих воїнів. На школі є меморіальна дошка, у школі е куточок присвячений воїнам – інтернаціоналістам. Напередодні відзначається 25-та річниця виведення радянських військ з Афганістану у школі пройшли низко заходів, зокрема урок – реквієм для учнів 10-11 класів.  Директор школи закінчив захід такими словами: «Нехай же наш урок - реквієм не закінчується і після дзвінка. Прийдіть додому, розкажіть про почуте своїм батькам, сусідам, однокласникам, бо про це повинен знати кожен, бо про це повинні пам’ятати всі.»

   

  

Проглядів матеріалу: 794 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

Неофіційний День комп'ютерника відзначається 14 лютого. У 1946 році в цей день громадськості вперше був представлений електронний комп'ютер ENIAC I. Спочатку роботи зі створення обчислювальної машини фінансувала армія США, намагаючись створити спосіб здійснення військових розрахунків та програмування військових дій. ENIAC I пропрацював в американських військах 9 років, його використовували для складання балістичних таблиць армії, після чого розібрали.

        Незважаючи на те, що зараз День комп'ютерника відзначають не тільки в армії, перші моделі комп'ютерів працювали тільки в підрозділах артилерії та авіації. А люди, завдяки яким функціонували ці обчислювальні машини, називалися армійськими калькуляторами. Сучасне святкування Дня комп'ютерника проводиться буквально повсюдно, оскільки комп'ютери настільки тісно вплелися в наше життя, що люди, які займаються їх обслуговуванням, зараз працюють практично у всіх великих організаціях та компаніях. Сьогодні комп'ютер вже не є виключно машиною для військового використання. Майже в кожному будинку зараз можна побачити персональні комп'ютери, які покликані полегшити багато видів робіт людям.

   

   

Проглядів матеріалу: 841 | Завантажив: Bagrunivka | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (1)

План роботи - Тисни тут!
Проглядів матеріалу: 781 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

"Ти – вічний біль, Афганістан,

Ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран

В борні жорстокішій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…

Вже багато літ, як прийшли назад додому,

Та до цих пір чує душа війни оскому,

Та до цих пір  ще стогнуть ночі, ниють рани,

А у снах – «духи» налітають, мов шайтани."

У рамках відзначення 25 річниці з дня виводу радянських військ з Афганістану, в Черепковецьку ЗОШ завітали працівники Глибоцької райкіновідеомережі на чолі з директором Лопуляком С.Л. та кіномеханіками  Цибуляком Д.С., Косованом І.Д.

Учням 5-11 класів було запропоновано для перегляду хронікальний фільм «Афганські листи», завдяки якому діти не тільки почули, а й побачили наочно всю гіркоту і біль Афганістану.

 Педагог-організатор                             ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 795 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (1)

       Війна в Афганістані продовжувалася більше 9 років (з 25 грудня 1979 р. по 15 лютого 1989 р.). Жахливих втрат зазнала у цій війні Україна – 2378 чол.  (більш ніж 17% від загальних втрат).

Учасниками  війни булі понад 160 тисяч вихідців із України, з яких 3432 не повернулися до рідних домівок, а 72 зникли безвісті або потрапили в полон. 2729 матерів втратили своїх синів, 505 молодих жінок стали вдовами, а сиротами – 711 дітей. Понад 8 тисяч військовослужбовців отримали на війні важкі поранення, а 3560 стали інвалідами.

Таким сумними були наслідки тієї війни, яка стала важким іспитом і трагедією для сотень тисяч людей в Україні.

Сьогодні, 14 лютого, учні Димківського НВК провели урок-пам'ять «Афганістан – наша кров на чужій землі», присвячений 25-й річниці виводу Радянських військ із республіки Афганістан. Таким чином, ми теж долучилися до заходів щодо «Року учасників бойових дій на територіях інших держав».

Учні 11-го класу ознайомили старшокласників із подіями Афганської війни. Білан Валентин учень 11-А класу приготував стінгазету «Вічна пам'ять загиблим у Афганістані». А бібліотекар Сандуляк Т.К., також організувала літературну виставку присвячену цієї події.

Афганістан залишається в нашій пам’яті не лише болем утрат, а й мужністю та героїзмом солдат і офіцерів. 

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих синів  України, вклоняємося їхній мужності. Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають досвід молодим воїнам Збройних сил України, підтримають матерів, вдів і дітей полеглих побратимів. Шана і подяка всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

    Вчитель історії Димківського НВК                                  Постевка Д.Д.





Проглядів матеріалу: 723 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

     З метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі в мистецькому житті країни та формуваня творчої еліти України в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» 12 лютого найталановитіші учні Глибоцького ліцею представили журі виступи в номінаціях «Художнє виконавство», «Хореографічне та циркове мистецтво».
                                                                                                                            



Проглядів матеріалу: 731 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

       Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.

    Учні нашого ліцею доброзичливі і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. Щороку в школі проводяться Акції милосердя, метою якої є допомоги малозабезпеченим сім’ям, дітам-сиротам.

Матеріальна допомога, що поступила від сімей школярів була надіслана до організації Червоного хреста та на Всеукраїнську благодійну акцію «Назустріч мрії».

Сподіваємося, що всі учні шкіл України, їх батьки, громадські організації, підприємці дружньо об’єднаються в такій необхідній справі.

Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.

Проведення таких благодійних акцій надасть молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.
Проглядів матеріалу: 804 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

    Люди всього світу 14 лютого відзначають День святого Валентина (День всіх закоханих). Вважається, що це свято відзначають уже понад XVI століть. Сучасне свято нерозривно пов'язане з ім'ям святого Валентина, якого прийнято вважати покровителем усіх закоханих.

Так 13.02.2014р. вихователем молодшої групи Заіць М.М. було проведено тематичне заняття до дня Святого Валентина , метою якого , було виховати у дітей любов до рідних, близьких, повагу до оточуючих людей, товариські та дружні почуття. Розширити традиції святкування дня Валентина . Розвивати творчу активність дітей, виховувати почуття  дружби, взаємоповаги.

Свої почуття малята вклали в святкові Валентинки. Ці символи любові виготовлені своїми руками , малята подарують людям , які їм симпатизують: хтось вихователю; хтось мамі, а хтось своїй першій любові. Адже в нашому житті ,  все починається з любові.






Проглядів матеріалу: 733 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (0)

  12 лютого 2014 року на базі Сучевенської ЗОШ І- ІІІ ст. відбувся районний семінар учителів   1-х класів з проблеми "Шляхи активізації навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів". Учасників семінару привітали  члени учнівського самоврядування, які розповіли  та презентували  заклад в якому навчаються, його історію, традиції і сьогодення.

 На високому методичному рівні, цікаво і змістовно був проведений  відкритий урок навчання грамоти  у 1-А класі вчителем Міглей Ф. Г. за темою «Звук і буква – з». Вчителька показала як працювати над удосконаленням читацьких навичок, розвивати аналітико-синтетичні здібності,   спостережливість, увагу, зв’язне мовлення, збагачувати словниковий запас учнів, виховувати допитливість, дбайливе ставлення до природи. Учні за п’ять місяців навчання в школі продемонстрували вміння організовувати своє робоче місце, орієнтуватися в часі, планувати свої дії, уміння співпрацювати в парах  та проявляти ініціативу , здатність чітко мислити та відповідати.

Також змістовним був виховний захід « A.Suceveanu în creația copiilor...» організований МО початкових класів. Семінар пройшов  повчально.      Учасники семінару відзначили професіоналізм Міглей Ф. Г., її відкритість, щире бажання поділитися своїм досвідом з колегами.

 Вчителі взяли для своєї роботи багато нового,поділилися своїми враженнями та пропозиціями, обмінялися досвідом роботи і визнали ,що подібного роду семінари приносять велику користь у роботі за новим державним стандартом.

     Методист РМЦ                                 Е. М. Леонтій






















Проглядів матеріалу: 786 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (1)

Урочисто та весело відзначили свято "Прощання з Букварем" учні першого класу Черепковецької ЗОШ. Діти із задоволенням продемонстрували батькам та педагогам своє вміння злагоджено співати пісні, інсценувати, виразно читати улюблені вірші. Сподіваємося, що свято надовго запамятається першачкам та посилить у них бажання читати цікаві книжки. А розумний Букварик знову і знову буде навчати читанню найменших школярів.

 

Педагог-організатор                                                    Барарюк В.І.


 

Проглядів матеріалу: 1075 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 14.02.2014 | Комментарії (1)

   13 лютого 2014р. в актовій залі Черепковецької ЗОШ відбулася зустріч з воїнами – афганцями нашого села. Ця зустріч - данина пам'яті всім, хто був причетний до героїчної і трагічної афганської війни, що тривала у два рази довше, ніж Велика Вітчизняна.Втрати молодих життів на афганській війні чорним смерчем пронеслася над просторами України.Це горе ніколи не відболить, не виплачеться - доки житимуть батьки, брати і сестри, вдови та діти, підступно вбитих у горах і долинах Афганістану, синів України. За кожним воїном - афганцем - доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя.У страшному полум'ї війни народжувалася нова плеяда героїв. Хто ж вони, герої Афганістану, які завітали на нашу зустріч ?

       Алексєєв Іван Лукіч,

       Косован Іван Іванович,

       Карпюк Мафтей Іванович,

       Костенюк Іван Васильович.

Для них свої вірші читали юні поети 11 класу Ткачук Микола та Щербановська Іванка , Заболотнюк  Надія виконала патріотичні пісні.

Не залишила байдужими і книжкова виставка .На добру згадку сільським головою Атаманюком В.М. кожному учаснику зустрічі подаровано пам`ятні призи та медалі 25 -річчя виведення військ із Афганістану .

 Педагог організатор                                                     Барарюк В.І.



<!--"-- ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 900 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024