Неділя, 19.05.2024, 18:39















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 56 57 58 59 60 ... 351 352 »

Інститут модернізації змісту освіти розпочав прийом проектів електронних підручників для розгляду на предмет надання їм грифу рекомендовано Міністерством освіти і науки України.

Проекти електронних підручників, що отримають гриф МОН зможуть взяти участь у конкурсному відборі підручників, що відбудеться в 2019 році.

Загалом, до переліку електронних підручників для проведення конкурсного відбору у 2019 році включено 10 назв підручників для учнів 2, 5, 6, 10 та 11 класів.

Проглядів матеріалу: 334 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (0)

     Згідно наказу по Камянському ДНЗ у дошкільному навчальному закладі з 15 по 19 квітня було проведено «Тиждень безпеки дитини». Заходами були охоплені всі вихованці та робітники ДНЗ. Під час тижня безпеки діти мали змогу отримати нові знання, закріпити їх за допомогою різноманітних дидактичних ігор та наочності. Вихователі планували освітньо – виховну роботу щодо формування у дітей уявлень про можливу небезпеку природного і техногенного характеру, ознайомили батьків вихованців з усіма досягненнями, які здобули їх діти за тиждень.

Проведено спортивну розвагу для вихованців « Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося!».

З вихованцями старшого дошкільного віку було проведено зустріч з працівником ДСНС м. Чернівці Андрієм Васильовичем Федюком , батьком нашої вихованки, екскурсії вулицями села, до пожежної частини. В усіх вікових групах проводились тренінги з моделюванням ситуацій практичних дій «Маленькі рятівники», «Один дома», «Я загубився», «Безпечно-небезпечно», «Знавці правил пожежної безпеки». Доречним був виступ артистів Чернівецького Академічного театру ляльок з виставою «Як лисиця пташкою була» з питань особистої безпеки та правил поведінки з незнайомцями.

Тематичний тиждень допоміг більш детально та ефективно підійти до вирішення завдань щодо безпеки життєдіяльності дошкільників.

Домніка Балан, вихователь-методист закладу

Проглядів матеріалу: 322 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (0)

     Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи, вражаючим небесним явищем, яке приковує нашу увагу. З’являється місточок, який з’єднує землю з небом – це чарівна веселка. Це не просто гарне видовище, а й велика радість. Вона змушує посміхатися, піднімає настрій. А тому з 8 квітня по 12 квітня 2019р у Молодійській школі розпочався тиждень початкової школи під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору, у дитячих виробах та навчальних матеріалах. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Метою проведення кольорового тижня є:

  • Впровадити в практику роботи з дітьми елементи кольоротерапії, як методику покращення здоров’я за допомогою кольорів.
  • Розкрити значення кольорів, розширити знання дітей щодо особливостей і специфіки кольорів.
  • Використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, креативності.
  • Цікаве , веселе та пізнавальне проведення часу.
  • Сприяння розвитку навичок рефлексії.

Понеділок - День червоний.

Він яскравий і казковий

В «червоний» день 2-Б клас ( вчитель - Балан Н.В.) палав яскраво вогняним полум’ям. Діти принесли до школи рум’яні яблука, цукерки в червоних обгортках, нa партах з’явилися книжки в червоних обкладинках, червоні - олівці, фломастери, лінійки. Тут же знайшли місце червоні бантики, стрічки, обручі. Діти одягнені в одяг червоного кольору.

День проходив під девізом « В маленькому серці любов палає, для зла і зневаги місця немає». Діти пригадували слова «червоного» кольору. На уроці української мови учні звертали увагу на фрукти червоного кольору, якими ласувала гусениця.

Діти виготовляли сердечка -закладки. А також подарували всім тепло своїх сердець.

2-Б-тисни тут

Вівтор ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 502 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1079 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (0)

    Новий зміст освіти — отримання компетенцій замість «зубріння», партнерство між учнем, учителем і батьками, а також форма навчання за одиночними партами, використання під час уроків інтерактивного мультимедійного обладнання - про це можуть розповісти вам першокласники, які навчаються у Новій українській школі.

Цікавий креативний дизайн та мотивуючий простір для школярів, сучасні технологічні рішення, новітнє обладнання, а також створення умов безбар’єрного доступу для можливості інклюзивного навчання. Так це все реально. Приємного перегляду.
Чагорська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чагорської сільської ради Глибоцького району - фото https://photos.app.goo.gl/pKzTTiTHgHx2gi4r5
Тереблеченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Глибоцької районної ради Глибоцького району - фото https://photos.app.goo.gl/H94vMVd9LW3HiKwaA
Хотинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Хотинського району https://photos.app.goo.gl/GFLGjLDf8ZfohfY59
Проглядів матеріалу: 342 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (0)

    Районний семінар вчителів румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної), що відбувся на базі Димківського НВК, відвідали педагоги всієї області разом з методистом ІППО ЧО Говорнян Л.С. Такий інтерес до методичного заходу не випадковий: досвід роботи презентувала головний спеціаліст управління освіти, координатор РМО вчителів румунської словесності Домніка Міхай-досвідчений, активний, творчий педагог, майстер своєї справи. Тож захід став майстер-класом для присутніх: презентовано нетрадиційні форми організації освітнього процесу, обговорено теорію поколінь, окреслено образ сучасного вчителя,- все у активній взаємодії між учнями, педагогами та гостями заходу. Літературна кав`ярня, експрес-опитування, короткотривалі та довготривалі проекти, портфоліо, дискусії та презентації , що запропонувала учасникам зустрічі Домніка Міхай, мали практичну спрямованість на підвищення фахової майстерності вчителів румунської мови та літератури Глибоччини. Учасники семінару взяли активну участь у обговоренні шляхів підвищення якості навчання, мотивації учня до освіти, активізації його пізнавальної діяльності та зробили висновок, що компетентний творчий педагог та оптимальне освітнє середовище є ключем до якості освітнього процесу.

Голова РМО Марина Шапка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 398 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (1)

Відповідайте завжди тільки добром,

тільки так можна зробити цей світ кращим.

Відповідайте добром або не відповідайте ніяк.

    Напередодні Великодня, найсвітлішого християнського свята, учні разом з колективом Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрали домашню консервовану смакоту для наших Захисників, яка була передана заступнику голови РДА, куратор освітянської галузі району - Ілля Костянтинович Лупуляк, очільника волонтерської організації «Козацька Варта», яка разом з громадською організацією «Буковинське об’єднання волонтерів» здійснює регулярні поїздки з допомогою для військових підрозділів на сході України.

Лупуляком І. К. для історико-етнографічного музею школи, були передані фрагменти бойових снарядів та деталі зброї, які були застосовані під час бойових дій на Сході України.

Проглядів матеріалу: 391 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.04.2019 | Комментарії (1)

     У пятницю, 19.04.2019р. на базі Димківського НВК, Глибоцького району був проведений районний семінар вчителів румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної). Тема над якою працювали вчителі «Формування ключових компетентностей педагога як складова підвищення професійної майстерності на уроках румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної). Робота розпочалася з ранкового кола та з ознайомленням плану діяльності. Нестандартною формою виявилося те, що Міхай Д.М., головний спеціаліст управління освіти Глибоцької РДА та вчитель румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної) цього закладу приготувала дискусійну панель Факт-Чекінг (Кажуть що…..А як вважаєте ви?) та очікування вчителів від сьогоднішньої майстерні. Педагоги були заінтригованими, всі з нетерпінням чекали, що буде далі.

А наступним кроком стали відвідування творчих майстерень під назвою літературна кавярня. Показові уроки були проведені у 6–му та 10-му класах. Головною метою стало поглиблення знань про життя і творчість румунських письменників рідного краю які вивчаються за шкільною програмою. У класі панувала атмосфера справжньої кавярні. Матеріал підготовлений для семінару був дуже насичений та різнобарвний, учні продемонстрували гарне володіння рідною мовою, захоплення поезією письменників другої половини ХХ ст. віртуально подорожуючи рідними стежками справжніх митців рідного слова. Учні дослідили і синтезували матеріал: уривки документальних фільмів, інтервю на основі реальних подій, презентації.

Важливим етапом роботи став виступ методиста НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППОЧО, Говорнян Л.С. з теми «Особливості вивчення рідної мови в контексті НУШ».

Таким чином, було підкреслено, що процес розвитку професійної майстерності педагогічних працівників є цілісним і водночас динамічним, оскільки передбачає адаптивність у підходах до змісту та вибору форм і методів у організації навчального процесу. Органічною складовою розвитку професійної майстерності педагогічних працівників у процесі підвищення їх кваліфікації є особистісне та практичне спрямування навчання в системі підвищення кваліфікації. Результатом навчання в системі підвищення кваліфікації є динаміка фахової компетентності, яка виражається в прирості знань, умінь, навичок, досвіду особистісного саморозвитку, творчої діяльності, емоційно-ціннісних відносин, ціннісно-світоглядної спрямованості.

Бажаємо і надалі плідної праці всім педагогам краю!

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 462 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.04.2019 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 1122 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.04.2019 | Комментарії (0)

       Створюємо комікси. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить два малюнки, на яких зображено початок та завершення історії про господиню та вечерю. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме образне мислення, уяву та фантазію, розширить словниковий запас, потренує навички читання та письма, придумуючи репліки героїв.

Розмірковуємо про щасливу родину. Завдання сприятиме розвитку власного індивідуального потенціалу дитини, вмінню взаємодіяти зі світом, спонукатиме до думок про відносини в родині. Дитині пропонується обрати, що, на її думку, робить родину щасливою. Вибрані слова потрібно обвести, зайві – закреслити. Щасливу родину пропонується намалювати.

Святкова математика: обчислювання в межах 100. Це завдання допоможе дитині опанувати додавання й віднімання чисел у межах 100, розвинути увагу й кмітливість. Дитині пропонується розв’язати приклади й дізнатися, яка свічка підходить для кожного торту. Свічки з тортами потрібно з’єднати лініями.

Портрет у промінцях: пізнаємо себе й своїх рідних. Це завдання сприятиме розвитку емоційного інтелекту, мовленнєвої культури дитини, усвідомленню індивідуальності, гідності й неповторності кожної людини. Дитині пропонується подумати про свої особисті риси й якості. Слова-характеристики потрібно записати на сонячних промінчиках. Також пропонується намалювати сонечка для своїх рідних і написати на промінчиках їхні характеристики.

Творче завдання «Моя матуся». Це творче завдання допоможе дитині створити чудове привітання до Дня матері, власноруч намалювавши портрет найріднішої людини та написавши слова, що характеризують маму найкращим чином. За умовами завдання, дитина повинна намалювати зображення мами в сердечку, розташованому посередині аркуша, та вписати слова у спеціальних місцях – різноманітних малюнках навколо.

Головоломка «Знайди слова» до Дня Матері. Це завдання-головоломка допоможе дитині повторити правопис слів, тематично пов’язаних із Днем Матері, потренувати увагу та пам’ять, а також навички читання. У завданні дитині пропонується поле з багатьма літерами, яке вона повинна уважно роздивитись і знайти на ньому п’ятнадцять слів, що мають безпосереднє відношення не тільки до вищевказаного свята, а й до кожної мами.

Тематичний лабіринт до Дня Матері. Це тематичне завдання пропонує дитині допомогти маленькому білченяті прокласти шлях лабіринтом, щоб дістатись до своєї матусі та подарувати їй букет квітів. Як і кожний лабіринт, завдання допомагатиме дитині розвивати довільну увагу, логічне й просторове мислення, а також учитиме досягати цілей, не дивлячись на певні труднощі та перешкоди.

Беремо інтерв’ю в улюбленої родини. Цей комплект завдань допоможе дитині краще пізнати своїх рідних, дізнатися про їхні смаки та вподобання, а також про погляди на важливі світоглядні питання, дізнатися про події, що мали велике значення в їхньому житті, та літературні твори, що вразили їх найбільше та залишили глибокий слід у душі й серці, крім того, допоможе дитині отримати корисні й мудрі життєві поради.

Склади таблицю додавання. Це завдання допоможе дитині покращити та закріпити навички додавання та надалі слугуватиме наочним матеріалом, користуючись яким, вона залучатиме зорову пам’ять і запам’ятовуватиме суми двох чисел в наданому діапазоні. У завданні дитині необхідно заповнити всі клітинки на перетинах рядків і стовпців, додаючи відповідно розміщені числа.

Рахунок до 10: малюємо вікна в будиночках. Це завдання допоможе дитині опанувати рахунок у межах 10, орієнтуючись на кількісне й цифрове зображення, розвинути математичне мислення, увагу та кмітливість. Дитині пропонується намалювати віконечка в будиночках. Цифри на даху зорієнтують, скільки віконечок потрібно намалювати.

Проглядів матеріалу: 474 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

    МОН планує долучати бізнес до навчання дітей у лікарнях. За словами міністра освіти, завданням обласної влади, яка частіше займається організацією навчання дітей при лікарнях, є знайти та заохотити жертводавців підтримувати такі школи.

Відтепер школи перевірятимуть через аудит. Міністерством освіти затверджений Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Документ визначає механізм проведення аудиту, який замінить атестацію шкіл.

Малокомплектні школи мають низьку якість, - Гриневич. На думку міністра, на малокомплектні виділяються більші гроші, натомість отримується гірша якість. Водночас це ті кошти, які можна використати саме на зарплати вчителів.

У Раді зареєстрували законопроект про захист вчителів. Метою законопроекту є посилення захисту педагогічних працівників від погроз, образ, переслідування та фізичного насильства. Необхідність ухвалення документа викликана численними випадками нападів на вчителів.

У Міносвіти створять Команду підтримки реформ. Завданням команди стане надання допомоги під час розробки та реалізації пріоритетних програм реформування, а також зміцнення зв'язків між пріоритетами МОН та підтримкою донорів.

Перші аудити шкіл відбудуться у вересні. У Держслужбі запевняють, що інституційний аудит є першим кроком формування системи забезпечення якості освіти в школах, оскільки він проводитиметься не для виявлення недоліків, а з метою підтримки шкіл.

Гуртожитки закладів ПТО стануть безкоштовними. Уряд затвердив Порядок забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають професійну освіту. Документ запроваджує єдині правила користування гуртожитком та визначає, що проживання учнів має бути безоплатним.

Участь у ЗНО візьмуть 834 учня з окупованого Донбасу. Усі зареєстровані учасники з окупованих територій впродовж кількох років навчались за програмою дистанційної або екстернатної освіти у школах, розташованих на контрольованій території.

В уряді обговорили підготовку до ЗНО-2019. Учасники наради обговорили питання охорони приміщень центрів оцінювання якості освіти та пунктів проведення тестувань, підвезення учнів до пунктів ЗНО, забезпечення фінансування проведення тестування тощо.

Учителя притягнули до відповідальності за політичну агітацію. За інформацією Головного управління Національної поліції в Київській області, вчитель під час уроку порушив законодавство, що виразилось в його висловлюваннях щодо проведення другого туру виборів президента.

У ВР обіцяють встановити фіксовані надбавки освітянам. Парламентський комітет з питань науки і освіти пропонує розглянути законопроект, який встановлює виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30% усім освітянам.

Проглядів матеріалу: 396 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

     19 квітня 2019 року на базі методичного центру управління освіти Глибоцької РДА, відбулася робоча нарада з вчителями фізичного виховання ЗНЗ Глибоцького району. На нараді було розглянуто та опрацьовано ряд питань щодо організації та проведення уроків фізичної культури, правильності та своєчасного проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів, участь шкіл району у 74 районній спартакіаді школярів, проведення семінару – практикуму з вчителями тощо.

Було визначено терміни своєчасної подачі до управління освіти звітності по щорічному оцінюванню фізичної підготовленості учнів.

Вчителям фізичного виховання було презентовано таблицю 74 спартакіади школярів 2018 – 2019 навчального року та вказано окремим навчальним закладам на неповне виконання Положення «Про 74 районну спартакіаду школярів» затвердженого Наказом управління освіти Глибоцької РДА щодо участі шкіл району у 74 районній спартакіаді школярі.

Також було розглянуто питання щодо дати проведення районного семінару – практикуму з вчителями фізичного виховання. Вирішили, що семінар – практикум відбудеться 15 травня 2019 року та презентують його вчителі фізичного виховання Купського НВК№2, Тереблеченської ЗОШ, Йорданештської ЗОШ№1 та Турятського НВК.

Крім цього було розглянуто ще ряд питань, що стосується викладання фізичної культури у школах району.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення.

 

Методист РМЦ     Лях  М. Г.

 

 

Проглядів матеріалу: 315 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

     Сім'я, родина – найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим. Сьогодні у нашій школі пройшло родине свято «Родина, родина від батька й до сина», яке підготували учні 5-Б та 9-Б классу разом з класним керівником Блуй Софією Георгіївною.

Найважливіше, що є у кожної людини – це її близькі, тому що рідні найбільше люблять нас. Підтвердженням цього є те, що вони роблять для дітей: доглядають, вчать ходити, розмовляти, ведуть в садочок та до школи, хотять, щоб ми були чесними, добрими і справедливими, вкладають частинку своєї душі у виховання.

Сім'я – скарб кожної людини. Варто пам’ятати про це, бо найщиріші, найдобріші люди у нашому житті –батьки, брати і сестри та родичі.

Проглядів матеріалу: 290 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

      В Луковицькій ЗОШ в рамках тижня фізики було проведено ряд заходів, а саме:

  • відкритий захід у 8 класі «Інтелектуальна гра «Цікава фізика»»;
  • цікаві відкриті уроки в різних класах;
  • круглий стіл з учнями старших класів «Проблеми науки ХХІ ст.»;
  • виставка малюнків та літератури на тему «Космос далекий і близький».

 

Проглядів матеріалу: 371 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

       «Добро починається з тебе» під таким девізом пройшов цей тиждень у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. під час якого була проведена 14 акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», у якій взяли участь і учні нашої школи. Зібрані кошти будуть переведені на рахунок благодійного фонду для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні Чернівецької області.

Кожного дня ми прокидаємося і дякуємо Богові за цей прекрасний день. Ми повинні бути добрими, чуйними до інших, допомагати при можливості, любити ближніх своїх, як самих себе. Наші дітки постаралися донести цю любов із свого серця до сердечок дітей, які потребують їхньої підтримки та допомоги. Сподіваємося, що наш маленький благодійний внесок допоможе комусь, і тоді «дитяче серденько буде жити!»

 

 

 

Проглядів матеріалу: 337 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

18 квітня 2019 року на базі РМЦ відбулось засідання школи становлення професійної майстерності молодого педагога.

Л. Петрик, методист РМЦ провела майстер-клас: «Сучасні підходи до логіко-математичного розвитку дошкільника», Н.Чорней, вихователь-методист Черепковецького ЗДО провела майстер-клас з малювання «Великодня писанка».

Засідання школи відбулося в дружній атмосфері взаєморозуміння та взаємоспілкування, сприяло удосконаленню педагогічної майстерності молодих вихователів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 338 | Завантажив: Венера | Дата: 18.04.2019 | Комментарії (0)

      Підвищення вогневої виучки та вдосконалення навичок володіння стрілецькою зброєю юнаками випускних класів шкіл Глибоччини є складовою військово-патріотичного виховання молоді.

Так, в рамках програми з військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, 16 квітня 2019 року   випускники 11-х класів на чолі з методистом РМЦ   Швецем В.Г.   взяли участь у вогневих тренуваннях та навчальних стрільбах, які відбулися на  загальновійськовому полігоні "Прибан".  Складання нормативів з стрільби бойовими набоями були організовані офіцерами Чернівецького обласного військового комісаріату та Глибоцького районного військового комісаріату.

Випускникам було проведено бесіду про умови вступу на навчання у вищі військові навчальні заклади України.

В ході навчальних стрільб учні на практиці ознайомились із правилами стрільби зі стрілецької зброї, правилами безпеки під час навчальних стрільб, послідовністю дій стрільця з автомата під час приготування до стрільби, проведення і припинення стрільби. Всього 310 учнів виконали успішно вправу навчальних стрільб бойовими набоями з автомата Калашникова.

Та найголовніше випускники відчули себе причетними до військової справи і стали на крок ближче до захисту своєї Вітчизни.

 

 

Проглядів матеріалу: 329 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2019 | Комментарії (0)

     12 квітня у районному методичному центрі на базі Глибоцької гімназії та Глибоцького ліцею було проведено районний семінар вчителів трудового навчання (обслуговуючі види праці) на тему «Розвиток ключових компетенцій на уроках трудового навчання».

На початку семінару методист Трошина Н. В. ознайомила присутніх із планом проведення семінару та провела брейнстормінг «Формування компетентностей на уроках трудового навчання», спрямований на підвищення професійної активності вчителів шляхом групового пошуку ідей.

Учителем Глибоцької гімназії Максимюк Л.І. був проведений флеш-меседж «Використання інноваційних педагогічних технологій на уроках трудового навчання», на якому було продемонстровано застосування ментальних карт, лепбуків, QR-кодів та ін. для активізації пізнавальної діяльності учнів.

Велику зацікавленість у присутніх викликала презентація Web-квесту «Побутові електроприлади», який було проведено у 6-Б класі Глибоцької гімназії.

На майстер-класі «Кадмейкінг. Виготовлення пасхальної листівки у техніці «Iris folding»» , проведеному вчителем трудового навчання Глибоцької гімназії Максимюк Л.І. педагоги мали змогу виготовити цікавий виріб у формі писанки. Для цього вони користувалися ай ріс-шаблонами та матрицями підбору кольорів.

  Виступивши перед учителями з доповіддю «Формування творчих компетентностей учнів на уроках трудового навчання», наголосила на необхідності творчого підходу педагогів у навчальній діяльності. Бомпа О.М. поділилася своїм досвідом роботи, представивши презентацію «Проектна діяльність як метод дослідження та вивчення скарбів культури, історії, традицій українського народу.» Педагоги районудізналися про історію виникнення народної ляльки, про значення оберегових ляльок. По закінченню Бомпа О.М. провела майстер-клас «Виготовлення ляльки-мотанки «Дзвіночок». Усі учасники семінару із захопленням робили мотанки за всіма правилами українських оберегових ляльок , без ножиць і голок. Результат був вражаючим. Учасники семінару одержали масу позитивних емоцій.

На завершення семінару методистом Трошиною Н.В. був анонсований конкурс кабінетів трудового навчання, який проводитиметься у наступному навчальному році. Також піднімалося питання забезпеченості підручниками. Обговорення семінару та розроблення методичних рекомендацій пройшло за круглим столом у дружній невимушеній атмосфері.

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 395 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2019 | Комментарії (0)

      11 школярів Глибоцької гімназії, членів наукового товариства учнів «Гіперіон», під керівництвом вчителя фізики Романюка Віктора Михайловича єдині з Чернівецької області взяли участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі, який проводив Національний центр «Мала академія наук України» «МАН - ЮНІОР ЕРУДИТ» на засадах STEAM - освіти. Конкурс проводиться щороку у вересні – грудні для залучення до науково-дослідницької діяльності учнів 5-11 класів. Метою заходу є поглиблене вивчення фізико-математичних та технічних наук.
У цьому престижному конкурсі брало участь більше 9922 учасників в таких номінаціях: Астроном, Еколог, Історик, Технік. Географія заходу дуже широка - 23 регіони України та зарубіжжя, але наші гімназисти дуже успішно виступили, отримавши 11 дипломів І ступеня.
Такому високому результату сприяло те, що наполегливим та працьовитим учням пощастило з творчим, знаючим, закоханим у свою справу учителем фізики Романюком Віктором Михайловичем.
Нових творчих звершень, юні фізики!

Проглядів матеріалу: 359 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2019 | Комментарії (0)

    Відповідно до плану-графіку проведення виїзних методичних студій 12 квітня 2019 року Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області проведено засідання виїзної методичної студії для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Глибоцького району у форматі методичної платформи та навчального практикуму на базі Глибоцького районного методичного центру.

У роботі методичної студії взяли участь: Бабин Емілія Петрівна, завідувач науково-методичного центру сучасних технологій оцінювання якості освіти ІППОЧО; Мойсюк Наталія Дмитрівна, методист Центру; Цуркан Інна Юріївна, заступник начальника управління освіти Глибоцької райдержадміністрації; Швець Василь Григоровиич, методист Глибоцького районного методичного центру.

Під час методичної студії керівники ЗЗСО та їх заступники мали змогу удосконалити управлінські компетентності щодо організації освітнього процесу та діловодства у контексті законодавчих змін та організації онлайн-тестування.

У ході роботи методичної платформи «Методичний супровід документування управлінської та розпорядчої діяльності керівника ЗЗСО» Бабин Е.П. роз’яснено положення нової Інструкції з діловодства у ЗЗСО та надано методичні рекомендації щодо покрокового документування управлінської інформації. Також учасниками методичної студії опрацьовано нові нормативні документи щодо проведення ДПА у 2018/2019 навчальному році, обговорено проекти наказів МОН України щодо положень про індивідуальну та інституційну форми навчання та розглянуто нестандартні ситуації під час організації освітнього процесу у контексті законодавчих змін.

Учасникам засідання методичної студії було представлено Модель курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників в ІППОЧО, у тому числі, так звану перехідну – для тих педагогічних працівників, які атестуватимуться у 2020 році.

Під час навчального практикуму «Онлайн-тестування як основа підготовки до ДПА та ЗНО» Мойсюк Н. Д. ознайомила учасників заходу з порядком надання послуг Інститутом закладам загальної середньої освіти з організації та проведення онлайн-тестування.

Учасників методичної студії забезпечено електронними методичними матеріалами для використання в роботі та надано вичерпні відповіді на всі запитання щодо організації освітнього процесу в умовах Нової української школи.

 

Проглядів матеріалу: 344 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.04.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024