Понеділок, 29.04.2024, 06:53















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 351 352 »

    МОН надало школам рекомендації з виховання учнів. Рекомендації розкривають питання формування у дітей ціннісних життєвих навичок, профілактики булінгу, кримінальних правопорушень, вживання наркотичних і психотропних речовин, запобігання торгівлі людьми.

У ВР зареєстрований законопроект про якість підручників. В українському парламенті зареєстрований законопроект, метою якого є встановлення чітких вимог до якості навчальної літератури, насамперед тієї, що використовуються у школах.

Здобувачі вчених звань можуть стажуватись дистанційно. За рішенням МОН, здобувачі вчених звань, які через епідемічну ситуацію у світі не мають можливості підтвердити свій міжнародний досвід, зможуть пройти відповідне стажування дистанційно.

Новий навчальний рік: переліки рекомендованої літератури. Міністерством освіти і науки надані переліки навчальної літератури, що рекомендована відомством для використання у закладах середньої та дошкільної освіти в 2020/2021 навчальному році.

Учителі не мають платити за медогляди, - омбудсмен. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов наголошує, що перекладання на педагогічних працівників витрат на проходження обов’язкових медичних оглядів є незаконним та відвертим порушенням їхніх прав.

У МОН планують осучаснити шкільні уроки музики. Міністерство освіти спільно з Mastercard розпочинає проект «Безцінні уроки музики», метою якого зробити шкільні уроки музики сучасними та цікавими для дітей. Обличчям проекту став відомий співак MONATIK.

Вступ на фахового молодшого бакалавра продовжено. Вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб продовжено до 22 серпня.

В УЦОЯО дорікнули репетиторам, які складають ЗНО. В Українському центрі оцінювання якості освіти не схвалюють дії педагогічних працівників, які беруть участь у ЗНО через власні амбіції. У Центрі наголошують, що виконання вчителем тесту нічого не може сказати про його фаховість.

Профспілка засудила заяви про «зайвих» вчителів. У Профспілці працівників освіти назвали цинічною заяву заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева про 32 тисячі «зайвих» учителів в Україні та необхідність раціонального забезпечення закладів освіти педагогами.

В Україні відкриються центри професійного розвитку вчителів. Уряд затвердив Положення про Центри професійного розвитку педагогів. Планується, що центри консультуватимуть вчителів та надаватимуть їм психологічну підтримку. Система центрів має прийти на зміну існуючим методкабінетам.

Половина українців незадоволена дистанційним навчанням дітей. Близько половини українців негативно ставляться до запровадження дистанційної освіти у зв’язку з пандемією. Разом з тим, впровадження дистанційної освіти підтримали 32% громадян.

Дві третини українців підтримують систему ЗНО. Понад 67% українців підтримують зовнішнє незалежне оцінювання, як систему вступу до закладів вищої освіти. Майже 69% вважають, що ЗНО ставить усіх вступників у рівні умови.

Рекомендації МОЗ: учні і студенти зможуть навчатись без масок. Міністерством охорони здоров'я затверджені рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти. Документ визначає умови, яких мають дотримуватись адміністрації закладів освіти усіх рівнів.

Виші самі визначать, як і коли починати освітній процес. За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, університети мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання та форми організації освітнього процесу.

На бюджет зможуть вступити 90 тисяч абітурієнтів. У Міністерстві освіти назвали обсяги держзамовлення в 2020 році. Державне замов ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 265 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.08.2020 | Комментарії (0)

   В Україні 1 серпня стартує вступна кампанія у заклади вищої освіти. Цьогоріч вона матиме такі особливості:

1. Вступ здійснюватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2017-2020 років (результати ЗНО з іноземної мови – лише за 2018-2020 роки).

2. Абітурієнти, які вступають на навчання на основі 11 класів для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» за кошти державного бюджету, можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця у разі наявності конкурсного бала не менше ніж 125.

3. Мінімальна кількість балів із другого та третього конкурсних предметів для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менша 150 балів для здобуття вищої освіти зі спеціальностей: «Медицина», «Педіатрія», «Стоматологія».

4. Конкурсний бал на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше ніж:

130 балів для здобуття ступеня вищої освіти «магістр» зі спеціальності «Фармація, промислова фармація»;
140 балів для здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр» зі спеціальностей: «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародні економічні відносини» та «Міжнародне право».
5. Прийом вступників на навчання за державним замовленням для здобуття ступеня бакалавра, магістра за заочною формою здобуття вищої освіти зі спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» у 2020 році не проводиться.

Проглядів матеріалу: 236 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.08.2020 | Комментарії (0)

     Щоб зробити музичні уроки цікавими та захопливими для сучасних дітей, а також допомогти вчителям творчо готуватись до них, Міністерство освіти і науки України спільно з  Mastercard  розпочинає проєкт “Безцінні уроки музики”. Обличчям проєкту став відомий співак, саунд-продюсер популярних хітів сучасності MONATIK.

“Всебічний розвиток дітей та застосування набутих навичок у повсякденному житті – головне завдання Нової української школи. Мета цього проєкту – вдихнути нове життя в предмет музичного мистецтва, зробити його сучасним, а головне – цікавим для учнів.  У межах проєкту буде створено вебплатформу (сайт), на якій вчителі музичного мистецтва зможуть знайти цікаві ідеї та практичні матеріали для своїх уроків”, – розповіла заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.  

Закордонний досвід, зокрема Нідерландів та Великої Британії, свідчить, що музичне мистецтво вкрай важливе. Дослідження показують, що уроки музики у школі сприяють кращим успіхам учнів і з інших предметів (підвищують показники успішності на 10-18% з математики, читання, іноземних мов), допомагають швидше соціалізуватися, підвищують рівень комунікації у класі, а також покращують ставлення учнів до своєї школи. 

“На початку 2020 року компанія Mastercard провела дослідження серед школярів 2-7 класів України. Воно показало, що лише 45% учнів подобаються уроки музичного мистецтва в школі, 43% вважають їх сучасними та модними. І лише 26% сприймають уроки музики як важливі у порівнянні з іншими дисциплінами. Ми хочемо змінити таке ставлення не тільки в учнів, але й у суспільства в цілому, адже, не нашу думку, музика вкрай важлива для українців”, – додає Наталя Байдала, директор із маркетингу Mastercard в Україні.

Наразі стартує перший етап проєкту – збір цікавих ідей та матеріалів від педагогів, методистів, музикантів та всіх охочих популяризувати музичне мистецтво серед школярів. Він триватиме до 30 листопада 2020 року. Поділитися своїми напрацюваннями можна, зареєструвавшись на сайті проєкту за посиланням.

Всі матеріали, що надійдуть на проєкт, пройдуть експертизу досвідчених педагогів та методистів із практичним досвідом роботи у школі. Найкращі конспекти, методики та вправи будуть опубліковані на сайті проєкту.

Скористатися досвідом колег викладачі музики по всій Україні зможуть вже у новому навчальному році. Восени 2020 року МОН та Mastercard планують провести презентацію сайту з готовими матеріалами. Усі конспекти будуть адаптованими як для дистанційного викладання, так і для звичайного формату роботи у школі.

Нагадаємо, що для вчителів, що викладають мовами нацменшин, розпочався онлайн-курс “Мовний менеджмент в освіті та комунікативні стратегії”.

Проглядів матеріалу: 225 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.07.2020 | Комментарії (0)

     Ми живемо у доволі незвичний та непередбачуваний період. Це пов’язано з карантином, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2. Не є винятком і вступна кампанія до закладів освіти. Але всі пам’ятаємо прислів’я: «Обізнаний – значить озброєний!» Тому заздалегідь для належного планування участі у вступній кампанії до обраних закладів вищої (фахової передвищої) освіти пропонуємо ознайомитись та скористатися ретельно підготовленою покроковою інструкцією вступника з датами вступної кампанії. Отже, що робити, якщо Ви чи Ваша дитина — вступник 2020?

Наближається наймасовіший етап вступної кампанії 2020 року - реєстрація електронних кабінетів і подання заяв для абітурієнтів, які в основному вступають після 11 класів. Зазвичай це напружений період життя для вступників і їхніх батьків, тому пропонуємо розібрати наріжні етапи вступної кампанії 2020 року. Прочитавши статтю, Ви отримаєте корисну інформацію і практичні поради, більш конкретно і всеосяжно зрозумієте основні принципи електронного і паперового подання документів. Ми намагались звернути особливу увагу на типові помилки вступників минулих років, пояснити, як діяти під час зарахування, як за допомогою існуючих електронних сервісів в сфері освіти обрати заклад вищої освіти та ознайомитись з його Правилами прийому, не виходячи з дому.

Тож, що допоможе вам обрати заклад освіти? Для початку варто ознайомитись з Реєстром суб’єктів освітньої діяльності за посиланням, а саме переглянути інформацію щодо закладів вищої освіти. Тут можна дізнатися, яка форма власності закладу освіти; хто керує конкретним закладом освіти; контактні телефони та електронну адресу; фактичну та юридичну адреси, Правила прийому, ліцензовані спеціальності та акредитацію освітніх програм.

Крім цього, вказано ідентифікаційний код закладу освіти, за яким можна отримати більш детальну інформацію з інших джерел відкритих даних. Зокрема, можна дізнатися про можливі судові позови до закладу освіти. Ця інформація допоможе розібратися, чи варто відправляти дитину вчитися в той чи інший ЗВО, і, можливо, платити цьому закладу гроші за навчання.

Крім того, на сайті доступний окремий розділ «Відкриті дані», який дозволяє отримати у форматі Excel наступну інформацію: перелік закладів освіти за типом закладу і регіоном розташування; інформацію про заклад освіти, у тому числі перелік структурних підрозділів і факультетів, ліцензовані спеціальності, кількість здобувачів вищої освіти в розрізі освітніх ступенів, спеціальностей і форм навчання, вартість навчання.

Зрозумівши, який вам найбільше підходить, необхідно засвоїти базові вимоги до подання документів. А саме: у яких випадках подають електронні документи, а в яких паперові; з чого складається конкурсний бал; що таке першочергове зарахування. Для початку ми рекомендуємо вступникам і батькам ознайомитись з Умовами прийому, затвердженими МОН, а також Правилами прийому, які затвердив обраний вами виш.

Вступники на основі повної загальної середньої освіти, тобто після 11 класів, подають електронні заяви через сайт (більш детально ми зупинимось на цій процедурі трохи нижче).

Подача документів у паперовій формі

У паперовій формі подають документи вступники у таких випадках:

  • у разі вступу за співбесідою, іспитами з конкурсних предметів або квотами, передбаченими Умовами прийому, якщо відсутній сертифікат ЗНО;
  • якщо людина вступає на основі документів про повну загальну середню освіту, які видані до 2000 року;
  • якщо вступник бажає реалізувати право на першочергове зарахування;
  • у разі розбіжностей в даних вступника у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) з даними у документі про повну загальну середню освіту (ПЗСО, до 2019 року була назва «атестат», з 2019 року – «свідоцтво») і сертифікаті ЗНО (прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо). У такому випадку неможливо створити електронний кабінет. Але якщо Ви будете дуже уважними і завчасно перевірите написання цих даних у документі про ПЗСО та сертифікаті, зможете подати електронні документи. Документи про ПЗСО можна перевірити он-лайн на сайті https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/. Якщо виявили розбіжності – одразу зверніться: якщо в документі про ПЗСО – до школи або до підтримки ЕК; якщо в сертифікаті ЗНО – зверніться до відповідного Регіонального центру оцінювання якості освіти.
Проглядів матеріалу: 233 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.07.2020 | Комментарії (0)

    Упродовж двох днів, 29 та 30 липня, вступники матимуть можливість створити тестовий електронний кабінет на сайті https://ez.osvitavsim.org.ua/ та подати через нього заяви на вступ. Тестування триватиме з 10:00 29 липня до 22:00 30 липня 2020 року.

У тестуванні можуть взяти участь особи, які  мають: 

  • сертифікат ЗНО та свідоцтво/атестат про повну загальну середню освіту (подання заяв для здобуття освітніх ступенів «Фаховий молодший бакалавр», «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» на основі повної загальної середньої освіти);
  • сертифікат ЄВІ/ЄФВВ та диплом про вищу освіту (подання заяв для здобуття освітнього ступеня «Магістр» на основі вищої освіти).

Тестування має на меті перевірити роботу ЄДЕБО під час пікових навантажень, які припадають зазвичай на перший та останній день реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, а також дати можливість вступникам ознайомитись з інтерфейсом системи.

Важливо. По закінченню тестування всі внесені заяви будуть видалені із системи. Логін і пароль на тестовий електронний кабінет також не будуть працювати. 

Офіційна реєстрація електронних кабінетів розпочнеться 1 серпня з 10:00.

Для полегшення роботи з електронними кабінетами для вступників розроблені спеціальні покрокові Інструкції по роботі з системою для вступу на бакалавра та магістра.

На що слід звернути увагу вступникам перед початком реєстрації електронних кабінетів та поданням заяв:

  • неможливо зареєструвати електронний кабінет на неіснуючу або заборонену в Україні електронну пошту (наприклад, mail.ru, yandex.ru тощо);
  • до електронного кабінету потрібно завантажувати якісні фото, оскільки вони використовуватимуться для замовлення студентського квитка, максимальний розмір файлу – до 1Мб;
  • краще заздалегідь спланувати куди і з яким пріоритетом подавати заяви, оскільки  після того як заклад прийме заяву до розгляду, скасувати її можна тільки із втратою пріоритетності;
  • пам’ятайте, на бюджет можна подати не більше як 5 заяв на будь-які спеціальності;
  • кількість заяв, які можна подати на навчання за контрактом, не обмежується.

Нагадуємо, що МОН розпочинає серію відероз'яснень та інфографік для вступників – у які терміни відбуватимуться ключові етапи вступу, які коефіцієнти будуть діяти, як створити електронний кабінет та подати заяви. 

Проглядів матеріалу: 236 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.07.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 753 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.07.2020 | Комментарії (0)

    Визначено результати ЗНО з семи предметів. УЦОЯО оголошені результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури, іноземних мов, історії України та біології. Учасники, які подолали визначений поріг, отримали рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Реєстрація на додаткову сесію ЄВІ розпочнеться 14 вересня. Для вступників у магістратуру, які не взяли участь або мають бажання перескласти єдиний вступний іспит до магістратури з іноземної мови, буде проведена спеціальна додаткова сесія.

Половина офіційних безробітних має дипломи вишів. Станом на 1 липня 2020 року на обліку в Державній службі зайнятості перебувало майже 518 тисяч офіційно зареєстрованих безробітних. Половина з них мають дипломи закладів вищої освіти.

24 липня виші розпочали реєстрацію на іспити та конкурси. Загалом вступні іспити та творчі конкурси відбуватимуться для вступників на місця державного замовлення з 1 до 12 серпня, для вступників на контракт – з 1 до 22 серпня.

Парламент планує законодавчо знизити вік молоді до 29 років. Верховна Рада прийняла за основу законопроект «Про основні засади молодіжної політики». Законопроект покликаний удосконалити процес формування та реалізації молодіжної політики.

Вступники можуть перевірити свої дані в ЄДЕБО. Вступникам пропонують завчасно перевірити правильність своїх даних в Єдиній державній електронній базі з питань освіти з даними у документі про повну загальну середню освіту і сертифікаті ЗНО.

МОН просить уряд повернути 2 млрд грн освіті і науці. Кошти будуть спрямовані на виконання 3-х бюджетних програм — виплату допомоги молодим учителям, забезпечення рівня пожежної безпеки у вишах, а також на підтримку пріоритетних напрямків наукових досліджень.

Школи закриватимуть при «червоному» рівні небезпеки. З 1 серпня залежно від епідемічної ситуації в кожному з регіонів буде встановлено один з рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

Шкарлет: 1 вересня учні і студенти підуть до закладів освіти. Коментуючи рішення уряду про запровадження рівнів епідемічної небезпеки, в.о. міністра освіти висловив переконання, що переважна більшість здобувачів освіти 1 вересня традиційно підуть до закладів освіти.

У МОН призначили ще 2 заступників міністра. Кабінет Міністрів призначив Миколу Кизима першим заступником міністра освіти і науки України. Артур Селецький – заступником міністра.

Учителів на 36 тисяч більше, ніж потрібно, - чиновник. За словами заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева, засновникам українських шкіл необхідно звернути увагу на раціональне забезпечення закладів освіти педагогами. Він повідомив, що йдеться про додаткові 5,6 млрд грн.

Стартувала додаткова сесія ЗНО-2020. 24 липня тестуванням з фізики стартувала додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Сесія триватиме до 10 серпня, під час проведення якої учасники тестування матимуть можливість скласти тести з певних навчальних предметів.

Роботу спеціалізованих рад продовжено до 2021 року. Здобувачі наукових ступенів зможуть захистити свої доробки та отримати відповідні дипломи до 15 травня 2021 року. Міністерством освіти і науки продовжено термін дії усіх наявних спеціалізованих вчених рад.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 207 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.07.2020 | Комментарії (0)

   Радісна новина для всього Глибоцького району. Щойно стало відомо, що випускниця Глибоцького ліцею Анастасія Богдан отримала найвищу оцінку (200 балів) на зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови. Її вчитель - Лариса Костянтинівна Зеленько.
 
Проглядів матеріалу: 239 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.07.2020 | Комментарії (0)

    Керівництво Глибоцької районної державної адміністрації Іван Веклич спільно з першим заступником голови РДА Василем Барарюком та заступником голови РДА Леонідом Половинським відвідали село Кам’янка, де здійснюється  реконструкцію з добудовою корпусів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та дошкільно-навчального закладу на 450 місць (350 учнівських та 100 місць дошкільного віку). Ознайомившись з процесом будівництва,  посадовці, визначили  ряд першочергових заходів з проведення відповідних робіт з метою якнайшвидшого завершення даного об’єкту.

Проглядів матеріалу: 220 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.07.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 766 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.07.2020 | Комментарії (0)

  Не пізніше ніж 24 липня в усіх закладах вищої освіти має розпочатись реєстрація на вступні іспити та творчі конкурси.

Для вступників на бюджет творчі конкурси та вступні іспити проводитимуться в кілька потоків. За інформацією Міністерства освіти і науки, це зроблено для того, щоб вступники мали більше можливостей для вступу до різних вишів у разі збігу дат проведення цих випробувань.

Загалом вступні іспити та творчі конкурси відбуватимуться для вступників на місця державного замовлення з 1 до 12 серпня, на контракт – з 1 до 22 серпня.

Проглядів матеріалу: 243 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.07.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 760 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.07.2020 | Комментарії (0)

У зв’язку з карантином,терміни подання документів для вступу до вищих військових закладівосвіти цього року продовжено.В комісаріатах області чекають на юнаків і дівчат, охочих здобути військовий фах. Робота по відбору кандидатів відбувається із дотриманням обмежувальних заходів, надаються попередньо консультації за телефоном.

Навчання у ВВЗО є безкоштовним, курсанти перебувають на повному державному забезпеченні та отримують стипендію. Проживанняу комфортних гуртожитках, харчування за новою, покращеною системою, а по закінченні навчання гарантовано  працевлаштування.

Триває навчання два з половиною роки для бажаючих здобути сержантське звання, від чотирьох до п’яти років для майбутніх офіцерів. 

Цьогоріч від абітурієнтів військових коледжів сержантського складу не вимагатимуть сертифікати ЗНО. Їх можна подати за власної ініціативи у разі небажання складати іспити.

Термін проведення вступної компанії у військові коледжі сержантського складу:

до01.08.2020 року – подання особових справ до приймальних комісій;

з 01.08 по 18.08.2020 року – проведення вступних іспитів.

Документи на вступ до військовихколеджів кандидатам потрібно подати до військовихкомісаріатів за місцемреєстрації.

Більше інформації за телефонами:  0509480349,  (0372)524349.

Перелік вищих військових закладів освіти:

  • Харківський національний університет Повітряних Сил ім. Іана  Кожедуба (м. Харків);
  • Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана П. Сагайдачного   (м. Львів);
  • Військова академія (м. Одеса);
  • Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» (м. Одеса);
  • Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації  Державного університету телекомунікацій імені « Героїв Крут» (м. Київ);
  • Військовий інститут Київського національного університету  ім. Тараса Шевченка          (м. Київ);
  • Житомирський військовий інститут імені С.Корольова  Державного університету телекомунікацій (м. Житомир);
  • Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «ХПІ»       (м. Харків);
  • Військово-юридичний факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків).
  • Кафедра військової підготовки Національного авіаційного університету (м. Київ);
  • Кафедра військової підготовки Одеського Державного екологічного університету           ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 207 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 22.07.2020 | Комментарії (0)

    Завершено проведення основної сесії ЗНО. 17 липня завершилось проведення основної сесії ЗНО. УЦОЯО вже почав оголошувати результати тестування. У п'ятницю учасники ЗНО дізнались результати тестування з математики та фізики.

УЦОЯО використав незнайомий для учасників твір на ЗНО. Український центр оцінювання якості освіти використав у завданнях тесту з української мови і літератури незнайомий для учасників позапрограмовий твір. В УЦОЯО наголошують, що такі завдання дають можливість виокремити сильних учасників.

В Україні невисокий рівень викладання української, - омбудсмен. На думку освітнього омбудсмена, одним із показників низького рівня викладання мови у закладах освіти є результати державної підсумкової атестації випускників.

Санаторні школи в Україні будуть реорганізовані. Верховна Рада ухвалила законопроект, згідно з яким засновники санаторних шкіл (санаторних шкіл-інтернатів) мають змінити тип таких закладів або припинити їх шляхом реорганізації чи ліквідації.

МОН представило проект документа про скасування вищої освіти. Порядок регулюватиме процедуру скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації у разі виявлення порушення студентом академічної доброчесності.

Вступ.ОСВІТА.UA: правила прийому до всіх вишів. Інформаційною системою опубліковані правила прийому вступників на навчання до всіх закладів вищої освіти України. Користувачі системи мають доступ до умов прийому, за якими буде проведено конкурсний відбір.

Частина грошей від грального бізнесу піде на освіту. Гроші від ліцензування грального бізнесу спрямовуватимуться до Держфонду підтримки медицини, спорту, освіти, культури та науки. У Раді прогнозують, що легалізація грального бізнесу приноситиме в бюджет щонайменше 30 млрд грн.

Визначено результати ЗНО в магістратуру. УЦОЯО оголошені результати тестів Єдиного вступного іспиту з іноземних мов та Єдиного фахового вступного випробування з права та ТЗНПК. Результати іспитів розміщені у електронних кабінетах учасників тестування.

Уряд призначив двох заступників міністра освіти. Згідно з урядовим рішенням, заступником міністра призначено доцента економічного факультету КНУ, доктора економічних наук Андрія Вітренка. Іншим заступником міністра став міжнародний економічний експерт Ігор Гарбарук.

Уряд готується до впровадження змішаного навчання. В залежності від епідемічної ситуації, Україна буде ділитися на зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону. Це можуть бути окремі райони чи міста обласного значення. Освітній процес буде заборонено лише у «червоній» зоні.

Навчання для більшості дітей розпочнеться традиційно, - Шкарлет. У Міністерстві освіти і науки прогнозують, що більшість учнів 1 вересня підуть до школи. Разом з тим, у відомстві не виключають, що навчальний процес може відбуватись у змішаній формі.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 216 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.07.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 814 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.07.2020 | Комментарії (0)

    Професійно-технічна освіта – це можливість опанувати професію та розпочати кар’єру вже під час навчання, отримувати стипендію та безкоштовний гуртожиток. Крім того, учні профтехів проходять оплачувану практику на підприємствах.

Вступна кампанія до закладів профосвіти Чернівецької області у 2020 році розпочалася у червні і триватиме до 1 вересня. Докладні терміни та конкурсний відбір кожен заклад професійної освіти визначає у своїх Правилах прийому, які зазвичай розміщуються на сайтах закладів у розділах для вступників. З переліком закладів професійної (професійно-технічної) освіти можна ознайомитися тут (Perelik_zakladiv_Chernivec_koi_oblasti_2020.docx [15.98 Kb] (cкачувань: 17)).

Перш ніж подати документи на навчання, важливо більше дізнатися про обрану професію і заклад. Заклади профосвіти області надають можливість здобути професію перукаря, манікюрника, кухаря, кондитера, офіціанта, автослюсаря, фотографа, електромонтера та багато інших. 

Цьогоріч епідемія коронавірусу внесла свої корективи у наше життя та роботу всіх закладів освіти тому у період карантину приймальні комісії закладів професійної (професійно-технічної) освіти працюють як дистанційно, так і в штатному режимі з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм. 

Проглядів матеріалу: 230 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.07.2020 | Комментарії (0)

   Триває проведення основної сесії зовнішнього оцінювання. В Україні завершився другий тиждень проведення ЗНО. Протягом тижня було проведено наймасовіше тестування з української мови і літератури, тестування з фізики, а також вступні іспити до магістратури.

Поріг для тестів ЗНО може бути знижено. В Українському центрі оцінювання якості освіти допустили, що через епідеміологічну ситуацію та складності завершення навчального року в 2020 році може бути зменшений поріг «склав/не склав» для тестів зовнішнього оцінювання.

Київ знову є лідером за явкою на пункти ЗНО. Попри звільнення випускників від обов'язковості проходження державної підсумкової атестації, випускники столиці вдруге продемонстрували найвищу явку на ЗНО. Відтепер з української мови і літератури.

ЗНО відбувається у безпечних умовах, - Мандзій. За словами заступника міністра освіти, найчисельніше тестування з української мови і літератури відбулось в безпечних умовах. Це свідчить про готовність дбати про здоров’я учасників протягом всієї основної та додаткової сесій ЗНО.

Учасникам пробного ЗНО почали повертати кошти. Щоб швидко отримати кошти, необхідно мати будь-яку картку в ПриватБанку. При цьому, гроші виплачуватимуть саме тій людині, яка була зареєстрована для участі у пробному ЗНО, а не її батькам чи іншим особам.

Кабмін звільнив чотирьох заступників міністра освіти. Уряд звільнив з посад Юрія Полюховича, Максима Ярмистого, Єгора Стадного та Петра Коржевського. У МОН залишаються працювати в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет і його заступники Любомира Мандзій і Світлана Даниленко.

Уряд оприлюднив графік підвищення мінімальної зарплати. Передбачається, що підвищення мінімальної заробітної плати відбудеться вже з 1 вересня – до 5 000 грн, з 1 січня 2021 року – до 6 000 грн, а з 1 липня 2021 року – 6 500 грн.

В Україні проведуть моніторинг якості дошкільної освіти. 1 липня в Україні стартував курс для національних експертів ECERS, які проведуть дослідження якості дошкільної освіти. Планується, що проміжні результати моніторингу будуть оприлюднені на початку 2021 року.

Ми шукали потужного міністра освіти, - Бабак. Голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак зазначає, що міністром освіти має стати фахівець, який спеціалізується на середній освіті. За його словами, реформу середньої освіти необхідно продовжувати.

Профспілка виступила проти реорганізації методкабінетів. Профспілка працівників освіти виступила проти створення центрів професійного розвитку педпрацівників шляхом реорганізації методичних установ. На місцях методистів вже повідомляють про майбутнє звільнення.

План роботи МОНУ відомстві назвали пріоритети. В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про майбутні плани та зміни в сфері освіти, науки та інновацій, а також виокремив ключові завдання в організації навчальних процесів під час пандемії.

МОН готується до роботи в умовах пандемії. У відомстві визначили ключові пріоритети роботи відомства у умовах пандемії. Одним з ключових завдань у період пандемії стане організація дистанційного навчання в закладах середньої, професійної та вищої освіти.

Шахраї «зливають» відповіді на ЗНО-2020, - УЦОЯО. Шахраї за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО із відповідями до них. В УЦОЯО заперечують можливість придбання відповідей на завдання тесту.

У МОН розробили зміни до критеріїв оцінювання в НУШ. Зміни  ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 339 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.07.2020 | Комментарії (0)

     В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 07 липня відбудеться тестування з англійської мови. Для проходження тесту зареєстровано понад 117 тисяч учасників.

Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.

Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.

Тест з англійської мови містить 59 тестових завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.

Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань різних форм), «Читання» (22 завдання різних форм), «Використання мови» (20 завдань) та частина тесту «Письмо» (одне завдання відкритої форми).

Учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».

Під час типової промови, що звучатиме перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктор запропонує абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку.

Якщо хтось з абітурієнтів матиме зауваження до якості відтворення запису, він має повідомити про проблему інструкторові.

На виконання завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» буде відведено 30 хвилин. Учасникам запропонують прослухати кілька аудіозаписів тривалістю від 10 секунд до 3 хвилин кожний. Запис кожного з блоків фрагментів тексту буде повторено двічі.

У записі передбачені паузи різної тривалості, про які буде інформувати диктор на аудіозаписі. Ці паузи дозволять ознайомитися з формулюваннями тестових завдань і виконати їх у тестовому зошиті. Після прослуховування всіх записів учасникам тестування буде також надано час (до 10 хвилин) для перенесення відповідей на тестові завдання з аудіювання в бланк А.

Після виконання завдань цієї частини сертифікаційної роботи абітурієнти зможуть виконувати завдання наступних частин у довільному порядку.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Матеріали для підготовки

Освіта.ua
 

Проглядів матеріалу: 329 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.07.2020 | Комментарії (0)

Відповідно до наказу відділу освіти, культури,  молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації від 29 травня 2020 року № 220 «Про здійснення заходів щодо організації дистанційних літніх мовних таборів» на базі ЗЗСО Глибоцького району було організовано та проведено дистанційні  літні мовні табори (далі ДЛМТ) у період з 03 червня по 05 червня 2020 року. В даному навчальному році школи мали змогу провести ДЛМТ у червні або у серпні (з 25 по 28 серпня 2020). Основна мета мовного табору  - зацікавити учнів іноземними мовами та сприяти самостійній підготовці вдома.

Задачі ДЛМТ:

• створити умови для здобуття дітьми необхідних мовних навичок;

• допомогти дітям подолати мовний бар'єр;

• надати можливість удосконалити свою розмовну мову;

• поєднати навчання із захоплюючим віртуальним відпочинком;

• сприяти формуванню позитивної мотивації для подальшого удосконалення

англійської мови.

         У червні до ДЛМТ було залучено 220 учнів, з них: 40 учнів – було задіяно у франкомовному дистанційному літньому таборі, 6 – німецькомовному, 180 учнів –  англомовному  з 16 ЗЗСО. 11 ЗЗСО вирішили проводити табір у серпні. 5 ЗЗСО не проводили табір у червні з об’єктивних причин -  відсутність кадрів: Слобідський НВК та  Купський НВК №2, Нижньосинівецька ЗОШ (немає вчителя іноземних мов, попередні вчителі у декреті),  Купський НВК (сімейні обставини), Сучевенська ЗОШ (у зв'язку із хворобою вчительки). 7 ЗЗСО не надіслали матеріали проведення ДЛМТ та не повідомили про проведення ДЛМТ у серпні:  Йорданешська ЗОШ №1, Станівецький НВК, Кутбаїнська, Нововчинецький НВК, Опришенська ЗОШ, Стерченська ЗОШ, Кам'янська ЗОШ.

         Усі ДЛМТ працювали поєднуючи три напрямки: «Країнознавство», «Краєзнавство» та «Здоровий спосіб життя».

   Навчально-виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: День України, День країн, мова яких вивчається, День подорожей,  День дружби, День творчості, День хобі, День довкілля, День домашніх улюбленців, День професій, День кіно, День мрій, День музики й талантів, День розумника.

                  Робота дистанційних літніх мовних таборів була добре спланованою. Запропоновані вчителями матеріали відповідали сучасним тенденціям викладання англійської мови та базувалися на автентичних інтернет - ресурсах. Для розвитку мовленнєвих навичок учнів пропонувалася низка різних за типами, часом та спрямованістю завдань, крім того, для учнів були підібрані різноманітні он лайн ігри, вікторини, квести, майстер – класи, віртуальні подорожі країнами, столицями, найбільшими містами, музеями, картинними галереями, створено віртуальний кінозал, в якому учні разом переглядали фільми та мультфільми, обговорювали їх та виконували квести, було запропоновано ряд тематичних відеопроектів тощо. Навчання іноземній мові поєднувалося з відпочинком. Для проведення занять вчителі використовували ZOOM та SKYPE, крім того, учні спілкувалися у Viber-, Telegram- групах, вирішуючи певні проблемні завдання.

У 2019-2020 н.р. Глибоцька гімназія подавала заявку на участь у проекті «GoCamp», даний навчальний заклад пройшов І та ІІ етапи відбору, але у фінал не потрапив.    

Для вчителів робота в ДЛМТ була також плідн ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 339 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.07.2020 | Комментарії (0)

Учителя початкових класів Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст., Баланюк Олесю Володимирівну, було відібрано до участі у польсько-українському освітньому проекті «Барви навчання – застосування сучасних методів навчання в українській початковій школі». Приємно, що серед 1001 реєстраційних анкет, які отримали організатори від освітян практично з усіх областей України, до участі у проекті відібрали з 40 учителів початкових класів - Олесю Володимирівну. 

Даний проект реалізує Польське товариство педагогів та аніматорів KLANZA (Люблін) та ЛМГО "Центр освітньої політики" (Львів). Проект співфінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Проект триватиме з 1 червня до кінця 2020 року. Його спрямовано на вчителів початкових класів з українських шкіл. Упродовж червня – вересня 2020 року тренери KLANZA проведуть для українських вчителів шість тригодинних вебінарів.

Перший навчальний вебінар відбувся у п’ятницю, 26 червня 2020 р.  Тема першого вебінару – «Природнича освіта» (тренер – Люцина Бзовска).

Це чудова нагода дізнатися, навчитися більшому та використати ці знання під час  освітнього процесу в своїй Коровійській школі.

Проглядів матеріалу: 551 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.07.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024