Субота, 27.04.2024, 05:58















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 351 352 »

    Напередодні нового навчального року та в умовах, пов’язаних з карантином, який спричинив COVID-19, у Глибоцькій гімназії відбувся батьківський форум.До навчального закладу на зустріч з батьками та педагогічним колективом завітав Глибоцький селищний голова Григорій Ванзуряк. Григорієм Степановичем було зазначено,що мета батьківського форуму- це співробітництво родини, педагогічного та учнівського колективів навчального закладу у створенні та забезпеченні сприятливих умов для розвитку, навчання та виховання школярів у новому навчальному 2020-2021 році в умовах карантину.Також ознайомлено присутніх із вимогами МОЗ щодо роботи закладу в умовах карантину з 1 вересня 2020 року. Батьки та педагоги мали змогу отримати вичерпні відповіді на запитання.

Проглядів матеріалу: 298 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.08.2020 | Комментарії (0)

   Шмигаль: 1 вересня розпочнеться нормальний навчальний рік. За словами прем’єр-міністра України, навчальний рік в Україні розпочнеться 1 вересня і в звичному режимі. Школи закривають лише у тих регіонах, у яких діятимуть «червоні» обмеження.

Уряд планує модернізувати всі шкільні їдальні. Кабмін затвердив план заходів з реформування системи шкільного харчування. Протягом 2,5 років має бути здійснена модернізація всіх харчоблоків шкіл. Також запроваджується моніторинг продуктів, що постачаються до шкільних їдалень.

За дотримання правил епідемічної безпеки відповідатиме школа. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що обов'язки з виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти покладені на керівництво шкіл.

Опублікований консолідований рейтинг вишів України. Рейтинг охоплює результати 241 закладу вищої освіти, а також містить 7 підрейтингів: класичні університети, приватні виші, київські виші, виші регіонів, педагогічні виші, медичні університети, а також кращі заклади вищої освіти областей.

У МОН розроблять план з популяризації математики. У Міністерстві освіти створено робочу групу з розроблення плану заходів щодо популяризації природничих наук та математики. Після розроблення проект документа буде винесений для громадського обговорення.

Розроблений професійний стандарт для директорів шкіл. Профтандарт за професією «Керівник закладу загальної середньої освіти» визначає вимоги до професії, особливості роботи керівника школи при виконанні ним своїх обов’язків, особливості навчання та професійного розвитку тощо.

У МОН розповіли, як школам розробити освітню програму. Під час складання освітніх програм та навчальних планів школа має повноваження здійснювати перерозподіл навчальних годин навчального плану в межах 15% від загального обсягу навчального навантаження.

МОН: учителі мають планувати роботу у довільній формі. Календарно-тематичне та поурочне планування здійснюється вчителем у довільній формі. Адміністрація школи та працівники методичних служб можуть лише надавати методичну допомогу вчителю, а не контролювати його.

У МОН повідомили, як оцінювати учнів у новому році. Міністерством освіти і науки, враховуючи численні звернення громадян, надані роз'яснення щодо питань підсумкового тематичного, семестрового та річного оцінювання учнів в 2020/21 навчальному році.

Школам радять підготуватись до дистанційного навчання. Під час планування організаційних заходів, що забезпечують освітній процес, у тому числі і під час календарно-тематичного планування, вчителям необхідно врахувати можливість організації освітнього процесу в умовах карантину.

Розпочався прийом заяв на вступ до вишів. Розпочато прийом електронних заяв від абітурієнтів, які вступають до вишів на навчання за програмами бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронний кабінет вступника.

Вступ.ОСВІТА.UA опублікував перші заяви вступників. Інформаційна система розпочала інформування абітурієнтів та їхніх батьків про стан подання заяв до закладів вищої освіти України. У профілі кожного закладу вищої освіти публікуються рейтингові списки абітурієнтів.

МОЗ надало рекомендації з роботи гуртожитків. Рекомендації розроблені для гуртожитків всіх типів та повинні враховуватися власниками, керівниками та суб'єктами господарської діяльності з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації.

Проглядів матеріалу: 276 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 17.08.2020 | Комментарії (0)

    13 серпня розпочато прийом електронних заяв від абітурієнтів, які вступають до вишів на навчання за програмами бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів.

Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня (до 16 серпня для вступників, які проходять творчі конкурси або складають вступні іспити замість ЗНО у виші, але не зробили цього у період з 1 по 12 серпня).

Вступники можуть подати до 5 заяв на бюджетну форму навчання у будь-який виш без обмеження щодо кількості спеціальностей, на які вони подаються. Кількість поданих заяв на контракт не обмежується.

У кожній заяві, яку вступник подає на бюджет, він має обов’язково встановити її пріоритетність – від 1 до 5, де 1 – це найвища пріоритетність, а 5 – відповідно, найнижча. Встановлення пріоритетності – це важливий крок, адже її зміна після подання заяви є неможливою.

Перед поданням заяв вступники можуть оцінити свої шанси отримати бюджетне місце на конкретну спеціальність, скориставшись інформацією про прохідні бали минулих років на поточну конкурсну пропозицію. Як свідчить практика, кардинально вони не змінюються, лише можуть зростати на топові спеціальності.

Слідкувати за цьогорічними рейтингами вступники зможуть після початку подання заяв на сайті Вступ.ОСВІТА.UA. Інформація оновлюватиметься тричі на день.

Важливо пам'ятати, що після подання першої заяви внести будь-які зміни до електронного кабінету буде вже неможливо. Тому краще пересвідчитись ще раз, що всі дані підвантажені у е-кабінет коректно. Зміна середнього бала після подання першої заяви можлива лише шляхом звернення вступника до закладу освіти, де була зареєстрована перша заява.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та внесені до Реєстру осіб зі спеціальними умовами, мають переконатися, що під час подання заяв у них зазначена відповідна категорія пільги і що вона підтверджена закладом після подання заяви.

Не обов'язково намагатися подати заяви у перший день, це жодним чином не впливає на участь у конкурсному відборі, але і не варто це відкладати на останню годину.

Рекомендації на бюджет будуть відомими не пізніше 27 серпня, виконати вимоги до зарахування потрібно буде до 18:00 31 серпня, а зарахування таких вступників відбудеться 5 вересня.

Проглядів матеріалу: 287 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.08.2020 | Комментарії (0)

    З метою здійснення контролю за фактичним станом готовності навчальних закладів району до роботи в новому 2020-2021 н. р. та в осінньо-зимовий період 13 серпня 2020 року розпочався об’їзд шкіл району компетентною комісією, за участі голови Глибоцької районної ради Петра Володимировича Панчука, голови Глибоцької райдержадміністрації Івана Вікторовича Веклича, першого заступника голови Глибоцької райдержадміністрації Василя Івановича Барарюк та в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Домнікою Мірчівною Міхай.

Перевіривши рівень навчально-матеріальної бази закладів, створення належних санітарно-гігієнічних умов у навчальних приміщеннях, зовнішній стан будівель і території, відповідність їх нормам техніки безпеки та пожежної безпеки, якість проведених ремонтних робіт, члени комісії відзначили, що оновлено матеріально-технічну і навчально-методичну базу закладів.

Керівники навчальних закладів і члени комісії запевнили, що школи із нетерпінням чекають початку нового навчального року, а оновлені коридори і класи готові зустріти учнів.

Проглядів матеріалу: 277 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 665 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 627 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.08.2020 | Комментарії (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 2296 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 281 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.08.2020 | Комментарії (0)

     Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників. 1 серпня розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників. Створення електронного кабінету дозволить вступнику подавати заяви про вступ до закладів вищої освіти.

Закладам освіти доручили готуватись до навчального року. Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти розпочати підготовку до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину.

МОН розпочало атестацію наукової діяльності вишів. Міністерство освіти і науки оголосило про початок державної атестації наукових напрямів університетів, підпорядкованих відомству. За результатами атестації буде оцінена ефективність наукової діяльності у вишах за останні 5 років.

У НАЗЯВО кажуть про загрозу ліквідації, МОН заперечує. У Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти заявляють про наміри МОН ліквідувати агентство, як незалежний колегіальний орган. У МОН наголошують на необхідності виконання припису НАЗК.

Держава витрачає на одного школяра 23 тисячі грн на рік. За інформацією освітнього омбудсмена, у 2019 році найбільші середні видатки на навчання одного учня були в Луганській області - 27 181 грн, а найменші — в Одеській області - 20 329 грн.

Профспілка просить збільшити держзамовлення на вчителів-магістрів. У профспілці зазначають, що через обмежений прийом для продовження навчання на магістра за держзамовленням значна частина фахівців змушена приступити до роботи, але зарплата фахівців – бакалаврів є невмотивованою.

МОН не буде забезпечувати школи масками і антисептиками. Заступник міністра освіти Любомира Мандзій повідомила, що забезпечення закладів освіти засобами індивідуального захисту, в т.ч. антисептиками і дезінфекторами покладено на засновників шкіл.

МОН пропонує школам утриматись від масових заходів 1 вересня. Міністерство освіти рекомендуватиме школам утриматись від масових заходів під час святкування 1 вересня. Зустріч школярів у школі може бути проведена у приміщенні класу або на вулиці.

МОН надало рекомендації щодо роботи шкіл з 1 вересня. Відомством надані рекомендації з організації роботи закладів загальної середньої освіти, яких мають дотримуватись школи у роботі із забезпечення створення безпечних умов організації освітнього процесу в новому навчальному році.

Розпочався прийом е-заяв для вступу в магістратуру. 5 серпня, розпочався прийом електронних заяв для вступу в магістратуру. Вступники можуть подавати до 5 заяв (на бюджет) у будь-який виш на спеціальності, для яких передбачено складання ЄВІ та/або ЄФВВ.

Ухвалено Концепцію природничо-математичної освіти. Концепція спрямована на модернізацію STEM-освіти, її впровадження на всіх рівнях освіти, встановлення партнерства з роботодавцями і науковими установами та їхнє залучення до розвитку природничо-математичної освіти.

Додаткова сесія ЄВІ з іноземних мов відбудеться 19 вересня. Участь у додатковому іспиті зможуть взяти вступники до магістратури, які не змогли скласти або бажають перескласти вступний іспит з іноземної мови. Реєстрація на сесію триватиме з 17 до 25 серпня.

МОН: освітян можна преміювати за дистанційну роботу. У Міністерстві освіти і науки повідомили, що працівникам закладів освіти, які проводять заняття в умовах дистанційного навчання, можуть бути встановлені відповідні надбавки.

МОН рекомендує підвищувати кваліфікацію вчителів дистанційно. Освітнє відомство рекомендує закладам післядипломної освіти при проведенні підвищення кваліфікації продовжити заняття з навчання вчителів, запланованих для очної форми, з використанням дистанційних технологій.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 287 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.08.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 307 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.08.2020 | Комментарії (0)

     07 серпня під головуванням в.о. начальника відділу освіти Глибоцької РДА  Домнікою Міхай відбулася  онлайн-нарада з директорами навчальних закладів району, в якій взяли участь працівники навчально-методичного центру, директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, перший заступник голови Глибоцької РДА Василь Барарюк.

Згідно порядку денного розглядались наступні питання:

1. Про забезпечення організованого та безпечного початку нового навчального року;

2. Про перевірку готовністі закладів освіти району та ОТГ до нового 2020/2021 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період;

3. Про проходження працівників закладів освіти медичного огляду;

4. Про забезпечення  закладів освіти району навчально-технічним забезпеченням;

5. Про особливості організації методичної роботи у 2020/2021 н.р;

6. Оголошення.

Протягом наради велося жваве обговорювання цих та інших питань, директори шкіл висловлювали пропозиції та побажання.

В. о. начальника відділу освіти Глибоцької РДА Домнікою Міхай, надані доручення відповідальним особам для належного опрацювання.

Проглядів матеріалу: 256 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.08.2020 | Комментарії (0)

     Міністерством освіти і науки розроблені інструктивно-методичні рекомендації щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.

Для роботи дитячих садків у 2020/2021 навчальному році обов’язково мають бути заплановані дії щодо заохочення всіх учасників освітнього процесу до дотримання гігієнічних навичок, соціальної дистанції у приміщенні.

Рішення щодо відновлення діяльності та функціонування ЗДО ухвалюють регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що залежить від статистики захворюваності у регіоні.  За сприятливої ситуації у регіоні дитячі садки працюють у звичайному режимі, створивши максимально безпечні умови для вихованців та працівників. За створення таких умов відповідають засновники та керівники закладів.

Відповідно до Закону України "Про освіту" усім закладам освіти надано автономію в організації освітнього процесу, орієнтуючись на попередній досвід, аналіз результатів своєї роботи в минулому навчальному році та усі наявні рекомендації.

Наголошено, що при організації освітньої діяльності вихователям варто звертати увагу, що діяльнісний підхід є основою для досягнення цілей розвитку дітей різного віку, застосовувати його потрібно так, щоб це було природньо та органічно до їхніх потреб та інтересів.

Поряд із традиційними формами роботи з батьками чи законними  представниками дитини (опитування,  співбесіди,  консультації,  засідання батьківського комітету, конкурси тощо), можна застосовувати інноваційні, а саме: "Буккросинг", "Дерево цілей" або "Дерево розвитку групи" та "Батьківська скринька", а також  впроваджувати дистанційні форми спілкування.

Необхідною умовою для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, крім корекційно-розвиткових послуг та психолого-педагогічного супроводу, є створення універсального дизайну та розумного пристосування будівель, приміщень та прибудинкових територій, в тому числі створення ресурсної кімнати.

Впровадження дистанційних форм спілкування з батьками на онлайн-платформах та використання мобільних додатків є також прийнятним для дитсадків. Чітко зазначено тривалість і кратність роботи вихователя з дитиною за комп'ютером та гаджетами відповідно до віку і особливостей дитини.

Невід'ємною складовою роботи ЗДО у 2020/2021 навчальному році  залишається підвищення кваліфікації педагогічних працівників за різними формами та видами.

МОН у 2020/2021 н. р. продовжуватиме роботу з координації діяльності закладів дошкільної освіти в умовах карантинних заходів, спричинених COVID-19.

Нагадуємо, що затверджено тимчасові рекомендації щодо організації освітнього процесу у закладах освіти.

Джерело:https://mon.gov.ua

Проглядів матеріалу: 295 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.08.2020 | Комментарії (0)

    З 1 вересня у школах необхідно дотримуватись соціального дистанціювання і правил гігієни, педагогам варто спілкуватись із батьками переважно дистанційно, а учням із захворюваннями дихальної та імунної систем рекомендовано вчитись дистанційно або на екстернаті. Відповідні рекомендації для початку навчального року оприлюднено на сайті МОН сьогодні, 5 серпня 2020 року. 

Відповідно до рекомендацій МОЗ і ВООЗ, під час освітнього процесу в закладах необхідно дотримуватись принципів соціального дистанціювання і правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту та уникати масових скупчень. 

До старту навчального року засновникам закладів рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими та миючими засобами, засобами індивідуального захисту. Директори закладів мають обладнати у школах місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, а також створити умови для соціального дистанціювання та уникнення скупчень.

Щоб створити умови для дистанціювання, зокрема рекомендовано: 

  • відкрити декілька входів до будівлі, 
  • збільшити відстань між партами, 
  • використовувати розмітку на підлозі для організованого руху коридорами, 
  • виокремити зони переміщення для різних вікових категорій учнів,
  • використовувати великі приміщення – зокрема актові зали, рекреації, коридори, адаптовані для потреб навчання, 
  • за сприятливих погодних умов проводити заняття на відкритому повітрі,
  • встановити гнучкий графік початку занять для різних категорій учнів.

Для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу МОН рекомендує закріпити за класами окремі навчальні кабінети. Під час уроків учителям варто обирати види діяльності, які мінімізують безпосередній фізичний контакт між учнями, зокрема зменшуючи кількість комунікаційних вправ, як-то проведення ранкового кола.

МОН рекомендує закладам запровадити гнучку структуру навчального року – передбачити можливість змінювати терміни канікул, початку і завершення семестрів з урахуванням епідеміологічної ситуації. 

Крім того, на початку нового навчального року слід з’ясувати рівень опанування навчального матеріалу, який учні вивчали дистанційно наприкінці навчального року 2019/2020, і визначити необхідність повторно вивчати цей матеріал. Спілкування педагогів із батьками слід здійснювати переважно дистанційно за допомогою доступних засобів зв’язку. 

Робота груп продовженого дня та позашкілля має так само бути організована з урахуванням тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти.

МОН також рекомендує запропонувати батькам учнів із хронічними легеневими хворобами, розладами імунної системи, захворюванням на цукровий діабет тощо продовжити навчання за більш безпечними для них формами – як-то на екстернаті або дистанційно.

Нагадаємо, загальнонаціональний карантин, встановлений через пандемію COVID-19, продовжено до 31 серпня 2020 року. В регіонах встановлюється один з чотирьох рівнів епідемічної небезпеки – ”зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний”. При “червоному” рівні відвідування закладів освіти здобувачами заборонено, отже освітній процес відбувається дистанційно.

Рішення щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах освіти в умовах “зеленого”, “жов ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 271 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.08.2020 | Комментарії (0)

   Міністерство освіти і науки доручило керівникам закладів освіти розпочати підготовку  до нового навчального року та опалювального сезону в умовах адаптивного карантину.

Відповідний лист підписаний в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Згідно з рекомендаціями МОН, керівникам закладів освіти необхідно поінформувати учасників освітнього процесу та працівників про подовження адаптивного карантину та заборони, що діють на території України на період дії карантину в залежності від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях.

Також у закладах освіти мають бути проведені інструктажі з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, правил поведінки у закладах освіти, правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, норм гігієни та виробничої санітарії, правил поведінки в громадських місцях, а також інстуктажі щодо поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, попередження травмування тощо.

Окрім того, закладам освіти необхідно мати декілька десятків назв різноманітних документів (правил, договорів, посадових інструкцій, наказів, протоколів, планів, актів, посвідчень перевірок, журналів тощо), що засвідчать готовність закладу до нового навчального року.

Значна увага рекомендацій МОН присвячена стану пожежної безпеки в закладі освіти, стану електрогосподарства та утриманню території закладу освіти.

матеріали мон щодо підготовки до навчального року

Проглядів матеріалу: 276 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.08.2020 | Комментарії (0)

    Освітяни запрошуються на безкоштовний навчальний курс «Розгортання та використання середовища G Suite в діяльності освітньої установи», який організовують Служба освітнього омбудсмена та компанія Google Україна.

G Suite for Education – це пакет хмарного програмного забезпечення та цифрових інструментів для спільної роботи від компанії Google, який надає чудові можливості для організації дистанційного навчання. G Suite надається безоплатно для закладів освіти.

Навчання відбудеться з 12 по 25 серпня 2020 року в онлайн режимі. Загалом курс містить п’ять модулей, кожен із яких складається з відео-лекції, практичних вправ та підсумкового тесту, і розрахований на опрацювання матеріалів протягом 3-4 годин щоденно.

До участі запрошуються представники закладу освіти:
✔ керівник закладу освіти та заступники;
✔ системний адміністратор;
✔ вчителі/викладачі навчальних дисциплін;
✔ класні керівники/куратори

За підсумками курсу учасники отримають сертифікат про успішне завершення навчання за програмою “Розгортання та використання середовища G Suite в діяльності освітньої установи” в кількості 30 годин, який може бути зарахований як підвищення кваліфікації.

❗ Наголошуємо, що умовою видачі сертифікату про завершення курсу є:

Проглядів матеріалу: 222 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.08.2020 | Комментарії (0)

    Кожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Державним святом його проголошено з 1 вересня 1984 року. Традиційно свято супроводжувалося урочистими заходами – шкільними лінійками, на яких були присутні всі учні, вчителі, запрошені гості. Із року в рік все більше українських шкіл знаходять альтернативу традиційним лінійкам на 1 вересня, замінюючи їх іншими заходами, активно ведуться пошуки нових форм його проведення.

Реформа Нової української школи передбачає, що вчителі, батьки та учні є партнерами у освітньому процесі. Свято нового навчального року  –  це можливість домовитися з батьками, бабусями, дідусями, іншими родичами про створення єдиного виховного простору. Дайте можливість батькам почуватися активними учасниками освітнього процесу: залучайте їх до підготовки, проведення та участі у всіх локаціях, довіряйте батькам, делегуйте частину обов’язків, дайте їм можливість на собі відчути всі принади вчительської праці.

Впевнені, що всі педагоги та директори закладів освіти – творчі, винахідливі, оригінальні, талановиті, креативні, і вони мають своє нестандартне бачення проведення цього свята.

Пропонуємо такі ідеї:

1. Цікаві квести. Квести допоможуть яскраво та ефектно відсвяткувати День знань. Завдяки їх динамічності та ігровій формі початок навчального року можна перетворити на цікаве та захопливе змагання. Готуючи такі завдання, можна втілювати власні ідеї (наприклад, пов’язати завдання та різні навчальні предмети) або використати готові сценарії. Взявши участь у яскравих квестах, діти та їхні батьки зможуть виявити максимум знань та винахідливості. А ще всі присутні краще познайомляться одне з одним та знайдуть нових друзів.

2. Майстер-класи та воркшопи. День знань має бути не лише цікавим, а й корисним. І щоб довести це, можна логанізувати серію майстер-класів та воркшопів для дітей і дорослих. Можна залучити батьків, які поділяться професійними знаннями чи розкажуть про свої хобі.

3. Альбом шкільних вражень. 1 вересня – дуже емоційне свято! Цього дня хтось лише починає навчання в школі, а хтось вже готується до закінчення школи і дорослого життя. Тож запропонуйте присутнім зберегти святкові враження та емоції. Зробити це дуже легко, адже гаджети з камерою є ледь не в кожного. Так, можна записувати на відео святкові побажання та поради від батьків, дітей та вчителів. Крім того, влаштуйте фотозону та попросіть охочих робити святкові фото. Це може стати гарною традицією школи.

4. Благодійний ярмарок. Організуйте в школі благодійний ярмарок та продайте вироби, створені власноруч дітьми з батьками. Зібрані кошти можна перерахувати у дитячі лікарні, для воїнів АТО чи на інші соціально значущі справи.

Указом  Президента України, 2020/2021 навчальний рік оголошено Роком математичної освіти в Україні, впродовж якого планується впровадити найбільш нагальні й потрібні дітям та освітянам новації, а також закріпити думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті. Проведення Року математики має допомогти привернути увагу всього суспільства до розвитку математичної грамотності не лише у школярів, а у всіх громадян.

Пропонуємо добірку корисних посилань, які можна використати у підотовці Першого уроку:

1. Веселий початок: що робити на перших уроках вересня, щоб крига скресла (https://nus.org.ua/articles/veselyj-pochatok-shho-robyty-na-pershyh-urokah-veresnya-shhob-kryga-skresla/?fbclid=IwAR1zTM-mvfjFrsVh2QIyXLiwGi353PtrDmhI1OEE8TruRohp8DtPUv9biM4)

2. Ігри та вправи на розвиток комунікативних навичок (https://urok.in.ua/taxonomy/term/140/all)

3. Як знайомитися з класом? (https://vseosvita.ua/news/ak-znajomitisa-z-klasom-4236.html)

4. 12 фактів про математику та цікаві наукові знахідки ( ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 265 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.08.2020 | Комментарії (0)

    3-го серпня комісія Глибоцької ОТГ та Глибоцького навчально-методичного центру оглянула дошкільні заклади громади перед початком роботи. Нарешті, після 5-ти місячної перерви, садочки починають працювати. ОТГ забезпечила всі санітарно-гігієнічні умови, педагоги – освітні осередки, методичні матеріали, тож сьогодні, 4-го серпня, садочки розпочинають новий навчальний рік. Але і у батьків є  свої обв’язки – перед відведенням у дошкільний заклад обов’язково виміряти дитині температуру.

Планується, що спочатку групи будуть обмежені кількістю 15-18 дітей, а через тиждень, якщо все буде добре, відновиться звичайна кількість вихованців у групах.

Проглядів матеріалу: 234 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.08.2020 | Комментарії (0)

Запрошуються учні 8-10 класів закладів загальної середньої освіти та професійно-технічних навчальних закладів. Прийом документів з 1 липня 2020 року. Конкурсні випробування з базових дисциплін будуть проводитись за окремим графіком.

 Вступники подають:

Ø  Заяву

Ø  Фото – 2 шт. (3*4)

Ø  Копію табеля успішності

Заяву подаємо наступним чином:

1. Завантажити заяву , заповнити та відіслати на наш E-mail (bmancv@gmail.com)

2. Завантажити заяву, заповнити та принести до приймальної комісії (Чернівці, вул.Сторожинецька, 62, ІІ поверх)

3. Заповнити заявку онлайн за посиланням:  

Без конкурсного відбору до БМАНУМ зараховуються: учні 8 класу, призери ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, призери ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Напрямки роботи відділень Буковинської Малої академії наук:

 I.  Історія

II.  Науки про Землю

III. Філософія та суспільствознавство

IV. Мовознавство ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 265 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 03.08.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024