Вівторок, 30.04.2024, 07:15















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 [143]
Методична робота [207]
Дошкільна освіта [72]
Позашкільна освіта [33]
Виховна робота [106]
Психологічна служба [74]
Державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів [24]
Атестаційна експертиза закладів освіти району [13]
Атестація педагогічних кадрів [20]
Підготовка до нового навчального року та до осінньо-зимового періоду [45]
Всеукраїнські олімпіади [311]
Юна еліта Глибоччини. Робота з обдарованими дітьми [91]
Оздоровленя учнів, проведення екскурсій, навчальної практики [28]
Кадрова робота [18]
Інформатизація та компютеризація освітніх закладів [40]
Охорона праці та безпека життєдіяльності, дитячий травматизм [25]
Організація підвозу учасників навчально-виховного процесу [10]
Цивільний захист [5]
Педагогічна скарбничка, майстерня новаторства [59]
Психолого-медико-педагогічна консультація [15]
Діяльність освітніх округів [8]
Профілактика злочинності та насильства в сім’ї [9]
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". [4]
Заходи щодо вшанування в 2014 році ювілею Т.Г. Шевченка
2016 рік в Україні Рік англійської мови [3]
2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови
Стратегія виховання особистості в системі освіти Глибоцького району на 2016-2025 роки [3]
Олімпіади 2018 [91]
Вчитель року - 2018 [6]
Закон України "Про освіту" [8]
Фінансова діяльність управління [20]
Літній мовний табір [16]
Підсумки 2018 - 2019 рр. [42]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли » Напрямки роботи

У розділі матеріалів: 1429
Показано матеріалів: 41-50
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 7 ... 142 143 »

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 255 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 04.02.2020 | Коментарі (0)

    Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.
Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно:

1) створити та оформити реєстраційну картку
2) сформувати пакет документів
3) передати його до регіонального центру

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Зауважте, що одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 259 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.02.2020 | Коментарі (0)

    03 січня стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Вже проведено олімпіади з російської мови та літератури, з української мови та літератури, з французької мови.

Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

з російської мови та літератури:

Козачук Олена, Глибоцький ліцей - І місце;

з української мови та літератури:

Герат Аріадна, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

Лазаренко Софія, Кам'янська ЗОШ- ІІІ місце;

П'ясецька Анастасія, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

Опеченик Микола, Чагорська ЗОШ- ІІІ місце;

Зеленівська Олександра, Кам'янська ЗОШ- ІІ місце;

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

Лупуляк Єлизавета, Глибоцька гімназія- ІІ місце;

з французької мови:

Семенович Кристина, Просіцька ЗОШ- ІІІ місце;

Опаєць Маріана, Карапчівський ліцей- ІІ місце;

Оксентій Валентина, Тереблеченська ЗОШ- ІІІ місце.

Юна еліта Глибоччини. Робота з обдарованими дітьми | Переглядів: 243 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 13.01.2020 | Коментарі (0)

   Майбутні учасники зовнішнього оцінювання 2020 року, які продовжують підготовку до тестування, мають можливість скористатись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, розробленим Освіта.ua.

На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено більше 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

Для кожного предмету можна також відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО-онлайн можна отримати правильну відповідь на кожне завдання відразу після його виконання.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та визначити час, необхідний для розв'язання завдань тесту.

До більшої частини завдань з української мови та літератури, математики, історії України, біології та англійської мови додані коментарі провідних фахівців з питань підготовки до ЗНО.

ЗНО-ОНЛАЙН

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 274 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 10.01.2020 | Коментарі (0)

    Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 розпочинається 3 січня і триватиме до 24 січня. Зареєструватися можна на сайті Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Вартість одного тестування – 142 грн.
Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 244 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)

   Наказом Українського центру оцінювання якості освіти №154 від 31 жовтня 2019 року затверджено Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Згідно з документом, при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти працюватимуть з 10 типами завдань, що оцінюватимуться наступним чином.

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді

Такі завдання складаються з основи (умови завдання) та трьох, чотирьох або п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

1 бал буде зарахований, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді використовуються у тестах ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), математики, фізики, біології, хімії, географії.

2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари»)

Ці завдання складаються з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами.

Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 3 або від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Учасник ЗНО отримує 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»), тобто може набрати максимум 3 або 4 бали за таке завдання в залежності від предмету. 0 балів буде зараховано за будь-яку «логічну пару», якщо відповідь є неправильною, зроблено більше однієї позначки в рядку чи відповіді на завдання не надано.

Завдання з інформацією, позначеною цифрами від 1 до 3, використовуються на ЗНО з математики та хімії.

Завдання з інформацією, позначеною цифрами від 1 до 4, використовуються на ЗНО з української мови і літератури, історії України, фізики, біології та географії.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 222 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)

   Наказом Українського центру оцінювання якості освіти №154 від 31 жовтня 2019 року затверджено Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Згідно з документом, при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнти працюватимуть з 10 типами завдань, що оцінюватимуться наступним чином.

1. Завдання з вибором однієї правильної відповіді

Такі завдання складаються з основи (умови завдання) та трьох, чотирьох або п’яти варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А.

1 бал буде зарахований, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.

Завдання з вибором однієї правильної відповіді використовуються у тестах ЗНО з української мови і літератури, історії України, іноземних мов (англійської, німецької, французької, іспанської), математики, фізики, біології, хімії, географії.

2. Завдання на встановлення відповідності («логічні пари»)

Ці завдання складаються з основи та двох стовпчиків інформації, позначених цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами.

Завдання вважається виконаним, якщо учасник ЗНО зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 3 або від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А.

Учасник ЗНО отримує 1 бал за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»), тобто може набрати максимум 3 або 4 бали за таке завдання в залежності від предмету. 0 балів буде зараховано за будь-яку «логічну пару», якщо відповідь є неправильною, зроблено більше однієї позначки в рядку чи відповіді на завдання не надано.

Завдання з інформацією, позначеною цифрами від 1 до 3, використовуються на ЗНО з математики та хімії.

Завдання з інформацією, позначеною цифрами від 1 до 4, використовуються на ЗНО з української мови і літератури, історії України, фізики, біології та географії.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 274 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.

У 2020 році вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 138 до 150 грн, в залежності від регіону проживання учасника.

Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2020 році запропонують Дніпропетровський і Одеський регіональні центри оцінювання якості освіти, що окрім Дніпропетровської та Одеської обслуговують мешканців Запорізької і Кіровоградської областей. Учасники тестування з цих регіонів матимуть можливість скласти один пробний тест за 138 грн.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти цього року пропонує скласти один пробний тест за 141 грн. Івано-Франківський центр - за 142 грн.

Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, зможуть скласти тест пробного ЗНО за 144 грн.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує мешканцям Миколаївської та Херсонської областей скласти один тест пробного ЗНО за 145 грн.

Для мешканців Винницької, Житомирської, Хмельницької, Львівської, Рівненської, Волинської, Черкаської, Чернігівської, Київської областей, а також столиці України, участь у одному пробному тестуванні обійдеться у 150 грн.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 03 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 | Переглядів: 277 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 03.01.2020 | Коментарі (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024