Неділя, 05.12.2021, 03:12Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 [143]
Методична робота [207]
Дошкільна освіта [72]
Позашкільна освіта [33]
Виховна робота [106]
Психологічна служба [74]
Державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів [24]
Атестаційна експертиза закладів освіти району [13]
Атестація педагогічних кадрів [20]
Підготовка до нового навчального року та до осінньо-зимового періоду [45]
Всеукраїнські олімпіади [311]
Юна еліта Глибоччини. Робота з обдарованими дітьми [91]
Оздоровленя учнів, проведення екскурсій, навчальної практики [28]
Кадрова робота [18]
Інформатизація та компютеризація освітніх закладів [40]
Охорона праці та безпека життєдіяльності, дитячий травматизм [25]
Організація підвозу учасників навчально-виховного процесу [10]
Цивільний захист [5]
Педагогічна скарбничка, майстерня новаторства [59]
Психолого-медико-педагогічна консультація [15]
Діяльність освітніх округів [8]
Профілактика злочинності та насильства в сім’ї [9]
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". [4]
Заходи щодо вшанування в 2014 році ювілею Т.Г. Шевченка
2016 рік в Україні Рік англійської мови [3]
2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови
Стратегія виховання особистості в системі освіти Глибоцького району на 2016-2025 роки [3]
Олімпіади 2018 [91]
Вчитель року - 2018 [6]
Закон України "Про освіту" [8]
Фінансова діяльність управління [20]
Літній мовний табір [16]
Підсумки 2018 - 2019 рр. [42]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли » Напрямки роботи » Методична робота

Про проведення конкурсу "Байт" в 2014-2015 навчальному році
07.10.2015, 14:17

Положення про проведення

обласного конкурсу “Байт” на кращу

комп'ютерну програму серед учнів

загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

 

1. Загальні положення

 

1.1. Положення про проведення обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів розроблене на виконання Типового положення про Головне управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, управління освіти і науки обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2000 № 1326 (із змінами).

1.2. Організатором обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (далі – Конкурс) є Головне управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

 

2.Мета, завдання та учасники конкурсу

2.1. Метою Конкурсу є виявлення обдарованої молоді та сприяння інтересу дітей до поглибленого вивчення комп’ютерних наук.

2.2. Завданнями Конкурсу є: стимулювання творчого, інтелектуального, духовного розвитку та задоволення потреб дітей і молоді у творчості та самореалізації; активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей; поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю; організація змістовного дозвілля учнівської молоді.

2.3. Команди для участі у Конкурсі формуються з трьох осіб (по одному учаснику у кожній з трьох номінацій) та супроводжуючої особи.

До складу команд входять учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, яким на момент проведення Конкурсу виповнилось не більше 14 років (далі – Учасники).

 

3. Порядок проведення Конкурсу

3.1.Конкурс проводиться щорічно у два етапи:

І етап – районний (міський) серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів;

ІІ етап – обласний, серед переможців І етапу.

3.2. Терміни, місце проведення, кошторис І та ІІ етапів Конкурсу щорічно затверджуються відповідно для І етапу Конкурсу наказами начальників відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій та Чернівецької і Новодністровської міських рад та для ІІ етапу Конкурсу наказом начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

3.3. Конкурс проводиться у трьох номінаціях: ігрові програми та бази даних (створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal), графічний редактор (Paint), навчально-демонстраційні програми, які можна використовувати при вивченні предметів шкільного курсу (Power Point).

3.4. Конкурс проводиться за двома формами: захист домашнього завдання та його демонстрація; виконання конкурсного завдання.

Для демонстрації домашнього завдання дозволяється використання власної комп’ютерної техніки та мережі Інтернет.

Для захисту та демонстрації домашньої роботи відводиться до 10 хвилин, для виконання конкурсного завдання - 1 година.

         3.5. Для визначення переможців І етапу Конкурсу створюється Журі І етапу Конкурсу в кількості п’яти осіб та для його проведення – Організаційний комітет І етапу Конкурсу в кількості п’яти осіб, склад яких щорічно затверджується наказами начальників відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій та Чернівецької і Новодністровської міських рад.

3.6. Для визначення переможців ІІ етапу Конкурсу створюється Журі          ІІ етапу Конкурсу в кількості п’яти осіб та для його проведення Організаційний комітет ІІ етапу Конкурсу в кількості п’яти осіб, склад яких щорічно затверджується наказом начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

3.7. Журі І та ІІ етапів Конкурсу працює у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Журі.

Повноваження Журі Конкурсу: визначає переможців І та ІІ етапів Конкурсу у кожній номінації шляхом виставлення оцінок з урахуванням критеріїв, оформляє рішення про результати Конкурсу у вигляді протоколу, оголошує переможців та здійснює їх нагородження.

3.8. Оргкомітет І та ІІ етапів Конкурсу працює у складі голови, заступника голови, секретаря та членів Оргкомітету.

            Повноваження Оргкомітету Конкурсу: здійснює заходи щодо організації проведення І та ІІ етапів Конкурсу, гарантує рівні умови всім Учасникам Конкурсу, повідомляє переможців І етапу Конкурсу про їх відбір до участі у ІІ етапі Конкурсу, організовує церемонію нагородження переможців Конкурсу.

3.9. Для участі у І етапі Конкурсу Учасники подають Заявку на участь у      І етапі обласного конкурсу “Байт” на кращу комп'ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів (далі Заявка) відповідно до зразку (додаток до Положення).

Заявка підписується керівником навчального закладу, в якому навчається Учасник, та подається керівником команди не пізніше ніж за три дні до початку  І етапу Конкурсу на адресу Оргкомітету І етапу Конкурсу.

3.10. Для участі у ІІ етапі Конкурсу Оргкомітет І етапу Конкурсу направляє інформацію про проведення І етапу Конкурсу та списки переможців не пізніше ніж за сім днів до проведення ІІ етапу Конкурсу на електронну адресу Комунального закладу «Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» ocnttum@gmail.com.

 

 

 

 

4. Визначення та нагородження переможців Конкурсу

 

4.1. Оцінювання робіт Учасників проводиться за 10-бальною системою. Переможці Конкурсу визначаються за сумою балів за захист домашньої роботи та виконання конкурсного завдання.

4.2. Захист домашньої роботи оцінюється за наступними критеріями: творче розкриття задуму, авторський дизайн, якість інформаційного наповнення, єдність стилю, ефективність використання технічних та програмних можливостей, якість і стиль викладання матеріалу при захисті домашньої роботи.

4.3. Виконання конкурсних завдань оцінюється за наступними критеріями: відповідність реалізації програми умовам завдання, закінченість сюжетного і композиційного рішення, реалізація творчого задуму (креативність), повнота і достатність використання апаратних ресурсів, вільне володіння графічними та анімаційними програмами, рівень використовуваних технологій та їх доцільність, коректність роботи програмного продукту.

4.4. За результатами Конкурсу у кожній номінації визначаються переможці Конкурсу:

І місце: один Учасник;

ІІ місце: два Учасника;

ІІІ місце: три Учасника.

         Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів за кожною номінацією.

4.5. Переможці І етапу Конкурсу нагороджуються дипломами відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій (міських рад), переможці ІІ етапу Конкурсу нагороджуються дипломами Головного управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

5. Фінансування Конкурсу

5.1. Фінансування організації проведення І етапу Конкурсу проводиться за рахунок районних (міських) асигнувань на проведення заходів в межах затверджених кошторисів.

5.2. Фінансування організації проведення ІІ етапу Конкурсу проводиться комунальним закладом “Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” за рахунок бюджетних коштів, які плануються щорічно Головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації для комунального закладу “Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді”, інших джерел не заборонених законодавством України.

                                                            Додаток до Положення

                                                                                                         

Заявка

на участь у районному етапі обласного конкурсу  «Байт» на кращу  комп’ютерну  програму серед учнів  загальноосвітніх  та  позашкільних  навчальних  закладів»

 

№ з/п

Номінація

Прізвище, ім’я учасника

Дата народження

Офіційна назва навчального закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Керівник                                                                           _______________         М.П.

                                                                                                      

 

 

                                                                                                                      Додаток  2

                                                                                              до наказу № ___від ______  

                                                                                                          „Затверджую”:

                                                                                      Т.в.о. начальника управління освіти

                                                                                                     Стрельчук О.К..                             

                         

Склад оргкомітету

з проведення районного етапу  обласного конкурсу  «Байт» на кращу  комп’ютерну  програму серед учнів  загальноосвітніх  та  позашкільних  навчальних  закладів

21 жовтня 2015 р.

  1. Ванзуряк Н. В. – директор Глибоцького БТДЮ, голова   оргкомітету;
  2. Лупуляк Н.Р. – заступник директора Глибоцького БТДЮ, заступник голови   оргкомітету;
  3. Малиш І. В. – методист технічного відділу Глибоцького БТДЮ, секретар оргкомітету;
  4. Грижюк Н. М. – вчитель інформатики Глибоцької ЗОШ  І-ІІІ ст., член оргкомітету;
  5. Воробець В. Д. – методист декоративно-прикладного відділу Глибоцького БТДЮ, член  оргкомітету.

 

 

Директор Глибоцького БТДЮ                                                       Ванзуряк Н.В.                                                                                                 

                                                                                

 

 

 

                                                                                             Додаток  3

                                                                                  до наказу № ___від ______  

                                                                                                          „Затверджую”:

                                                                                      Т.в.о. начальника управління освіти

                                                                                                                  Стрельчук О.К..                             

 

Склад журі

по проведенню районного етапу  обласного конкурсу  «Байт» на кращу  комп’ютерну  програму серед учнів  загальноосвітніх  та  позашкільних  навчальних  закладів

21  жовтня 2015 р.

  1. Бабій М. Г. – методист РМЦ управління освіти Глибоцької райдержадміністрації, голова журі;
  2. Головата М. Л. – вчитель  інформатики  Димківського НВК, заступник голови журі.
  3. Малиш І. В. – методист технічного відділу Глибоцького БТДЮ, секретар журі;
  4. Грижюк  Н. М.  – вчитель інформатики Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст., член журі;
  5. Панчук Д. В. – вчитель інформатики Тереблеченської  ЗОШ І-ІІІ ст.,

 

 

Директор Глибоцького БТДЮ                                                       Ванзуряк Н.В.    

(повний текст наказу та положення - в прикріпленому файлі)

Категорія: Методична робота | Додав: Микола
Переглядів: 555 | Завантажень: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021