Четвер, 18.04.2024, 09:17















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Липень » 24

   Абітурієнти мають перевірити свої кабінети. Заяви про допуск до участі в конкурсі, у яких відображалась не вся інформація, необхідна для їх розгляду навчальним закладом, булианульовані. Абітурієнтам надіслані повідомлення про можливість повторної подачі заяви.

Санітарні норми використання комп'ютерів у школах скасовані. Відповідний наказпідписаний в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун. Скасування санітарних вимог використання комп'ютерної техніки у навчальних закладах відбулось у зв'язку з їх застарілістю.

Проблеми вступу: основні запитання і відповіді. Адміністратор системи електронних кабінетів вступників ДП «Інфоресурс» надав відповіді на основні проблемні питання, що виникають у абітурієнтів та працівників приймальних комісій вишів при роботі з системою.

МОН презентувало стандарт початкової освіти. Проект документа, що оприлюднений для громадського обговорення визначає мету та принципи організації освітнього процесу, загальну характеристику змісту навчання та містить вимоги до рівня підготовки учнів початкової школи.

Академічні тексти публікуватимуть в Інтернеті. Урядом затверджено Положення про Національний репозитарій академічних текстів. До репозитарію включатимуть академічні тексти незалежно від дати їх створення, зокрема, дисертації, автореферати, статті, монографії тощо.

Депутати закликали міністра навести лад у вступній кампанії. Члени комітету ВР з питань науки і освіти Олександр Співаковський та Олексій Скрипник звернулись до міністра освіти із закликом вжити заходів для вирішення ситуації, що склалась навколо вступної кампанії.

МОН: більшість помилок «електронного вступу» виправлені. У відомстві стверджують, що більшість помилок, які виникали у абітурієнтів під час роботи з електронними кабінетами вже виправлені, а виникали вони через неуважність вс ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 471 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.07.2017 | Комментарії (0)

      У різних країнах політика у галузі шкільної освіти дещо відрізняється. Десь навчання триває 10 років, десь – 12. В одних країнах у школу набирають п’ятирічок, в інших – 7-річних діток. Ці питання є досить дискусійними, тому орієнтуватися варто по власній дитині. І в цьому полягає велика відповідальність батьків, адже ніхто краще за них не знає, наскільки легко дитина зможе адаптуватися до шкільних умов. Тим не менш, думку сторонніх людей також варто враховувати, адже деякі нюанси краще видно збоку.

 

Якщо ваша малеча відвідує дитячий садочок, найкраще буде порадитися з її вихователькою, чи варто іти в школу цього року, чи почекати ще. Вихователі часто краще за інших знають, наскільки соціалізованою є дитина, і зможуть оцінити, чи витримає малеча шкільне навантаження. І тут ідеться не стільки про навчання, скільки про вміння «висидіти» цілий урок, виконувати завдання вчителя, діяти спільно з іншими дітками. Можна також розпитати родичів та друзів, що думають з цього приводу вони. Якщо серед них є вчителі – їхні підказки можуть бути цінними.

Варто також потрапити в школу на годину-дві. Такий візит можна зробити і з дитиною, щоб подивитися, як вона буде поводитися, наскільки зацікавиться і самим закладом, і навчанням, і зовсім іншим, більш «дорослим» життям. Деякі школи влаштовують дні відкритих дверей – можна скористатися такою нагодою. Але цінним буде також потрапити як на урок (хоча б на його частину), так і на перерву. Поспостерігайте, як поводяться інші дітки, як проходять різні види діяльности і наскільки ваша дитина відповідає образу середньостатистичного першачка.

Для оцінки фізичної готовности дитини треба буде пройти медичний огляд. Та є й інші, «неофіційні» способи визначення тілесної зрілости. Відомим є т.зв. філіппінський тест: попросіть дитину дотягнутися правою рукою до лівого вуха через голову (або навпаки – лівою рукою до правого вуха). Нездатність зробити це говорить про те, що в дитини ще зовсім «малюкові» пропорції тіла – надто велика голова і надто короткі руки. Відповідно, і до школи ще ранувато.

Іншим показником є випадіння молочних зубів. Вважається, що коли «дозрівають» зуби, завершується розвиток психомоторики дитини, тобто свідомий контроль рухів, а також здатність до довільного запам’ятовування.

Ще один «тест»: попросіть дитину покласти руку на стіл і по черзі підіймати пальчики. Якщо дитині це вдається, то і з письмом проблем не має виникати.

Якщо говорити про інтелектуальний розвиток, то при вступі вам, можливо, запропонують пройти відповідні тести на логіку та увагу, розвиток мовлення, математичні здібності та орієнтацію в просторі. Для оцінки емоційної готовности до школи з майбутніми школяриками в деяких школах проводять бесіду психологи.

Існує велика кількість спеціалізованих тестів для діагностики готовности, багато з яких є доступними в інтернеті. Проте на ці тести не варто покладатися цілком. Важлива загальна картина розвитку дитини. Ось приблизний список навичок і вмінь, які необхідні для успішного навчання в школі:

Проглядів матеріалу: 515 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.07.2017 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024