Четвер, 07.12.2023, 23:09Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Березень » 16

       Цьогоріч мав проводитися IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з 26 навчальних предметів, однак у зв’язку з впровадженням загальнонаціонального карантину до 3 квітня буде проведено всеукраїнські етапи олімпіад з 9 предметів, їхні дати також зміняться. Відповідний наказ МОН було підписано та опубліковано сьогодні, 12 березня 2020 року.

“Олімпіади – важливий механізм для заохочення талановитих учнів. Нам дуже прикро, що у зв’язку з карантином нам довелося скасувати частину четвертих етапів олімпіад. Однак ми змогли залишити, лише перенісши дати, олімпіади, які мають міжнародний рівень і на які ми плануємо відправляти наших дітей за декілька місяців. Також, звісно, ми проводитимемо олімпіади з української мови та математики”, – відзначила заступниця Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

Так, будуть проведені IV етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології та інформатики.

Вони проводитимуться в такі дати 2020 року:

 1. Українська мова і література – 6-10 квітня, м. Харків
 2. Математика – 6-10 квітня, м. Миколаїв
 3. Біологія – 12-17 квітня, м. Одеса
 4. Географія – 6-10 квітня, м. Черкаси
 5. Астрономія – 13-17 квітня, м. Київ
 6. Фізика – 5-10 квітня, м. Решетилівка Полтавської області
 7. Хімія – 12-17 квітня, м. Житомир
 8. Екологія – 6-10 квітня, м. Славута Хмельницької області
 9. Інформатика – 12-16 квітня, м. Кропивницький

Повністю скасовано проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з таких предметів:

 • Англійська мова
 • Іспанська мова
 • Німецька мова
 • Французька мова
 • Правознавство
 • Історія
 • Економіка
 • Інформаційні технології
 • Трудове навчання (технології)
 • Болгарська мова та література
 • Мова іврит та єврейська література
 • Молдовська мова та література
 • Новогрецька мова та література
 • Польська мова та література
 • Російська мова та література
 • Румунська мова та література
 • Угорська мова та література

Нагадуємо, що МОН та МОЗ підготували інформацію для батьків про ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 271 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2020 | Комментарії (0)

   Із  метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.
Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.
Проглядів матеріалу: 249 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2020 | Комментарії (0)

    Проект «Розвиток дитини» пропонує батькам, вихователям та вчителям п’ятдесят розвивальних завдань та розмальовок для розвитку навичок аналітичного, логічного, творчого мислення, довільної уваги, зорової пам’яті, дрібної моторики та загальної ерудиції.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню у дітей позитивного ставлення до навчання, вихованню впевненості у собі та своїх освітніх можливостях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини та впевненого засвоєння нею шкільної програми в подальшому.

Вивчаємо дні тижня. Це завдання навчить дитину розрізняти дні тижня та пов’язувати їх із такими поняттями, як «вчора», «сьогодні», «завтра». Під час виконання завдання дитина вчитиметься орієнтуватись у часі, розвиватиме увагу, пам’ять та творче мислення.

Який малюнок наступний. Цей комплект завдань є відмінним помічником у розвитку логічного мислення дитини, адже під час його виконання вона використовуватиме такі логічні прийоми, як аналіз, синтез, порівняння тощо, визначатиме певні принципи та робитиме обґрунтовані умовиводи.

Вивчаємо місяці й пори року. Це завдання допоможе дитині вивчити правильну послідовність місяців року та запам’ятати, які з них належать до календарних весни, літа, осені й зими, а також запам’ятати, за яким порядком змінюють одна одну різні пори року.

Читаємо по складах: завдання. У цьому комплекті завдань застосовується комплексний підхід до навчання читання, адже завдання ілюструє слово, що поділено на склади. Виконання завдання вимагатиме від дитини залучення логіки, зорової пам’яті та просторового уявлення.

Тренуємо логіку: «Житла тварин». Це завдання призначене для маленьких дітей. Воно дозволить потренувати логічне мислення, покращити навички мовлення, збагатити словниковий запас, а також сприятиме розвитку дрібної моторики.

Тренуємо пам’ять. Цей комплект завдань стане одним із засобів тренування зорової пам’яті вашої дитини, а також познайомить її із різноманітними предметами навколишнього світу.

Знайди пару (розвиваємо логіку). Цей комплект завдань покликане сприяти розвитку логічного та абстрактного мислення дитини, а також її уваги та пам’яті. У завданні надано десять малюнків із зображенням різних предметів, розташованих у два стовпчики, але безсистемно. Дитині необхідно з’єднати їх таким чином, аби утворилося п’ять пар.

Домалюй відсутні частини малюнка. Цей комплект завдань допоможе дитині розвинути спостережливість і кмітливість, логічне та творче мислення, уміння робити умовиводи (індуктивні та дедуктивні) й ретельно аналізувати сюжетні елементи запропонованого зображення.

Вивчаємо різні погодні явища. Це завдання дозволить познайомити дитину із різними погодними явищами, потренувати її уяву, фантазію й асоціативне мислення, а також дрібну моторику та вміння підбирати потрібні кольори.

Тренуємо логіку: «Дороги й транспорт». Це завдання дозволить потренувати логічне мислення, покращити навички мовле ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 303 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2020 | Комментарії (0)

Боротьба з коронавірусом: заклади освіти закрито. Уряд затвердив заходи, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні. Одним з основних пунктів протиепідеміологічних заходів є введення карантину в усіх освітніх закладах до 03 квітня.

Уряд призначив в.о. міністра освіти і науки. Тимчасове виконання обов’язків міністра освіти і науки України покладено на першого заступника Юрія Полюховича. За словами Полюховича, Міносвіти у цей період має працювати злагоджено і належно виконувати свої функції.

Роз’яснення МОН щодо підвищення кваліфікації вчителів. Міністерством освіти надані детальні роз’яснення та методичні рекомендації щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників шкіл. Рекомендації містять докладний опис форм і видів підвищення кваліфікації.

Варіанти здобуття профосвіти мають бути гнучкими, - МОН. Міністерством освіти   затверджене Положення про інституційну форму здобуття професійної освіти, яке дозволить учням та закладам професійної освіти використовувати всі види навчання, в тому числі – мережеву освіту.

МОН: учням та студентам заборонено відвідувати заклади освіти. У відомстві наголосили, що під час карантину в українських закладах освіти, що діятиме до 3 квітня 2020 року, учням та студентам забороняється відвідувати заклади освіти.

Проведення пробного ЗНО перенесено на квітень. В Україні змінені дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Планується, що пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 4 квітня, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня.

У МОЗ кажуть про відповідальність за ігнорування карантину. У Міністерстві охорони здоров'я наголошують на відповідальності осіб, які не дотримуються вимог постанови, якою передбачено встановлення карантину та призупинення навчання на всій території України.

Заклади освіти мають забезпечити протиепідемічні заходи. МОН доручило обласним департаментам, а також керівникам усіх закладів освіти установити режим підвищеної готовності функціональної підсистеми навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів діям у надзвичайних ситуаціях.

До участі у ЗНО вже зареєстровано 290 тисяч осіб. Станом на 13 березня для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні і державній підсумковій атестації зареєстровано 289 558 осіб. За оцінками УЦОЯО, кількість учасників ЗНО в 2020 році складатиме понад 300 тисяч осіб.

МОН скасувало проведення більшості учнівських олімпіад. Відомством скасовано проведення 17 з 26 заключних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учнівські олімпіади будуть проведені лише з 9 навчальних предметів, але дати їх проведення буде змінено.

Президент підписав закон про середню освіту. Володимир Зеленський підписав закон «Про повну загальну середню освіту», що був ухвалений парламентом. За словами заступника міністра освіти Любомири Мандзій, відтепер МОН має можливість втілювати заплановані зміни у шкільній освіті.

Освітяни мають отримувати зарплату під час карантину, - МОН. Міністерство освіти почало отримувати інформацію від освітян про те, що на деяких регіонах педагогів змушують брати неоплачувану відпустку на час карантину. У відомстві наголошують, що такі дії є незаконними.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 256 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.03.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023