Понеділок, 04.12.2023, 09:00Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Березень » 23

Відзначаючи 95-річчя юннатівського руху вихованці Глибоцького РБТДЮ та учні шкіл Глибоччини  взяли участь у районному заочному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» за тематикою «Країні Юннатії - 95», метою якого є виховання в учнів любові до рідного краю.

Нещодавно  були підведені підсумки фестивалю. Призові місця визначені таким чином:

У номінації «Краща фоторобота» переможцями стали:

І місце – Чубрей Анастасія-Марія, Балан Ірена, вихованки гуртка «Обʼєктив» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею, кер. Балан Н. В.;

ІІ місце – Костинян Даніела, учениця Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст., кер. Іонець В. Г.;

ІІІ місце – Іонуца Руслан, учень Багринівської ЗОШ, кер. Горечка М. І.;

ІІІ місце – Патраш Едуард, учен Багринівської ЗОШ, кер. Горечка М. І.;

У номінації «Кращий слайд-фільм» переможцями стали:

І місце – Королюк Роман, вихованець гуртка «Юні садівники» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцької гімназії, кер. Балан Н. В.;

І місце – Тофан Ірина, вихованка гуртка «Юні садівники» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцької гімназії, кер. Балан Н. В.;

ІІ місце – Луцик Яна, вихованка гуртка «Об’єктив» та Глобак Євгенію, вихованку гуртка «Природа рідного краю» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею, кер. Балан Н. В.;

ІІ місце – Букачук Альона, ученицю Йорданештської ЗОШ № 2, кер. Шородок М. Г.

У номінації «Кращий відеофільм»:

І місце – Козачук Олена, Виліткова Анастасія, вихованки гуртка «Природа рідного краю» Глибоцького РБТДЮ на базі Глибоцького ліцею,  кер. Балан Н. В.

Крім того, учасниками фестивалю стали Савюк Віолета, учениця Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. (кер. Іонець В. Г.), Репчук Дмитро, вихованець гуртка «Ткацтво» Глибоцького РБТДЮ на базі Горбівецько ЗОШ                            (кер. Кожокарь О. В.), Мехно Володимир, учень Валякузьминської ЗОШ (кер. Невестюк А. В.), Опаєць Марініка та Унгурян Іонела, у ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 356 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

Міжнародна асоціація позашкільної освіти і Кафедра позашкільної освіти ІПФ НПУ імені М.П. Драгоманова запроваджують проєкт «Заклади позашкільної освіти: Дистанційна робота», метою якого є організація дистанційного навчання закладами позашкільної освіти.

У рамках Проєкту учасники презентують свої успіхи і напрацювання з дистанційного навчання за різними напрямами позашкільної освіти у будь-якій формі (відео-, фото-,  аудіо-, графічна, текстова інформація заняття, лекції, семінару, уроку, консультації тощо.

Учасником Проєкту стала і Балан Наталія Володимирівна, керівник гурткків Глибоцького РБТДЮ, яка разом зі своїми вихованцями закликає долучитися до щорічної Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів», яка проводиться в заочному форматі.

В рамках проекту ви матимете нагоду ознайомитися з видовим різноманіттям перелітних птахів рідного краю, поширити знання про сезонні явища у природі і в житті птахів, розвивати гуманне ставлення до птахів, мотивувати інтерес до їх охорони та ін.

В межах акції можна переглянути фільм «Птахи Буковини. Спів пташок» https://youtu.be/AA2PIrPFWLE (фільм змонтований Балан Іреною, вихованкою гуртка «Обʼєктив» Глибоцькго РБТДЮ), визначити перелітних і неперелітних птахів нашого краю, сфотографувати годівнички, шпаківні, дуплянки біля помешкання та розповісти про події, які ви спостерігали біля них, намалювати малюнок чи виготовити листівку «День зустрічі птахів», знайти прислів’я та приказки про птахів, прочитати казоки http://megaznaika.com.ua/kazka/category/kazky-i-opovidannya-pro-ptahiv/, http://talesworld.org.ua/taxonomy/term/23, http://deti.e-papa.com.ua/kazky/kazki-pro-ptakhiv/, скласти з батьками чи друзями казку або вірш про пташку, яка повертається з вирію в наш край.

Заходьте за посиланням та голосуйте за проєкт  Балан Н. В. https://m.facebook.com/events/505363580083274?view=permalink&id=506709376615361

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 310 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

   Сьогодні розпочнеться трансляція відеоуроків на 11 каналі для учнів 3-х та 4-х класів. Також онлайн на YouTube каналі: https://bit.ly/2QC9cfj
Трансляція уроків здійснюватиметься з 23.03.2020 (у будні дні) о 10.30, повторення – о 16.50

 

Відеоуроки для 2 класу НУШ

https://www.youtube.com/channel/UC5p5EUYMbIzj5_IAcPP2EIg/featured

Безкоштовний доступ проєкту «Розумники» (Smart Kids) (1-4 класи)

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Розумники» (Smart Kids) для всіх шкіл України відкрито безкоштовний доступ до 50 електронних освітніх ресурсів для 1–4 класів з української мови та математики (http://edugames.rozumniki.ua/subscribe/).

Відеоуроки для 9, 10 і 11 класів (ГРАФІК)

Нагадуємо, що “Школаonline” (відеоуроки для старшокласників, 9-й, 10-й, 11-й клас) можете переглядати на YouTube каналі «ДніпроТВ» за посиланням https://bit.ly/2IUzyVs
Розклад відеоуроків для старшокласників розміщено на офіційній вебсторінці департаменту https://bit.ly/3d9mCsP

Щодо питання весняних канікул, за словами заступниці міністра освіти Любомири Мандзій, якщо в цей час школа не має визначених канікул, то заклад освіти продовжує здійснювати форму дистанційного навчання.

Безкоштовні авторські відеоуроки для 4-11 класів на youtube-каналі “Топ Школа”

4 клас. Математика  ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 327 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

    Атестація працівників закладів освіти відтермінована. Керівникам органів управління освітою, а також керівникам закладів освіти доручено відтермінувати проведення атестації працівників закладів освіти та проведення засідань відповідних атестаційних комісій.

У МОЗ допускають продовження термінів карантину. За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, МОЗ може рекомендувати продовжувати карантин з урахуванням епідемічної ситуації у сусідніх країнах, країнах ЄС і на території України.

Прем’єр закликав ректорів не виселяти студентів з гуртожитків. Денис Шмигаль закликав ректорів закладів вищої освіти не виселяти студентів з гуртожитків. За його словами, багатьом студентам нема куди їхати, зокрема студентам з окупованих територій.

Майбутні учасники ЗНО можуть готуватись до тестів онлайн. Освіта.ua спільно з учителем української мови та літератури, фахівцем з підготовки до ЗНО Артуром Пройдаковим оприлюднили вже 10-й подкаст з підготовки до тесту з української літератури.

Освітяни мають працювати дистанційно, - МОН. У відомстві наголошують, що у зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину педагоги мають бути максимально переведені на роботу в гнучкому та дистанційному режимі.

МОНвідправляти освітян у відпустки неприпустимо. В умовах карантину примусове відправлення працівників у відпустки на період призупинення навчання є неприпустимим. Окрім того, на період карантину за всіма працівниками зберігається середня заробітна плата.

Міністр до громадянкарантин це не канікули чи відпустка. Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець закликав українців не ставити під загрозу своє здоров’я та здоров’я своїх близьких і дотримуватись карантинного режиму, оскільки ситуація в країні є вкрай серйозною.

МОНкерівники мають видати накази про дистанційну роботу. Керівники закладів освіти мають видати накази про гнучкий графік роботи, що дозволить працівникам виконувати свою роботу вдома. Накази мають бути оприлюднені на сайтах закладів освіти.

Перевірка присутності педагогів на роботі є неправомірною. За словами заступника міністра освіти і науки Любомири Мандзій, перевірка присутності педагогічних працівників у закладах освіти в сьогоднішніх умовах є неправомірною.

Учителям не потрібно вести класний журнал. У випадку організації дистанційного навчання в закладі освіти, завершення заповнення шкільної документації необхідно перенести на час закінчення епідеміологічної ситуації. Учителям не потрібно вести класний журнал під час проведення карантину.

На ЗНО вже зареєстровано понад 350 тисяч осіб. Станом на 20 березня регіональні центри якості освіти виготовили 350 415 сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, що становить 96,8% від кількості отриманих комплектів реєстраційних документів.

Для освітян створять курс про дистанційне навчання. Міністерство цифрової трансформації запустить безкоштовний онлайн-курс для вчителів і викладачів про організацію дистанційного навчання під час карантину. Курс буде доступний на інтернет-порталі «Дія.Цифрова освіта».

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)

Луковицький ДНЗ-https://youtu.be/ejcCdTj4ddQ

Проглядів матеріалу: 781 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023