П'ятниця, 26.04.2024, 05:07















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Вересень » 14

    Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказами МОН № 696 від 26 червня 2018 року, № 1426 від 20 грудня 2018 року та № 1513 від 04 грудня 2019 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, а також перелік слів з нормативним наголосом.

Рекомендуємо майбутнім учасникам ЗНО також ознайомитися з електронним безкоштовним посібником для підготовки до власного висловлення з української мови та матеріалами для підготовки до власного висловлення з англійської мови.

ПРОГРАМИ ЗНО 2021 РОКУ

Проглядів матеріалу: 264 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Комментарії (0)

   Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 3-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Мої друзі»

Спілкуємося й шукаємо спільне. Це завдання допоможе дитині більше дізнатися про своїх співрозмовників і співрозмовниць, розвинути комунікативні навички. Дитині пропонується опитати своїх однокласників (одногрупників), а потім виявити серед них людей з відповідними інтересами.

Формуємо дружнє оточення. Це завдання допоможе дитині навчитися якісніше вибирати своє оточення, відстежувати ознаки дружньої і недружньої поведінки, розвинути емоційний інтелект.

Моє ім’я: аналізуємо звуко-буквений склад слова. Це завдання сприятиме розвитку уваги, аналітичного мислення, фонематичного слуху, навички письма, збагаченню словникового запасу учнів і учениць. Виконуючи завдання, дитина розвине навички звуко-буквеного аналізу.

Створюємо комікси №2. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить два малюнки, на яких зображено початок та завершення історії про безпритульного собаку. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 2 малюнки, а потім розмалювати їх.

Створюємо комікси №5. Це завдання містить малюнок, на якому зображено початок історії про хлопчика, що шукає друзів. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 3 малюнки, а потім розмалювати їх.

Створюємо комікси №7. Це завдання містить малюнок, на якому зображено початок історії про хлопця та дівчину. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії, та відповідно до цього намалювати ще 3 малюнки, а потім розмалювати їх.

Вивчаємо емоції за виразом обличчя. Цей комплект завдань допоможе дитині поміркувати над тим, як позначаються на виразі обличчя емоції, які відчуває людина, навчитися зображати їх і зчитувати як елемент невербального спілкування, отже, сприятиме розвитку емоційного інтелекту.

Рахуємо склади й вчимося читати. Цей комплект завдань допоможе дитині відпрацювати навички читання, зрозуміти, що таке «склад», і навчитися виділяти склади в словах. Дитині потрібно розглянути малюнки, прочитати слова й порахувати склади в них, а потім біля кожного малюнка розмалювати стільки квіточок, скільки складів містить його назва.

Рахуємо склади у назвах малюнків. Завдання допоможе попрактикуватися у поділі слів на склади, сприятиме збагаченню словникового запасу. Дитині пропонується розглянути малюнки, порахувати склади у назвах цих малюнків і розмалювати кружечки біля відповідних цифр.

Розмірковуємо, що означає бути справжніми друзями. Це завдання допоможе дитині осмислити поняття «дружба». Дитині потрібно прочитати й поміркувати над значенням тверджень, що характеризують поняття «дружба», а також оцінити свою готовність бути справжнім другом/справжньою подругою, поставивши позначки у відповідних комірках.

Розповідаємо про себе за допомогою різних кольорів. Це ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 278 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Комментарії (0)

     У МОН розробили закон «Про освіту дорослих». Нормами законопроекту передбачені гнучкі механізми здобуття формальної, неформальної та інформальної освіти дорослих, визнання кваліфікацій, здобутих шляхом неформальної та інформальної освіти.

У рюкзаку школяра має бути щонайменше дві маски. За інформацією Центру громадського здоров'я у рюкзаку школяра має бути щонайменше дві захисні маски, кишеньковий антисептик для шкіри з вмістом спирту не менше 60% та паперові хустинки.

МОН зацікавлено у підвищенні соціальних стандартів освітян. У Міносвіти наголошують, що відомство зацікавлене у введенні в дію постанови КМУ № 822 оскільки нею підвищуються соціальні стандарти та гарантії, спрямовані на зростання рівня життя освітян.

Після карантину звичне шкільне харчування відновлять, - Мандзій. За словами заступника міністра, в умовах пандемії організація харчування потребує інших підходів, але після скасування карантинних обмежень школи повернуться до звичної моделі мультипрофільного харчування дітей.

COVID-19: у ВР пропонують доплатити освітянам. У Верховній Раді зареєстрований проект постанови, яким передбачено звернення до Кабінету Міністрів щодо вжиття заходів для забезпечення безпечного навчального процесу і якісної освіти в умовах карантину.

МОЗ закликає вакцинувати дітей незважаючи на пандемію. Мінохорониздоров'я закликає вакцинувати дітей за національним Календарем щеплень, незважаючи на пандемію. За словами міністра Максима Степанова, в Україні безкоштовно можна вакцинуватися від 10 інфекційних захворювань.

Тестувати вчителів на COVID варто за кошти держави, - омбудсмен. Сергій Горбачов наполягає на тому, що вчителі мають отримати можливість пройти тест на коронавірус за державний кошт. Він також наголошує, що вчителі знаходяться у зоні ризику, а найдешевший тест коштує 600 грн.

Виші не можуть просто видавати дипломи, - секретар РНБО. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, аналіз системи вищої освіти дозволяє говорити про наявність системної кризи, що формує потенційні та реальні загрози державній та національній безпеці України.

У Держслужбі якості освіти обіцяють захищати безпеку учнів. У Службі наголосили, що батьки, громадськість, педагогічні працівники, керівництво закладів освіти спільно мають усебічно захищати права учнів на безпечне освітнє середовище перед засновниками шкіл.

Мовний омбудсмен перевірить перехід шкіл на українську. Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови здійснюватиме моніторинг дотримання мовного законодавства, в тому числі щодо переходу російських шкіл на українську мову навчання.

Уряд скасував самоізоляцію для студентів з ОРДЛО. Кабінет Міністрів ухвалив рішення про скасування 14-денної самоізоляції при перетині КПВВ для абітурієнтів та здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій, які планують або вже навчаються на підконтрольній уряду території.

Усі студентські олімпіади і турніри перенесено через COVID-19. Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про перенесення усіх студентських змагань в Україні. Пауза у проведенні заходів триватиме на період загальнонаціонального карантину.

ВР може підтримати виділення коштів на допомогу школам. Верховна Рада може підтримати проект постанови, яким передбачено вжиття заходів для забезпечення безпечного навчального процесу в умовах карантину. Про це повідомила автор документа, народний депутат з фракції «Голос» Наталія Піпа.

Школам з «червоної» зони нагадали про відповідальність. У Міністерстві освіти нагадують адміністраціям закладів освіти, що розташовані у «червоній» карантинній зоні, про адміністративну та кримінальну відповідальність за невиконання зобов’язання про закриття шкіл.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 274 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024