Середа, 22.01.2025, 06:44















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2015 » Березень » 23

     Світ природи цікавий і неповторний. Саме в дошкільному віці закладаються основи знань про цей цікавий світ, формуються уявлення про природу, її значення в житті кожної людини.

     Весна - прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі.  З метою створення умов для розвитку пізнавальних навичок дітей, формування уявлень, джерелом яких є рослинний світ; закріплення і розширення уявлень дітей про овочеві культури,   вихователем Чагорського ДНЗ Марією Сарафінчан було проведене заняття на тему:«Город на підвіконні». На  занятті Марія Іванівна виховувала працьовитість, дбайливе ставлення до рослин та природи  рідного краю.

      Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості в дітей, він допомагає краще пізнати  життя рослин. Дана форма роботи дає можливість розширити уявлення дітей про рослини як живі організми, про умови, необхідні для їх росту і розвитку, розвивати естетичні почуття, уміння радіти красі вирощуваних рослин та результатом своєї праці.

Проглядів матеріалу: 801 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2015 | Комментарії (0)

«Весна прийшла

тепло знайшла!»

Л. Глібов

   19 березня в Стерченському дошкільному навчальному закладі відбувся колективний перегляд заняття в середній групі  на тему «Весна прийшла тепло знайшла!». На занятті педагог закріпила  уявлення дітей про послідовності весняних змін у природі, виховувала у дітей бажання милуватися красою природи,  розвивала мовленнєву активність дітей, розширювала словник. Закріпила уявлення про зимуючих і перелітних птахів, їх особливості та різноманіття, а також  викликала інтерес до пізнання природи та природних явищ. Завершилось заняття весняним хороводом «Весняні котики».

Проглядів матеріалу: 580 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 950 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2015 | Комментарії (0)

       „Поезія – це завжди неповторність,

      Якийсь безсмертний дотик до душі”

                                                Л. Костенко

 

    Всесвітній день поезії  проголошений делегатами 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в 1999 році. Вперше цей день був відзначений 21 березня 2000 року в Парижі. Метою встановлення дати Генеральною конференцією ЮНЕСКО було привернути увагу суспільства до поетичної спадщини та необхідності звернення до неї у виховній та просвітницькій діяльності.  Цей день відзначають щорічно.

Багато років поспіль в цей день до нашої школи ми запрошували відомих людей нашого краю: Миколу Шапку – головного редактора районної газети «Новий день», Олександру Возняк – керівника літстудії «Витоки», відому поетесу краю Галину Семенюк-Сисолєтину – керівника гуртка «Самодіяльна туристична пісня», Ольгу Шевченко – директора літературно-меморіального музею ім. Домки Ботушанської та інших.

Цього року на наше прохання до нас завітав завідувач бібліотеки с. Просіка, активний член літстудії «Витоки» та світлиці ім. Домки Ботушанської Родіка Зегря.

         Пані Родіка  з задоволенням відвідала нашу школу.  Просто та коротко розповідала про себе та про те як пише, про що пише, коли пише. Її вірші душевні, написані від щирого серця. Схвильовано пані Родіка розповідала про її рідного сина,   який побував в зоні АТО та був поранений.

Всім добровольцям, що воювали та воюють в зоні АТО Родіка Зегря присвятила вірші на патріотичну тему.

         Члени літгуртка «Лемиіца» виступали перед гостею з циклом власних віршів та подарували їй Мерцішор – символ Весни.

         Ми подякували від щирого серця пані Родіці та запросили її відвідати наш шкільний музей.

                                  ЕЛЕОНОРА СКІПОР

Проглядів матеріалу: 541 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2015 | Комментарії (0)

    21 березня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

У Чернівецькій області на пунктах тестування, які були створені в кожному районі/місті, проведення пробного тестування забезпечували 427 педагогічних працівників, які пройшли відповідне навчання.

Загальна кількість зареєстрованих учасників на пробне тестування з української мови та літератури складала 2461 осіб. Варто зазначити, що порівняно з минулими роками явка на пункти тестування була високою. 98% (від загальної кількості зареєстрованих випускників ЗНЗ) виконували пробне зовнішнє незалежне оцінювання з предмета.

Глибоцький ліцей теж був одним із пунктів тестування, проведення якого забезпечували 38 педагогічних працівників, які пройшли відповідне навчання: Глобак Д.І. - відповідальний за ПТ, Славута П.В. - помічник відповідального за ПТ, 16-старших інструкторів, 15 -інструкторів, 5-чергових, медичний працівник та представники правоохоронних органів. В Глибоцькому ППТ було зареєстровано всього 221 учасник.

Після виконання тестових робіт усі учасники отримали інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів. Для визначення результату за школою 100-200 балів абітурієнти можуть скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО».

 

Проглядів матеріалу: 536 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.03.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2025