Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
Онлайн всього: 12 Гостей: 12 Користувачів: 0 |
|
| | |
| Головна » 2016 » Лютий » 24
Із метою обміну досвідом та продовження традицій дружніх відносин делегація освітян Чернівецької області відвідала Харків. Учасником цього дійства був і Василь Іванович Барарюк, начальник управління освіти Глибоцької РДА. Всі мали можливість ознайомитися з роботою системи освіти міста Харкова, реалізацією проектів «Обдарована молодь», «Я – харків’янин», «Учнівське самоврядування», Комплексною програмою розвитку освіти м.Харкова на 2011-2017 роки. А директори ЗНЗ міста презентували досвід роботи з національно-патріотичного та естетичного виховання, з розвивального та інклюзивного навчання; представляли систему роботи з обдарованими учнями та учнівським самоврядуванням, ознайомили гостей із реалізацією проекту «Міжнародна педагогічна майстерня обміну новітніми технологіями навчання англійської мови».
Освітяни Харкова та Чернівців сподіваються на подальшу співпрацю з метою обміну досвідом між регіонами України.
За матеріалами: http://www.kharkivosvita.net.ua/
|
19 лютого 2016 року учні та вчителі нашої школи віддали належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави.
Розпочали перший урок, виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання, а також провели заходи з ушанування пам’яті Героїв Небесної Сотні за участю активістів Революції гідності. Запалили лампадку – вшанули пам’ять Героїв Небесної Сотні.
|
На виконання доручення начальника управління освіти Глибоцької райдержадміністрації В.І. Барарюка, 24 лютого у Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося пробне шкільне ЗНО з української мови і літератури з учнями 11 класу.
Завдання до тестування були підготовлені методистами РМЦ управління освіти Глибоцької РДА спільно з творчими групами вчителів–предметників.
Учні та батьки розуміють, що такі тренування корисні. Бажаємо успіхів випускникам у складані «бойового» ЗНО.
Директор школи Ф.А. Шапка
|
У середу, 24.02.2016 р., на базі Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося чергове засідання ШМППС, яке провели практичний психолог Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. Юлія Василівна Флюндра та методист-психолог РМЦ Альона Іванівна Колесник.
Основним напрямком та завданням даного засідання було ознайомлення слухачів Школи молодих практичних психологів Глибоцького району з такою форми практичної роботи психолога (соціального педагога), як тренінг (його структурою, формою та планом проведення). Учасниками ШМППС (а у цьому навчальному році їх 7-ро), у формі мультимедійної презентації було запропоновано практичний матеріал з вказаної проблеми.
Наступним етапом засідання ШМППС був круглий стіл, який працював над проблемою «Перші успіхи і невдачі у моїй професії», де новопризначені працівники мали змогу поспілкуватися, поділитися своїми думками, обмінятися досвідом з методистом РМЦ А.І.Колесник та психологом Коровійської ЗОШ Ю.В.Флюндрою.
Закінчилося засідання ШМППС виробленням рекомендацій щодо подальшої роботи у засіданнях школи та зворотнім зв’язком.
|
24 лютого 2016 року був проведений обласний англомовний вебінар лідерів та координаторів учнівського самоврядування «Партнерство та міжнародні відносини в діяльності учнівського самоврядування».
Лідери учнівського самоврядування нашого району виготовили ЛІХТАРИКИ МИРУ для участі в обласному флешмобі "Наближаємо мир!".
|
Патріотизм починається з любові до людини.
Патріотизм починається з колиски.
Василь Сухомлинський
Наразі патріотичне виховання дітей дошкільного віку розглядається як пріоритетний напрямок освітньої діяльності. З ранніх років педагоги-дошкільники закладають в малюків готовність захищати й примножувати здобутки рідного народу, краю. Але є й такі святині, які ні з чим не можна зіставити і порівняти – Вітчизна, відданість рідній землі й народові.
Річниця подій на майдані Незалежності, пам'ять про Небесну сотню, спонукали педагогів Кам'янського ДНЗ до проведення в закладі тижня патріотичного виховання. В перший день тижня запросили учасника АТО, жителя нашого села Сергія Зеленівського. Дошкільники із захопленням слухали розповідь Сергія Степановича, задавали свої прості дитячі запитання, а в дарунок запропонували вірші, пісні, власноруч виготовлені роботи, запросили відвідати виставку дитячих робіт «Слава Україні! Героям слава!».
Смію запевнити, що червоною ниткою хвилюючої зустрічі було прагнення миру в дорослих і дитячих серцях.
Домніка Балан, вихователь-методист закладу
|
22 лютого у Михайлівському НВК відбулася урочиста лінійка до Міжнародного дня рідної мови
Яка ж багата рідна мова!
Який чарівний світ у ній!
Вона барвиста і чудова,
І нищити її не смій.
Вона про все тобі розкаже,
Чарівних слів тебе навчить,
Усе розкаже і покаже.
Як правильно у світі жить.
Саме такими словами розпочалась тематична лінійка : «Я так люблю тебе, моя співуча українська мово!»
Діти разом із учителем української мови і літератури Савчук О.І. поставили перед собою такі завдання:
1. Розвивати прагнення досконало знати рідну мову.
2. Виховувати любов до рідної мови, патріотизм.
Учні зачитали вірші про українську мову, намалювали гарні малюнки «Мова – душа народу».
Надіємось, що в кожному серці залишилася краплинка любові до рідної мови і пам’ятатимемо про те багатство, яке є у кожного з нас - наша рідна мова.
|
“True teachers are those who use themselves
as bridges over which they invite their
students to cross; then, having facilitated
their crossing, joyfully collapse, encouraging
them to create their own.”
(Nikos Kazantzakis)
23 лютого на базі районного методичного центру управління освіти Глибоцької РДА відбувся семінар - практикум вчителів англійської мови. Тема, над якою працювали вчителі в рамках семінару, була: «Формування мовленнєвих компетенцій школярів на уроках іноземної мови шляхом використання різних методів навчання».
Вчителі опрацювали наступні питання:
- «The PPP method» - доповідач: Віра Заяц, методист з іноземних мов РМЦ;
- «Using interactive forms and methods of learning a foreign language as a prerequisite for the development of the creative pupil’s individuality» – доповідач: Лариса Воробець, вчитель англійської мови Слобідського НВК;
- «Project work at the English lessons» - доповідач: Ірина Маник, вчитель англійської мови Червонодібровського НВК.
Для педагогів району було проведено майстер-класи з вищезгаданих проблем.
Крім того, вчитель англійської мови Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ст. Антоніна Білійчук (переможець І етапу, лауреат ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Учитель року – 2016», номінація «Англійська мова») поділилася враженнями від участі у конкурсі «Учитель року – 2016», а також презентувала вчителям району свій творчий проект. Антоніна Василівна відзначила, що участь у даному конкурсі – це неоціненний досвід, поштовх для творчого та фахового росту, багато нових корисних знайомств. Під час конкурсу учасники мали змогу продемонструвати свою фахову компетентність та напрацювання.
Під час семінару були напрацьовані рекомендації і схвалені усіма учасниками даного заходу.
<
...
Читати далі - тисни тут
|
|
| |
| | |
|
Календар |
|
|