1 березня, коли приходить весна і все навколо радіє життю в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ст. проводився районний фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості “Чисті роси”. Учні представили свої таланти у двох номінаціях: «Літературна творчість» та «Театральне мистецтво». Учениця 9-го класу Іонець Кароліна прочитала вірш «E împărţită omenirea..», М.Емінеску, учениця 10-го класу Савюк Віолета, учень 9-го класу Ілюк Василь, учень 6-го класу Зварич Віталій виступили із літературною композицією Ю.Федьковича «Лист». Фрагмент з казки «Prostia omenească» представили учні 5-го класу. А також учні нашої школи підготували для членів журі невеликий подарунок «марцішор», символ весни. Нехай у серці кожного з нас буде весняний настрій цілий рік.
ЗДВР Кирчу О.Г.
педагог-організатор Шапка Л.Ф.
![](/stend/DSC_1409.jpg)
![](/stend/DSC_1399.jpg)
![](/skripts/DSC_1388.jpg)
![](/_tbkp/DSC_1395.jpg)