З метою розкриття талантів юних виконавців, пошуку творчо обдарованих дітей, патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячого мистецтва 21 березня 2017 року відбувся творчий звіт Глибоцького району у рамках обласного етапу фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» на якому були представлені кращі номери «Театрального мистецтва», «Літературної творчості»:
- номінація «Театральне мистецтво»:
-
- театральний колектив Старововчинецького ліцею, кер. Каменюк Г.І.;
- театральний колектив Тереблеченської ЗОШ IIIІст.№ 1, кер.Габор Л.І.,
Німіджан Я.М.;
-
- театральний колектив Карапчівського ліцею, кер. Іонашке А.В.;
- номінація «Мініатюра» :
- театральний колектив Нижньосиньовецької ЗОШ I-IIIст,кер. Сташеску В.В.;
- вихованці гуртка «Акторська майстерність» Глибоцького РБТДЮ, кер. Рєпіна О.М.;
- Козіяну Анастасія та Трачук Юлія, учениці Глибоцької гімназії, кер. Леонтій Е.М.;
- номінація «Літературна творчість»:
- Бостан Одоріка, учениця Карапчівського ліцею, кер.Товарницька О.А.;
- Габор Вероніка, учениця Тереблеченської ЗОШ I-IIІст., кер. Грицкан Л.Т.;
- Продан Анастасія, учениця Молодійської ЗОШ I-IIІст, кер. Громик І.М.;
- Василаш Марія Антоніна, учениця Горбівецької ЗОШ IIIст., кер. Косован М.І.;
- Гриб Анастасія, учениця Глибоцького ліцею, кер. Коврик Н.М.;
- Ванзуряк Вікторія, учениця Глибоцького ліцею, кер. Лопуляк І.Д.;
- Боднарюк Ірина, учениця Глибоцької гімназії, кер. Леонтій Е.М.
Виступи виконавців оцінювало вельмишановне журі:
- Равлюк Любомир Романович методист інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, композитор, лауреат обласної літературномистецької премії ім. С.Воробкевича.
- Шевченко Ганна Олександрівна викладач режисерських дисциплін Чернівецького обласного училища мистецтв ім. С.В
...
Читати далі - тисни тут
|
11 березня 2017 року в приміщенні Чернівецької обласної філармонії відбувся гала-концерт і нагородження переможців ІІ-го Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.
Всеукраїнський конкурс учнівської та студентської молоді «Змагаймось за нове життя», присвячений Лесі Українці, був започаткований відомою громадською діячкою з Канади п. Марією Фішер-Слиж у 2004 році.
Конкурс проводиться у три етапи: регіональний, відбірковий та фінальний, який цього року відбувся в Чернівцях , під час якого і відбулося нагородження переможців та великий гала-концерт за участю переможців конкурсу.
Учні Глибоцької гімназії також брали участь у цьому конкурсі, а троє із них стали переможцями: Рєпіна Анастасія (9а) – диплом ІІ ступеня у номінації «Твір», Шотропа Богдана(6а) –диплом І ступеня, Рябоконенко Юлія(6а) –диплом ІІ ступеня - у номінації «Малюнок».
Щиро вітаємо призерів ІІ-го Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!» і висловлюємо щиру подяку вчителям Глибоцької гімназії Романюк Надії Петрівні та Романюку Віктору Михайловичу.
Нових звершень!
|
П’ятеро учнів Глибоцького ліцею стали переможцями у завершальному етапі ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості, присвяченого Лесі Українці «Змагаймось за нове життя!». У номінації «Декламація» перемогу здобули Назаришин Олександр, Котюк Руслан, Кручко Анастасія (усі ІІ місце). У номінації «Твір» друге місце здобула Богдан Анастасія, а у номінації «Науково-пошукова робота» другою була Карп Крістіна. Усі вони були запрошені на фінальний гала-концерт, який відбувся 11 березня у м. Чернівці, де були нагороджені дипломами та подарунками. Вдячного слова заслуговують учителі, які підготували учасників: Олена Бабина, Валентина Богдан, Алла Макух. Вітаємо!
|
Тиждень французької мови у нашій школі тривав з 13 по 17 березня. Цього тижня школярі мали змогу прилучитися до французького мистецтва – музики, літератури, живопису, показати власні знання, уміння і таланти.
Відкрився тиждень загальношкільною лінійкою де учні були ознайомлені з планом роботи тижня. На святі відкриття присутні змогли прослухати цікаву інформацію про Францію, її традиції, найвідоміші пам'ятки культури. У середу вчитель французької мови інсценувала казку «Ріпка» з учнями 4-го класу. У четвер учні 5 – 11 класів провели Свято французької поезії та пісні, на якому вони продемонстрували свої знання творів на французькій мові, цікаві конкурси по класам, конкурс малюнків. В останній день були підведені підсумки тижня та нагороджені найактивніші учасники.
Проведення тижня французької мови дозволило школярам застосовувати на практиці свої вміння й навички, незалежно від рівня знання французької мови.
ЗДВР Ауріте М.С.
|
"Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі"...
Цими словами Ліни Костенко розпочалося свято ПОЕЗІЇ у Чагорській школі. Учні школи декламували свої найулюбленіші рядки поезій, старалися донести до сердець слухачів рядки Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Василя Симоненка, Ліни Костенко, сучасні поезії, які народилися в зоні АТО. Приєдналися до їх виступу і педагоги школи, які читали як власні вірші, так і рядки, які особливо припали їм до душі.
|
З 13 березня по 17 березня 2017 року в Купському НВК №2 відбувся тиждень педагогічної майстерності з метою професійного зростання педагогічного колективу, активізації творчості вчителів, поширення передового педагогічного досвіду. Така нетрадиційна форма методичної роботи сприяє активізації всього педагогічного колективу, спонукає до творчості, постійної самоосвіти, активного впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.
Відбулися такі методичні заходи: творчі звіти вчителів, що атестуються ( Пенюк Л.С., Скутарь В.І., Тіміш В.Г.), презентації досвіду, виставки педагогічних надбань, панорама педагогічних ідей, майстер-клас, фестивалі творчих уроків тощо.
З метою поширеня передового педагогічного досвіду відбулися показові, відкриті уроки із запровадженням інноваційних технологій, інтерактивних методів навчання, які стають найважливішим інструментом модернізації школи. Участь у різних методичних заходах під час тижня профмайстерності дало змогу простежити професійне зростання : від творчого вчителя до майстра своєї справи, що позитивно впливає на загальний результат роботи вчителя.
Адже тільки у творчого педагога — творчо розвинені учні. Учитель має навчатися впродовж усього життя. І тільки беручи участь у всіх методичних заходах, педагоги навчаються самі й навчають інших.
Інноваційне спрямування методичних заходів допомагає активізувати творчість учителів, спонукає їх до впровадження нововведень.
Показовий урок фізики в 8 класі провів вчитель Тіміш В.Г.
Тема уроку: Електричний опір
Мета: Ознайомити учнів з електричним опором та з причинами його існування, одиницею вимірювання опору. Довести, що опір є властивістю даного конкретного провідника. Виховати уміння учнів абстрактно мислити. Виховувати інтерес до вивчення теми.
Вчитель вів урок у вигляді діалогу. Спочатку були задані питання, щоб актуалізувати вже відоме для учнів. Далі відбулася постановка проблеми, яку сформулювати самі учні , вчитель лише підводив їх до цієї цілі. На даному уроці Віорел Георгійович зміг зацікавити учнів. Під час уроку розвивали вміння поєднувати теорію і практику, користуватися фізичними обладнанням.
Віорел Георгійович показав вагомість теми уроку , спонукав до зацікавленості шляхом поєднання теорії з повсякденним життям. Правильна організація уроку і розподіл часу самодисциплінували учнів. Зміст уроку подавався враховуючи виховну мету.
Показовий урок з румунської мови в 9 класі провела вчитель Скутарь В.І.
Тема уроку: Octavian Goga, «Bătrânii», Valorile morale și general-umane.
Мета: Să facă cunoștință cu opera lui O.Goga;
|
16 березня 2017 року Український центр оцінювання якості освіти, Infopulse та Американські ради з міжнародної освіти провели прес-конференцію, де розповіли про співпрацю з відновлення інформаційно-телекомунікаційної системи Українського центру, а також про запуск мобільного додатка «Моє ЗНО».
У продовження співпраці, на безкоштовній основі як соціальний проект, Infopulse та BIONIC University до старту кампанії ЗНО-2017 розробили додаток «Моє ЗНО», що дає змогу учасникам отримати розклад обраних тестувань і результати ЗНО на власний мобільний пристрій – будь-де і будь-коли. Серед основних функцій додатку:
- інформування про місце та час проведення тестувань ЗНО з обраних предметів,
- запис тестувань ЗНО до системного календаря мобільного пристрою,
- завчасні нагадування про наближення тестування,
- повідомлення про новини та зміни в проведенні ЗНО,
- повідомлення про наявність і відображення результатів тестування ЗНО.
Доступ до функцій мобільного додатку можливий після введення номеру та пін-коду сертифікату учасника ЗНО. Додаток можна завантажити за посиланням.
Джерело: http://testportal.gov.ua/2017/03/16/prezentovano-mobilnij-dodatok-moye-zno/
|
|