"Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі"...
Цими словами Ліни Костенко розпочалося свято ПОЕЗІЇ у Чагорській школі. Учні школи декламували свої найулюбленіші рядки поезій, старалися донести до сердець слухачів рядки Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка, Василя Симоненка, Ліни Костенко, сучасні поезії, які народилися в зоні АТО. Приєдналися до їх виступу і педагоги школи, які читали як власні вірші, так і рядки, які особливо припали їм до душі.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17309820_612531115599702_7952618258269128365_n.jpg?oh=93345968d49f715a2acb3a25364f699a&oe=5952F56E)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17425927_612531208933026_355735088553179167_n.jpg?oh=d16c577f00aae9ea686a82a87aaa2c8c&oe=595ECE33)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17264680_612531285599685_719671662621053154_n.jpg?oh=9b64961c45a83320b7b11ce09e6f2b31&oe=59707C4E)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17353402_612532192266261_465424932883035373_n.jpg?oh=d79087f6b03bce318adbb9e1857991f1&oe=59559A07)
|