![](/Muko/olimpu/Iatsuk/izobrazhenie_h032.jpg)
5 березня учні 7-а класу Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. знов зібралися разом на майстер - клас до Родіки Іванівни Пинзару, щоб підготувати подарунки для рідних мам, бабусь. Цього разу ми робили подарункові дощечки з аплікацією з серветок. Спочатку грунтували, потім акуратно ліпили малюнок з серветки на дощечку, покривали лаком, писали вітання. В нас вийшли чудові подарунки, особливі, зроблені своїми руками. Всі залишились задоволені, бо приємно не тільки отримувати подарунки, але і робити їх.
![](https://secureurl.fwdcdn.com/url/dKSIroVYBd42qqD3Pm4HBw/aHR0cHM6Ly9tYWlsLnVrci5uZXQvYXBpL3B1YmxpYy9tZXNzYWdlX3JlYWQ_YT1rNnFydTlkTVBDT2V5TDY0UG9GOUhrM2xEdEU4Rjhuc1dsWk9lNzdISkJTc2V5bEQwS2FENlBkb2twZURjblhrMkU5dlI3T2NfckRKcmY1eGNfOWhDM3A3bGZHUjlDRjEtOHlqMFVDaXpla2Q?orig_uri=https://mail.ukr.net/api/public/message_read?a=k6qru9dMPCOeyL64PoF9Hk3lDtE8F8nsWlZOe77HJBSseylD0KaD6PdokpeDcnXk2E9vR7Oc_rDJrf5xc_9hC3p7lfGR9CF1-8yj0UCizekd)