В Турятському НВК відблося чергове сімейне спортивне свято «Мама, тато, я - спортивна сім'я», в якому брали участь спритні діти 3-Б класу та їх улюблені батьки.
Метою заходу було створити бадьорий і радісний настрій у дітей та їх батьків, розвивати фізичні якості (витривалість, швидкість, силу реакції) та здійснювати взаємозв'язок з фізичного виховання дітей між дитячим садом і сім'єю.
І батьки, і діти отримали заряд бадьорості, блиснули ерудицією і повболівали за дружні родини Борош, Візітіу, Мангалажіу та Плантус, які прийшли, щоб взяти участь у наших змаганнях.
За волю до перемоги, чесність в боротьбі і перше місце в змаганнях грамотою були нагороджені сім’я Візітіу.
Батьки були вдячні вчителю фізкультури Дудуцу І.В. за корисне спілкування і цікавий час, проведений з дітьми.
Класовод 3-Б Суружіу О.С.
![](/Vovchinec/Kartunku/589.jpg)
![](/_tbkp/591.jpg)
![](/_tbkp/592.jpg)
![](/navchaniapoNS/594.jpg)
![](/navchaniapoNS/596.jpg)
![](/navchaniapoNS/595.jpg)
![](/turcentr/600.jpg)
![](/navchaniapoNS/605.jpg)
![](/Vovchinec/604.jpg)
![](/navchaniapoNS/603.jpg)
![](/navchaniapoNS/606.jpg) ![](/navchaniapoNS/607.jpg)
|