21 лютого в Привороцькій ЗОШ І-ІІ ступенів відзначили День рідної мови. Протягом дня в кожному класі відбулися хвилинки старанності «В гостях у пані Каліграфії».
Свято рідної мови прийшло за таким планом:
- Святковий урок у 6 класі.
- Тематична інформація «Чому святкується міжнародний день мови».
- Огляд виставки словників «Не бійся заглядати у словник».
Розпочався урок «Молитвою до мови», яку з великим натхненням і вірю в серці прогитали учні. Вчитель української мови Трач К. І. Наголосив на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого народу, посіяти в своєму серці хоча б одну зернину любові до рідної мови. З учнями були проведені цікаві конкурси. Вони із задоволенням відповідали на поставлені їм запитання, тим самим демонстрували свої знання мови.![](/navchaniapoNS/IMG_2277.jpg)
![](https://image.jimcdn.com/app/cms/image/transf/dimension=1920x400:format=jpg/path/sefb82b78b1823451/image/if97481dff98cdd44/version/1487679146/image.jpg)