З 13 по 17 березня 2017 року в Багринівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень французької мови.
З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти з 13 по 17 березня у нашій школі проводився «Тиждень французької мови». Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й із елементами країнознавства.
Вивчення французької мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Оволодіння іноземною є потребою часу. Під час вивчення французької мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної культури.
Метою проведення тижня французької мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках французької мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення французької мови.![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17362686_1380205878716531_1518537803566736350_n.jpg?oh=1825d3b708a292797fd7c0304888c100&oe=596153AD)
Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!
Програма тижня була насиченою.
13 березня 2017 святковою лінійкою розпочався тиждень французької мови. Діти були ознайомлені з планом роботи тижня.
Відкриті уроки з французької в 8х класах «Географія Франції та України» та «Знаєте ви Францію» (вчитель Урсакі О.І.)
Метою уроку було
- Практична – розвиток навиків і умінь діалогічної і монологічної мови, розвиток лінгвістичної, країнознавчої, соціокультурної компетенції учнів.
- Освітня – розширення лінгвістичних знань, активізація вживання нової лексики.
- Виховна – формування особових якостей (активність, комунікабельність), що розвиває – логічне і абстрактне мислення, творчих здібностей і уяви.
Протягом тижня проводилась виставка тематичних газет та учнівських проектів на тему «Франкофонія». У конкурсі брали участь учні 2-11 класів. (вчителі Урсакі О.І. та Патраш А.С.) Заключним етапом проведення тижня французької мови стали вікторини «Marathon», в якій взяли участь 2 команди (учні 10-11 класів) та «Jeu des fruits et legumes» (учні 5 класів).
Тиждень французької мови в школі завершено. Вивчення французької мови дає змогу розуміти життя французів, вивчати культуру, історію Франції, будувати плани на майбутнє життя. Тож, вперед за новими знаннями, за успіхами в наступному році!!!
Вчитель французької мови Урсакі О.І.
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17362826_1380205932049859_3336184794982035088_n.jpg?oh=c461cb6d1fbbf8816a81d55fa144be70&oe=595DCCA4)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17362660_1380205958716523_2531447715352593167_n.jpg?oh=ee4695f7cea764bdfc57c67436533f62&oe=59538FE4)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17362581_1380205968716522_8764023789036476806_n.jpg?oh=dd6bd3683f9dc39bc75a7d16374bdcaf&oe=5958B542)
|