В нашій школі стало традицією щорічно проводити тижні математики. З метою розвивати інтерес учнів до предмету; розкривати взаємозв’язок предмета з іншими областями наук; сприяти розвитку, спостереження та аналізу в учнів з 13 по 17 березня 2017 року в школі пройшов Тиждень математики. На кожен день тижня сплановано математичні заходи: конкурси математичних газет, математичні десятихвилинки про цікаві факти з життя математиків, гра "Я люблю тебе математико!", Всеукраїнська математична гра Кенгуру, математичні вікторини, розгадували ребуси, кросворди, розв’язували задачі учні5-9 класів. Будь-яка діяльність дитини буде успішною тоді, коли вона здійснюється без примусу і дарує радість відчути себе переможцем, творцем.
Вчителі математики Валякузьминської ЗОШ
![](/Vovchinec/0-02-05-91dfc1edcc3cd650b0396b6ba75df6dd776f45bf7a.jpg) ![](/Vovchinec/0-02-05-b6a45f242a70fba01d43e4ceb6d392b9a04964e13c.jpg)
![](/Dima/17032017764.jpg)
![](/Bagrin/0-02-05-378092b711f9e650af4148cb48a38c5630bd6019b1.jpg)
|