Українська демократична революція, яка розпочалася у березні 1917 року, стала переломним моментом вітчизняної історії. Сформована під час революції ідея державної незалежності визначила подальший перебіг історичного процесу в Україні. Ця ідея остаточно втілена Актом проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.
Сьогодні Україна, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет від російської агресії, продовжує боротьбу за незалежність, розпочату Українською революцією 100 років тому.
Отже, 17 березня 2017 року, відзначається 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років. З нагоди цієї дати в Слобідському НВК було проведено ряд заходів. Вчителем історії Костюк Ю.В. було проведено урок-екскурсію «Хронологія розвитку України під час революції 1917-1920 років» для учнів 7-9 класів. Учнями 8 класу проведений усний журнал на тему « Історія нашої країни», перегляд відео фрагменту «Початок революції. Доба Української центральної ради», та інші цікаві заходи.
![](https://i.mycdn.me/image?id=853566609287&t=3&plc=WEB&tkn=*_u3iJ9VaEOJ6s0CfJWoNWOxz5fg)
![](https://i.mycdn.me/image?id=853566616199&t=3&plc=WEB&tkn=*Y82zZbGmuXs2djoxWHvnNr146Jc)
![](https://i.mycdn.me/image?id=853566623367&t=3&plc=WEB&tkn=*Q-XTEdPHSxUYrDzHJzibJPjaTrA)
![](https://i.mycdn.me/image?id=853566630023&t=3&plc=WEB&tkn=*i2n62rannOIuAID-76dOIiL5C-I)
![](https://i.mycdn.me/image?id=853566573191&t=3&plc=WEB&tkn=*7hXhx27mrT7ayj5DJBTlQhON3PI)
|