Неділя, 19.05.2024, 21:44















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 232 233 234 235 236 ... 351 352 »

      18 листопада 2015 року на базі РМЦ відбувся  методичний диспут вчителів 3-х класів з проблеми «Продуктивний урок – основна організаційна форма   розвитку творчості учнів». Методист РМЦ  Леонтій Е. М. ознайомила учасників з планом та завданнями семінару, наголосила на актуальності теми та важливості питань,  що обговорюватимуться, також акцентувала, що сучасний урок – це твір мистецтва, де вчитель уміло використовує всі можливості для розвитку особистості учня, його активного розумового зростання, глибокого й осмисленого засвоєння знань, формування його моральних основ. Презентувала « Вимоги до сучасного уроку».

Обмінювались своїм  досвідом з питання «Нестандартні форми навчання на уроках » Василаш А. Г. – вчитель Тереблеченської ЗОШ , Попеску М. Г. – вчитель Грушівського НВК. Про використання різновидів наочності на уроках розповіла Марку В. В. – керівник М/О . 

Майстер – клас «Застосування ігрових технологій на уроках в початкових класах»  проводила Магас Г. І.- вчитель  Димківського НВК.

 На завершення семінару  методист Леонтій Е. М. визначила :« Будь-який творчий підхід, використання інноваційних методів, новітніх технологій, запровадження нових цікавих форм роботи з учнями – сприяє вихованню і розвитку творчих здібностей молодших школярів.  Як сказав В.Сухомлинський: «У кожної дитини є розум і здібності». Наше завдання як учителя, педагога, вихователя – виявити у дітей ці здібності, формувати їх у процесі діяльності».

 З урахуванням зауважень та пропозицій учасників були прийняті рекомендації щодо організації  продуктивного уроку в початкових класах та підвищення педагогічної майстерності вчителів.

Проглядів матеріалу: 963 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.11.2015 | Комментарії (0)

   17 листопада 2015 року у Києві відбувся VIII з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України, який підбив підсумки роботи організації за п’ять років. 

У роботі заходу взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступники Голови Профспілки Сергій Романюк та Любов Гарбаренко, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, народний депутат України Тарас Кремінь, заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, Національний координатор Міжнародного бюро праці в Україні Сергій Савчук, делегати зїзду від обласних організацій, закордонні гостіЄвропейський директор Європейського комітету профспілок освіти Мартін Рьомер, Голова Профспілки болгарських вчителів Янка Такева, запрошені, ЗМІ

На порядок денний було винесено наступні питання:

звіт Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України за період 2010-2015 років;
звіт Контрольно-ревізійної комісії Профспілки;
вибори Голови Профспілки та його заступників.
формування ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
вибори Контрольно-ревізійної комісії Профспілки, Статутної та Мандатної комісій ЦК Профспілки.

У звітній доповіді Георгій Труханов, зокрема зазначив, що захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан відбувався в умовах змін в суспільно-політичному житті держави, кризових явищ, падіння економіки, багатократного підвищення комунальних тарифів та цін на товари і послуги з використанням усіх передбачених законодавством форм і методів роботи. Але Профспілкою не допущено змін низки законів, постанов Верховної Ради України, що передбачали звуження соціально-економічних інтересів працівників галузі. 

Спільними силами Профспілки та обласних ланок заблоковано наміри влади збільшити показник кількості студентів на 1 викладача до 18 осіб. Збережено нормативи визначення кількості ставок викладачів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації й не допущено їх передачі на фінансування з місцевих бюджетів.

Збережено законодавчо встановлені норми статей 61 та 57 закону «Про освіту» щодо фінансового забезпечення освітньої галузі, рівня посадових окладів педагогічних і науково-педагогічних працівників, умов оплати праці спеціалістів закладів освіти, а також норми навчального навантаження вчителів, керівників гуртків, вихователів та наповнюваності класів загальноосвітніх та груп дошкільних і позашкільних навчальних закладів, поділу класів на групи. 
Опротестовано низку запропонованих Кабінетом Міністрів України заходів «шокової терапії». 

Голова профспілки наголосив, що не допущено запровадження Методики віднесення посад працівників бюджетної сфери до розрядів ЄТС та Урядової постанови про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, адже її норми не відповідали гарантіям статті 57 освітянського закону. Врегульовано питання про роботу за сумісництвом працівників, які переміщуються з районів проведення АТО. ЦК Профспілки своєчасно реагував на звернення працівників шкіл, розташованих в зоні проведення АТО, для своєчасної виплати заробітної плати. 
Також до сьогодні триває судовий процес щодо відстоювання реалізації права педагогічних та бібліотечних працівників на встановлення надбавок та доплат у фіксованому розмірі 20% та 50% посадового окладу. 

За словами Георгія Труханова залишається низка трудових та соціально-економічних питань, які потребують нагального вирішення. Це – підвищення розміру мінімальної заробітної плати, прожитковий мінімум, який повинен враховувати оновлений набір продуктів харчування, товарів і послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб людини. Вимагає підвищення розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС на рівні, що перевищує мінімальну заробітну плату, підвищенням тарифних коефіцієнтів, які б забезпечили законодавчо гарантований статтею 57 Закону України «Про освіту» рівень оплати праці педагогічних, науково-педагогічних працівників, спеціалістів системи освіти.

Зараз триває активна робота над опрацюванням нової редакції проекту закону «Про освіту», розробленого Міносвіти. І позиція Профспілки чітка – він у жодному разі не повинен погіршувати зміст і обсяг існуючих ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 526 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.11.2015 | Комментарії (1)

      З метою пропаганди здорового, активного  способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження травматизму, уникнення надзвичайних ситуацій в Кам'янському ДНЗ з 9 по 16 листопада проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

     Педагогами закладу виготовлено та поповнено міні методкабінети посібниками, відповідним дидактичним матеріалом; оновлено атрибути до сюжетно – рольових ігор «Автосервіс», «Водії», «Пожежники», «Лікарня», «Аптека».

      В цікавих ігрових ситуаціях «Один удома», «Зустріч з незнайомцем», «Безпека в побуті», «Ми пішоходи» та бесідах на тему: «Сірники малі – біда велика», «Обережно – природні лиха!», «Друзі природи» з дошкільнятами закріплено правила безпечної поведінки .

   Мудра народна приказка «Береженого і Бог береже» знайома нам усім. Саме на виховання почуття обережності у дітей, вміння передбачати наслідки свого вчинку чи своєї поведінки, адекватно оцінювати власні можливості й діяти за певними правилами і була спрямована навчально-виховна робота педагогічного колективу закладу в рамках тижня безпеки.

                                                Домніка Балан, вихователь-методист закладу

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 556 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.11.2015 | Комментарії (0)

  Цікаво та змістовно проходять у Коровійській ЗОШ І-ІІІ ст. виховні справи. От і днями в 6-Б класі відбулася відкрита виховна справа на тему "Толерантність - врятує світ". Класний керівник Іванна Іванівна Нітушка виховувала в учнів почуття ввічливості та толерантності за допомогою різних форм діяльності: короткі дослідження про історію Дня толерантності, вислови відомих людей, обговорення притчі, вірші, створення емблеми толерантності та перегляд уривку з мультфільму.

   Сподіваємося, що шестикласникам запам'ятається ця виховна справа і вони будуть толерантними завжди!!!

 

 

   

  

Проглядів матеріалу: 539 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 19.11.2015 | Комментарії (0)

 

 
Осінь, осінь! Чарівна і дивна
В дивограї кольорів горить.
Неповторна, гарна, як царівна,
У намисті горобин стоїть.
Гляньте! Листячко яке барвисте:
Жовте, червонясте і руде!
Небо — синє-синє! Чисте-чисте!
І немає хмароньки ніде!

       Осінь розмальовує пейзаж і наше життя у яскраві барви,  це справді незабутньо! Запросили сьогодні учні 4 класу Старововчинецького ліцею (класовод Топало Марія Аурелівна) усіх учнів початкової ланки поспостерігати за калейдоскопом осінніх барвів на святі "Кольорова осінь". Захід запам'ятається всім справжнім вибухом дитячих талантів - майстерно виконані пісні, запальні танці, осінні поезії ще довго будуть виринати у дитячих згадках.

Дізнатись більше

Проглядів матеріалу: 568 | Завантажив: Жанет | Дата: 19.11.2015 | Комментарії (0)

   Відповідно до п. 11 «Плану спільних заходів щодо підготовки учасників навчально-виховного процесу і працівників освіти Чернівецької області до захисту та дій у випадку надзвичайних ситуацій на 2015 рік», затвердженого спільним наказом Управління ДСНС України в Чернівецькій області, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації  від 01.12.2014 №264/262/10/105/15 «Про затвердження Плану спільних заходів на 2015 рік»,
та листа управління освіти «Щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» від 30.10.2015 № 1160, з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травматизму дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, з 9 по 16 листопада 2015 р. у Старововчинецькому ліцеї проходив тиждень безпеки життєдіяльності.

  • Моніторингове дослідження з основ безпеки життєдіяльності

Після проведеного моніторингового дослідження можна зробити висновок, що  більша частина  учнів (92,6% з усіх опитаних) знають правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

  • Тематична виставка «Більше знаєш – менше ризикуєш»
  • Перегляд фільму «Рейд»
  • Лекції для учнів з основ здоров’я
  • Конкурс електронного малюнка «Безпека дорожнього руху» 

 

  • Години спілкування та бесіди на тему «Життя та здоров’я в твоїх руках» у 1- 11 класах
  • Провести лекторії на тему: «Обережно! Грип!» 

 
 

Проглядів матеріалу: 553 | Завантажив: Жанет | Дата: 19.11.2015 | Комментарії (0)

   17 листопада 2015р. Михайлівський НВК відвідав лейтенант поліції  Урсу Валентин Мірчович та провів профілактичну  бесіду з учнями, розповівши про наслідки антисоціального способу життя,  зухвалого ставлення до оточуючих, про необхідність ввічливої поведінки вдома і в учнівському колективі.

Правоохоронець роз'яснив учням права та обов'язки неповнолітніх, нагадав про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху.

 Валентин Мірчович подякував дітям за увагу і закликав їх слухати батьків і вчителів, щоб уникнути прикрих випадків.

На завершення зустрічі,  директор Михайлівського НВК  Каменюк В.К. вручив лейтенанту подяку за проведену правовиховну роботу з дитячим колективом.

 

Анастасія Іванівна Унгурян, секретар Ради профілактики правопорушень   Михайлівського НВК

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

  З 09.11.15р. по 13.11.15р. у Михайлівському НВК проходив  Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності.

Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоров’я, утвердження здорового способу життя, попередження нещасних випадків з учнями під час навчально-виховного процесу та травмування у побуті.

 Вчителем основ здоров’я  Унгурян А.І. було проведено відкритий урок  на тему: «Безпечна поведінка» на якому була присутня ЗНВР  Добрянська О.В. Також  вчителем  була проведена міні-лекція «Безпека дорожнього руху».

 Вчитель фізичної культури  (кл.кер. 5 класу)  Гушул В.І. провів з учнями бесіду «Будь обережним на дорозі»,  де п’ятикласники мали змогу на практиці відпрацювати основні правила дорожнього руху.

Психолог Унгурян А.І. провела з дітьми тренінгове заняття «Здоровим бути модно».  Також було проведено моніторингове дослідження  серед учнів старших класів «Стан вживання учнівською молоддю алкогольних напоїв, наркотичних речовин та тютюнопаління».  Результати дослідження показали, що більшість учнів Михайлівського НВК негативно ставляться до шкідливих звичок.

Класні керівники 1-9 класів провели виховні години у формі ділових ігор, вікторин, бесід, практичних занять з метою популяризації серед учнів ЗСЖ.

Також у кожному класі були поновлені куточки з Безпеки життєдіяльності.

 Медбратом Пушкачом В.В. було проведено майстер-клас для учнів «Надання першої долікарняної допомоги при різних травмах».

На нараді при заступнику директора з навчально-виховної роботи 12.11.2015р. були розглянуті питання з попередження нещасних випадків, виконання вимог з охорони праці, безпеки життєдіяльності.

 Лейтенант поліції Урсу В.М. роз'яснив учням права та обов'язки неповнолітніх, нагадав про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху.

 Проведена робота була змістовною, корисною та цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.

Анастасія Іванівна Унгурян, вчитель основ здоров’я Михайлівського НВК

Проглядів матеріалу: 467 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

  З метою підготовки  учнів до захисту та дій у назвичайних ситуаціях з 9 по 13 листопада в Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань  безпеки життєдіяльності було охоплено 100% учнів навчального закладу.

Відповідно до тематики Тижня в школі були проведені  наступні заходи:

- загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня (ЗДВР Чупрун В.Л., педагог-організатор Ауріте М.С.); 

- свято-практикум в початкових класах на тему «Увага! Дорожні знаки!»

- хвилинки безпеки у 1-11 кл.(класоводи та класні керівники);

- брейн-ринг між дівчатами та хлопцями шостого та сьомого класів з основних тем безпеки життєдіяльності (вчитель основ здоров’я Чупрун В.Л.)

 - лекція-практикум про надання першої долікарської допомоги  з учнями 8-10 кл. (лікарі дільничної лікарні та медичний працівник закладу Решкан Л.В.);

- бесіди з учнями 5-9 класів на тему «Небезпека в нашому житті. Правила поведінки в різних НС» (вчитель основ здоров’я Чупрун В.Л.);

- проведення моніторингового дослідження знань учнів 5-11класів з ОБЖ.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Заступник директора з ВР Чупрун В.Л.

Проглядів матеріалу: 659 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

  У Слобідському НВК при проведенні «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» були  виконані наступні заходи:

- були продемонстровані презентації, відео ролики та фільми про ОБЖД;

- учні середньої та молодшої ланки відвідали селищний медичний пункт, де лікар ознайомив з основними принципами надання першої медичної допомоги;

- були розроблені бесіди, лекції, конкурси та змагання;

- були проведені лекції, уроки, виступи  з питань основ безпеки життєдіяльності;

- поповнили  відповідні  кутки, стенди нормативними, навчально-методичними матеріалами.

 

 

Проглядів матеріалу: 428 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

   З метою попередження травматизму,  запобіганню нещасних випадків та вироблення навичок здорового способу життя в Тарашанській ЗОШ І-ІІІ ст.  з 09.11 до 16. 11.2015 року, було проведено тиждень безпеки життєдіяльності, за  наступним планом:                            

- Поповнити відповідні к кутки, стенди нормативними,навчально-методичними матеріалами;

-Оновити методичні матеріали для забезпечення популяризації серед учнів безпечного способу життя, пропаганди професії рятувальника

( проведення уроків, виховних годин, бесід, лекцій,  в 5-11 класах);

 -Практична вікторина «Надання першої домедичної  допомоги потерпілим в Н.С. Зустріч з  медичною сестрою Легоцькою А.В.

 -Проведення конкурсу дитячих малюнків, конкурсу стінних газет в рамках Тижня;

-Перегляд учнями 5-11 класів тематичних відеоматеріалів та презентацій (за питаннями БЖД);

 -Підведення підсумків проведення тижня

Під час проведення Тижня тематичним планом були передбачені теми, що висвітлюють основні правила поведінки: у побуті, при експлуатації побутових електроприладів, під час збирання грибів та лікарських рослин, при виникненні пожежі в квартирі, під час грози, сильного вітру, шквалів, землетрусі, при виявленні розливу ртуті, при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами, при виявленні маловідомих предметів.

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на школу покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

                         Вчитель основ здоров’я                     Станіцька Я.М.

 

Проглядів матеріалу: 487 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

    Маленькі вихованці гарно підготувалися до святкування, виразно розказували віршики, розгадували загадки, грали в цікаві ігри «Відгадай на смак», та інші, співали, танцювали. На завершення свята чарівна Осінь пригощала малят стиглими яблуками та грушами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 504 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

   Найбільше щастя в житті  - це здоров'я. Про нього кажуть, що воно є найціннішим скарбом, але  ми не завжди цінуємо цей скарб.

Минулого тижня про цінність здоров'я учні Йорданештської ЗОШ №2 мали змогу дізнатись в рамках тижня присвяченому здоров'ю під керівництвом молодого спеціаліста школи  - вчителя основ здоров'я та вигователя ГПД - Леонтини Божеску - Ілюк.

Були задіяні всі учні початкової ланки. В рамках тижня учні мали змогу позмагатись між собою під час спортивного свята "Веселі естафети", але перемогла дружба і кожен клас був нагороджений грамотою та подарунками.

Цікавою була вікторина проведена між двома командами "Маленькі рятувальники" та "Маленькі пішоходи", які змагаючись  довели, що вони знають не тільки правила дорожнього руху, але і номери рятувальних служб, і прислів'я про здоров'я і ще дуже корисної інформації. Завданнями  зацікавились і маленькі глядачі, які спостерігаючи за своїми колегами  шукали і вони правильні відповіді на питання вчителя.

 А свято дитинства стало кульмінацією тижня. Вихованці ГПД  показали наскільки гарний може бути світ без тривог та коли всі здорові.

Тиждень пройшов цікаво  з користю, бо правда в тому, що  "В здоровому тілі, здоровий дух!"

Опаіць М.І. - педагог-організатор

Проглядів матеріалу: 462 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

       Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей.  Одним із актуальних завдань, які вирішує сьогодні дошкільний заклад,чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Тому, педагоги  Молодійського дошкільного закладу, навчально-виховну роботу з дітьми  організовують так, щоб  забезпечити необхідний рівень знань  для безпечного перебування в навколишньому середовищі та вироблення  елементарних, доступних віку норм поведінки у надзвичайних ситуаціях, що і  відображено у Базовому компоненті дошкільної освіти України. З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дошкільниками з питань особистої безпеки та захисту здоров’я дітей від негативних впливів довкілля та життя у надзвичайних ситуаціях, пропаганди здорового способу життя серед дітей та їх батьків в закладі був організований та проведений «Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності». Педагоги протягом тижня організовували цікаві заняття, ігри,  розваги,   зустрічі.

        Також діти мали нагоду засвоїти правила безпеки через проведення спортивних розваг в групах старшого дошкільного віку «Правила пожежної безпеки», «Червоний, жовтий, зелений». Діти з задоволенням  відгадували загадки, вирішували складні ситуації, приймали участь в естафетах.

     Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена "Тижнем безпеки", а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються дітям сьогодні, обов’язково знадобляться їм в майбутньому.

Проглядів матеріалу: 515 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

   Згідно річного план Старововчинецького ДНЗ з 09 по 16 листопада 2015 року в закладі було проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Отож, перед колективом нашого ДНЗ ми поставили такі завдання:

- підвищення ефективності навчально-виховної роботи з дітьми з питань  - особистої безпеки та захисту життя;

- поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя;

- пропагувати здоровий спосіб життя серед батьків та їх дітей;

- інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини.

Робота з безпеки життєдіяльності планується згідно Базового компоненту та Програми «Дитина».

По всіх  розділах містяться такі питання: безпека в побуті, на спортивних та ігрових майданчиках, під час перебування в групі, пожежна безпека,   електротравматизм, безпека під час грози, повені, інших стихійних лих, безпека праці, особиста гігієна та здоровий спосіб життя.

Творчою групою  «Планування освітнього процесу» розроблений план  проведення «Тижня безпеки» (дод.№1) тематичний  план на тиждень:

- вівторок: «Я і вулиця!»; (правила дорожнього руху та поведінка дітей на вулицях міста)

- середа: «Увага – небезпека!» (пожежна безпека);

 -  четвер: «Один дома, свої – чужі;

- п’ятниця: «Життя і здоров’я – найцінніша скарбничка людини та дитини»»;

- понеділок: «Навчання для малюків».

Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, свята та розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки. Підтвердженням цьому став навчальний тренінг: «Навчання для малюків!» В цьому тренінгу прийняли участь діти  молодшого, середнього і старшого дошкільного віку та дорослі. Він показав, що 75% дітей добре орієнтуються в навколишньому середовищі, дисципліновані, і в них є навички та вміння слухати і чути дорослого та однолітків.

Здійснювали цільові екскурсії:  на кухню, пральню, педагоги водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до цього, представляє небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; по вулицях села ;  пожежну частину, для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей.

У 90% дітей середнього та старшого віку є навички користування побутовими електроприладами (телевізорами, магнітофонами, прасками, чайниками).

Всі діти старшого дошкільного віку, без винятку знають номер телефонів пожежної частини (101), міліції (102), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності. Свої дії діти закріплюють в дидактичних іграх та сюжетно-рольових іграх, всі ситуації супроводжуються розповіддю, показом, демонстрацією та поясненням вихователя про небезпеку та наслідками зневажливого звертанням з ними.

Педагоги піклуються про те, щоб перед вихованцями розкрився зміст дії, її ціль та засоби рішення, і по можливості пропонувати дітям самостійно шукати рішення поставлених завдань. Вихователі та спеціалісти дуже ефективно попрацювали над тим, щоб діти засвоїли правила, чого не слід робити:

-          при відсутності дорослих  вмикати побутові електроприлади;

-          розпалювати вогонь без нагляду дорослих;

-          грати з сірниками та на дорозі, та інші.

В  дитячому закладі впродовж тижня працював виставочний зал, де розміщувалися роботи дітей за тематиками, дітям надавалася можливість ще раз повернутися у тему безпеки, з’ясувати необхідність збереження здоров’я.

Впродовж  тижня  велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей.

В плануванні, організації, участі в заходах, присвячених «Тижню безпеки» приймали активну участь: музичний керівник, інструктор з фізичної культури, помічники вихователів та інші спеціалісти.

 К.М. Горечка

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 688 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.11.2015 | Комментарії (0)

"Здоров'я не все, але без

 здоров я – нічого”

                            Сократ

 

Коли дитина здорова, вона добре працює, гарно вчиться, завзято робить різні справи. Але піклуватися про своє здоров’я, виховувати у дітей бажання до здорового способу життя – це велика і повсякденна праця. В рамках тижня  у Червонодібровському НВК були проведені наступні заходи:

  1. Загально-шкільна лінійка.

З метою оголошення Тижня безпеки життєдіяльності та ознайомлення учнів та педагогічного колективу з планом заходів що будуть проведені

  1. Бесіди з елементами тренінгу:

5 клас – на тему «Правила дорожнього руху»

6 клас – урок – подорож на тему «Профілактика йододефіциту»

8 клас – на тему «Цінності здоров’я»

9 клас – на тему «Психологічне здоров’я та спілкування»

З метою ознайомлення учнів із різними сторонами психічного та фізичного здоров’я, та отримання нових знань стосовно психічного збереження здоров’я.

Проглядів матеріалу: 432 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.11.2015 | Комментарії (0)

Здоров’я — розкіш для людини,
Найбільша цінність у житті.
Як є здоров’я день при днині,
Можливість є йти до мети.

Тиждень безпеки життєдіяльності в Йорданештській ЗОШ І-ІІІ ст. тривав з 9 по 13 листопада 2015 року. Всі заплановані заходи  були проведені вчасно. Метою запланованих заходів було забезпечення повноцінного розвитку учнів, охорона та зміцнення їхнього здоров’я , утвердження здорового способу життя. Протягом тижня в школі проведені такі виховні заходи: презентація «Бережи себе, дитино!» , виховна година «Пожежна безпека у громадських приміщеннях» (7 клас, понеділок) ,конкурс малюнків «Увага, діти на дорозі!» (1-4 класи, вівторок), перегляд документального фільму «Шкідливі звички» (10-11класи, середа), бесіда з лікарем Карп М.Г. на тему «Чим шкідливий грип» (6 клас, четвер), екскурсія до пожежної частини в селі Йорданешти (7 – 8 класи, п’ятниця ).

На заходах протягом тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

 ЗДВР     Кирчу О.Г.

 педагог – організатор Шапка А.М.М.

Проглядів матеріалу: 484 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.11.2015 | Комментарії (0)

     З 09-13 листопада з метою проведення цілеспрямованої профілактичної роботи з вихованцями та співробітниками щодо попередження нещасних випадків, виховання усвідомленості цінності людського життя, вироблення навичок з дотримання правил безпечної поведінки , запобігання загибелі дітей  в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правил безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки під час їх виникнення в Димківському НВК  був проведений тиждень знань основ з безпеки життєдіяльності.

Заступником директора з виховної роботи був розроблений план проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності. У рамках Тижня знань з учнями 1-11 класів проводилися різноманітні заходи. Так, 9 листопада на загальношкільній лінійці відбулось ознайомлення з планом заходів на тиждень та проводилась зустріч із представниками рятівної служби , які розповіли всім присутнім правила пожежної безпеки та нагадали про важливість їх дотримання. Після цього відбувся показ спецтехніки, за допомогою якої рятувальники виконують завдання   за призначенням. Учні закладу отримали подарунки з малюнками про надзвичайні ситуаціі, здобули знання, потім відповіли на запитання представників рятувальної служби.

На другий день Тижня класоводи закладу проводили вікторини , бесіди з правил безпеки життєдіяльності. Учні 6-го класу взяли участь у творчій грі «Уникаючи небезпеки». Конкурс стінних газет проводився на трєтий день Тижня. Переможцями стали учні 9-го класу. Тренінг «За здоровий спосіб життя», проведений практичним психологом з учнями 7-8 класів приніс велике задоволення учасникам.

 Протягом Тижня були оформлені стенди: «Безпека дитини», «Інформаційно-довідковий куток цивільного захисту», «Служба порятунку МНС України».            Бібліотекарем  Сандуляк Т.К. була оформлена виставка матеріалів з даної тематики. 

    Медична сестра закладу провела практичне заняття з учнями 9-11 класів  щодо надання першої медичної допомоги. В останній день Тижня проводились підсумки з учнями  всього закладу. Найактивніші учні отримали листи подяки.

На батьківських зборах  нагадуємо батькам, що разом з вчителями навчати дітей правил безпеки повинні і самі батьки, дбати про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті, виховувати у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводжені з вогнем, газом, побутовою хімією, ліками, виділяти декілька хвилин для нагадування дитині основних правил безпечної поведінки та про важливість їх дотримання. Ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Проглядів матеріалу: 481 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.11.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 450 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.11.2015 | Комментарії (0)

«ТУРБОТА ПРО ЖИТТЯ і ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ – ЦЕ НАЙВАЖЛИВІША ПРАЦЯ ВИХОВАТЕЛЯ. ВІД СТАНУ ЗДОРОВ’Я, ЖИТТЄРАДІСНОСТІ, БАДОРОСТІ ДІТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ЇХНЄ ДУХОВНЕ ЖИТТЯ, СВІТОГЛЯД, РОЗУМОВИЙ РОЗВИТОК, МІЦНІСТЬ ЗНАНЬ, ВІРА У СВОЇ СИЛИ»

В. СУХОМЛИНСЬКИЙ

     Всі  ми  прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, а найголовніше – безпечне. А найважливішою умовою безпеки малят є прищеплення  їм з самого раннього віку необхідних знань про безпечну поведінку. У Черепковецькому ДНЗ з 9 по 16 листопада 2015 року проходив «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Згідно плану педагоги закладу проводили з дітьми різні форми роботи: інтегровані заняття (різні розділи програми + ОБЖД); ігрова діяльність; театралізована діяльність; бесіди (індивідуальні, колективні); екскурсія до пожежної частини с. Черепківці,  читання художньої літератури з використанням українського фольклору; розвивальні дидактичні ігри з основ здоров'я, моделювання ситуацій правильної поведінки в надзвичайних ситуаціях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 453 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 16.11.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024