Субота, 27.04.2024, 01:16















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 259 260 261 262 263 ... 351 352 »

    На початку весняних канікул в нашій школі проводився психолого-педагогічний семінар – практикум для педагогів ЗНЗ щодо впровадження Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків навчальних закладів Глибоцького району.

На семінарі, який відбувся 6 квітня 2015 року, були присутні 20 педагогів Луковицької ЗОШ.

Тренер – практичний психолог, соціальний педагог Федоряк Ю.В.

На семінарі було розглянуто такі інтерактивні лекції – презентації: «Зміст педагогічної компетентності», «Особливості роботи з різними категоріями дітей, які мають потенційну схильність до труднощів у навчанні».

Педагоги відповідно приймали участь у вирішенні кризових, проблемних ситуацій в шкільному колективі та отримали пам’ятки профілактики та подолання стресу.

Задля збереження психічного здоров’я педагогів, профілактики емоційного та професійного вигорання, проводились вправи – презентації дихальних вправ та розвантажувальних хвилин для педагогів.

Проглядів матеріалу: 515 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

     Ми розуміємо, як важливо дати дитині знання про правила безпечної поведінки, сформувати вміння діяти в тих чи інших ситуаціях, допомогти дитині  виробити звичку дотримуватися заходів обережності і вміння оцінювати власні можливості щодо подолання небезпеки, сформувати досвід безпечної поведінки, який дозволить їм передбачати небезпеку, по можливості уникати її, при необхідності - діяти.
Тому з 20 по 25 квітня  в Нижньосинівецькому ДНЗ стартував тиждень безпеки дитини.

 Адміністрація дитячого закладу висловлює вдячність всім працівникам та батькам за активну участь у проведенні «Тижня безпеки дитини».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 460 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

      В рамках проведення тижня етики та психології, практичний психолог Федоряк Ю. В. з учнями 8 – 11 класів здійснювалась профорієнтаційна робота. Тема програми: «Я і світ професій». Мета:

  • ознайомити учнів зі світом професій, їх вимогами до індивідуально-психологічних особливостей особистості;
  • підготовка учнів до свідомого вибору майбутньої професії;
  • підвищення рівня психологічної компетентності учнів; розширення межі самосприйняття;
  • формування адекватно самооцінки;
  • створення умов для самопізнання, пізнання своїх індивідуальних особливостей, необхідних при виборі майбутньої професії;
  • надання необхідної інформації про шляхи оволодіння майбутньою професією;
  • формування потреби в самовдосконаленні.

А також було проведено тренінгове заняття з учнями 11 класу «Екзаменаційний стрес – психологія подолання».

 

 

                                                                                                                    

Проглядів матеріалу: 553 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

  Перші кроки  молодих учителів у складному світі шкільного життя, їх успішна професійна діяльність значною мірою залежить від того, в який колектив попаде вчитель, як його зустрінуть, які умови праці  їм створять, якою турботою їх оточать, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть до вияву ініціативи, творчості. Цікавою і результативною формою практичного навчання молодих вчителів у Багринівській ЗОШ І-ІІІ Глибоцького району ступенів в рамках роботи школи молодого вчителя «Надія», керівником якої є заступник директора з НВР Дякон В.Г., стало проведення  декади  «Ініціатива і творчість молодих»,  яка проходила  в школі з 14 по 28 квітня. Цього року свою майстерність і старанність   під час декади показали молоді вчителі Возняк М.В., Топало Ю.Г., Лазареску К.М. , які є випускниками школи молодого вчителя «Надія». Показові уроки, які проводили молоді вчителі  перетворювалися на заходи творчого зростання, педагогічного вдосконалення, ставали своєрідним майстер-класом. Молоді  вчителі не лише готували і проводили уроки, але й детально здійснювали самоаналіз проведених уроків, визначали свої досягнення та недоліки. Досвідчені вчителі-наставники  Акатріні М.М., Лазареску З.П., Андрухович Є.І. допомагали своїм стажерам готувати показові уроки, підготуватися  до самоаналізу проведених уроків, а також зробили повний аналіз уроків і поділилися деякими «секретами» педагогічної діяльності під час круглого столу «Від мудрого наставника до творчого вчителя». На занятті-практикумі «Привіт! Я-конфлікт», проведеному заступником  директора з НВР Дякон В.Г. та психологом Топало Ю.Г., було розглянуто і розв’язано конфліктні ситуації, які найчастіше зустрічаються в нашій педагогічній діяльності. А своєрідним підсумком роботи  стало свято «Випуск школи молодого вчителя «Надія -2015», яке організувала і провела Дякон В.Г. Під час свята молоді вчителі приймали  теплі та сердечні привітання  від директора школи Акатріні М.М., приємні подарунки від голови профспілки Василович Н.І., щирі і зворушливі побажаннями від своїх вихованців, а також привітання та мудрі настанови  від вчителів – колег, а кульмінацією свята було  вручення директором школи дипломів про закінчення школи молодого вчителя "Надія" і випускних альбомів.   Проведення такого свята дає можливість  створити в колективі творчу атмосферу, проявити дружню і згуртовану роботу дирекції школи, наставників, керівників методичних об’єднань, пробудити в молодих вчителів інтерес до творчості, прагнення досягти кращих результатів, отримати визнання в колективі.  Під час проведення декади «Ініціатива і творчість молодих» спостерігався  високий рівень активності молодих педагогів, їх старанність та  співпраця з досвідченими вчителями. Сподіваємось, що на цьому старання та успіхи наших вчителів-початківців не закінчаться, і вони ще з більшим ентузіазмом працюватимуть і надалі, пам’ятаючи слова К.Д. Ушинського: «Справжній вчитель – це той вчитель, який вчиться впродовж всього життя». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 560 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

       Удруге поспіль презерами буковинського фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів 5-6 класів «Олімпійське лелеченя», який відбувся 29.04.15 у ФОК «Олімпія», стали представники Глибоцького ліцею.
Учні Глибоцького ліцею показали гарний результат у суто спортивній частині (естафетні змагання), і конкурс презентацій. Можна зазначити, що в презентаційній номінації журі довго вагалось, кому все-таки віддати перевагу, адже дуже яскраво виступила більшість команд.
Переможці мають представляти область у всеукраїнському фіналі, який раніше гостював у таборі «Артек», а торік із відомих причин не відбувся. Цього року попередньо заплановано все-таки провести всеукраїнський фінал, але, звісно, не в «Артеку».
На урочистому відкритті обласного етапу були присутні зірковий голова обласного відділення НОК України, чемпіон Європи та світу з бігу на 1500 м Іван Гешко, начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, начальник міськспортуправління Дмитро Макаренко, начальник регіонального відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОНУ Корнелій Жукотинський, голова обласного відділення Олімпійської академії України Юрій Ячнюк, його заступник і відповідальний секретар обласного відділення НОК України Ярослав Галан (він же – головний суддя), директор обласного центру «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу.
Співорганізатори заходу: обласне відділення НОК України, управління молоді та спорту ОДА, регіональне відділення комітету фізичного виховання та спорту МОНУ, міське управління освіти, міськспортуправління, обласний центр «Спорт для всіх».

Проглядів матеріалу: 427 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

   Практичним психологом Купського НВК №2 Ванзуряк Анною Василівною був проведений семінар з батьками щодо впровадження Програми розвитку психологічної компетентності батьків .

   Психологічна компетентність — здатність зрозуміти потреби дітей, раціонально спрямувати зусилля і засоби на уміння бачити перспективи розвитку дитини. Семінар розпочався з мультимедійної презентації «Про реалізацію програми « Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків». За допомогою презентації «Роль, місце та основні функції практичного психолога, соціального педагога в організації навчально-виховного процесу»,  батьки мали змогу дізнатися про роботу практичного психолога та соціального педагога.

   Батькам були представлені результати діагностики батьків(блок 1-ий даної програми 3 діагностичні методики, проведені до 01.03.2015р.)

   Цікавою та змістовною для батьків була інтерактивна лекція «Стилі батьківського виховання. Типи неправильного виховання в сім’ї»

Батьківський всеобуч «Пізнай свою дитину» дав змогу батькам краще зрозуміти психологічні та індивідуальні особливості дітей.

   Анна Василівна за допомогою мультимедійної презентації «Психолого-педагогічна профілактика суїцидальної поведінки підлітків», ознайомила батьків з профілактикою суїцидальної поведінки. В кінці семінару батькам були вручені пам’ятки.

   Дитина не тільки готується до життя — вона вже живе. Потрібно відкрити дитині саме життя. Допомогти їй проводити спостереження над явищами життя, черпати з них досвід для його поліпшення, вибрати в ньому вірний шлях.

Ш.Амонашвілі.

Проглядів матеріалу: 553 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

      Ще донедавна для успішного батьківства цілком вистачало стихійних педагогічних знань. На cучасному етапі розвитку освіти актуальною залишається проблема психолого-педагогічної компетентності батьків. Вплив батьків на розвиток дитини надто великий. Діти, які ростуть у атмосфері кохання, і розуміння, мають менше проблем, пов'язаних із здоров'ям, труднощів із навчанням у школі, спілкуванням з однолітками і, навпаки, зазвичай, порушення дитячо-батьківських відносин веде до формування різних психологічних труднощів і комплексів. Для дитини сім'я – це цілий світ, коли він живе, діє, робить відкриття, навчається любити,  радіти, співчувати. Будучи її членом, дитина входить у певні відносини з батьками (позитивні, негативні) . У результаті дитина росте або доброзичливою, відкритою, товариською, або тривожною, грубою, лицемірною, брехливою.

З метою підвищення рівня психологічної компетентності та на виконання наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» у Грушівському НВК  23 квітня відбувся семінар- практикум для батьків 3-4 класів.

Працівниками психологічної служби Албу-Букатар Л.М. та Роговей С.А. був проведений батьківський всеобуч «Стилі батьківського виховання». Заняття включало такі соціально-психологічні методи: вправа «Бінго», вправа «Галявина виховання»,  інтерактивні лекції  «Стилі виховання», «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини», моніторингове анкетування, мультимедійні презентації. На завершення роботи були врученні батькам буклети виготовленні адміністрацією НВК.

Сім’я особлива атмосфера, куди дитина несе свою радість і горе, роздуми і сумніви. Саме від сімейного спілкування віє теплотою і сердечністю, турботою про дітей, доброзичливістю і чуйністю. Психологи стверджують, що сімейне спілкування — запорука доброго настрою і душевного спокою. І з другого боку — ніде люди не ранять так боляче, як вдома, в сімейних конфліктах. Психологічний клімат родини дуже важливий для психічного здоров’я дитини, він суттєво впливає на дитину, спричиняє стан комфорту, або дискомфорту.

 Шановні батьки, сьогодні, у зрілому віці, маючи певний життєвий досвід, власні помилки й  невдачі, перемоги й поразки, ми повинні ростити й виховувати наших дітей. Це важко. Це відповідально. Головне – не нашкодити. Головне – виховати в маленькій людині Людину з великої літери.

Проглядів матеріалу: 496 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (1)

   У Багринівській ЗОШ І-ІІІ ст. питання охорони праці постійно на першому місце. Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу Міжнародної організації праці з відзначення 28 квітня Всесвітнього дня охорони праці. Основною метою цього заходу є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, вшанування пам’яті осіб, які загинули на виробництві.     

    Традиційно до цього дня у школі проводиться  тиждень охорони праці. Планом було передбачено проведення  конкурсу на краще робоче місце працівників, бесіда з трудовим колективом, відкритий урок «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для учнів, конкурси дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей» та стінгазет присвячених Дню охорони праці. 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 579 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.04.2015 | Комментарії (0)

      26 квітня  минуло 29 років від дня найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – аварії на Чорнобильській атомній електростанції. У пам'ять про мужніх людей, які ціною свого життя та здоров’я захистили людство, у Багринівській ЗОШ  пройшов «Тиждень пам’яті».  Учні мали можливість приймати участь у конкурсі учнівських творів «Безсмертна пам'ять Чорнобиля», конкурсі малюнків «Чорнобиль – очима учнів», вечері – спогаду «Дзвони Чорнобиля». У школі було проведено  єдиний урок пам’яті,  виховні години «Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення надзвичайної ситуації» ( 9-11 кл.), виставки книг, присвячених пам’яті жертв Чорнобиля, перегляди документальних фільмів: «Чорнобиль», «Чорнобиль-25 років після трагедії», «За хвилину до катастрофи».

        Після вибуху на четвертому блоку станції небезпечна для здоров’я радіація поширилася на значні території України, Білорусі та інших країн Європи. Десятки людей загинули безпосередньо внаслідок участі в ліквідації наслідків аварії, обсяг шкоди десяткам тисяч людей та їхніх нащадків належно оцінити неможливо і зараз.

       У своєму виступі директор школи М.Акатріні, сказав, що ліквідація наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - інтернаціональний подвиг, символ мужності і єднання людей перед лихом. На ліквідації було задіяні 40 міністерств і відомств колишнього Радянського Союзу. Вартість тільки консервації четвертого енергоблоку та будівництва об'єкта "Укриття" склала 6 млрд. Доларів США.

        «Люди, яких ми згадуємо, заплатили за цю помилку власним життям. Я сподіваюся, що це ніколи не повториться. Дай Бог, щоб нинішні керівники не повторили тих помилок, які були зроблені перед Чорнобильською аварією».

 

Проглядів матеріалу: 700 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (0)

      В Луковицькій ЗОШ І – ІІІ ст. 6 квітня 2015 року за участі педагогічних працівників відбулись педагогічні читання «В. СУХОМЛИНСЬКИЙ У ДІАЛОЗІ З СУЧАСНІСТЮ. ЗДОРОВ`Я ЧЕРЕЗ ОСВІТУ». Доповідь підготувала Федоряк Ю. В. – психолог. Йшлося про теорії й методики виховання у шкільному колективі й родині, які розробляв Василь Сухомлинський. Мультимедійна презентація допомогла нам представити вислови відомого педагога і валеологіста. Загарюк-Дамян К. С. представила перегляду такі короткометражні фільми: «В. О. Сухомлинський», «Школа Сухомлинського». Романюк В. Д. розповіла про ідею духовно-гуманістичного виховання в теорії і практиці В. О. Сухомлинського.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 622 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (0)

  Юна еліта Глибоччини знову тішить нас своїми успіхами у конкурсі «Знавці Біблії». Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

1. Рєпіна Анастасія В’ячеславівна – учениця Глибоцької ЗОШ – Гран-прі;

2. Плантус Дмитро Миколайович – учень – Тарашанської ЗОШ - Гран-прі;

3. Загарюк Олександр Леонідович - учень Кам’янської ЗОШ - Гран-прі;

4. Стефанесі Анастасія Дмитрівна -  учениця Глибоцької ЗОШ – І місце;

5. Герман Іван Георгійович – учень Коровійської ЗОШ – І місце;

6. Грищук  Роман  Романович – учень Глибоцького ліцею – І місце;

7. Пентелейчук Коріна Валеріївна – учениця Грушівського НВК – ІІ місце;

8. Богданова  Даніела Сергіївна - учениця Кам’янської ЗОШ – ІІ місце;

9. Баланюк Іван Ігорович - учень Кам’янської ЗОШ – ІІ місце;

10.Грижук Наталія Юріївна - учениця Кам’янської ЗОШ – ІІ місце;

11.Гуцуляк Анатолій Володимирович - учень Кам’янської ЗОШ – ІІ місце.

  Вітаємо  переможців!

Проглядів матеріалу: 696 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (1)

   З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з формування у дітей ціннісного ставлення до власного життя і здоров'я у Кам’янському дошкільному навчальному закладі з 20.04. по 24.04. 2015 року проходив  Тиждень безпеки дитини.

Тиждень безпеки дитини проводився за тематичними днями:

  • в день «Здорової дитини» з дошкільнятами проведено спортивні змагання, фізкультурні розваги, бесіди на валеологічну тематику;
  • в « День обережної дитини» педагоги всіх вікових груп повторили з вихованцями правила безпеки на вулиці, правила безпеки в побуті;
  • в «День самостійної дитини» створювались та обігрувались ігрові ситуації «Один вдома» , «За дверима чужа людина», «Захисти себе сам»;
  • в «День обізнаної дитини» в заклад завітала працівник ___Лариса Загарюк, яка розповіла малятам про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях, навчала,  як діяти в разі пожежі, запропонувала розмальовки з номерами служб порятунку.   Також  було проведено заняття- тренування : «Увага всім!» (евакуація дітей);
  • в останній день Тижня безпеки – «День дбайливих батьків» проведено анкетування, бесіди з батьками про правила поведінки дітей та дорослих під час надзвичайних ситуацій.

Педагоги виготовили посібники, папки-пересувки та інформаційні матеріали, які розмістили в куточках для батьків.

Підсумком Тижня безпеки  - організовано виставку дитячих малюнків «Будь обережним!»

                                                    Валентина Грижук, завідуюча ДНЗ.

Проглядів матеріалу: 533 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (0)

       На виконання наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» 21 квітня у Комунальному закладі «Карапчівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» проходив семінар-практикум щодо реалізації Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків. Працівником психологічної служби Кінащук А. М. згідно плану роботи було проведено: Педагогічний консиліум «Стрес. Профілактика і подолання», Інтерактивну лекцію « Природна система цінностей у психологічній практиці» презентацію дихальних вправ та розвантажувальних хвилин для педагогів, релаксаційну вправу «Водоспад»; показано мультимедійну презентацію  «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання». Також в роботі використано відеоматеріали (Притча про Вчителя Суховерхова Л.П., Улюблені фрази вчителів) та роздатковий матеріал (Пам’ятка «Поради щодо подолання стресу»).

З метою зворотнього зв'язку та вироблення стратегій роботи в подальших зустрічах проведено вправу «Мішок сподівань».

 

Проглядів матеріалу: 1072 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (0)

    В дошкільному підрозділі Купського НВК №2 з 20.04 - 25.04.2015 був проведений «Тиждень безпеки дитини» в ході якого були проведені різноманітні форми організації дитячого і педагогічного колективу, використовувались різноманітні наочні, дидактичні посібники та роздатковий матеріал.

Кожний день присвячувався навчально-виховній роботі за одним із видів безпеки:     

  • «День здоров'я»;
  • «Сам вдома»;
  • «Обережно вогонь»;
  • «Ми – пішоходи та пасажири»;
  • «Світ навколо нас».

Перший день 20 квітня 2015 пройшов під гаслом: «Від стану здоров’я, життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра у свої сили В.Сухомлинський.»

Педагоги дошкільного підрозділу  проводили бесіди («Здоровими бути бажають всі діти», «Вогонь – друг та вогонь ворог»,  «Усі ми в природі – друзі») дидактичні вправи та ігри («Для чого ця річ», «Що потрібно пожежнику», «Знайди електроприладами», «Світлофор»), рухливі ігри («Корисне – шкідливе», «Кольорові автомобілі», «Зайчики», «Гуси-лебеді»), сюжетно-рольові ігри («Лікарня», «Аптека», «Юний рятувальник»), заняття  («Вітаміни, які містяться у фруктах та овочах», «Речі навколо нас», «Зустрічаймо весну!»).

У групі оформлений  інформаційний куток  та стенд для батьків, зібрано багато цікавих порад та рекомендацій щодо  безпечної поведінки дитини в довкіллі.
 

Проглядів матеріалу: 582 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (0)

     Формування у дітей стійких навичок правильної поведінки в незвичних небезпечних обставинах, усвідомлення цінності їх життя та здоров’я, навчання способів регулювання власної поведінки у довкіллі, серед людей та предметів починається з дошкільного віку.  

З 20.04.2015 по 24.04.2015 в  Молодійському дошкільному навчальному  закладі пройшов «Тиждень безпеки життєдіяльності дитини». Головною метою проведення   стало  поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми в дошкільному закладі з питань особистої безпеки та захисту життя, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників дошкільного закладу з питань захисту і дій в умовах надзвичайних ситуаціях .

Для цього щоденно проводились спостереження, дидактичні ігри, бесіди, заняття, обговорення ситуацій, ігри-тренінги, ігри-драматизації, сюжетно-рольові ігри, спортивні розваги, дослідницька та практичні діяльність. Вихователі підготували рекомендації, поради для батьків, проводились різні види просвітницької роботи з питань безпеки життєдіяльності дитини.

Музичний керівник   та вихователі  середніх груп  підготували для своїх малят лялькову виставу «Семеро козенят». В зрозумілій, ігровій, цікавій формі вихователі повідомили та нагадали малюкам, як поводитися з незнайомими людьми. Діти не тільки з великою цікавістю спостерігали виставу, але й активно приймали участь в обговорені поведінки героїв, пропонували свої варіанти їх дій.

Також вихованці мали нагоду засвоїти правила безпеки через проведення спортивних розваг в групах старшого дошкільного віку «Правила пожежної безпеки», «Червоний, жовтий, зелений». Діти з задоволенням  відгадували загадки, вирішували складні ситуації, приймали участь в естафетах.

В останній день Тижня був проведений практичний тренінг евакуації з приміщення ДНЗ. Тренування проводили для вихованців дошкільного віку та працівників закладу. Спочатку дітям була оголошена навчальна тривога, згідно якої у музичному залі сталася пожежа, тому їм потрібно було швидко покинути приміщення дитячого садочка. За допомогою вихователів діти оперативно зібралися та швидко покинули будівлю.  

Саме так закінчився "Тиждень безпеки життєдіяльності"  в нашому дошкільному закладі. Діти, які в ньому приймали участь отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні, що для них було дуже цікавим.  

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена "Тижнем безпеки", а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються дітям сьогодні, обов’язково знадобляться їм в майбутньому.

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 29.04.2015 | Комментарії (0)

   В Україні більше 15 000 шкіл, де в майже кожній працюють спортивні секції, більшість з яких знаходяться в занедбаному стані. На розвиток локального спорту виділяється не більше 10% бюджету кожної школи, а витрати школи на спортивний інвентар у середньому становлять 1000 грн. на рік. Відсутність фінансування та належного спортивного обладнання для дітей унеможливлюють розвиток фізичної культури в Україні. 

Саме тому Фонд Кличко ініціював проект "Посилка Успіху", головним завданням якого є забезпечення юних спортсменів необхідним, базовим інвентарем!

Взяти участь у проекті дуже просто, з 20 квітня 2015 року до 21 червня 2015 року на сайті http://packages.klitschkofoundation.org/ тобі потрібно:

  1. Записати відео до 3х хвилин про те, як тренується твоя секція, а також розказати про свої тренування.
  2. Завантажити відзняте відео до ВКонтакті або на YouTube/Vimeo.
  3. Залучитись підтримкою своїх друзів у соціальних мережах.

У тебе є всі шанси отримати "Посилку Успіху"!

Стартуємо!

Проглядів матеріалу: 602 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2015 | Комментарії (0)

     З 16 по 29 квітня  2015 року учні Просіцької школи брали участь у 10-й акції Всеукраїнського благодійного фонду « Серце до серця» .

Відкриття акції відбулося 16 квітня. Після того, як директор школи  Лариса Мірчівна Ніколаєску отримала скриню та атрибути акції, у школі, на лінійці всім присутнім пояснили умови акції та  вибрали  мене,  Панцир Анастасію, головою волонтерських загонів .

17 квітня були сформовані  волонтерські загони по школі, головами яких вибрали учнів 9-го класу Бурлу Крістіана та Тимофія Михайла. Кожен загін склав свій план дій до кінця місяця.

18 квітня я провела  інструктаж волонтерів, учнівське самоврядування займалися виготовленням атрибутів для проведення акції.

20 квітня на черговій лінійці координатор та волонтери оголосили старт акції та план дій.

З 20 по 25 квітня учні школи на чолі з волонтерами почали роботу по збору коштів у школі та серед жителів села.

Лише спільними зусиллями ми зможемо допомогти людям!

Панцир Анастасія, учениця 9-го класу, голова учнівського самоврядування,  голова волонтерських загонів

Проглядів матеріалу: 513 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2015 | Комментарії (0)

    26 квітня 1986 року – одна з тих дат в історії України і всього світу, яку називають «чорною». У цей день небо над квітучим і спокійним Поліссям покрилося зловісною хмарою радіаційного диму. Сталася одна із найстрашніших за своїми наслідками техногенно-екологічна катастрофа, яка відізвалася численними проблемами у багатьох країнах світу. Тому і називають вибух на Чорнобильській атомній станції катастрофою планетарного масштабу.
24 квітня 2015р. в Тарашанській ЗОШ  I-III ст.проведено ряд заходів:

виховні години: « 26 квітня- День скорботи» (1-4 кл),

«Чорнобиль –горе України, її незагоєна рана» ( 9-11 кл),

«Репортаж із Чорнобиля» ( 5-8 кл);

загальношкільна лінійка вшанування памяті загиблих учасників ліквідації аварії на ЧАЄС;

 бесіди «Атом може бути різний»; 

огляд документальної хроніки, віршів, уривків із літературних та музичних творів.

                                                                                        ЗДВР Станіцька Я.М.

Проглядів матеріалу: 565 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2015 | Комментарії (0)

   Під такою назвою в Йорданештській ЗОШ №2 відбулася тематична лінійка – реквієм, присвячена 29-й річниці пам'яті трагедії на Чорнобильській АЕС.

  На лінійці учні школи переглянули відео презентацію "Чорнобиль - трагедія та біль ”, згадали історичні дані трагічної події та  людей, які героїчно воювали з атомом. А своїми проникливими віршами про дзвони Чорнобиля, які  б`ють  протяжно, звучно, по всій Україні, б`ють на сполох та  линуть удалечінь, учні намагались донести до кожного з присутніх  значення цієї дати для історії країни.  Ще, маленькі учениці перевтілені у "весняні квіти" звернулися до "скривдженої землі  - матінки України" словами: Світе тихий, краю милий, наша Україно!\За що тебе сплюндровано, за що, мамо, гинеш? \ Чи ти рано до схід сонця Богу не молилась? \ Чи ти діточок невинних звичаю не вчила?"  А  вона  милуючись ними  відповіла тихим голосом :" Молилася.  Але вік не той і година не та,\ А вірити,  вірю, що я не сирота\ І скривдженою не лишуся я ". А після проникливої молитви за долю країни пролунали такі слова:

"Нам поле люте миром перебути,

Нам поховати зло в бетон і бронь.

І не забути! - Доки світ і люди,

Синів землі, що відвели вогонь".

Опаіць М.І.   педагог-організатор

 

Проглядів матеріалу: 595 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2015 | Комментарії (0)

… Вже лелека не в’є там гніздечко,

 Не лунає там пісня і сміх,

 Наче сироти, стали містечка

 Без людей нерозумних своїх …

Була тиха квітнева ніч 1986 року. Тривожна і тиха, непроглядна і ясна, повна чарівних невловимих звуків, щира на кольори і запахи, повна чар і зоряного блиску у небесній високості та в глибинах сонної ріки. І враз запалало небо. Страшний вибух сколихнув повітря, заспану діброву, розбив сонне дзеркало води... Чорнобильська катастрофа…

З метою вшанування пам’яті постраждалих від Чорнобильської катастрофи та належного відзначення 29-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС у Грушівському НВК були проведені наступні заходи:

  • п’ятихвилинка в честь Чорнобильської трагедії;
  • декламування віршів;
  • запалення свічі пам’яті загиблим;
  • експозиція присвячена трагічній події;
  • пам'ять постраждалих вшановано хвилиною мовчання.

Учні нашого закладу осмислили та усвідомили масштаби трагічних подій, виникло почуття відповідальності перед наступним поколінням, повага до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства...

Заступник директора з ВР                                     Зінкевич Д. В.

Проглядів матеріалу: 574 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.04.2015 | Комментарії (1)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024