П'ятниця, 22.01.2021, 05:48Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 351 352 »

Що в житті важливіше за ніжне матусине слово?

Лиш учителя слово, що в серце дитини сягає.

І росте, й розвивається слово його колосково,

І насіння добірне дає, й наче пісня лунає.

 

Слово вчителя, погляд, дбайливий учителя дотик

Досі в пам`яті щастя дитяче, і радість пізнання.

Рідний вчителю, школо, дитинства чарівного спомин!

Ви сьогодні приймайте святкові і вдячні вітання!

 

Кленове золото кружляє в ніжнім вальсі,

І огортає школу в дивнім танці.

Сьогодні з святом вчителя вітання

Лунають в кожнім серці, в кожнім класі!

 

Дитинства всесвіт: школа, вчитель, свято!

Найкращі спомини для кожного із нас!

Хай теплих днів буде у вчителя багато,

 Бо слово вчителя – у наших душах повсякчас!

 

Що вчителі важливі-аксіома!

Навчається людина все життя.

І лише вчителю стежина знань відома,

Лиш він торує стежку в майбуття.

 

І де б не був у цім широкім світі,

І ким би у житті своїм не став,

Та школа, рідний дім , шкільний учитель

Стежину кожному знаннями осявав.

 

Освіта-світло, вчителі-наш світоч,

Їх сяйво зігріває крізь роки.

Спасибі щире вам, працівники освіти,

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 84 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.10.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 185 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.10.2020 | Комментарії (0)

У вересні 2020 року пройшли урочистості з нагоди нагородження щорічною Премією Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

Відповідно до Постанови Верховної Ради від 03.12.2019 р. №326-IX серед 30-ти педагогічних працівників України премію присуджено директору Коровійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – Ользі Георгіївні Лупуляк.

Така нагорода є запорукою визнання державою заслуг кращих представників освіти, які вже сьогодні роблять багато справ для розвитку місцевого самоврядування.

Щиросердечно вітаємо Ольгу Георгіївну та всіх лауреатів премії Верховної Ради України з високою нагородою! Бажаємо наснаги, творчих злетів та успіхів у творенні інтелектуального потенціалу в ім’я України! 

 

Проглядів матеріалу: 67 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.10.2020 | Комментарії (0)

     Найціннішим скарбом для людини є здоров'я, а кращим другом здоров'я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у Привороцькій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту. Метою проведеного тижня було визначено поширення ідей олімпійського руху в Україні, активізацію фізкультурно-масової роботи в навчальному закладі, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя, виховання учнів на гуманістичних ідеалах олімпізму.

План проведення, передбачив різні спортивні заходи, в залежності від вікових особливостей учнів.

Багато позитивних емоцій, заряр бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники- змагань.

Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Побажаємо учням успіху в подальших спортивних завершеннях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 69 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.09.2020 | Комментарії (0)

      Учнівське самоврядування – нелегка і водночас цікава справа. Саме вона дає змогу учням відчути себе справжніми господарями школи і, разом з тим, зрозуміти, наскільки це важливо вміти організовувати роботу, брати на себе відповідальність, приймати рішення. 28 вересня 2020 року у Валякузьминській школи відбулися вибори голови та інших членів комісій до учнівського самоврядування. На цю посаду претендувало 3 кандидатів: Стратой Аліса, Швець Анна, Магалюк Анастасія. За результатами голосування та рішенням виборчої комісії головою учкому було обрано Стратой Алісу. Вітаємо її з перемогою! Заступником голови за кількістю набраних голосів стала Грінчук Анна. Всі інші кандидати очолюватимуть комісії учнівського комітету. Бажаємо всім успіхів на зайнятих посадах та очікуємо чогось нового в нашій школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 65 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.09.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 72 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 30.09.2020 | Комментарії (0)

   Школярам не вистачає українських підручників. Школам, які раніше були російськомовними, не вистачає українських підручників. Батьки скаржаться на нестачу в соцмережах. У Міносвіти заявили, що повністю забезпечити учнів відповідними підручниками зможуть до кінця року.

На більшості територій «червоної» зони відкриють школи. У 8-ми з 14-ти адміністративних одиниць, в яких з 21 вересня встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки, буде дозволено відвідування закладів освіти.

У МОН визначили, як оцінювати учнів 3-4-х класів НУШ. Міністерством освіти затверджені рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів. Метою рекомендацій є визначення основних підходів та орієнтовних вимог до оцінювання результатів навчання учнів.

Робота школи в умовах карантину: відповіді на поширені запитання. Відповіді Міністерства освіти і науки на поширені запитання щодо організації освітнього процесу в умовах карантинних обмежень.

Вчителі зможуть не оцінювати учнів з деяких предметів. Міністерство освіти надає дозвіл учителям на здійснення оцінювання учнів з деяких навчальних предметів за принципом «зараховано»/«не зараховано».

Опубліковано рейтинг шкіл України 2020 року. Сайт Освіта.ua склав щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Уряд планує збільшити фінансування науки, - МОН. Кабінет Міністрів України погодив проект бюджету на 2021 рік, у якому збільшено фінансування бюджетних програм у сфері наукової та науково-технічної діяльності.

МОН прагне підвищити статус працівників позашкільної освіти. Міносвіти планує, що прийняття змін до низки постанов КМУ сприятиме збільшенню рівня оплати праці працівників позашкілля та надасть інструмент для посилення їх фінансової спроможності.

УЦОЯО: новий тест з української забезпечить кращий відбір вступників. За інформацією УЦОЯО, запровадження окремого тесту з української мови жодним чином не зменшить значущості вивчення української літератури здобувачами освіти.

Освітянам запропонують добровільну страховку від СОVID. Міносвіти підписало меморандум про співробітництво з провідними страховими компаніями, який має на меті забезпечити учасників освітнього процесу послугами у сфері страхування здоров’я, у тому числі захворювання на вірус СОVID-19.

Освіта.ua

Проглядів матеріалу: 68 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.09.2020 | Комментарії (0)

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи

«Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Глибоцька районна рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» .

Місце знаходження закладу: Чернівецька область, Глибоцький район, смт.Глибока, вулиця  Шевченка, 1.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: посаду директора комунальної установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»  може займати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, організаторські здібності, досвід впровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у Глибоцьку районну раду (смт. Глибока, вул.М.Грушевського , 2а) наступні документи:

  • письмову заяву про участь у конкурсі в довільній формі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту, не нижче ступеня магістра
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи за фахом не менше п’яти років на момент їх подання;
  • мотиваційний лист і перспективний план розвитку установи «Глибоцький центр професійного розвитку педагогічних працівників»;
  • заяву про відсутність конфлікту інтересів.

Претендент на посаду може надати інші документи, які на його думку підтверджують його професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Строк подання документів для участі в конкурсному відборі становить 10 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсного відбору.

Упродовж одного робочого дня з дня завершення строку подання документів для участі у конкурсі конкурсна комісія:

-  перевіряє подані документи на відповідність установленим законодавством вимогам;

- приймає рішення про недопущення до участі у конкурсі осіб, які подали не всі документи, необхідні для участі в конкурсі відповідно до вимог законодавства, або подали документи після завершення строку їх подання; ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 119 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2020 | Комментарії (0)

Шановні колеги, працівники дошкільної освіти!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом Днем  дошкілля!

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

Від мудрості   керівника    дошкільного  закладу,  педагогічної  майстерності, турботливості,  уваги, розуміння   вихователів та  їх  помічників, допомоги  батьків  залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного  вихованця,  майбутніх  патріотів  нашої  держави.

Нехай ніколи не згасає світло Вашої душі, тепло Вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного  Вам  здоров'я, натхнення, любові, здійснення  усіх мрій та сподівань.

Райком профспілки працівників освіти і науки

Відділ освіти, культури,  молоді та спорту

Глибоцький навчально-методичний центр

Проглядів матеріалу: 87 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2020 | Комментарії (0)

    21  вересня  весь  світ  святкує  Міжнародний  День  Миру.  Це  надає  можливість привернути  увагу  дітей  та  молоді  до  питань  важливості  миру  і  принципів  гуманності , свободи  , добра і поваги до  кожного  народу , кожної  нації.  Учні  Турятського  НВК  теж  приєдналися  до  святкування. Класними  керівниками  проведені  виховні  справи  з  теми, конкурси  малюнків, а  маленькі  первачки, разом з класоводом Гулей  В.П.,  організували флешмоб «Ми  за  мир!».

Проглядів матеріалу: 86 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 191 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 25.09.2020 | Комментарії (0)

    Усім відомо, що здоров’я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії. У наш час здоровий спосіб життя є досить актуальною темою, яка потребує особливої уваги. Звісно, кожна людина і особливо молодь повинна дбати про своє здоров’я. Передусім це стосується учнів, які багато часу присвячують навчанню та підкоренню нових вершин, що зумовлює малорухомий спосіб життя. Тому, згідно річного плану роботи Валякузьминськоі ЗОШ І- ІІ ступенів було організовано дистанційне проведення Олімпійського тиждня з 07 по 11 вересня 2020 року в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні за сприяння вчителя фізичного виховання Косоловського І. В. , педагога- організатора Загарюк - Дамян К. С. та класних керівників . Відповідно до затверджуваного плану проведення Олімпійського тижня, у школі було проведено акцію «Ми за здоровий спосіб життя» - учні 1-9 класів , та підготувати відеоролики про свій улюблений вид спорту. Активно долучилися учні 2 класу під керівництвом Микитюк Тетяни Олексіівни, де учні старанно демонстрували свої спортивні навики разом із вчителем . Родзинкою Олімпійського тижня та великою честю для нашої школи стало відеорепортаж від світових спортсменів : Валерій Чоботар - член Національної збірної України з карате , віце чемпіон світу, призер Європейський ігор 2019 року, заслужений майстер спорту України ( відео демонструється ) ; Володимир Крушельницькій - майстер спорту із пауерліфтингу та важкої атлетики ( відео тренування спортсменів додається ). Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!!!

Проглядів матеріалу: 88 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2020 | Комментарії (0)

     Міністерством освіти і науки затверджені рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи.

Відповідний наказ підписаний т.в.о. міністра освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Метою рекомендацій є визначення основних підходів та орієнтовних вимог до оцінювання результатів навчання учнів третіх та четвертих класів, які навчаються за Державним стандартом початкової освіти.

Рекомендації містять особливості оцінювання результатів навчання учнів з української мови та читання, іноземної мови, математики, курсу «Я досліджую світ», інформатики, навчальних предметів освітньої галузі «Мистецтво» та фізичної культури.

Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій доручено довести зміст рекомендацій до відома керівників закладів загальної середньої освіти.

Повний текст рекомендацій

Проглядів матеріалу: 92 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2020 | Комментарії (0)

       Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир - це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

    Учні Привороцької школи приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії "Голуб миру". Діти власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

   Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.

Проглядів матеріалу: 91 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 23.09.2020 | Комментарії (0)

   Україна просить допомогу в ЄС для «змішаної» освіти. Сергій Шкарлет запропонував Європейському інвестиційному банку спільно опрацювати питання щодо можливої участі ЄІБ у підтримці заходів зі створення та запровадження програми змішаної (очно-дистанційної) освіти.

Форум «Innovation Fest» перенесено на травень 2021 року. Щорічний Всеукраїнський форум «Innovation Fest», проведення якого було заплановано на 07 жовтня 2020 року, буде перенесено. Рішення ухвалено через епідеміологічну ситуацію в Україні.

МОН планує запустити Освітню платформу в жовтні. Т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет висловив сподівання, що до жовтня 2020 року МОН зможе запустити Національну електронну освітню платформу, яка буде наповнена освітнім контентом.

Конкурс «Учитель року» присвятять дистанційній освіті. Розпочалась реєстрація учасників конкурсу «Учитель року – 2021». Серед завдань для учасників – вміння організації освітнього процесу в дистанційному режимі, які вони набули під час карантину.

Влада наполягає, щоб освіта була в очному форматі, - Шкарлет. Т. в. о. міністра освіти наголошує, що МОН, президент та прем’єр-міністр наполягають, щоб освітній процес відбувався традиційно. За його словами, дистанційне навчання не розглядається як альтернатива традиційній освіті.

Оприлюднений проект Умов прийому до вишів у 2021 році. Документ пропонує кілька новацій, які після затвердження проекту Умов прийому будуть застосовані при зарахуванні вступників до закладів вищої освіти в 2021 році. Громадське обговорення документа триватиме до 30 вересня.

У МОН нагадали про заборону агітації в закладах освіти. У Міністерстві освіти зазначають, що відомство отримує інформацію щодо залучення учасників освітнього процесу до участі в акціях і заходах окремих партій та поширення у закладах освіти партійної та виборчої агітації.

У МОН визначили, кому потрібне ЗНО з української літератури. Починаючи з 2021 року вступ на більшість спеціальностей передбачатиме проходження ЗНО з української мови, натомість для вступу на спеціальності з підвищеними вимогами до гуманітарних знань абітурієнти мають скласти тест з української мови і літератури.

ВР докладе зусиль, аби педагогам підвищили зарплати. За словами спікера парламенту Дмитра Разумкова, Верховна Рада докладатиме всіх зусиль, аби педагоги отримали не тільки визнання та шану від суспільства, а й підвищення заробітної плати.

МОН готується запустити НУШ у базовій школі. Т.в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет повідомив, що реформа Нової української школи є однією з ключових реформ Міністерства освіти. Наразі відомство здійснює підготовку до запуску Нової української школи в базовій школі в 2022 році.

Школи зможуть працювати в «червоних» зонах. Відтепер рішення про заборону роботи закладів освіти на територіях з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19 буде прийматися спільно Державною та регіональною комісіями з питань ТЕБ та НС.

Школи не мають відмовляти дітям з особливими потребами, - МОН. В освітньому відомстві наголошують, що керівники закладів освіти не мають права відмовляти батькам у прийомі на навчання дітей з особливими освітніми потребами.

МОН: зарплата вчителів зростатиме впродовж 2021 року. У проекті Держбюджету на 2021 рік передбачено 102,5 млрд грн для виплат заробітної плати педагогічним працівникам шкіл. Протягом наступного року зарплата вчителів має бути підвищена майже на 30%.

Учні переповнених класів навчаються краще, - дослідження. Результати дослідження ефективності впровадження Нової української школи свідчать про те, ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 99 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 21.09.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 246 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.09.2020 | Комментарії (0)

     Сайт «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання для 4-го тижня 1-го класу Нової української школи за темою «Моє довкілля»

Турбуємося про природу: як правильно вчиняти? Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися турбуватися про довкілля, аналізувати причини екологічних проблем і шукати шляхи їхнього розв’язання. Дитині пропонується прочитати описи 8 ситуацій і визначити, якої шкоди було або може бути завдано довкіллю в кожній з них.

Повітряні кулі: рахуємо, фантазуємо й малюємо. Це інтегроване завдання сприятиме розвитку мовної та математичної компетентності дитини, уяви та фантазії. Завдання містить 2 сторінки, де дитині пропонується відповісти на запитання та намалювати власну повітряну кулю для мандрівок.

Кросворд у малюнках «Дерева». Це завдання-кросворд допоможе дитині повторити й краще засвоїти правопис назв різних дерев, тренуючи пам'ять, увагу та дрібну моторику. Розгадавши кросворд, дитина дізнається секретне слово, яке є назвою науки, що вивчає деревні рослини.

Живе – неживе: вивчаємо природу. Це завдання спрямовано на розвиток природничої компетентності молодших школярів. Виконуючи завдання, дитина вчитиметься розрізняти об’єкти живої й неживої природи. Дитині пропонується вибрати зі списку слів назви об’єктів живої природи й позначити їх.

Природа протестує: вивчаємо проблеми довкілля. Цей комплект завдань спрямований на формування екологічної грамотності, компетентностей у галузі природничих наук. У кожному з 8-ми завдань дитині пропонується уявити й описати, проти чого могло б мітингувати повітря, а також тварини, рослини, водойми нашої планети.

Три «П»: учимося сортувати сміття. Це завдання спрямовано на розвиток соціальної та природничої компетентостей. Виконуючи завдання, дитина вчитиметься розрізняти умовно корисне сміття та таке, яке шкодить довкіллю, розумітиме різницю між поняттями «переробка», «повторне використання», «перегній».

Помічники Землі: зберігаємо природу. Це завдання спрямовано на розвиток уміння бачити проблему та знаходити шляхи її успішного розв’язання. Дитині пропонується зобразити 4 добрі справи, які можуть допомогти у вирішенні глобальних проблем людства.

Уявляємо й малюємо погоду. Цей комплект завдань допоможе дитині навчитися робити висновки про можливі причини тих чи інших дій або явищ, узагальнити знання про погоду. Виконуючи завдання комплекту, дитина розвиватиме навички малювання, уяву, вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки.

Вивчаємо дні тижня. Це завдання навчить дитину розрізняти дні тижня та пов’язувати їх із такими поняттями, як «вчора», «сьогодні», «завтра». Під час виконання завдання дитина вчитиметься орієнтуватись у часі, розвиватиме увагу, пам’ять та творче мислення.

Анаграми «Світ навколо нас». Працюючи над завданнями цього комплекту ваша дитина дізнається, що таке анаграми і навчиться їх розшифровувати. У завданнях дитині пропонується розшифрувати анаграми за допомогою представлених зображень і самостійно записати правильні відповіді в спеціально відведеному місці.

Одягаємося відповідно до погоди. Це завдання допоможе дитині навчитися влучно описувати погоду й підбирати відповідний одяг у кожну пору року. Працюючи над ним, дитина розвиватиме навички малювання, розширить кругозір і збагатить словниковий запас.

Вивчаємо різні погодні явища. Це ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 86 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.09.2020 | Комментарії (0)

      У Турятському НВК з 07.09 по 11.09.2020р. був проведений Тиждень фізичної культури та спорту в режимі он-лайн.

Було проведено конкурс малюнків «Спорт у моєму житті» серед учнів 1-7 класів.

Також серед  8-11 класів провели конкурс на краще спортивне фото «Ми майбутні олімпійці».

Класні керівники 1-11 класів проводили олімпійський урок он-лайн «Олімпійське сузір’я України», а також виховні справи «Здоровими бути - зі спортом дружити», «Сильні, сміливі, спритні».

Для учнів 5-11 класів було проведено експрес опитування на тему «Яке значення для тебе має здоровий спосіб життя?

Учні фотографували малюнки свої, анкети і спортивні фото та відправляли на електронну пошту ПО , таким чином ми й оцінювали виконану роботу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 79 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 18.09.2020 | Комментарії (0)

    Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року буде проводитись за програмами, затвердженими наказами МОН № 696 від 26 червня 2018 року, № 1426 від 20 грудня 2018 року та № 1513 від 04 грудня 2019 року.

На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.

Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, а також перелік слів з нормативним наголосом.

Рекомендуємо майбутнім учасникам ЗНО також ознайомитися з електронним безкоштовним посібником для підготовки до власного висловлення з української мови та матеріалами для підготовки до власного висловлення з англійської мови.

ПРОГРАМИ ЗНО 2021 РОКУ

Проглядів матеріалу: 58 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 14.09.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021