Середа, 24.04.2024, 14:10















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 342 343 344 345 346 ... 351 352 »
«Признаюсь, я перший раз зрозумів з його слів,
як треба любити Батьківщину і свій народ».
     
А.Церетелі

       9 березня 1814 року в селі Моринці на Черкащині в сім'ї кріпака Григорія Шевченка серед морозної темної ночі блиснув на все село один вогник - це народилася дитина. Для пана - нова кріпацька душа, а для України - великий поет, незламний Кобзар. Батьки дали йому ім'я Тарас. 

     По всій нашій милій Україні проходять Шевченкові дні з нагоди 200-річчя з дня його народження. 

   Учні Просіцької ЗОШ І-ІІ ступенів сьогодні, 13 лютого, зробили уявну подорож Шевченківськими дорогами. Всі учасники донесли присутнім, що Шевченко з його сонячним темпераментом – це такий вогонь, який кидає свої відблиски на всі народи, що борються за справедливість і красу. Треба ширше відчиняти всі вікна й двері поетичному вітру Шевченка, що лине з берегів Дніпра.

     Є гарне прислів'я "Світ не без добрих людей". Саме таким був син українського народу - Шевченко. Гаряче любив він українську народність, але понад усе співчував долі простого народу і улюбленими його мріями були думки про свободу цього народу.

 

Опаєць Марина Георгіївна,
вчитель української мови та літератури







... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 886 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (1)

   Головним  завданням початкової ланки сучасної загальноосвітньої школи є  забезпечення умов для інтелектуального,  соціального ,морального, фізичного розвитку і саморозвитку кожного учня,що реалізуються через оновлення змісту навчальних програм ,методики проведення уроку,форм організації навчально-виховного процесу,в тому числі  й організації домашньої самостійної роботи. 11 лютого 2014 року в Нижньосиньовецькій ЗОШ І –ІІІ ступенів було проведено засідання МО вчителів початкових класів,на якому були присутні директор школи Панчук О.І.та заступник директора з навчально-виховної роботи  Лерка О.Є. На засіданні були розглянути нові документи: Листи директора Департаменту М.Й.Бауера     № 01-31/249 від 30.01.2014 року, № 01-31/333 від 04.02.2014 року. Обговорювалось навчально-методичне  та  матеріально-технічне забезпечення початкової ланки (нововведення –- парти–конторки).       Встановили,що  у початкових класах навчальна діяльність уперше стає об’єктом спеціального формування, тому ключова компетентність уміння вчитися набуває пріоритетного значення. Ядром цієї компетентності у початкових класах є оволодіння молодшими школярами загальнонавчальними  вміннями і навичками.
Проглядів матеріалу: 656 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (0)

       11 лютого 2014р. Глибоцький ліцей прийняв вчителів  англ. мови Чернівецької обл., які проходять курси підвищення кваліфікації при ІППОЧО.

Вчителі англ. мови Балан З.С., Лахман В.С., Зеленько Л.К. та волонтер корпусу миру Александра Холтцер ділились досвідом роботи з курсантами. Балан З.С. показала, як можна співпрацювати на уроках з волонтером. Олександра Холтцер провела засідання англійського клубу середньої групи, присвячена Дню Святого Валентина. А також, міс Холтцер провела робочий тренінг для вчителів. Під час тренінгу всі вчителі англійської мови активно співпрацювали із Александрою. Міс Холтцер майстерно організувала роботу в групах. Молоді курсанти дізналися багато нового, цікавого, корисного у викладанні та методиці іноземної мови.

Представник Корпусу Миру плідно співпрацює з ІППОЧО, допомагає удосконалювати мовні навички говоріння як у вчителів так і учнів Чернівецької області.

 Також, гості нашого ліцею відвідали світлиці шкільного музею нашої відомої землячки Домки Ботушанської.





 

Проглядів матеріалу: 743 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (1)

   Снігові витвори  цьогорічної зими – пухнастий іній, кучугури снігу, бурульки під дахом, намети стали  об’єктом спостережень, досліджень та розваг Камянських дошкільнят.

         Чому сніг буває сріблястим, рожевим, золотистим в переливах сонячного проміння, з якого снігу можна ліпити скульптури , який сніг на дотик, - про все це дізнались дошкільнята під час цікавих прогулянок , екскурсій, розваг, посильної трудової діяльності.

            А подія  - відкриття ХХІІ олімпійський ігор в Сочі  - 2014  спонукала педагогів та їх вихованців до художньої творчості: малювання кольоровою водою на снігу. Дитяча фантазія, креативне мислення педагогів створили казкові споруди, зимові етюди, принесли естетичне задоволення малечі.

                                               В.І. Грижук, завідуюча Камянського ДНЗ






Проглядів матеріалу: 770 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (1)

  Цього року природа, як примхлива пані, то сніжком притрусить, то геть усю землю вмиє дощем, а то й гляди, знову «– 20» градусів на термометрі. А діти ж так люблять справжню зиму: з морозцем, зі снігом, із завірюхами, щоб можна було і на санчатах покататися, і на ковзани стати, а головне – в сніжки погратися! Весь листопад та  груднь чекали і нарешті дочекалися. Зима!

         Весело танцюють сніжинки свій хоровод. Червоніють дитячі щічки. Зі свистом летять сніжки. Сніг узимку – найбільша втіха кожного малюка, адже можна до несхочу гратися, кататися на санчатах і лижах.

    У Глибоцькому ліцеї проходив тиждень веселих зимових розваг.  Зимова погода і чистий білий сніжок, снігові замети та біла ковдра на землі— все , що піднімає настрій учням  нашої школи. Отож, і вихованці ГПД не зволікали  та вирушили з вихователем Воробець Г.І. на веселі розваги. Так   і хочеться веселитися, гратися на цьому біленькому сніжку. Все , що потрібно для гри вже є на вулиці. Сніг!!!

Проглядів матеріалу: 723 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (0)

  З метою подальшого впровадження у навчально-виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах області курсу духовно-морального спрямування 5 лютого до Глибоцького ліцею завіта команда учителів християнської етики, які пройшли відповідну підготовку під час літніх шкіл та семінарів-тренінгів з християнської етики та ознайомили учнівський, та педагогічний колектив з курсом християнської етики.
Результатом плідної співпраці Глибоцькому ліцеї подаровано 26 книг та 3 аудіокниги.

 
Проглядів матеріалу: 659 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (0)

     12 лютого на базі Глибоцької ЗОШ під такою назвою пройшов районний конкурс читців-декламаторів, мета якого — популяризація творчості митця, виховання у підростаючого покоління  належного ставлення до літературної спадщини Кобзаря, проведений з нагоди святкування 200-річчя від дня народження великого співця України.

  Творчі спроби конкурсантів (а їх було аж 33), художній рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, дикцію, розкриття теми, рівень сценічної культури та естетику зовнішнього вигляду, відповідність репертуару виконавським можливостям оцінювали методисти РМЦ- Пенюк Л.С., Герчак А.І.; Коваль Ю.С., вчитель української мови та літератури Глибоцької ЗОШ. Членів журі заворожили вмінням художнього читання з елементами театралізації, акапельним співом учні Черепковецької ЗОШ, Старововчинецького ліцею, Корчівецької ЗОШ, Глибоцького ліцею,   Йорданештської ЗОШ. Конкурсанти, читаючи вірші та поеми, намагалися передати всю палітру почуттів, які вклав поет у кожен рядок.

 Всі учасники Конкурсу , вчителі висловили глибоку вдячність за ще одну можливість поцінувати своє рідне слово, а також невгасиме бажання нести велике Слово Кобзаря.

                                                                        Пенюк Л.С., методист РМЦ












... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 907 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 13.02.2014 | Комментарії (5)

         Перечитуючи безсмертні  твори Т.Г. Шевченка, які й сьогодні не втратили своєї актуальності, гортаючи альбоми з репродукціями живописних і графічних робіт, кожна творча особистість  відчуває силу й велич його духу, що дає наснагу , спонукає до творчості. З ініціативи обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області започатковано проведення обласної мистецької  акції «Поезія Шевченка у вишивці»,  присвяченої  200-річному ювілею видатного сина українського народу Тараса Шевченка.
         Акція спрямована на відродження традиційної народної вишиванки Буковини, виконання різних вишивальних технік: від хрестика – до низинки, мережок стебнівки, ретязів, виколів, ляхівок, настилу, поверхності, кісок тощо, розвиток самосвідомості, здатностей до творчої самореалізації, пропагування та актуалізація доробку Тараса Шевченка як знакової постаті та  гідного відзначення Року Тараса Шевченка на всіх рівнях закладів освіти,
    До участі у мистецькій акції «Поезія Шевченка у вишивці» долучились і учні Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Юні майстри вишивали картини, рушнички,серветки. Найкращою було визнано роботу учениці 11-А класу Амін Аміни. Дівчині припала до душі поема «Катерина», в якій показано гірку жіночу долю, тому саме ця історія лягла в основу сюжету картини.                Катерина — виплаканий поетом образ жінки, яку власна щирість і довіра прирекли на ганьбу й смерть. Проста, щира, відкрита, з чистим серцем дівчина , зустрівши офіцера, який вражає її вродою, лагідними словами, вогненними поглядами, покохала його, не вагаючись. Вона не може навіть і подумати, що людина, якій вона віддала душу і тіло, може її скривдити. Увесь світ здається їй рожевим, святковим . Саме тому Аміна зі своїм керівником Максимюк Л.І. вирішили вишити картину не на звичайній канві,а на рожевій та ще й з сухозліткою.
   Та офіцер безчесно кидає дівчину. Для Катерини та її батьків настає страшний суд, справжній суд честі, бо жіночу честь суворо стережуть люди і не дарують помилок – світ перетворюється на сірий морок.
        Щоб передати всю безвихідь, усе те горе , контури постатей Катерини, її батьків та людей, що так легко осудили, забувши про заповіді Божі,вишито сірими нитками.
     Для виконання роботи Амін Аміна обрала техніку «косий хрест».
Картину було презентовано учням школи та учасникам районного конкурсу Шевченківських читань.



 
Проглядів матеріалу: 782 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2014 | Комментарії (2)

    Для всього світу вже понад півтора століття слово «Україна» нерозривне з ім’ям Тараса Шевченка, бо йому судилося стати глашатаєм мрій і прагнень народу, символом своєї нації та країни.
         З нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря  в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено літературно-мистецькі читання «Велич поета – до кожного серця». Шкільнний бібліотекар Цуркан М.Н. презентувала бібліотечну виставку – присвяту «Кобзареві шану складаємо».        
Всі учасники заходу з захопленням декламували твори великого Кобзаря. , намагалися донести до слухачів всю велич Шевченкового слова.
    Поважне журі у складі Осіпової А.І., Цуркан М.Н. , Чугуєвої Н. В., Бошелюк А.О. та Коваль Ю.С. відзначили найкращих:
Мунтян Аня – І місце,
Гіба Сергій – І місце,
Рєпіна Анастасія – ІІ місце,           
Стрельчук Олександр - ІІ місце,
Овдеюк Лариса - ІІ місце,
Лупуляк Євгенія - ІІ місце,
Гринчешен Валентин - ІІ місце,
Шмідт Наталія – ІІІ місце,
Бута Сніжана – ІІІ місце,
Зеленівська Мілана – ІІІ місце,
Ставіла Мирослава – ІІІ місце,
Остафі Ірина – ІІІ місце,
Мігорян Оксана – ІІІ місце.



Проглядів матеріалу: 1079 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2014 | Комментарії (1)

                                                   "У казці, як уві сні, немає меж для  уяви.                                                     Людська свідомість цілком вільна, 

                  тут по–особливому передається 
          внутрішнє життя дитини."

 

    Казка супроводжує людину впродовж усього життя, допомагає її успішній соціалізації й ефективному засвоєнню життєвих уроків. Казка для дитини – це не просто вигадка, фантазія, це особлива реальність світу почуттів.

   Казкотерапія – це один із ефективних методів роботи з учнями початкових класів, які зазнають тих чи інших емоційних та поведінкових труднощів. Суть цього методу у створенні особливої казкової атмосфери, яка робить мрії дитини дійсністю, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами, комплексами.

Основний принцип казкотерапії – цілісний розвиток особистості, турбота про душу, зцілення казкою.

  11 лютого 2014р. у Михайлівському НВК практичним психологом Анастасією Іванівною Унгурян було проведено заняття з елементами казкотерапії для молодших школярів на тему «Казка в гості завітала».

  Діти прослухали казку «Квітка-семицвітка» Хухлаєвої. Метою даної казки було формувати уявлення дітей про труднощі навчання в школі, конфлікти з учителем, труднощі, які виникають під час засвоєння навиків письма; розвивати уміння аналізувати ситуацію, робити висновки; виховувати почуття доброти, співпереживання, милосердя.

   Наступним кроком було виготовлення власноруч Квітки-семицвітки, з чим дітки впоралися на відмінно. Кожен учень розмалював та написав на пелюстках квітки свої бажання.

Проглядів матеріалу: 1174 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2014 | Комментарії (1)

     10 лютого в  Купському НВК №2 практичним психологом Ванзуряк Анною Василівною був проведений тренінг з вчителями «Розвиток творчих здібностей педагогів».  
   Мета тренінгу: розвиток креативних і комунікативних здібностей педагогів; створення сприятливого мікроклімату в колективі; розвиток мотивації вчителя до самовдосконалення у різноманітних сферах життя.
   Анна Василівна підготувала цікаву інформацію по розвитку творчих здібностей вчителів. Також присутні  переглянули презентацію про творчість педагогів.
  Тренінг почався з ознайомлення із правилами роботи. Під час тренінгу використовувалися  такі вправи: «Очікування», «Сонечко», «Самопрезентація», «Моє бачення творчого вчителя»,  «Казковий вернісаж», «Лимон».
Тренінг завершився рефлексією, вправою «Мені сьогодні…».  Попрощалися учасники тренінгу, використавши вправу «Аплодисменти» .

        Заступник директора з НВР  Кирстюк О.М.
                                                                                    
                         



Проглядів матеріалу: 873 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 12.02.2014 | Комментарії (5)

  Опубліковано річний план закупівель по управлінню освіти Глибоцької РДА на 2014 рік. Ознайомитись - Тисни тут ... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 684 | Завантажив: Микола | Дата: 12.02.2014 | Комментарії (0)

" Всі шкільні проблеми стоять і перед сім'єю,

усі труднощі, які виникають у складному процесі

 шкільного виховання, сягають своїм корінням у сім'ю ”.

 В.О.Сухомлинський

 На розвиток дитини помітно впливає зацікавленість батьків шкільним життям. Сім'я і школа — потенційні природні партнери у вихованні дітей. Школа завжди прагнула до взаємодії з сім'єю. Батьки і вчителі повинні стати партнерами, активними співучасникам творчого процесу виховання учнів. Батьківські збори — не просто форма зв'язку сім'ї і школи, це місце одержання важливої педагогічної інформації, трибуна пропаганди кращого досвіду роботи та стосунків із дітьми. Доброзичливість, відкритість у спілкуванні з батьками — перший крок до співпраці з ними. Згідно з планом роботи Багринівської ЗОШ І-ІІІ ст., в школі проходить «Декада батьківських зборів». Тематика цих зборів різноманітна. Батьківські збори несуть в собі завдання психолого-педагогічної освіти батьків. Це виражається в інформуванні батьків про вікові особливості поведінки дітей, можуть бути дані поради для успішної взаємодії з дитиною. На засіданні методичного об’єднання було визначена така тематика: 

- 1 -4 класи: завдання і зміст родинного виховання ;

- 5-8 класи: психолого-фізіологічні особливості дітей середнього шкільного віку;

- 9-11 класи: особливості юнацького віку та їх врахування в родинному вихованні;

  Директор школи на батьківських зборах зауважив: «Більшість дітей - "звичайні". Не робіть зі своєї дитини вундеркінда, окреслюючи непосильні вимоги, орієнтуючи на недосяжні еталони. Дитина повинна частіше відчувати задоволення від того, що вона щось може, ніж тривожитись з приводу того, чого не може зробити. Пам'ятайте, що дитина — це дзеркало життя своїх батьків. Як у краплі води відбивається сонце, так і в дітях відображається духовне багатство мами й тата. Робіть усе, щоб дитинство й майбутнє ваших дітей було прекрасним».




Проглядів матеріалу: 800 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.02.2014 | Комментарії (0)

   З метою підвищення  інтересу та рівня знань учнів з інформатики, розвитком творчих й інтелектуальних здібностей дітей в Турятському НВК відбувся тиждень інформатики. Його підготувала та провела вчитель інформатики Олару Т.І.

 В 5-х класах проведено позакласний захід «Наш друг і помічник – комп’ютер». П’ятикласники  показали почуття відповідальності та вміння працювати у команді, самостійно  та наполегливо йти до перемоги.

А другокласники здійснили подорож до Комп' ютерленда.

В наслідок – учні підвищили рівень знань з інформатики; розвинули творчі й інтелектуальні здібності, інтерес до вивчення інформатики,  самостійність та наполегливість.







Проглядів матеріалу: 806 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.02.2014 | Комментарії (2)

       10 лютого 2014 року відбувся районний етап обласного фестивалю-конкурсу народного танцю, в якому прийняло участь 26 хореографічних колективів шкіл району.

Перші місця у конкурсі здобули:

учні Купського НВК № 2, кер. Зегря М. І.  (молодша вікова категорія);
учні Глибоцького ліцею, кер. Нагірний Р. Г. (середня вікова категорія);
учні Волоцької ЗОШ, кер.Коган І.М.   (старша вікова категорія);
- учні Карапчівського ліцею, кер. Товарницька І.Є.  (старша вікова категорія)

Високий рівень підготовки продемонстрували колективи Станівецького НВК   (кер. Шова Д. Л), Тереблеченської ЗОШ (кер. Косик Л. В.), Глибоцької ЗОШ (кер.Нагірна А.П.), Молодійської ЗОШ (кер.Сідор О.Г.), Тарашанської ЗОШ (кер.Шодринга  М.В.).

Вітаємо переможців!





















... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 910 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.02.2014 | Комментарії (2)

  Гурток діє вже багато років при Купському НВК. Це група учнів, які пишуть, друкують свої невеликі оповідання, вірші, інформації  на сторінках наших газет.

        Члени літературного гуртка присутні на всіх заходах школи, а ще вони виступають на багатьох зустрічах, презентаціях, святах, де читають власні твори.

        Під час занять гуртка ми обговорюємо різні матеріали з газет, журналів, книг присвячені тим або іншим подіям, відомим людям. Обговорюємо їх, висловлюємо свою думку.

        Вже декілька років підряд члени гуртка «Лемиїца» приймають активну участь у традиційному обласному фестивалі поезії для дітей та молоді, які організовує молодіжна спілка «Жунімя». Кожен раз отримають дипломи та призи на  фестивалі.

        Кращі вірші та оповідання друкуються в засобах масової інформації. Співпрацюємо з обласною румунською газетою «Лібертатя Кувинтулуй», іноді друкуємося в газеті «Буковинське віче», «Освіта Буковини», «Відродження». Друковані матеріали зберігаються в спеціальному альбомі, а газети в окремій папці.

        У 2007 з під друку у видавництві «Прут» вийшла книга «Творчість починається з дитинства» на 328 сторінок. Читачі зможуть тут знайти всі матеріали колишніх і теперішніх членів гуртка. В книгу увійшли також малюнки талановитих дітей. Деякі члени гуртка випускають невеликі брошури з їх творами при закінченні школи.  Їх книги також зберігаються у шкільній бібліотеці та у музеї школи.

Елеонора Скіпор, керівник гуртка «Лемиїца» Купського НВК.

Проглядів матеріалу: 698 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.02.2014 | Комментарії (0)

   Серед  багатьох засобів збереження та зміцнення як фізичного, так і психологічного здоров'я  дошкільників є ігри з піском. Тому в Черепковецькому ДНЗ психолог Самушко Х.В.  дбає про створення комфортного, психологічно безпечного середовища, де кожна дитина має можливість для вільного самовиявлення та творчого розвитку.

 Організація  занять з піском допомагає  розкриттю інтелектуально- творчого потенціалу дітей дошкільного віку та розвитку креативності.

                                                                                     Зав.ДНЗ  Н.В. Чорней










 

... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 1003 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 11.02.2014 | Комментарії (1)

      В рамках спільного українсько-німецького проекту  "Fair play - Чесна гра" в Коровійській ЗОШ відбулися ряд занять що передбачають ознайомлення дітей з проблемою ВІЛ СНІДу в Україні та світі засобами футболу та спортивних ігор таких як:"ВІЛ атакує", "Світлофор" та ін.,та оцінювання рівня знань і ставлення дітей до цієї проблеми. Діти із великим зацікавленням  віддвідують заняття, адже раніше їм не доводилось бачити такий підхід до вивчення цієї  проблеми. 
 
   
 
Проглядів матеріалу: 659 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 10.02.2014 | Комментарії (0)

       Довгоочікувана зустріч шкільних друзів знову відбулася в стінах рідної школи. В цьому році прийшли поринути в шкільне дитинство та юність ювіляри 50, 20, 15, 10, 5 і 1 річного випуску. Найпочеснішими гостями були найстарші випускники школи. Приємно, що серед них і наші вчителі - Руснак Леонора Василівна та Зіневич Віра Петрівна. В залі панувала повна тиша, коли Леонора Василівна читала листа від їхнього класного керівника Чорної М.Г., якій вже 91 рік і вона не змогла прийти на зустріч, але вона дуже добре пам'ятає всіх своїх учнів і той далекий час їхнього дитинства.
 Всі випуски ділилися своїми спогадами та мріями і подякували школі за таку гарну традицію зустрічі однокласників і вчителів.
  Свято організували і провели учні 11-х класів під керівництвом Юлії Василівни Флюндри та Загоруйко Надії Дмитрівни. Серед учнів 11-Б класу є чимало хороших акторів, які майстерно виконували роль ведучих, декламоторів, гумористів і співаків. Одинадцятикласники запросили всіх помандрувати на швидкісному потязі "СВ-Коровія" в минулий час і пригадати, що було багато-багато років тому... 
  Традиційно кожному випуску дарується художній номер від учнів школи. Хореографічні подарунки були від учнів 2-Б, 3-А, 4-А і 6-А класів. Надзвичайно всім сподобалися "Попурі українських пісень" від Когута А.А. і "Шкільний вальс" від Чорнея М.К.
  Вечір тривав понад дві години, але вони пройшли так затишно й гостинно, що ніхто не поспішав розлучатися зі своїми шкільними спогадами!
Проглядів матеріалу: 691 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 10.02.2014 | Комментарії (1)

29 січня 2014 року за підписом заступника Міністра освіти і науки Бориса Жебровського надіслано інструктивно-методичні матеріали керівникам регіональних управлінь освіти і науки, ректорам (директорам) інститутів післядипломної педагогічної освіти, директорам шкіл про особливості оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів (лист МОН від 28.01.2014 №1/9-74).

Прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН) нагадує, що оцінювання знань, умінь і навичок учнів 1-4 класів здійснюється відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 21.08.2013 №1222 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти".

Звертаємо увагу на те, що оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально: у 1 класі з усіх предметів інваріантної складової; у 2-4 класах з предметів: "Сходинки до інформатики", "Музичне мистецтво", "Образотворче мистецтво", інтегрованого курсу "Мистецтво", "Основи здоров’я", "Фізична культура".

При оцінюванні знань, вмінь і навичок учнів 2 класу (І семестр) за рішенням педагогічної ради замість балів використовуються словесні (вербальні) оцінки.

(за матеріалами http://www.osvita.org.ua/news/75706.html?from=subscribe )


Проглядів матеріалу: 675 | Завантажив: освіта | Дата: 10.02.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024