Неділя, 06.07.2025, 02:36















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт
Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 343 344 345 346 347 ... 351 352 »

    10 лютого в управлінні освіти Глибоцької РДА відбулась чергова  нарада при начальнику управління освіти. Швець Василь Григорович акцентував увагу на  ключових завданнях поточного тижня:  "Необхідне термінове обстеження стану  електрогосподарства в закладах освіти, кожен навчальний кабінет, навчальне приміщення повинні бути обладнані розетками, подовжувачами, щоб забезпечити використання ІКТ на уроках. Необхідно дирекціям шкіл, методистам РМЦ та головним спеціалістам управління освіти   активізувати  роботу з молодими вчителями, стимулювати їх громадську активність. Кожен вчитель повинен відчувати особисту причетність та відповідальність за все, що відбувається у школі: від навчально-виховних заходів-до матеріально-технічного та санітарно-гігієнічного стану.

На особливому контролі всіх відповідальних - участь команди району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт."

 Начальник управління освіти подякував методистам, вчителям та учням,  які здобули призові місця на олімпіадах, а також зауважив, що потрібно продовжувати працювати в такому ритмі й надалі,  залишатися першими серед районів.

 Заступник начальника управління освіти Цуркан Інна Юріївна озвучила план роботи на тиждень, ознайомила присутніх з заходами, які будуть відбуватися з 10 по 16 лютого, а також повідомила, що перевірка з цивільної оборони, яка відбулася в районі минулого тижня, пройшла на належному рівні.

 Завідувач РМЦ Намака Олеся Сидорівна прозвітувала про заходи, які відбулися впродовж минулого тижня: фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»; фінальні змагання з волейболу серед дівчат; засідання ШМППС для працівників психологічної служби в Тереблеченській ЗОШ; акція «На зустріч мрії»; заходи в школах, присвячені 200- річчю від Дня народження Кобзаря; предметні тижні в школах; психологічні тренінги з вчителями; педагогічні ради; зимові забави дошкільнят; вечори зустрічі з випускниками.

 Директор ЦТКСЕУМ  Дудка Анатолій Петрович доповів про участь в конкурсі  пошуково-дослідницьких робіт, участь в обласному конкурсі «Мій рідний край», в якому вихованці здобули призові місця.

 Методист РМЦ Лях Микола Георгійович, розповів про участь учнів у  зональних змаганнях  з волейболу в залік 69 обласної спартакіади школярів, яка відбулася в м. Путилі. Школярі Глибоцького району, здобувши перемогу в зональних змаганнях, отримали путівку для участі в фінальній частині змагань, яка відбудеться 14 лютого в м. Новоселиці. 

За підсумками наради начальник управління освіти В.Г. Швець дав ряд доручень , зокрема:

1.Створити комісію та обстежити  стан електрогосподарства ЗНЗ, ДНЗ,ПНЗ.

2. Продовжити роботу з молодими вчителями з метою їх активної  інтеграції в освітній простір закладів

3. Проаналізувати та доповісти на наступній апаратній нараді наявність та функціонування сайтів Карапчівського ліцею, Станівецького НВК, Горбівецької ЗОШ.







... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 808 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2014 | Комментарії (0)

           "У людства повинно                   бути      майбутнє

      І воно може бути світлим

Нерозв’язаних проблем не існує…."

 М. Реймер

         Дбайливе ставлення до природи є справою і внутрішньодержавною і міжнародною. Це ставлення виявляється в особистій причетності й відповідальності за збереження і примноження природних багатств, в усвідомленні особливостей і екологічних проблем довкілля.

         Беручи до уваги екологічну ситуацію в Україні, зокрема в нашому районі освітяни запроваджують проектну технологію на екологічну тематику. Упровадження проекту передбачає в учнів формування екологічного світогляду, культури, виховання дбайливого ставлення до середовища.   Захищати природу можна по різному. Можна кричати  увсебіч  про екологічну катастрофу і при цьому тільки констатувати факти зникнення видів тварин чи рослин. А можна навчити дитину не лише любити все живе, а й дати їй інструменти для захисту довкілля, і тоді вона, ставши дорослою, не буде топити відходи в океані, не буде працювати над поверненням річок в інший бік, не буде залишати напризволяще домашню тварину.

Одним з головних орієнтирів сьогодення безумовно, є екологія, в усіх її проявах: на конкретних уроках природознавства, біології, годинах спілкування чи доглядом за шкільним зеленим садом.

   Для розуміння сутності екологічних знань звичайно є вивчення самого себе, створення своєї екології душі. Тільки людина з чистою душею, яка веде здоровий спосіб життя, здатна зрозуміти сучасні екологічні проблеми. Що ж робити? Це дуже просто. Слово – це велика сила. Одним із загальновизнаних завдань середньої школи є зміна стереотипів мислення, переоцінка цінностей у свідомості учнів .

З  3-го по 7-го лютого  в нашій школі був проведений тиждень біології та природознавства. Почався тиждень виступом агітбригади учнів  9-10 кл. інформаційним вісником «Попередження  захворювань органів дихання та травлення».

   Вдало проведений урок у 8-му класі на тему:«Особливості процесів життєдіяльності риб. Значення риб у житті людини» вчителем Дамаскін Л.Г. За допомогою різних форм і методів інноваційного навчання учні повністю відкрили зміст теми як для себе так і в цілому. Учні відкрились новим враженням, навчились працювати в групах.

Вчитель Гринчук А.Г ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 905 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2014 | Комментарії (1)

  З 3 по 7 лютого вчителем математики Михайлівського НВК Добрянською О.В. був проведений  тиждень  найдревнішої, найточнішої, наймудрішої, найскладнішої науки – математики.

Тиждень проведено з метою  розвитку в учнів інтересів до предметів, логічного мислення та самостійності, встановлення міжпредметних зв’язків, поглиблення знань учнів з математики, виховання згуртованості, поваги до товаришів, до їхньої думки.

Учні 6 класу поринули у світ Цікавої Математики, де розмовляють мовою цифр і чисел, де панує порядок і логіка, система і стабільність, вишуканість і творчість

Учні 7 класу  проявили свою кмітливість, зосередженість, організованість при виконанні різних цікавих завдань, розгадуванні ребусів та кросвордів.

Учні 8 класу ознайомилися із цікавими історіями, оповіданнями, легендами, гуморесками та казками  про математику.

Учні 9 класу складали власні вірші, кросворди та презентації, які із задоволенням презентували.

Із великим захопленням учасники тижня ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 856 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2014 | Комментарії (1)

      Сьогодні, 9 лютого 2014 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки стартував ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії. На урочистому відкритті були присутні: начальник відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Емілія Бабин; директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Григорій Білянін; голова журі, директор Чернівецького музею авіації та космонавтики Віталій Яценко, директор ЧВПУР Савелій Одайський.

Із вітальним словом до присутніх звернувся Григорій Іванович: «Ця аудиторія зібрала усіх, хто закоханий у зорі. Своїми знаннями ви уже показали відмінні результати на І та ІІ етапах олімпіади. Натхнення вам, мудрої думки, віри у власні сили, творчості та наснаги, комфортності під час виконання олімпіадних завдань ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії».

Також учасників олімпіади привітав голова журі Віталій Яценко з побажаннями перемог.

Із алгоритмом проведення інтелектуальних змагань присутніх ознайомив методист науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін ІППО ЧО Анатолій Андрух.

Із 31 заявлених 30 учнів узяли участь у олімпіаді.  Бажаємо учасникам успіхів!!!







Проглядів матеріалу: 826 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2014 | Комментарії (0)

     9 лютого , на базі Чернівецького професійно-технічного училища №8 розпочався ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії .

В урочистому відкритті заходу взяли участь: директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайло Бауер; завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної освіти Ольга Біляніна; головний спеціаліст відділу кадрової роботи, правового забезпечення та діловодства  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Немеш; головний спеціаліст відділу фахової освіти, ліцензування та акредитації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лілія Бурченко; завідувач кафедри географії України та регіоналістики  географічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича, доктор географічних наук, професор, голова журі Василь Джаман; методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області (секретар журі) Віталій Рибчинський.

«Минулого року з 9 учасників, які представляли Чернівецьку область на державній олімпіаді з географії, призові місця здобуло 6. Завдяки вдалим виступам на державному рівні за минулі роки, цього року наша область делегуватиме на  ІV  етап 11 учнів. Ви маєте знати, що за 2012- 2013 навчальний рік за результатами ІV етапу (державного) команда учнів Чернівецької області здобула 47 призових місць, а це у свою чергу, – 5 місце серед всіх областей. Це надзвичайно високий та позитивний результат.

Ви маєте розуміти, що серед вас кращі з кращих і, звичайно, переможуть найдостойніші. І ваше завдання – принести перемогу нашій області на державному рівні», – відзначив Михайло Йозефович під час звернення до учасників.

Директор Департаменту зазначив, що вся робота конкурсу проходить у відповідності до дорожньої карти, якої необхідно чітко дотримуватися.

 Учні виконують тестові завдання, після чого вони будуть мати можливість безкоштовно пообідати, далі – приступають до написання практичної частини.

Михайло Бауер констатував, що сьогодні до 15 години на сайтах Департаменту та Інституту будуть розміщені розв’язки завдань, до 21.00  – попередні результати. За його словами, згідно дорожньої карти, завтра вранці всі бажаючі учасники можуть подати на апеляцію.

На олімпіаду було заявлено  60 учнів, з’явилось - 59 .






Проглядів матеріалу: 824 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2014 | Комментарії (0)

     Сьогодні, 9 лютого, на базі вищого професійного училища №3 м.Чернівці розпочався ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

В урочистому відкритті взяли участь: Л.М.Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; О.М.Пономаренко, начальник відділу фахової освіти, ліцензування та атестації Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; О.Р.Остафій, головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА (голова журі); М.Г. Загороднюк, головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА; Л.В.Нікішина, директор вищого професійного училища №3 м.Чернівці; Л.І.Іванова, методист НМЦ суспільно-гуманітарних дисциплін ІППЧО.

Любов Тарангул привітала учасників олімпіади, побажавши всім плідної роботи та достойних результатів і наголосила на прозорості проведення олімпіади.

Олімпіада проходитиме у 2 тури і передбачає виконання тестових завдань та творчих робіт.

Із 20 заявлених в олімпіаді беруть участь 18 учнів.

Результати оцінюватиме висококваліфіковане журі. Бажаємо успіхів учасникам!



Проглядів матеріалу: 872 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 09.02.2014 | Комментарії (0)

   7 лютого керівники шкільних гуртків  представили свої найкращі номери на районний фестиваль "Чисті роси".
В цьому році фестиваль проходив за трьома номінаціями: "Художнє виконавство", "Хореографічне мистецтво" та "Циркове мистецтво". Програма фестивалю складалася з 10 номерів і тривала 30 хв.
    В номінації "Художнє виконавство" Анатолій Антонович Когут, керівник вокального гуртка "Джерельце" та керівник інструментального гуртка Ганзюк Францішка Людвігівна представили такі номери: 
1) Хор 5-11 класів, твір "Боже Великий, Єдиний".
2) Вокал - Салахор Людмила, учениця 11-Б класу, пісня "Вчителько".
3) Ансамбль 5-11 класів "Попурі українських пісень".
4) Гра на фортепіано - Штефанович Георгій, учень 9 класу виконав тівр "Полонез" О.Гінського і Лодба Борис, учень 7 класу зіграв мелодію до кінофільма "Пірати Карибського моря".
   В номінації хореографічне мистецтво Чорней Мирослав Констянтинович та Когут Анатолій Антонович представили такі номери:
1) Сучасний танець учнів 2-Б класу "Кукарела".
2) Сучасний танець учнів 3, 4 класів "Хіп-хоп".
3) Народний гуцульський танець учнів 3-А класу "Голубка".
4) Бальний танець, учень 4-Б класу Герман Ілля.
   В номінації "Циркове мистецтво" виступила учениця 3-А класу Писарюк Аліна.
    
   
Проглядів матеріалу: 885 | Завантажив: Коровійська_ЗОШ | Дата: 08.02.2014 | Комментарії (1)

         Вітаємо переможців ІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу  майстерності  педагогічних працівників  позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка - 2014»:

ІІ місце - Романюка  Віктора  Михайловича, керівника гуртка «Юний  технік» комунального закладу «Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва»  на  базі  Глибоцької ЗОШ;

 

 

 

 

 

 

ІІІ  місце -  Головату  Маргарету  Лауренціївну, керівника  гуртка «Юні  програмісти» комунального закладу «Глибоцький будинок творчості дітей та юнацтва» на базі  Димківського НВК.

Проглядів матеріалу: 796 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.02.2014 | Комментарії (0)

      Сьогодні, 8 лютого 2014 року, на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки розпочався ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.

В урочистому відкритті взяли участь: начальник управління освіти і науки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Юрій Куриш; завідувач науково-методичного центру природничо-математичних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Ольга Біляніна; головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Діана Юркова; методист НМЦ природничо-математичних дисциплін ІППО Чернівецької області (секретар журі) Ганна Скрипська; завідувач кафедри математичних проблем управління і кібернетики інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, професор, доктор фізико-математичних наук, голова журі Федір Сопронюк; завідувач кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем факультету комп’ютерних наук інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук, професор Сергій Остапов.

З вітальним словом до всіх учасників звернувся Юрій Куриш, який передав вітання від імені директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Михайла Бауера та побажав учасникам натхнення. Ганна Скрипська детально розповіла про процедуру проведення олімпіади.

Відповідно до Положення, ІІІ етап олімпіади з інформаційних технологій проводиться у 1 день – практичний тур, виконання комплексного інтегрованого завдання на використання офісних інформаційних технологій. Учасники отримали паролі на архів завдань рівно о 10.30, згідно дорожньої карти.

Оцінюють знання та вміння учасників олімпіади висококваліфіковане журі. На олімпіаду було заявлено 31 учасник, з’явилось - 30.

Робота олімпіади триває.  Бажаємо успіху та перемог!




Проглядів матеріалу: 753 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.02.2014 | Комментарії (1)

       Сьогодні, 8 лютого 2014 року, розпочав роботу ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук учнівської молоді, членів наукових товариств, об’єднань.

Конкурс-захист буде проходити упродовж двох днів (8-9 лютого) на базі факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського державного медичного університету.

Директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Михайло Бауер ознайомився з ходом проведення теоретичного туру на відділеннях хімії та біології.

Під час спілкування з конкурсантами, Михайло Йозефович цікавився чи складні для них завдання, чи є якісь недоліки, недоопрацювання щодо умов проведення. За словами учасників, завдання не надто важкі і вони докладуть максимум зусиль для того, щоб бути переможцями.

У січні в області проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, у якому взяли  участь 499  учасників. Цей показник зріс у порівнянні з минулорічним  на 78. Майже всі райони області збільшили своє представництво у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Науковими товариствами, об’єднаннями, відділеннями БМАНУМ для участі у ІІ етапі  підготовлено  340  науково-дослідницьких робіт - це на  41 наукову роботу більше у порівнянні з минулим роком.  Серед них: 166 робіт підготовлено науково-педагогічними та педагогічними працівниками БМАНУМ, а п’ятеро слухачів подали по дві наукові роботи.

Наукове відділення хімії та біології представляє у цьому році 71 наукову роботу; наукове відділення історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства – 135 робіт;  наукове відділення математики, фізики, астрономії, економіки, комп’ютерних наук – 52 наукові роботи, наукове відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства – 82 наукові роботи. На кафедрах ЧНУ імені Ю.Федьковича та Буковинського державного медичного університету здійснено їх заочне оцінювання та рецензування.

В очному турі конкурсу-захисту  8 лютого взяли участь 309  учасників. За станом здоров’я не змогли з’явитись  16  учасників.




... Читати далі - тисни тут
Проглядів матеріалу: 829 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 08.02.2014 | Комментарії (0)

11 лютого 2014 року о 12:00 в інформаційному агентстві ЛІГАБізнесІнформ відбудеться прес-конференція на тему: "Реєстрація на ЗНО-2014 – зволікати не варто" за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ірини Зайцевої.

Під час прес-конференції висвітлюватимуться питання, що стосуються перебігу реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), строків проведення тестувань та інших особливостей зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році.

Станом на 21 січня 2014 року зареєстровано 2 тис. 528 абітурієнтів. Найбільш активними є майбутні вступники Донецької (372 особи), Дніпропетровської (242), Житомирської (174) областей.

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти: +380 44 503-37-93. Працює з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – до 16:45. Перерва з 13:00 до 14:00.

Проглядів матеріалу: 695 | Завантажив: освіта | Дата: 08.02.2014 | Комментарії (0)

       Сьогодні  в  Купському  НВК  №2 вчителями  3 – го  та  4 – го  класів Тарицою  С.Л.  та  Богданюк  М.Р. було  проведено  годину  спілкування  з  учнями на  тему  «Зимо, зимонько  прекрасна!». Під  час  заходу було  використано  різні  форми  та  методи  роботи, а  саме: робота  в  групах, робота  в  парах, діти  декламували  вірші  про  зиму, відгадували  цікаві  загадки. Присутні  переглянули цікаву презентацію  дитячих  малюнків  на  зимову  тематику. Заняття  посприяло  не  тільки  засвоєнню  учнями нових  знань, а  й  виховало  любов  до навколишнього  середовища, діти  зрозуміли, що кожна пора  року  має  свої  принади  і  є  особливою та неповторною.




Проглядів матеріалу: 773 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.02.2014 | Комментарії (1)

З метою подальшого  розширення співпраці між Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, модернізації змісту освіти шляхом впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних області курсів духовно-морального спрямування, ознайомлення батьківської та педагогічної громадськості з курсом християнської етики як світської навчальної дисципліни 07.02.2014р. під егідою Інституту післядипломної педагогічної освіти в Черепковецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів завітала група вчителів християнської етики, на чолі з координатором Горбачовою Лідією Іванівною.

Слід додати що вчителі пройшли відповідну підготовку під час літніх шкіл з християнської етики.

Учням було запропоновано семінари-тренінги з відповідної тематики.

Шкільній бібліотеці було подаровано літературу, тісно пов`язану з християнською етикою та Біблію.

          Учні школи отримали безліч вражень, адже завдяки таким лекціям їм цікаво разом пізнавати Біблію.

                Педагог-організатор                                                   Барарюк В.І.

 





Проглядів матеріалу: 778 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 07.02.2014 | Комментарії (0)

     6 лютого в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, соціальним педагогом Ткачук М.С. було проведене заняття з елементами тренінгу за програмою «Комунікативний тренінг для підлітків». Дана програма направлена на корекцію негативних проявів у взаємовідносинах, що впливають на самосприйняття  особистості у соціальній групі. В програмі використані матеріали міжнародних молодіжних проектів «Рівний – рівному», «Діалог», «Стратегії розв’язання конфліктів у спілкуванні».

Дане заняття проводилось з учнями 10 класу. Проведене заняття №1, до якого входять такі вправи як: «Знайомство. Правила групової роботи», «Очікування», «Мозковий штурм «Спілкування – це…» та інші.

По закінченню заняття учні ділились своїми враженнями та емоціями.

 Соціальний педагог                                                     Ткачук М.С.








Проглядів матеріалу: 900 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.02.2014 | Комментарії (1)

    Справді, так казав великий Сухомлинський. Тому щорічно з метою виявлення обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва проводиться фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Даний фестиваль цього року проходить у номінації «Музичне мистецтво», а саме: «Художнє виконавство», «Хореографічне мистецтво», «Циркове мистецтво». Комісія у складі працівників Глибоцького Будинку творчості дітей та юнацтва відвідували Багринівську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Найталановитіші учні представили на розсуд журі концертну програму.

  Найкращі враження на поважне журі конкурсу справили оригінальні виступи наших артистів: Віра Ісопеску з піснею про наше село, виступи Александри Чеботар та Анжеліки Патраш, бальний танець у виконані Анжеліки Патраш та Петра Дякон, виступи молодших учнів.

"У кожній дитині горить сонце...".








Проглядів матеріалу: 733 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.02.2014 | Комментарії (1)

  30 січня найталановитіші учні нашої школи представили журі виступи в номінаціях «Художнє виконавство», «Хореографічне та циркове мистецтво».

Наша школа представила  виступи хорового колективу та вокальної групи «Dаtina» під керівництвом  художніх  керівників Вакарюк  Аурелії Тодорівни та Русу Сергія Васильовича.

          Величезний успіх мала пісня «Ей, діджей» у виконанні  дуету  Габор Вероніки та Заєць Ольті , акробатичний номер у виконанні учениць 5 класу Німіжан Марінели та Олар Евеліни та виступ фокусника-ілюзиониста – учня 5 класу Павлюк Костянтина. Також гарні враження мали всі від виконання хореографічними колективами танців «Гумі гном», «Ах, мамочкі», «Кадріль» і «Хора з Молдови».

           Участь обдарованих дітей у різних видах мистецтва сприяє подальшому розвитку, їх обдарувань та формуванню творчої еліти серед молоді.





Проглядів матеріалу: 790 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.02.2014 | Комментарії (1)

       6 лютого в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методоб`єднання вчителів  суспільно-гуманітарного циклу.

Було проведено відкритий урок з української літератури на тему:

«Ми чуємо тебе Кобзарю крізь століття» у 6-му класі. Вчитель Гнатюк О.В.

Пригадала учням про дитячі та юнацькі роки життя Кобзаря, провела вікторину, учні працювали у групах, відновлюючи вірші Т.Г.Шевченка.

Діти декламували вірші, співали пісень Кобзаря.



Проглядів матеріалу: 683 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.02.2014 | Комментарії (1)

05.02.2012 року в спортивному залі Глибоцької ДЮСШ  пройшли фінальні змагання з волейболу серед дівчат в залік 69 районної спартакіади школярів 2013 – 2014 навчального року. В змаганнях прийняло участь 4 кращі  команди з Карапчівського і Глибоцького ліцеїв, Купського НВК та Корчівецької ЗОШ . Всі ігри проходили в цікавій,  напруженій та безкомпромісній  боротьбі, ніхто не хотів поступатися. Дівчатка боролися так, немов для них це був неофіційний чемпіонат світу. Та вже ж, адже за їхньою грою спостерігали тренери – викладачі Глибоцької ДЮСШ, у яких було завдання відібрати найкращих для участі у 69 обласній спартакіаді школярів, яка відбудеться в березні місяці. А пограти на обласному рівні неймовірно хочеться кожній з учасниць даних змагань, і це зобов’язувало дівчаток демонструвати всі свої уміння та навички цієї чудової гри.

  В результаті І місце серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів  здобула  команда Карапчівського  ліцею  (вчитель  фіз. вих. Савчук Г.І.), ІІ місце – Купського НВК (вчитель Марку П.П.), ІІІ місце – Глибоцького ліцею (вчитель Лупуляк А.М.).

Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами управління освіти і науки , молоді та спорту Глибоцької РДА.

 

Методист РМЦ                                  М.Г. Лях
 

 







Проглядів матеріалу: 741 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2014 | Комментарії (1)

В Купському НВК № 2 у дошкільній групі  було проведено заняття «Де зимує ведмежатко?», яке розпочалося  з вірша про звірів. Саме організаційна частина позитивно налаштувала діток до сприйняття матеріалу. Дошкільнята  були емоційно спокійні, готові до заняття. Віолета Флорівна Тарица під час заняття використала різні ігри: «Впізнай звірятко», «Де зимують тварини?».

   Діти виготовили аплікацію «Де зимує ведмежатко?». Вихованці були активними і проявили неабияку зацікавленість .

Заняття посприяло вихованню любові та співчуття до тварин.

Проглядів матеріалу: 1105 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2014 | Комментарії (0)

       "Біла зимонька прийшла,

         Снігу – льоду принесла.

         Час нам, діти, поспішати –

         У зимові ігри грати.

         Ковзани і ґринджолята

         Налаштовуйте , малята.

         Чи ви маєте бажання

         Розпочати це змагання."

Саме з такої речівки розпочинається щоденна робота групи продовженого дня в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вихователь Вентонюк В.Т. налаштовує дітей на гарний  та веселий настрій, адже за день дітки втомлюються як фізично так і морально.

Цьогорічна зима подарувала нам багато снігу та гарну погоду, а з ними й гарний настрій,тож дітки граються розважаються та бешкетують.

 Педагог організатор                                          Барарюк В.І.





Проглядів матеріалу: 605 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 06.02.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Липень 2025  »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2025