Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
| | |
|
У розділі матеріалів: 1429 Показано матеріалів: 301-310 |
Сторінки: « 1 2 ... 29 30 31 32 33 ... 142 143 » |
Обробка сертифікаційних робіт учасників зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти та повинна бути завершена:
- Сертифікаційні роботи учасників ЗНО з української мови і літератури не пізніше ніж через 21 календарний день після проведення тестування;
- Сертифікаційні роботи ЗНО з математики, історії України, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов - 14 календарних днів;
- Сертифікаційні роботи ЗНО з інших предметів - 7 календарних днів.
Обробка сертифікаційних робіт учасників додаткової сесії ЗНО має бути завершена не пізніше ніж за 12 календарних днів після проведення останнього зовнішнього оцінювання. |
Більшість школярів ходять на додаткові заняття до репетиторів з відповідних предметів, однак є простіші та цікавіші способи підготовки – безкоштовні онлайн-курси.
«Академія» - освітній портал, що пропонує безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ЗНО практично з усіх предметів. Крім стандартного набору дисциплін, тут є також курси з географії, біології, української літератури та іноземних мов. А щоб отримати доступ до всіх цих знань, досить просто зареєструватися в системі.
До речі, на порталі можна не тільки вчитися, а й публікувати свої матеріали і дослідження не тільки для ЗНО, а й в будь-яких освітніх цілях.
Мерщій переходь за посиланням http://zno.academia.in.ua/ |
31 жовтня на базі Центру якості освіти відбулася нарада з відповідальними за ЗНО в районі (місті), ОТГ щодо підсумків складання випускниками закладів загальної середньої освіти зовнішнього незалежного оцінювання.
Відкрила нараду Світлана Прінько, директор КУ «Навчально-методичний центр якості освіти та координації господарської діяльності навчальних закладів області», яка закцентувала увагу присутніх на основних важливих моментах проведення ЗНО в 2018 році. Крім цього, Світлана Іванівна висвітлила питання, пов’язане з якістю освіти випускників області, а також проінформувала про намічені конкретні заходи щодо підвищення рівнів навчальних досягнень учнів, підвищення компетентності вчителя та запровадження пілотного тестування серед педагогів області.
Любов Якименко, завідувач відділу моніторингу якості системи освіти та інформаційно-аналітичного забезпечення Центру якості освіти у своєму виступі презентувала результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти, які отримали під час складання тестувань.
По завершенню засідання присутні мали змогу обмінятися думками щодо проблем якості освіти в області і шляхи їх вирішення.
|
Новий Державний стандарт початкової загальної освіти наразі узгоджується в Кабміні і найближчим часом має бути затверджений. Передбачається, що з 1 вересня 2018 року за ним навчатимуться усі діти, які підуть у перший клас. Про це під час міжнародного семінару «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання» повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Вона нагадала, що пілотування нового стандарту вже проходить у 100 школах. |
Графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання визначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарним планом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2018 році.
У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.
Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року: |
Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року буде проводитись за програмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77 від 3 лютого 2016 року.
На підставі зазначених програм будуть укладатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів та конкретизують, що повинен знати та вміти випускник навчального закладу в межах визначених тематичних розділів з предмета.
Крім того, у програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами.
Програма ЗНО з української мови та літератури у блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.
ПРОГРАМИ ЗНО 2018 РОКУ |
Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти в 2018 році, проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Про це йдеться у наказі МОН, що підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.
У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
Перелік тестових предметів наступного року дещо зміниться. До програми тестування включено тести з української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії та англійської, іспанської, французької та німецької мов. До переліку предметів не включено тест ЗНО з російської мови.
Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов використовуються завдання сертифікаційних робіт двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2. |
Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповідні дати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в 2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.
Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня проведенням тесту з математики.
24 травня відбудеться тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури.
Зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і французької мов буде проведено в один тестовий день - 29 травня. ЗНО з англійської відбудеться 1 червня.
Тест з біології абітурієнти складатимуть 4 червня, з історії України - 6 червня, географії - 8 червня, фізики - 11 червня.
Завершуватиме програму основної сесії ЗНО тест з хімії, що буде проведений 13 червня.
Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня.
21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників.
Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.
У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які мають бажання зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.
Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. |
Свята Осені у Горбівецькій ЗОШ І-ІІ ступенів |
| |
| | |
|
Календар |
|
|