Понеділок, 09.12.2024, 19:58















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна           Діяльність районного методичного центру          Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Категорії розділу
Зовнішнє незалежне оцінювання 2018 [143]
Методична робота [207]
Дошкільна освіта [72]
Позашкільна освіта [33]
Виховна робота [106]
Психологічна служба [74]
Державна підсумкова атестація навчальних досягнень учнів [24]
Атестаційна експертиза закладів освіти району [13]
Атестація педагогічних кадрів [20]
Підготовка до нового навчального року та до осінньо-зимового періоду [45]
Всеукраїнські олімпіади [311]
Юна еліта Глибоччини. Робота з обдарованими дітьми [91]
Оздоровленя учнів, проведення екскурсій, навчальної практики [28]
Кадрова робота [18]
Інформатизація та компютеризація освітніх закладів [40]
Охорона праці та безпека життєдіяльності, дитячий травматизм [25]
Організація підвозу учасників навчально-виховного процесу [10]
Цивільний захист [5]
Педагогічна скарбничка, майстерня новаторства [59]
Психолого-медико-педагогічна консультація [15]
Діяльність освітніх округів [8]
Профілактика злочинності та насильства в сім’ї [9]
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття". [4]
Заходи щодо вшанування в 2014 році ювілею Т.Г. Шевченка
2016 рік в Україні Рік англійської мови [3]
2016 рік в Україні оголошено Роком англійської мови
Стратегія виховання особистості в системі освіти Глибоцького району на 2016-2025 роки [3]
Олімпіади 2018 [91]
Вчитель року - 2018 [6]
Закон України "Про освіту" [8]
Фінансова діяльність управління [20]
Літній мовний табір [16]
Підсумки 2018 - 2019 рр. [42]
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Головна » Файли » Напрямки роботи » Закон України "Про освіту"

У категорії матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-8

Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Комментарям · Завантаженням · Проглядам
Закон України "Про освіту" | Переглядів: 293 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 05.03.2020 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

На виконання положень Закону України "Про освіту", вимог нового Державного стандарту початкової освіти, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, Концепції Нової української школи, Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" (розпорядження КМУ від 13.12.2017 № 903-р), наказу МОН від 01.06.2017 р. № 784 "Про затвердження Додаткових заходів щодо формування мовних компетентностей учнів загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин на 2017-2021 роки" у Чернівецькій області створено консультативну групу у складі: Бабич Надії Денисівни – професора кафедри історії та культури української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Унгурян Мар’яни Октавіанівни – головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації; Боднарюк Світлани Михайлівни – наукового співробітника Чернівецької філії ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" МОН України; Квітень Євгенії Дмитрівни – завідувача науково-методичного центру суспільно-гуманітарних дисциплін Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області; Ткач Алли Василівни – методиста міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради. Робота консультативної групи зосереджена на створенні умов для забезпечення освітніх потреб представників національних спільнот.

З метою продовження системної роботи щодо забезпечення методичного супроводу для вивчення державної української мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин сформовано творчу групу із вчителів-практиків у складі: Фонарюк Тетяни Іванівни – вчителя української мови та літератури, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста Чернівецької гімназії № 6 імені Олександра Доброго Чернівецької міської ради; Морараш Анжели Костянтинівни – вчителя української мови та літератури, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Чернівецької міської ради; Димашок Ганни Василівни – вчителя української мови та літератури, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста Волоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району; Рошки Анастасії Іванівни – вчителя української мови та літератури, спеціаліста ІІ категорії Маршинецького НВК Новоселицького району.

Консультативна та творча групи працюватимуть над створенням дорадчих матеріалів та методичних рекомендацій щодо усунення труднощів вивчення державної мови в закладах загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин.

Просимо Вас долучитися до формування дорожньої карти роботи даних груп. Пропозиції, тематику методичних рекомендацій для включення в дорожню карту просимо надсилати на електронні адреси: chernivtsi.imzo@gmail.com; fonariuktania@gmail.com . Дорадчі матеріали та методичні рекомендації будемо надсилати на електронні адреси органів управління освітою, методичних служб, закладів освіти.

Надсилаємо перші методичні матеріали розроблені творчою групою на тему: "Форми і методи удосконалення знань з української мови в учнів закладів загальної середньої освіти з навчанням румунською мовою".

З повагою

Начальник Чернівецької філії Тарангул Л.М.

Далі-тисни тут

 

Закон України "Про освіту" | Переглядів: 407 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 14.03.2018 | Коментарі (0)

8 грудня 2017 року відбулося фінальне засідання Венеціанської комісії, а офіційно висновки опублікують на сайті комісії приблизно 11 грудня.

 

МОН вітає послідовну позицію Комісії в питанні місця й ролі державної мови в освітньому процесі.
Підтримано позицію, що стаття 7 є рамковою та підлягає подальшій деталізації, зокрема у Законі «Про загальну середню освіту». Спільно з національними громадами МОН працюватиме над подальшою розробкою різних підходів до навчання меншин, з урахуванням їхніх освітніх потреб. Основна ціль – забезпечити достатній рівень володіння як державною, так і рідною мовами.
Одна з важливих рекомендацій Комісії – видовжити перехідний період для імплементації статті. Так, наразі Закон «Про освіту» вказує, що повноцінно в силу мовна стаття має вступити в 2020 році. Міністерство освіти і науки України погоджується, що з педагогічної точки зору продовження перехідного періоду є обґрунтованим і повністю підтримає цю рекомендацію. Комісія також підкреслила, що Україна має максимально широко використати можливості пункту 4 статті 7, що МОН і планує зробити.
Україна вдячна Венеціанській комісії, що запит на підготовку аналізу українського законодавства на його відповідність існуючим міжнародно-правовим стандартам було опрацьовано у стислі терміни, і сподівається, що зауваження української сторони будуть відображені у фінальному висновку.
Україна готова й надалі співпрацювати з відповідними експертними органами Ради Європи задля розвитку законодавчої бази в сфері забезпечення прав національних меншин. Крім того, Україна закликає партнерів-сусідів до конструктивного діалогу.
 
Джерело: Міністерство освіти і науки

Закон України "Про освіту" | Переглядів: 304 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 26.01.2018 | Коментарі (0)

   Новий Державний стандарт початкової загальної освіти наразі узгоджується в Кабміні і найближчим часом має бути затверджений. Передбачається, що з 1 вересня 2018 року за ним навчатимуться усі діти, які підуть у перший клас. Про це під час міжнародного семінару «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання» повідомила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Вона нагадала, що пілотування нового стандарту вже проходить у 100 школах.

Закон України "Про освіту" | Переглядів: 414 | Завантажень: 0 | Додав: Ulia_RMC | Дата: 24.10.2017 | Коментарі (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024