Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
| | |
|
У категорії матеріалів: 143 Показано матеріалів: 1-10 |
Сторінки: 1 2 3 ... 14 15 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Комментарям ·
Завантаженням ·
Проглядам
Тести зовнішнього незалежного оцінювання укладаються у відповідності до затверджених характеристик, які щорічно затверджуються Українським центром оцінювання якості освіти.
Характеристиками тестів ЗНО 2021 року визначаються форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, схеми нарахування балів за завдання, розподіл завдань тестів, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо.
Характеристики тестів ЗНО 2021 року:
ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО |
Тести зовнішнього незалежного оцінювання укладаються у відповідності до затверджених характеристик, які щорічно затверджуються Українським центром оцінювання якості освіти.
Характеристиками тестів ЗНО 2021 року визначаються форми тестових завдань з усіх предметів, час на їх виконання, схеми нарахування балів за завдання, розподіл завдань тестів, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та вступний іспит до вишів тощо.
Характеристики тестів ЗНО 2021 року:
ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО |
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Про це йдеться в наказі УЦОЯО.
Характеристики тестів визначають форми тестових завдань, час на їх виконання, схеми нарахування балів, особливості зарахування результатів виконання тесту як державної підсумкової атестації та вступного іспиту до вишів, інші особливості.
Порівняно з 2020 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань і схеми нарахування балів за виконання завдань з деяких предметів зазнали змін.
Так, суттєво оновлені характеристики сертифікаційних робіт з української мови і літератури, а також математики.
Зокрема, відтепер запроваджено окремі сертифікаційні роботи з української мови та з української мови і літератури.
Тест з української мови міститиме 40 завдань, а час на його виконання становитиме 150 хвилин. Тестування з української мови і літератури охоплюватиме 67 завдань і триватиме 210 хвилин.
Зовнішнє оцінювання з математики передбачатиме виконання або тесту рівня стандарту, результати якого використовуватимуться для державної підсумкової атестації, або тесту поглибленого рівня, результати якого використовуватимуться при вступі до закладів вищої освіти. |
На сайті ЗНО-ОНЛАЙН розміщено демонстраційний варіант тесту зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з математики.
Тест включає завдання рівня стандарту (28 завдань) та профільного рівня (34 завдання).
Виконання тесту профільного рівня у 2021 році буде необхідним для складання державної підсумкової атестації випускниками шкіл, які вивчали математику на профільному рівні, а також для вступу до закладів вищої освіти України.
Тест рівня стандарту, що включає меншу кількість завдань, мають складати випускники шкіл, які вивчали математику на рівні стандарту та не планують вступати до закладів вищої освіти.
До кожного завдання демонстраційного тесту також додано пояснення від провідних фахівців з математики.
ТЕСТ ЗНО 2021 РОКУ З МАТЕМАТИКИ |
Учасники ЗНО відтепер мають змогу ефективно підготуватися до тестування з української мови (рівень стандарт) та української мови і літератури (поглиблений рівень), скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому всі завдання ЗНО розподілені за темами.
За допомогою сервісу можна почергово виконувати завдання за розділами чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.
Обравши певний тематичний розділ, учасники зможуть перевірити свою готовність з усіх змістових блоків. Опрацювання тем допоможе швидко дізнатися, які розділи засвоєні гірше, щоб приділити їм особливу увагу впродовж підготовки до тестування.
Новий сервіс дозволяє дізнатися свій рівень підготовки, тренуватись у виконанні завдань, звіряти свої відповіді з правильними й читати коментарі до найважчих завдань. |
Апеляційну заяву щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання учасник тестування має право подати в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета або незгоди з рішенням щодо анулювання результату.
Таку заяву подають до Українського центру протягом 5 календарних днів з урахуванням дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного навчального предмета (сесії). Дату подання заяви визначають за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті. Апеляційна комісія при Українському центрі оцінювання якості освіти розглядає заяву протягом 15 календарних днів з урахуванням дня її надходження.
Звертаємо увагу на те, що розгляд апеляційної заяви – це фактично повторне визначення результату зовнішнього незалежного оцінювання. Адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірки бланків відповідей.
Технічну перевірку виконання завдань сертифікаційної роботи проводять з метою встановлення правильності визначення результату зовнішнього оцінювання за наслідками обробки бланка відповідей типу А, а також додаткової персоналізації сертифікаційної роботи. |
В Україні триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У вівторок, 07 липня відбудеться тестування з англійської мови. Для проходження тесту зареєстровано понад 117 тисяч учасників.
Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50.
Для допуску до пункту тестування необхідно мати при собі запрошення-перепустку, оригінал сертифіката учасника ЗНО та оригінал документа, серія та номер якого зазначені в сертифікаті.
Тест з англійської мови містить 59 тестових завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин.
Сертифікаційна робота складається з чотирьох частин: «Розуміння мови на слух (аудіювання)» (16 завдань різних форм), «Читання» (22 завдання різних форм), «Використання мови» (20 завдань) та частина тесту «Письмо» (одне завдання відкритої форми).
Учасники розпочнуть роботу в тестовому зошиті із завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)».
Під час типової промови, що звучатиме перед початком виконання завдань сертифікаційної роботи, інструктор запропонує абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. |
Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.
"Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
ЗНО було і залишається обов’язковим для вступу до закладів вищої освіти. Скасування ЗНО є неприпустимим, оскільки це єдиний об’єктивний механізм прозорого вступу до вишу. |
| |
| | |
|
Календар |
|
|