31 березня 2015 р. учителі світової літератури на базі методичного центру управління освіти Глибоцької РДА гостинно приймали слухачів обласних курсів підвищення кваліфікації ІППОЧО.
У контексті теми педпрактики «Cучасний урок світової літератури: координати творчості» гостям запропонували презентацію досвіду роботи Попович Л.Г., переможця обласного етапу конкурсу «Учитель року-2014», з проблеми «Формування читацьких компетенцій засобами інноваційних технологій». Крім того, Лідія Густавівна провела ще і ділову гру « Формування читацьких інтересів учнів за методикою «Світове кафе», під час якої педагоги висловлювали своє бачення якісної реалізації цієї нагальної проблеми.
Білоус Д.Г., вчитель світової літератури Михайлівського НВК, поділилася власним досвідом використання ІКТ на уроках світової літератури. Слухачі курсів мали змогу спостерігати, як використання інтерактивних технологій та ІКТ оптимізують роботу вчителя та учнів на уроці і сприяють формуванню творчого потенціалу школярів. Велике зацікавлення викликав відеоролик – «Поезія - це завжди неповторність», приурочений Всесвітньому дню поезії. Як відмітили гості, такі заходи сприяють популяризації літератури, розкривають креативність учасників навчально-виховного процесу.
Вороніна Л.А., у рамках практичної частини, провела майстер-клас « ІКТ як засіб моніторингу навчальних досягнень учнів», у ході якого курсанти мали змогу попрацювати і оцінити практичні можливості програм Test-w та My Test.
На згадку про змістовну співпрацю, учасники семінару обмінялися щирим поетичним словом та методичними знахідками.
|
26 березня 2015 р. на базі РМЦ відбувся районний семінар вчителів фізики на тему: «Підвищення фахової майстерності вчителів шляхом модернізації методичної роботи для підвищення якості знань учнів». Представляв – вчитель фізики Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ст. Панчук Д.В.
Пристендовий уроку у 7-му класі на тему: «Лінзи. Побудова оптичних зображень Оптична сила і фокусна відстань», був представленим з багатьма цікавими відео - фотоматеріалами.
Окрім уроку, вчителі мали змогу ознайомитись з виховним заходом за темою: «Fizica la bucătărie» («Фізика на кухні»). Тут вони вперше почули гімн фізики у виконанні учнів Тереблеченської ЗОШ.
Далі, ще цікавіше…
З метою співпраці між вчителями фізики нашого району і викладачами Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук при ЧНУ ім. Ю. Федьковича була організована екскурсія. В інституті вчителі мали змогу ознайомитись з різними лабораторіями.
Про структуру інституту, родом занять, наукові дослідження, про перспективу працевлаштування - розповідали Струк Я.М., Мар’янчук П.Д., Бесага Р.М., Раранський М.Д., Фесів І.І. та інші.
|
26 березня 2015 року відбулися збори батьків майбутніх першокласників. Батьки мали можливість побачити фільм про школу, ознайомитися з її досягненнями. Заступник директора з НВР Побережна Н. О. ознайомила зі Статутом школи, особливостями навчання за новим Державним стандартом й підручниками початкової школи та порядком прийому до 1 класу. Соціальний педагог Цуренко Н. Г. розповіла батькам про психологічну готовність дітей та батьків до школи. Вчителі майбутніх перших класів Остафійчук О. К., Тодорюк С. І., Тоненчук С. В. запропонували цікаві тести, розповіли про необхідність розвитку дрібної моторики рук і розвитку мовлення, про внутрішню і зовнішню мотивацію дитини до навчання та ознайомили батьків з необхідним навчальним приладдям і його якістю.
|
31 березня 2015 року в Глибоцькій ЗОШ І-ІІІ ст. в рамках місячника благоустрою та санітарної очистки селища традиційно була проведена акція «Толока» по прибиранню території школи та селищного парку, учасниками якої стали учні , вчителі, працівники навчального закладу. Під час акції чистоти і порядку її учасники мали змогу зробити свій внесок для збереження навколишнього середовища. Під час Толоки було очищено територію від зрізаних гілок дерев, сміття, торішнього опалого листя. Були побілені стовбури дерев та кущів, а також приведено до порядку квіткові клумби. Біля рідної школи було насаджено сажанці дерев.
Всі , хто прийняв участь в акції, залишились задоволеними результатами своєї роботи. А також пригадали правило «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».
|
Наведення чистоти та порядку в школі – святий обов'язок кожної людини. В рамках місячника з благоустрою учні Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. цими днями разом з класними керівниками займалися прибиранням території школи та берегів річки Сірет. Активну участь у цих заходах взяли учні 5-7 класів і привели в належний санітарний стан територію нашої школи. Всім відомо, що чистота довкілля – це запорука здоров'я. Дорослі, діти повинні об'єднати свої зусилля у справі захисту довкілля.
|
|