Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0 |
|
| | |
| Головна » 2015 » Квітень » 15
Учні вінницької школи №23 ініціювали Всеукраїнський благодійний проект випускників «Мій вибір». Школярі пропонують відмовитися від святкування випускного вечора у традиційному форматі у ресторанах з гучними бенкетами, танцями та музикою. Натомість – спрямувати кошти, які готували на святкування випусків батьки, на підтримку героїв, які воюють за Україну на Сході. Старшокласники закликають усіх однолітків приєднуватися до цієї ініціативи.
Детальніше - тисни тут!
|
На початку квітня було проведено на базі Чагорської ЗОШ семінар – практикум №1 для батьків учнів ЗНЗ щодо впровадження "Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків навчальних закладів Глибоцького району. Захід було проведено згідно плану роботи для батьків учнів 6- го класу :
- Привітання та відкриття семінару-практикуму.
- «Про реалізацію програми « Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків»
- «Роль, місце та основні функції соціального педагога в організації навчально-виховного процесу».
- Презентація результатів діагностики учнів (проведені до 01.04.2015р.)
- Інтерактивна лекція «Стилі батьківського виховання.»
- Мультимедійна презентація №1 «Типи неправильного виховання в сім’ї»
- Мультимедійна презентація № 2 «Психолого-педагогічна профілактика суїцидальної поведінки підлітків»
Заключний шерінг (зворотній зв'язок, вручення пам’яток, вироблення стратегій роботи в подальших зустрічах).
|
На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» 6 квітня 2015 року у Валякузьминській ЗОШ працівником психологічної служби Попеску Оленою Василівною було проведено семінар-практикум для педагогів. Згідно плану було проведено: інтерактивну лекцію на тему: «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників», презентовано результати діагностики, яка проводилась в лютому місяці, показ мультимедійної презентації на тему: «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини», проведений педагогічний консиліум на тему «Стрес. Профілактика і подолання», проведена інтерактивна лекція на тему: «Конфлікти в педагогічному колективі: шляхи вирішення», презентувалися дихальні вправи та розвантажувальні хвилини, які педагоги можуть використовувати в подальшій своїй роботі, після цього була робота в групах, де вирішувалися кризові, проблемні ситуації в шкільному колективі, показ мультимедійної презентації на тему: «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання», після презентувалася релаксаційна вправа «Чарівна хмаринка…». На завершення семінару відбувався шерінг.
|
14 квітня у Михайлівському НВК практичним психологом Анастасією Іванівною Унгурян був проведений семінар-практикум на тему: «Розвиток психологічної компетентності педагогів». Розпочався семінар з вправи «Знайомство», де учасники віталися один з одним за традиціями різних народів світу. Психолог ознайомила усіх присутніх з планом проведення семінару та актуальністю психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників. Наступним етапом була презентація результатів діагностики педагогів, яка проводилася протягом лютого 2015р. За допомогою інтерактивної лекції педагоги мали змогу ознайомитися з основними шляхами збереження психічного здоров’я та методами профілактики емоційного та професійного вигорання. Психолог дала змогу педагогам відчули на практиці користь звукової гімнастики та дихальних вправ. Об’єднавшись у групи, учасники семінару виконували вправу «Валіза допомоги», де описували поради щодо профілактики та подолання стресу.
Наступним етапом семінару-практикуму був педагогічний консиліум на тему: «Конфлікт в педагогічному колективі: шляхи вирішення». Педагоги озвучували асоціації, які у них викликає слово «конфлікт», вирішували проблемні ситуації, шукали методи і способи вирішення конфліктів у шкільному середовищі.
Вправа «Психологічний портрет ідеального та не ідеального вчителя» закріпила набуті протягом семінару знання. Релаксаційна вправа «Фарби природи» допомогла зняти напруження, поринути у світ прекрасних краєвидів.
На закінчення педагоги розповіли про свої враження від заняття за допомогою вправи «Скринька сподівань» та отримали пам’ятки «Психологічна компетентність – необхідна складова педагогічної компетентності педагога», а також виробили стратегії роботи для подальших зустрічей.
|
У Петричанському НВК практичним психологом Лазурко М.М. був проведений семінар-практикум згідно Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів. Метою якого було формування у педагогічних працівників позитивного ставлення до діяльності психологічної служби в закладі освіти та готовності до співпраці у вирішенні проблем навчально-виховного процесу, розвиток особистісних якостей, стимулювання професійного зростання та удосконалення навиків ефективної взаємодії в системі стосунків «учитель-учень-батьки». Педагоги були ознайомленні з результатами діагностичних досліджень, які були проведенні, дізналися про свій стан. Прослухали інтерактивні лекції: «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників», «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини», «Стрес. Профілактика і подолання» та «Основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога. Профілактика емоційного та професійного вигорання».
Виконували вправи: «Соціальні ролі», «Колесо життя», релаксаційну вправу «Чарівна хмаринка…» та висловили свої враження і емоції.
Заключним етапом було вручення пам’яток «Порятунок у стресових ситуаціях».
|
7 квітня в Чагорській ЗОШ було проведено семінар – практикум №1 для педагогів ЗНЗ щодо впровадження Програми розвитку психологічної компетентності педагогів та батьків навчальних закладів Глибоцького району згідно плану:
- Привітання та відкриття семінару-практикуму. Про реалізацію програми « Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків».
- Інтерактивна лекція «Актуальність психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників»
- Презентація результатів діагностики педагогів(блок 1-ий даної програми 3 діагностичні методики, проведених до 01.03.2015р.)
- Мультимедійна презентація «Вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини».
- Вправа «Міняємося ролями»
- Педагогічний консиліум «Стрес. Профілактика і подолання». Презентація дихальних вправ та розвантажувальних хвилин для педагогів.
- Заключний шерінг (зворотній зв'язок, вручення пам’яток, вироблення стратегій роботи в подальших зустрічах).
|
|
| |
| | |
|
Календар |
|
|