Неділя, 26.05.2024, 01:03Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2015 » Квітень » 24

    Збереження навколишнього середовища - основне завдання на даному етапі розвитку суспільства. Адже допоки існує природа доти і люди можуть проживати на планеті. Це добре усвідомлюють ліцеїсти Старововчинецького ліцею, тому приділяють максимум уваги усім екологічним акціям, операціям, рейдам…
  24 квітня веселятами загону "Лідер"  було організовано і проведено рейд "Ми не забуваємо наших героїв" по прибиранню біля сільського пам'ятника воїнам полеглим у роки визвольної війни 1941-1945 рр., рейд "Папірець" на території ліцею.
  Веселята загону "Максимум" провели операцію "Вулиці села у наші руки", прибравши центр села від сміття.  
  Не залишили роксоланці   поза своєю увагою і День Землі (22 квітня).  Саме в цей день  учасники агітбригади «Екоюнь» говорили про малі запаси прісної води на планеті, про економне і бережне ставлення до води, як джерела життя, закликаючи «Зберегти нашу Землю для нащадків!»

Дізнатись більше

Проглядів матеріалу: 647 | Завантажив: Жанет | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    Сьогодні, 24 квітня на базі Глибоцької ЗОШ І- ІІІ ст.  та   Глибоцького ліцею  випускники  11 класів, випускники 12 (вечірніх) класів, учні екстернатної форми навчання   складали зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Загальна кількість зареєстрованих на тестування з української мови та літератури в Глибоцькому районі складала 625 осіб.   

Уповноваженими особами були представники Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області  Квітень Є.Д. та Біляніна О.Я. Для абітурієнтів було проведено детальний інструктаж про прохід ЗНО.

У роботі  пунктів ЗНО приймають участь громадські спостерігачі. Керівники ЗНЗ забезпечили підвезення учасників до пунктів ЗНО.

Допуск абітурієнтів до пункту тестування тривав з 10.15 до 10.50, початок зовнішнього незалежного оцінювання з  – 11.00.

Сертифікаційна робота базового рівня міститиме 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, складає  104 бали.

Сертифікаційна робота поглибленого  рівня міститиме 74 завдання, з яких 58 завдань будуть базового рівня складності, 16 — поглибленого. На виконання роботи учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). Максимальна кількість балів, яку можна набрати, складає 136 балів.

Також усі учасники ЗНО матимуть одне завдання, що потребуватиме з розгорнутої відповіді (не менше 100 слів).

  Нагадуємо, що в день тестування кожен абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред’явити на вході до пункту тестування:

- Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;

- документ, що засвідчує особу ( назва, серія й номер якого зазначені в Сертифікаті);

- запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Необхідно взяти з собою дві-три капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору та, за бажанням, маленьку прозору пляшку з питною водою.

Робота ЗНО триває. Бажаємо успіху!

 

 

 

Проглядів матеріалу: 651 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

Один підпис може змінити життя,

 Один лист може повернути надію,

Один голос може бути почутим на іншому кінці світу,

 Одна гривня може врятувати життя,

Добро живе у кожному серці.

Доброю традицією у нашому ліцеї  стало щорічне проведення акції «Серце до серця». Мета акції допомогти важкохворим дітям. Скринька із серцем обійшла усі класи, учні  добровільно брали участь в акції, кидаючи до скриньки будь – яку грошову одиницю. За це учасникам акції прикріплювали червоні сердечка як символ любові та добра.

        Левчук Аліна Георгіївна – педагог-організатор Карапчівського ліцею

 

 

 


 

Проглядів матеріалу: 486 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    Privind cu atenţie şi cu ochii iubirii vom constata că şi azi există oameni care trebuie ajutaţi într-un fel sau altul. Există şi azi persoane timide care nu se descurcă uşor în viaţă şi care trebuie ajutate să-şi ia zborul în vâltoarea vieţii; sunt şi azi oameni descurajaţi care au nevoie de dragostea şi înţelegerea noastră.

În fiecare an la şcoala Iordaneşti de treptele I-III se petrece activitatea de binefacere „De la inimă la inimă”. Elevii din toate clasele au făcut un gest frumos acordând ajutor financiar copiilor care au nevoie de o mângâiere. Banii adunaţi vor fi transferaţi la destinaţie. Sperăm că acest mic ajutor va aduce o rază de lumină în sufletele acelor copii.

Проглядів матеріалу: 511 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

     Доброю традицією у Тарашанській ЗОШ I-III ст. стало щорічне проведення акції «Серце до серця» . Цьогоріч акція була проведена з 20 по 24 квітня  за участі практичного психолога школи Москалюк А.П, заступника з виховної роботи Станіцької Я.М. та волонтерів школи, а це учні 9-11 класу.
Скринька із серцем обійшла усі класи, учні та педагоги добровільно брали участь в акції, кидаючи до скриньки  грошову одиницю на обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. За це учасникам акції прикріплювали червоні сердечка як символ любові та добра.
Проведений захід сприяє вихованню доброзичливості, гуманності, щиросердечності, толерантності, співчутливості і ще раз підтверджує той факт, що чужого горя не буває.  

                                                                              ЗДВР Станіцька Я.М.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 547 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

  Доброю традицією у   Багринівській школі стало щорічне проведення акції «Серце до серця». Мета акції допомогти важкохворим дітям.  Учителі  та учні школи долучилися до акції. Цьогоріч акція була проведена за  участі голови учнівського самоврядування, волонтерів школи та організатора акції заступника директора з виховної роботи Ісопеску Д.Ю. Скринька із серцем обійшла усі класи, учні та педагоги добровільно брали участь в акції, кидаючи до скриньки будь – яку грошову одиницю. За це учасникам акції прикріплювали  сердечка як символ любові та добра.

Ця акція щорічно проходить з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Один підпис може змінити життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня може врятувати життя. Добро живе у кожному серці.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 564 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

" Серце до серця, гривня до гривні врятує життя!" - під таким гаслом проходить в Йорданештській ЗОШ №2 благодійна акція "Серце до серця".  На протязі тижня учні школи об'єднавши  всю теплоту  сердець  зібрали кошти для придбання обладнання, яке  дійсно так  не вистачає, щоб врятувати життя таких же дітей  як вони. Доброта й милосерддя завжди потрібні, особливо в наш непростий час.  

На протязі всього тижня лідери учнівського самоврядування школи та волонтери  були заклопотані якісною підготовкою та проведення акції. Після загальних зборів учнівського парламенту та оголошення старту акції за гуртами був закріплений  організаційний етап. Ні один зі школярів не лишився осторонь,  завдяки  підтримці батьків акція була проведена на належному рівні.

Діти, окрім збору коштів, долучилися до різних видів флеш мобів, які ще більше об'єднали їх.

         Частіше даруймо теплоту своїх сердець  і невичерпна душевна теплота покриє увесь світ.

Опаіць М.І. - педагог-організатор та волонтер акції

Проглядів матеріалу: 607 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

     22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме, 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

У Багринівській ЗОШ пройшла акція «Життя у стилі Еко». Школярі  8-б класу розповідали учням про необхідність економити електроенергію. Учні 9-а класу провели екологічну акцію для учнів  «Батарейкам утилізацію».  В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Збережемо  нашу Землю», в якому прийняли участь учні 1-7 класів. Також учні школи прийняли участь у акції «Наша школа - наш рідній дім. Зробимо подвір’я чистим».

 Учні дізнались, що ресурси планети обмежені, яким чином можна їх зберегти. Переглянули пізнавальні еко-мультики. Пообіцяли більше приділяти уваги купуванню місцевих товарів і продукції без пластику та їздити на велосипеді.

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 574 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    Ця зустріч проводилась з метою навчання  дітей  правил безпеки для запобігання  виникнення  пожеж та  нещасних випадків  із дітьми. Перед учнями Опришенської ЗОШ І - ІІІ ст. виступив працівник  Управління ДСНС України  у Глибоцькому  районі.

 Працівник  Управління ДСНС нагадав  присутнім про важливість дотримання  правил безпеки, а також розповів про те, як діяти  у випадку  виникнення  пожежі , виявлення вибухонебезпечного предмета чи в  інших надзвичайних подіях.

Також  рятувальник розповів присутнім про важливість вміння  користуватися  вогнегасником, адже  за його  допомогою можна  ліквідувати  пожежу, якщо  її виявлено  на первинних стадіях пожежі. Працівник ДСНС вручив  дітям  пам’ятки та  листівки з правилами  безпеки.

       Слід зазначити, що  проведення таких  заходів  є надзвичайно важливими. Завдяки їм є  можливість розповісти дітям про те , як слід діяти у  випадку  пожежі .

Проглядів матеріалу: 489 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    Весна -  прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долучити дітей до праці у природі, розширити природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його.

    З 6 по 10 квітня у  Тарашанському  ДНЗ проходив тематичний тиждень: «Краса нашого садочка - в наших руках». Навесні можна здійснити з дошкільниками багато цікавої та корисної роботи на  території дитячого садочка.

   Вихованці середньої групи спільно з вихователем Федорович Н.І. висіяли на клумбах   насіння різних квітів . Наталя Іванівна зуміла належно організувати роботу яка нетільки  слугувала джерелом позитивних  емоцій у дітей, а й сприяла  їх інтелектуальному, духовному  та фізичному розвитку.

Ранньою весною багаторічні рослини, кущі та дерева потребують підживлення адже від цього залежить їх краса. Діти старшої групи з особливим інтересом і старанністю працювали  спільно з вихователями  Кудрик Л.М., Бабюк З.І.,  які пояснили  їм мету кожної виконаної дії.

   Дуже важливо з раннього віку виховувати у дітей культуру праці. Якщо дитина забруднилася або перед нею постали труднощі у виконанні якогось завдання, вона починає переживати, що може призвести до небажаних наслідків і дитина намагатиметься уникати роботи. Щоб запобігти таким випадкам вихователь молодшої  групи Чуляк Ю.К. завчасно попередила дітей про можливі помилки у діях, їх небажані наслідки та способи їх запобігання.

Керуючи  процесом  роботи  вихователі  Тарашанського  ДНЗ  Бабюк З.І. .Кудрик Л.М., Федорович Н.І., Заіць М.М.,  Жиряда Л.М., Герман Н.М., Чуляк Ю.К. привчають дітей працювати ретельно,спокійно, не відволікаючись і це сприяє вихованню охайності та виробленню вміння стежити за собою. А  головне у дітей розвивається схильність до трудових зусиль, любов до природи та навколишнього світу.

Проглядів матеріалу: 502 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

«Книги подібні рікам, що тамують спрагу цілого світу – це джерела мудрості…»

Повість минулих літ

   До найвизначніших надбань людської цивілізації належить книга. Завдяки їй ми отримуємо доступ до знань, ідей, духовних і моральних цінностей, розуміння краси й творчих досягнень людини.  Чудова традиція святкування Дня книги є і у Михайлівському НВК. 23 квітня бібліотекар Діана Вікторівна Гушул за допомогою мультимедійної презентації розповіла учням про історію виникнення свята Книги та авторського права.

Також  учні з цікавістю переглядали книжкову виставку, яку підготувала бібліотекар.

Свято пройшло у затишній, духовній атмосфері.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 479 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

Безпека твоя і його, і моя — це гасло завжди запорука життя!

     22 квітня   в Опришенській ЗОШ І-ІІІ ст.  відбувся захід «Пожежі скажемо ми : НІ ».  Даний захід  проводився з метою навчити учнів  1-4 класів  правил безпеки з запобігання виникнення  пожеж та нещасних випадків із дітьми.  У формі гри закріпити знання, вміння та навички учнів із правил пожежної безпеки, виховувати повагу до праці робітників пожежної охорони, сприяти розвитку кмітливості, винахідливості, уважності та артистизму.

Ми виховуємо у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність  у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Шановні батьки!  Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неочікувана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Проглядів матеріалу: 493 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    Учні Привороцької ЗОШ І-ІІ ст. з відповідальністю поставились до збору коштів для обладнання в реанімаційні відділення дитячих лікарень. До нашої  акції залучились приватні підприємці , вчителі, учні школи та їхні батьки.

Проглядів матеріалу: 513 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

“Від доброго дерева добрий і пагінець одійде, од добрих батька й матері піде й добра  дитина”.Тому ми переконані, що своїми успіхами, у великій мірі,  дитина завдячує батькам.

Таким словами директора НВК  Гуштюк Н.Д.  23 квітня розпочалися батьківські збори, на яких слухали питання:

  1. Звіт за рік директора НВК Гуштюк Н.Д.
  2. Звіт батьківського комітету з фінансово-господарської роботи.
  3. Про доцільність функціонування пришкільного табору.
  4.  Звіт фольклорного і танцювального гуртків.

    На зборах були присутні майже 200 батьків, сільський голова та педагогічні працівники НВК.

   Директор НВК Гуштюк Н.Д. проаналізувала стан навчально-виховної роботи, рівень навчальних досягнень школярів, участь кожного класу в позакласній, позашкільній роботі. Вказала на роль сім’ї, зв’язок з садком і школою.  Вручила  батькам подяки за відмінне навчання  і зразкову поведінку їх дітей, за  активну  участь в житті школи та покращенні матеріальної бази НВК.

 Наталя Дмитрівна відзначила, що управління освіти виділяє  кошти на електроопалення, харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії,  придбання пального для шкільного автобуса, забезпечення підручниками тощо. Подякувала батьківським комітетам за їх вклад у ремонт і оснащення класів.

  Не залишилося осторнь питання роботи пришкільного табору. Директор наголосила на сьогоднішній стан в країні, на те, що ми проживаємо в сільській місцевості і наші діти зайняті, допомагають батькам.

 Про фінансово – господарську діяльність звітував заступник голови батьківського комітету НВК Візіту І.І. Він розповів проучасть батьків у поточному ремонті електрокотельні, автобуса, меблів, системи опалення, сходів, комп’ютерної техніки і т.д.

 Виступили:

  • заступник директора з навчальної роботи Чобану М.І., який дав батькам поради щодо покращення розумової діяльності дитини, уміння працювати і активно відпочивати;
  •  заступник директора з виховної роботи Дудуц Н.К., яка розповіла про участь в різних акціях, конкурсах, екскурсіях, змаганнях;
  • соціальний педагог Гімчинська М.Д.  вручила батькам пам’ятки від психологічної служби НВК;
  • бібліотекар Кіфірюк С.Г. ознайомила батьків з проблемою зберігання книжок та  придбання підручників для учнів 4, 7 класів у наступному навчальному році;
  • батьки учнів Амаркулесі Наталя, Гоменюк Світлана, Корбут Оксана, Фока Юля, Мафтей Домніка, Гаїна Каріна у виступах дякували вчителям, дирекції НВК за навчання, за турботу і добре відношення до учнів, високо оцінили роботу дирекції НВК та педагогічного колективу.

    Закінчилися збори прекрасним виступом танцювального колективу (керівник Троєцька Н.І.) та давно відтвореним давно забутим обрядом  «Клака прясти» учасників фольклорного гуртка (керівник Амоші М.Д.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 613 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    Anual are loc această acțiune de binefacere numită De la inimă la inimă. Anul acesta banii adunați vor fi transferați la spitalele pentru copii din regiune

Activ s-au încadrat în actuala campanie de colectare a mijloacelor bănești toți elevii și profesorii de la CIE Cupca. În cutia ce ne-a fost transmisă special de la secția raională de învățământ Hliboca am adunat din toate clasele, de la toți elevii și profesorii bani care vor fi transferați la destinație. De menționat că în această campanie s-au încadrat toate școlile din raion.

De asemenea în mai multe sate au fost invitați să participe la acțiunea de binefacere și reprezentanți ai altor sfere sociale.

 Fiecare grivnă contează, dar mai mult ca orice contează bunătatea și mărinimia, înțelegerea și milostenia. Aceste acțiuni educă la tânăra generație frumoasele calități omenești numite mai sus de care avem atâta nevoie.

                              ELEONORA SCHIPOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 508 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)

    22 квітня відзначають Міжнародний День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи про наш спільний дім.  Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

 У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.

Отож, і учні Михайлівського НВК взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Під гаслом «ЛЮБИ ЗЕМЛЮ», учні 5-го класу підготували інформаційне повідомлення про виникнення цього свята, а також про традиції святкування у різних країнах світу.

В рамках святкування Дня Землі, в школі було створено рекламне агентство «Екос» і кожен з учнів мав змогу виготовити екологічну рекламу, щоб закликати односельчан до збереження навколишнього середовища і покращання екологічного стану довкілля в селі Михайлівка.

Закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси, в Михайлівському НВК пролунав  Дзвін Миру. Це символ спокою, мирного життя та дружби, вічного братерства й солідарності народів.

Мар'яна Ванхала,  вчитель географії Михайлівського НВК.

Проглядів матеріалу: 525 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 24.04.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024