Неділя, 26.05.2024, 02:31Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2015 » Квітень » 27

     Здоров’я – найдорожчий скарб, який дає людині природа від народження і на довгі роки життя.  Отже, чи не найголовнішим призначенням вчителів, вихователів, батьків, власне, усіх, хто має вплив на дітей, є закріплення у свідомості і у повсякденному житті важливої ідеї здорового способу життя і формування навичок відповідної поведінки. Найважливішим завданням сучасної шкільної освіти є формування мотивації до збереження та зміцнення здоров’я людини.

Днями на базі районного методичного центру, відбувся семінар вчителів основ здоров’я на тему «Здоров’язбережувальні технології в умовах сучасного навчання».  Розпочала роботу методист РМЦ А.І. Герчак, яка презентувала присутнім проблему і план семінару.

Вчитель Димківського НВК Світик О.Ф., провела пристендовий урок на тему «Види і наслідки конфліктів». Далі естафету перейняла вчитель Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст. Колесник М.В., яка представила присутнім урок-тренінг «Трикутник вогню», а вчитель Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. запропонувала учасникам семінару взяти участь у тренінгу «Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей та молоді». Вчителі мали змогу відчути себе учнями та виконувати завдання, запропоновані вчителями.

По завершенні учасники семінару за круглим столом обмінялися думками та виробили методичні рекомендації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 707 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 982 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

Від серця до серця даруємо радість,
Від серця до серця, хай линуть пісні, 
Любов , мир і дружба хай будуть між нами, 
Від серця до серця крокуємо ми!

    З 20 - 25 квітня у Валякузьминській ЗОШ І-ІІ ст. пройшла благодійна акція "Від серця до серця" під гаслом "Врятуй дитині життя".Протягом тижня члени учнівського комітету заохочували всіх жителів села до акції і роздавали сердечка на згадку про добру справу.Завершилась акція "Живим серцем", яке створили учні школи, щоб привернути увагу небайдужих і подарувати тепло своїх сердець хворим діткам.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 521 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

      Народне мистецтво століттями завжди було і є ґрунтом для спілкування людей, джерелом пізнання історії культури.

 З далекого минулого прийшло до нас  рукоділля – рук діло – шиття, плетіння, вишивання, ткацтво, і незмінними супутниками була народна мудрість, народна творчість, спів, танці, приповідки, обряди, звичаї.

25 та 26 квітня 2015 року в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбувся обласний етап фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».  Глибоцький район у номінації «Фольклорне мистецтво» представляли:

  • фольклорний колектив Турятського НВК, керівник Амоші М.Д., Павлик І.Д.;
  • фольклорний хореографічний  колектив «Трейстуца» Купського НВК №2, керівник Зегря М.І.;
  • інструментальний ансамбль «Мерцішор» Волоківської ЗОШ, керівник Онофрейчук Ф.І..

Також, у номінації  «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла»  була представлена виставка найкращих творів декоративно-ужиткового мистецтва, які відповідають традиціям нашого регіону. Кращі роботи учнів були нагороджені:

  • ІІ місце – Анна-Рената Дулгер, учениця Купського НВК №2, керівник Скутарь В.І.;
  • ІІ місце – Марина Гаврилой, учениця Купського НВК №2, керівник Скутарь В.І.;
  • ІІІ місце – Володимир Лупуляк, учень Глибоцької ЗОШ, керівник Остафійчук О.К.;
  • ІІІ місце – Анастасія Кішпан, учениця Молодійської ЗОШ, керівник Іфтодій О.Л..

Серед великої кількості колективів перемогу здобули:

  • ІІ місце - фольклорний хореографічний колектив «Трейстуца» Купського НВК №2, керівник Зегря М.І.;
  • ІІІ місце - інструментальний ансамбль «Мерцішор» Волоківської ЗОШ, керівник Онофрейчук Ф.І..

Хвилини проведені з піснею, танцями, з найдавнішими видами народного мистецтва були приємними і повчальними для всіх присутніх.

Без знань своїх коренів, традицій свого народу, не можна виховати повноцінної людини, що любить своїх батьків, свій дім, свою країну. Не дарма кажуть: «Хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього».

 

Проглядів матеріалу: 675 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (1)

    21 квітня  на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» практичним психологом Стрільчук О.В. та соціальним педагогом Цуренко Н.Г. проведено семінар-практикум з батьками учнів майбутніх першокласників, 3-х кл., 8-х к. (на черзі батьки учнів інших класів)

     Особливо цікавою була практична частина, де батьки змогли виконавши тести, які стосувалися стилів виховання, одразу отримати результати. На основі отриманих результатів відбулася цікава дискусія, які ж стилі виховання являються найдієвішими.

Проглядів матеріалу: 488 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

    Соціальний педагог Молодійської ЗОШ Куцак Т.Л. провела інтелектуальну гру  «Розумники і розумниці» з учнями четвертих класів. Метою гри було: розширювати кругозір  учнів, розвивати спритність, дотепність, увагу, пам'ять, а також вміння швидко знаходити вихід із різних ситуацій.

Учні показали свою ерудицію. Під час конкурсів «Розминка», «Смачні слова», «Цікаві задачі», «Чи уважний ти?»,  «Перекручені слова» діти були дуже активними та уважними. Діти дізналися багато цікавого та показали свою спритність і дотепність.  За кожну правильну відповідь учень отримував бонус у вигляді зірочки, квіточки або хмаринки. Завершенням гри було визначення переможців, які отримали найбільшу кількість бонусів.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

                     Не для школи, а для життя ми вчимося. 
                                                                      Сенека 

 В Купському НВК №2  вже стало традиційним проведення тижня психології. Психологія – надзвичайна наука. Це наука про людську душу. Вона допомагає людині пізнавати себе, вирішувати проблеми, навчатися керувати своєю поведінкою, долати труднощі й радіти кожній хвилині життя. 
Отже, світ психології надзвичайно цікавий. Тому заглянути в нього глибше було запропоновано учням нашої школи. 

   Розпочався тиждень із загальношкільної лінійки, де практичний психолог, Ванзуряк Анна Василівна ознайомила учнів з планом роботи. В понеділок з учнями 4 класу був проведений психологічний КВК «Ерудит». З вчителями був проведений тренінг «Галерея чудес» метою якого було ознайомлення вчителів з формами та методами інтерактивної взаємодії, сприяння мотивації до самовдосконалення у різноманітних сферах життя, створення позитивного психологічного клімату у колективі шляхом актуалізації установки на цінність самореалізації у своїй професії.

  У вівторок з учнями школи була проведена психологічна вправа «Паркан думок». Учні писали лист психолога та брали участь в тестуванні «Якби я був директором…». З учнями 7 класу була проведена гра «Слідопити».

  В середу була проведена виставка дитячих малюнків «Що таке щастя» та учні 5 класу подорожували в країну Психоландію.

  Четвер пройшов під гаслом «Здоровим бути модно».  З учнями школи була проведена акція «За здоровий спосіб життя». Учні старших класів переглянули фільм «Чорно біле кіно» метою якого є профілактика шкідливих звичок.

   В п’ятницю з учнями 6 класу було проведено тренінгове заняття «Такий як я – лише один» метою якого, було спонукати дітей до розуміння власної унікальності та значущості; створити ситуацію, завдяки якій учні переконаються, що кожна людина – унікальна; допомогти кожному учневі відчути, що однокласники – не сторонні йому люди. Цікавою була конференція «Психологія кольору»  яка проводилась з учнями 10 класу.

     Протягом всього тижня в школі панувала атмосфера активної творчості, гарного настрою та доброзичливості. Переможці та активні учасники були нагороджені грамотами.

     Дякуємо усім учасникам за активну участь, бажаємо чудового настрою та плідного знайомства з психологією.

Практичний психолог Купського НВК №2   Ванзуряк Анна Василівна

 

 

Проглядів матеріалу: 556 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

    В рамках тижня образотворчого мистецтва та з нагоди Воскресіння Христового у Валякузьминській ЗОШ була організована зустріч з представниками благодійної організації. Запрошені гості провели відкрите заняття з учнями 1-4 класів на тему: «Значення Воскресіння Божого Сина». Діти були задоволені.

Проглядів матеріалу: 470 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

    Recent, la Suceava, în Casa de cultură s-a desfăşurat Festivalul de Teatru pentru copii si tineret organizat de Asociaţia „Promotorii Bucovinei” şi Inspectoratul şcolar al judeţului Sucea­va la care au participat 30 trupe de teatru din judeţele Suceava, Piatra Neamţ, Iaşi, Bucureşti şi din regiunea Cernăuţi. Tinerii noştri actori,  membrii Cercului de artă dramatică de la Şcoala generală din Voloca, îndrumaţi de profesorul de limba şi literatura română Nicolae Mintencu au prezentat spectatorilor români poemul „Luceafărul” de Mihai Eminescu, pentru care au obţinut Premiul special al Festivalului.         Conducerea şcolii, în frunte eu directorul Gheorghe Poclitar aduce sincere mulţumiri tinerilor actori ai şcolii: Ciprian Lupaşcu, Patrisia Gâncu, Vadim Radu, Vasile Cojocaru si profesorului Emerit al Ucrainei Nicolae Mintencu pentru munca depusă.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 496 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

      21 квітня  на виконання наказу Міністерства освіти і науки від 06.08.2013 №1106 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо розвитку психологічної служби на період до 2017 року», наказу управління освіти Глибоцької РДА «Про виконання заходів щодо Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015 році» практичним психологом Стрільчук О.В. та соціальним педагогом Цуренко Н.Г. проведено семінар-практикум з педагогами.

 Особливо цікавою була практична частина, на завершення учасники отримали корисні поради, щодо збереження  психічного здоров’я оформлені в буклети.

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 522 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

Щоб повірити в добро, треба почати робити його.

                                                    (Л. М. Толстой)

Цього року благодійна акція «Серце до серця» проходить під гаслом «Врятуй життя дитини» і спрямована на закупівлю реанімаційного обладнання в дитячі лікарні.

Учні школи активно прийняли участь в акції, підготували стін-газету та  емблеми, привернули увагу громадськості села до збору коштів.

Давайте разом робити добро!)

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 505 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

     З  20 по 24 квітня 2015 року в дошкільному підрозділі Купського НВК  був проведений тиждень з безпеки життєдіяльності дитини. Під час різноманітних занять, бесід, розваг, дидактичних  та настільних ігор вихователі навчали дітей безпечної поведінки на дорозі, під час виникнення пожежі, у природі, вчили, як потрібно поводитися, коли залишаєшся сам вдома.

 Вихователь старшої групи Скіпор М.М. провела пізнавальне заняття «Сильний  вітер і  гроза  -  небезпечні  для  життя».

Дітям середньої групи сюжетно-рольова гра «Наш друг – дорожній рух» допомогла закріпити знання про безпеку на дорозі.

Молодші охоче поділились враженнями  після перегляду настільного театру за казкою «Вовк та семеро козенят».

Медична сестра Березовська С.А. провела  практичне заняття «Допоможи собі та своєму другу».

В ігровій формі для дітей була організована і проведена попереджувальна евакуація на випадок пожежі.

 Вихователі також брали до уваги те, що навчаючи дітей безпечній поведінці, важливо не залякати їх, не зламати їхньої природної допитливості та зацікавленості оточуючим світом. Ми вважаємо, що результатом засвоєння дітьми даного матеріалу мають стати чіткі знання та навички з різних видів безпеки життєдіяльності, а не страх.

Проглядів матеріалу: 528 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)

Один підпис може змінити життя.

Один лист може повернути надію.

Один голос може бути почутим на іншому кінці світу.

Одна гривня може врятувати життя.

Добро живе у кожному серці.

    20 квітня у Грушівському НВК стартувала Х акція «Врятуй дитині життя», ініційована Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».  До акції долучилися учні, вихованці дошкільного підрозділу та педагогічний колектив закладу.

Мета цьогорічної акції полягає у вирішення проблем забезпечення обладнанням реанімаційних дитячих відділень.

Координатором даної акції у нашому закладі стала педагог-організатор Мудрак М. Г. Під її керівництвом  учнівський парламент школи на чолі з лідером Павленко Каталіною ученицею 9-го класу, активно залучають учнів, вихованців та педагогів закладу підтримати своїм маленьким, але вкрай необхідним внеском спрямованим для забезпечення обладнанням реанімаційних дитячих відділень.

23 квітня під час засідання батьківського комітету Грушівського НВК, заступник директора з ВР Зінкевич Д.В. ознайомила батьків з  даною акцією та подякувала за їхнє сприяння у проведенні даних благочинних справ.

Благочинна скринька не обминула ні один клас. Учні, вихованці та педагоги добровільно брали участь в акції, кидаючи до скриньки будь-яку грошову одиницю.

Також члени учнівського парламенту виготовили «сердечка надії та віри», як символ любові, щирості й добра.

Проведена благодійна справа не лишила байдужими наших діток до чужого горя, тому що наші серця повинні почути кожного, хто просить допомоги.

Серце до серця – шлях незабутній
Кожну дитину треба почути!
Віра й надія на вашу сердечність
Любов і добро, щирість і чесність.

Заступник директора з ВР                                                   Зінкевич Д.В.

Проглядів матеріалу: 623 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (1)

   Існує вираз: «Скажи мені, з ким   ти дружиш - і я скажу тобі, хто ти». З таким же правом можна сказати: «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти». Людина, яка любить і вміє читати, має  розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці - книги! 

23 квітня в першокласників відбулося свято – «Посвята в читачі». Від сьогодні першокласники стали повноцінними користувачами шкільної бібліотеки.  Дітки з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Цуркан М.Н. про правила користування  читальним та абонемент залом, зачитали «Обіцянку книзі». Та на останок отримали пам’ятку читача, в якій записано як правильно доглядати за книгою, щоб вона якомога довше прослужила.

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 540 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 27.04.2015 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024