На сучасному етапі соціально-економічного розвитку нашої країни особливої актуальності набуває проблема виховання та навчання дітей в умовах, що постійно змінюються. Успішна реалізація завдань, що стоять перед системою освіти в Україні, неможлива без належної психологізації навчально-виховного процесу.
6 квітня у Грушівському НВК відбувся шестигодинний семінар – практикум з педагогами закладу щодо виконання «Програми розвитку психологічної компетентності батьків та педагогів у 2015р».
Працівниками психологічної служби була представлена мультимедійна презентація про реалізацію програми «Розвиток психологічної компетентності педагогів та батьків»; презентація результатів діагностики педагогів; вплив інформаційного поля на формування внутрішнього світу дитини; основні шляхи збереження психічного здоров’я педагога.
Соціальний педагог Роговей Сабіна прочитала інтерактивну лекцію «Конфлікт в педагогічному колективі: шляхи вирішення». Під час даної лекції, були показані дихальні вправи та розвантажувальні хвилини для педагогів під час вирішення конфлікту. Перлиною лекції стала вправа «Міняємось ролями», яка полягає у вирішенні кризових, проблемних ситуацій в шкільному колективі.
Практичний психолог Албу-Букатар Лідія провела психолого-педагогічний консиліум «Стрес. Профілактика і подолання», використавши наступні вправи: «Автобіографія за 1хв.», «Колесо життя», «Чарівна хмаринка », «Прихований стрес».
Учитель — професія масова. Сотні тисяч учителів працюють з дітьми в нашій країні. Але разом з тим це одна із самих творчих професій. Сьогодні вчити і виховувати дітей, напевно, складніше, ніж колись. Сутужніше стало життя, з'явилося багато нової інформації, багато нової техніки, змінилося ставлення до цінностей життя. І в цих умовах зростає роль Учителя.
Працівники психологічної служби висловлюють велику подяку адміністрації закладу та колегам – педагогам за співпрацю.
|