Понеділок, 04.03.2024, 00:02















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2017 » Березень » 1 » Вітаємо Юну еліту 2017 року!
14:18
Вітаємо Юну еліту 2017 року!

  15 січня стартував ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Вже проведено олімпіади з  математики, екології, економіки, румунської мови та літератури (румунської і зарубіжної), французької мови, біології, правознавства, російської мови та літератури, інформатики, географіїісторії, астрономії, ІКТ, астрономії, фізики, англійської мови, трудового начання, зарубіжної літератури, хімії, української мови та літератури.

Наш район успішно представили і вибороли призові місця наступні учні:

з математики:

                                         Челеняк Андрій, Глибоцька гімназія - ІІІ місце.

                                                                   з екології:

                                                                            Назаришин Олександр, Глибоцький ліцей -ІІ  місце;

                                                                                                Русу Кароліна, Глибоцька гімназія -ІІІ місце;

                                                                                               Круліковська Каріна, Глибоцький ліцей -ІІІ місце.

 

                                  з румунської мови та літератури ( румунської і зарубіжної):

                                                                              Мороз Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ І-ІІст., - І місце;

                                                                       Єремко Крістіна, Карапчівський ліцей- ІІ місце;

                                                                          Лукинюк Анна-Марія, Карапчівський ліцей - І місце;

                                                                           Масикевич Родіка, Карапчівський ліцей - І місце.

 

                                              з економіки:

                                                       Чорней Роман, Коровійська ЗОШ - ІІ місце;

                                                           Безушко Меліса, Глибоцький ліцей - ІІ місце;

                                                                       Турянський Михайло, Глибоцький ліцей - ІІІ місце.

 

                                      з французької мови :

                                                            Мороз Анна-Марія, Йорданештська ЗОШ №2 - ІІ місце;

                           з біології:

                                                       Команюк Лілія Василівна, Димківський НВК - ІІ місце;

                                                                               Мінтянська Альона Іванівна, Глибоцька гімназія -ІІІ місце;

                                                                                       Куляк Аліна Юріївна,Старововчинецький ліцей -ІІІ місце;

                                                                                      Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей -ІІ місце.

 

                                                                       з російської мови та літератури:

                                                                  Облучинська Крістіна, Глибоцька гімназія - І місце;
                                                                                        Карп Крістіна, Глибоцький ліцей - І місце;

                                                                                      Русу Катерина, Глибоцька гімназія - І місце;

                                                                                     Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей- ІІ місце.

 

             з географії:

                                  Чубрей Анастасія, Глибоцький ліцей - ІІ місце; 

                     Янчук Аліна, Глибоцький ліцей -ІІІ місце;

                                                 Ніколаєску  Іван,  Сучевенська ЗОШ I- Ш ст. - ІІІ місце; 

                                     Мінтянська Альона, Глибоцька гімназія -ІІ місце;     
                                 Безушко Меліса, Глибоцький ліцей -ІІ місце;

                                       Воробець Віталіна, Кам"янська ЗОШ - ІІІ  місце;

                                         Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей - ІІ місце.

з ІКТ:

Білоус Анастасія, Глибоцька гімназія - ІІ місце;

Тарица Олександр, Купський НВК - ІІІ місце.

з історії:

Павлович Іоан, Молодійська ЗОШ -ІІІ місце.

 

  з фізики:

Шмигельський Павло, Глибоцький ліцей -ІІІ місце.

     з англійської мови:

Карп Крістіна, Глибоцький ліцей- ІІІ місце.

 

з трудового навчання:

Дамаскін Іван, Багринівська ЗОШ - ІІ місце;

Воробець Сергій, Старововчинецький ліцей- ІІІ місце;

Карлійчук Юстина, Кам"янська ЗОШ - І місце.

 

з  зарубіжної літератури:

Облучинська Крістіна, Глибоцька гімназія - ІІ місце;

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей - ІІІ місце;

Рокоча Оксана, Старововчинецький ліцей - ІІІ місце.

 

з хімії:

Малофій Леся, Глибоцький ліцей- ІІІ місце;

Ніколаєску Іван, Сучевенська ЗОШ - ІІІ місце;

Мінтянська Альона, Глибоцька гімназія - ІІ місце;

Бобкова Феодосія, Старововчинецький ліцей - ІІ місце.

 

 з української мови та літератури:

Богдан Анастасія, Глибоцький ліцей - ІІІ місце.

 

 

 

 

Вітаємо учнів-переможців, їхніх вчителів-наставників та методистів-кураторів.

 

 

 

Переглядів: 1538 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 8
+2  
1 MN   (23.01.2017 18:06) [Материал]
applause applause flower flower

+2  
smile smile smile smile smile

+2  
3 amm   (01.02.2017 15:44) [Материал]
applause applause applause wink

+2  
4 Ніна   (01.02.2017 16:31) [Материал]
flower flower flower flower flower

+1  
5 Микола   (08.02.2017 21:20) [Материал]
smile applause applause applause

+2  
6 О_С_Намака   (09.02.2017 16:02) [Материал]
heart

+2  
7 olar_lida   (20.02.2017 19:46) [Материал]
applause applause applause flower flower flower

+2  
8 nikola   (23.02.2017 15:33) [Материал]
applause flower good

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024