Четвер, 02.05.2024, 20:54















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 328 329 330 331 332 ... 351 352 »

      Саме під такою назвою в Черепковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, сьогодні розпочалися  уроки історії та науково - практична конференція.Старшокласники  розповіли присутнім всю суть трагедії,зокрема про те, що у березні 1941 р. в селах Глибоцького та Сторожинецького районів Чернівецької області, невідомі особи агітували мешканців йти в Румунію, заявляючи, що нібито 1 квітня буде відкритий кордон та всі бажаючі зможуть безперешкодно перейти його. Люди повірили, сформувалася колона з кількох тисяч осіб, серед яких були і молодь, і літні люди. Величезна колона рухалася з церковними хрестами та хоругвами, оскільки люди сподівалися, що у хрести стріляти не будуть. 

«На кордоні першу чергу з кулеметів та автоматів дали в повітря, а далі – по хоругвах з якими йшли біженці... Люди кинулися врозтіч по лісі. Лив сильний дощ. Я до опівночі блукав лісом, аж поки не повернувся додому», - згадує Георгій Сидоряк. Поблизу кордону їх знову намагалися зупинити, зробили кілька попереджувальних пострілів, але даремно. Не відпускали вже й людей, які просто приєднались до колони аби дізнатись, що відбувається. Першими йшли священики та діти з образами. Коли підійшли до урочища Варниця, їх зустріли військовики-прикордонники. Стріляли у всіх без розбору. Очевидці трагедії розповідають, що розстріляні тіла просто присипали землею, не всі були вбитими. Можна було спостерігати, як ґрунт «здіймався» від  ще живих людей. Однак вони так і залишились заживо похованими. Сьогодні на місці розстрілу, що знаходиться за два кілометри від лінії сучасного україно-румунського кордону, встановили пам’ятний знак загиблим. 1 квітня щороку тут відправляють панахиду, у якій беруть участь представники Генерального консульства Румунії в Чернівцях, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівники румунських національно-культурних товариств, місцеві мешканці, родичі загиблих із сусідньої Румунії.

Дані заходи повинні привити молоді патріотичні переконання, розвинути розуміння того яким кривавим та ненажерним був комуністичний режим і до чого нам не слід повертатися більше ніколи.

      Вчитель історії                                                                      Барарюк В.І.

Проглядів матеріалу: 689 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 02.04.2014 | Комментарії (0)

Хотіли жити. Бути гідними людьми.
Хотіли Батьківщини не зрікатись.
Під соснами у лісі полягли.
Не пожаліли навіть віру кати.
Все залишили - хату і рідню.
І важко напрацьовані пожитки.
Відчувши сердцем горе і війну. Пішли.
Щоб рідну землю залишити.
Чи йшли самі. Чи хтось підговорив?
У той чорний день піти їм до границі.
Упав першим той хто Хрест ніс у руці.
Їх нелюди чекали у тихім лісі.
І діточок тримали матері.
Життя маленькі ніжно пригортали.
Скосили кулі всіх їх до землі.
Батьки дітей собою прикривали.
Не захистили їх від смерті хоругви.
Церковний хрест не врятував від люті.
Чи були, хто стриляв тоді, людьми?
Цей чорний біль земля вже не забуде.
Мовчання в лісі. Та, таке болюче!
Лиш безголосо там хрести кричать.
І плачуть сосни. Не забудьте люди!
Забуті сльози всіх нас спопелять.

автор: зав.бібліотекою с. Просіка Родіка Зегря

Проглядів матеріалу: 647 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

    Сьогодні, 1 квітня, у Тереблеченській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся загальношкільний урок пам’яті присвячений трагічним подіям 1 квітня 1941 року у Білій Криниці. Учні 8 класу, підготовлені вчителем історії Габор Ганною Іванівною, презентували зворушливі матеріали та вірші про ті злощасні події. 

Вони розказали учням 5- 11 класів, як у березні 1941 р. в селах Глибоцького та Сторожинецького районів невідомі особи агітували мешканців йти в Румунію, заявляючи, що нібито 1 квітня буде відкритий кордон та всі бажаючі зможуть безперешкодно перейти його. Люди повірили, сформувалася колона з кількох тисяч осіб, серед яких були і молодь, і літні люди. Величезна колона рухалася з церковними хрестами та хоругвами.  На кордоні першу чергу з кулеметів та автоматів дали в повітря, а далі стріляли у всіх без розбору. Очевидці трагедії розповідають, що розстріляні тіла просто присипали землею, як це робили німці в Бабиному Яру. Й не всі були вбитими. Можна було спостерігати, як ґрунт «здіймався» од порухів ще живих людей.                                          Однак вони так і залишились заживо похованими... 
         До цієї пам’ятної дати  прес-центр школи видав спеціальну стіннівку про трагедію румунів Буковини із  зображенням пам’ятного  знаку, що встановлений на місці розстрілу, що знаходиться за два кілометри від лінії сучасного україно-румунського кордону.

ЗДВР               Чупрун В.Л.


 

Проглядів матеріалу: 627 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

    Місяць квітень проходить під егідою синьої стрічки, яка є символом боротьби з насильством над дітьми. Жорстоке поводження та зловживання дітьми в    родині визначається сьогодні як головна причина дитячого травматизму та смертності в усьому світі. Як правило, насильство стосується найвразливіших членів родини, а отже категорією, яка найбільш потерпає від сімейного насильства (як прямо, так і опосередковано) стають діти. Для того, щоб привернути увагу до даної проблеми соціальний педагог Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Цуренко Н.Г. провела у 5–у класі заняття з елементами тренінгу «Ми звільнимо світ від насильства».

   Учні 7-го класу підготували міні-презентації на тему: «Ми за дитинство без насилля, ми за дитинство з посмішкою».

   Учні 6-го класу стали учасниками  диспуту: «Тілесні покарання дітей: ефективний засіб виховання чи порушення прав дитини?».

   Проведені заходи змусили задуматись над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і  насильства, змінити світ на краще.

 

Проглядів матеріалу: 907 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

  Найдорожче в людині – це життя. Воно дається один раз, і прожити його потрібно так, щоб не було нестерпно боляче за безцільно прожиті роки, щоб не  палила ганьба, за підленьке і дріб’язкове минуле…..

                                                                                                                                       -   М. Островський

   Саме такими словами практичний психолог Купського НВК №2 Ванзуряк Анна Василівна почала виховну годину з учнями 8 класу на тему «Життя людини -  найвища цінність». Під час заняття діти успішно засвоїли теоретичний матеріал про життя, сенс життя.  Були використані такі вправи: «Життя це…», «Сенс життя», «Лист до себе в майбутньому ».  Діти переглянули презентацію про життя. Година спілкування завершилась притчею.

          Заступник директора з НВР     Кирстюк О.М.

Проглядів матеріалу: 731 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

      Під час канікулярного періоду 25 березня учні Глибоцького ліцею на чолі з вчителем фізичної культури  Лупуляк А.М. та керівником гуртка «Спортивний туризм» Сандулом  Д.В.  здійснили одноденну подорож  по  Сокільському хребту.

За легендою, назва хребта Сокільський, як і села Соколівка, — походить від соколів, які здавна гніздилися в тих краях.

Сокільський хребет — частина Покутсько-Буковинських Карпат у межах Косівського району Івано-Франківської області. Загальна протяжність — 15 км., максимальна висота — 940 м. Хребет бере початок в Соколівці і закінчується в селі Тюдів. Сокільський, як іПисаний Камінь, користується великою популярністю серед туристів, — як мешканців Косівщини, так і гостей з інших міст.

Піший маршрут є досить простий і легкий. З вершини хребта відкриваються чудові краєвиди на ІгрецьХоминський та Писаний камінь. Серед цікавинок – велика кількість мальовничих пісковикових скель (висотою до 40 м.).

Дорогою до скель ми мали змогу побачити надзвичайно рідкісну тварину занесену до Червоної книги України, саламандру плямисту.

Склад групи:

Тєлегіна Варвара – 1- В клас

Лупуляк Ксенія – 1-В клас

Костенюк Ольга – 6-Б клас

Тєлєгін Кузьма – 3-Б клас

Ткач Дмитро - 6-Б клас

Лупуляк Ольга - 6-Б клас

Тєлєгін Яків -10 фіз.-мат. клас

Проданюк Вадим - 6-Б клас

Гаврилюк Христина - 5-Б клас

Гаврилюк Богдан - 6-Б клас

 

 

Проглядів матеріалу: 671 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

 Вже стало відомо про перші успіхи наших учнів у ІV (державному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін – Цибуляк Владислав, учень Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ст., здобув ІІІ місце з географії (вчитель Божескул Любов Василівна), Славута Богдан, учень Глибоцького ліцею, приніс в скарбничку району ІІ місце з екології (вчитель Гаврилюк Наталія Іванівна), Тодерян Діана, учениця Коровійської ЗОШ І-ІІІ ст. виборола ІІІ місце з педагогіки та психології (вчитель Флюндра Юлія Василівна)

Щиро вітаємо переможців та їхніх вчителів-наставників. Шановні учні, ви – майбутнє нашої держави. Бажаємо вам нових відкриттів, творчих задумів, цікавих проектів,  вдалих наукових експериментів, міцного здоров’я та щастя. Ми пишаємося вашими успіхами, бажаємо, щоб  вами захоплювався весь світ!

Проглядів матеріалу: 729 | Завантажив: ToniaRMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (3)

У Білі Криниці

У лісі густому не видно могил…

Весь ліс то могила одна.

Високі ялинки як свідки стоять,

Та слів не знаходять - навкруги.

Тихо по лісу ступаю - і страх обіймає,

Як по кістках іду - гілля тріскоче

Шелест листя душу розриває

Якби я зрозумів про що воно шепоче?

Час летить невпинно, летять роки

І мені так жаль:

Що народився я тепер, а не тоді,

І за рідну землю не зміг я померти.

У лісі густому птахи співають,

Спів їх незвичний - ніби ридають,

Якби вміли птахи говорити

Стільки цікавого розповісти б змогли.

У Білій Криниці -  білі лише дідусі,

Усе решта - чорне, і земля і небо!

І роса тут чорна, колір хліба теж.

З неба падають гіркі сльози правди…

                           Василь Бику, переклад-Доріна Препеліца

      Нам буковинцям вистачає веселих і приємних свят та подій. Але поряд з ними є у нас, на жаль, і багато сумних та трагічних подій. Одна з них -  це трагедія у Білій Криниці (Варниця), що на Глибочині. Саме 1 квітня 1941році за наказом більшовицької партії тут було розстріляно чимало наших людей.

            Від тих часів минуло багато років, але кожної весни на початку її другого місяця ми про це згадуємо.

            Щороку у Білій Криниці проводяться панахиди, мітинги, покладання квітів до пам’ятника, звучать вірші та спогади.

            Декілька років тому я випустила з-під друку книгу «Біла Криниця - біль наших сердець», де друкувала вірші наших поетів, присвячені цій трагічній сторінці історії життя нашого народу.

            Сподіваємось, що теперішнє покоління не забуде героїчний і трагічний вчинків дідів та прадідів, які віддали свої життя за наш мир.

Елеонора Скіпор

…»Отак і ви прочитайте,

Щоб не сонним снились,

Щоб неправди всі розкрились

Високі могили

Перед вашими очима .

Щоб ви розпитали

Мучеників. Коли?

За що розпинали?... «

          Тарас Шевченко  

Проглядів матеріалу: 568 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

       31 березня в управлінні освіти Глибоцької РДА відбулась чергова  нарада при начальнику управління освіти.

«Стартувала завершальна  четверть  навчального року. Попереду-підготовка до підсумкових контрольних робіт, ДПА. Необхідно відповідально поставитись до організації навчання у цей період » ,-  зауважив Василь Григорович. Також начальник управління освіти розповів про основні питання, які прозвучали на нараді в РДА: необхідність жорсткої економії бюджетних коштів; ініціативи мешканців району щодо благоустрою населених пунктів; про стан доріг у районі; про збір коштів на підтримку збройних сил України; про запропоновані у районі помешкання для біженців з Криму. «Бути не  пасивними спостерігачами, а активними  учасниками всіх подій»,-закликав начальник управління освіти. В.Г.Швець повідомив, що протягом квітня відбуватимуться громадські слухання з організації харчування у закладах освіти району та в зв`язку з цим дав ряд доручень відповідальним особам. 1 Квітня мешканці району згадують трагічні події, що сталися в урочищі Варниця. Керівник освіти району запросив на мітинг-реквієм до Білої Криниці усіх небайдужих, зауваживши, що пам`ятний знак на місці трагедії збудовано за благодійні внески педагогів району.

Василь Григорович відзначив якісний організаційний рівень проведення атестації педагогічних працівників району, висловивши подяку Митранюк Н.А., методисту з атестації. Також начальник подякував директорам шкіл, які забезпечили перевезення учасників 4 етапу учнівської олімпіади з німецької та французької мов у Чернівцях.

  Заступник начальника управління освіти Цуркан Інна Юріївна озвучила план роботи на тиждень, ознайомила присутніх з заходами, які будуть відбуватися протягом тижня. Також Інна Юріївна повідомила, що 11 квітня відбудеться Колегія управління освіти райдержадміністрації на базі Глибоцького ліцею. На Колегію виносяться питання :

- про стан викладання та результати моніторингу рівнів навчальних досягнень учнів ЗНЗ району у 2013/2014 н.р. з румунської мови та літератури;

- про підсумки участі учнів ЗНЗ району у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних дисциплін;

- про стан розвитку дошкільної освіти в районі.

Голова райкому профспілки працівників освіти Лазурко Світлана Іллівна подякувала всім присутнім за допомогу в підготовці та проведенні районного етапу фестивалю працівників освіти «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття», який відбувся 26 березня. Завідувач РМЦ Намака Олеся Сидорівна прозвітувала про заходи, які відбулися впродовж минулого тижня.

Директор ДЮСШ  Стрельчук Прокіп Григорович  доповів, що у  Глибоцькому районі пройшов перший етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів, також  було проведено змагання з фут - залу серед ЗНЗ району, учні яких відвідують секції футболу Глибоцької ДЮСШ під назвою «Весняний пролісок» .

 Директор ЦТКСЕУМ  Дудка Анатолій Петрович розповів про участь в обласному етапі олімпіади Юних краєзнавців, звітував про успіхи вихованців центру. Анатолій Петрович доповів, що проводяться ремонтні роботи та  благоустрій в туристсько- оздоровчому наметовому таборі «Райдуга».

Директор БТДЮ Ванзуряк Наталя Василівна повідомила, що Глибоцький  БТДЮ бере активну участь в обласних конкурсах та здобуває призові місця, зокрема  за минулий тиждень вихованці закладу принесли в скарбничку нашого району 7 призових місць.

За підсумками наради дано ряд доручень.

 

 

 

Проглядів матеріалу: 626 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2014 | Комментарії (0)

     Внаслідок стрімкого інформаційного розвитку суспільства та науково-технічного прогресу, у світі, і зокрема в межах нашої країни, актуальним є вирішення проблеми залежності людини від Інтернету. На сьогоднішній день можна констатувати, що Інтернет перестав бути просто системою зберігання й передачі надвеликих обсягів інформації й став новим шаром нашої повсякденної реальності й сферою життєдіяльності величезної кількості людей.

Необхідно відмітити, що попри те, що дана проблема окреслена та існує вже протягом достатнього проміжку часу, на сьогоднішній день все ще не розроблена чітка та загальноприйнята система критеріїв даної аддикції. Також, більшість авторів у розгляді проблеми чинників Інтернет-аддикції зосереджуються лише на характеристиках віртуального середовища (А. Мінаков, Л. Пєрєгожин, В. Бурова) або ж психологічних особливостях самих аддиктів (А.Ф. Шайдуліна, Е.В. Губенко), комплексний ж розгляд як зовнішніх так і внутрішніх детермінант даної аддикції здійснено переважно у роботах зарубіжних авторів (K. Янг, Р. Роджерс).

Термін “Інтернет-залежність” був запропонований у 1995 році Іваном Голдбергом для опису нездоланної тяги до використання Інтернету. За Голдбергом, це розлад, “що здійснює пагубний вплив на побутову, навчальну, соціальну, робочу, сімейну, фінансову чи психологічну сфери діяльності”. Інше визначення Інтернет-залежності: “нав'язливе бажання ввійти в Інтернет, знаходячись off-line, і нездатність вийти з Інтернету, будучи on-line”. Часто використовується ще й таке: „Інтернет-залежність – це нав’язлива потреба у використанні Інтернету, що супроводжується соціальною дезадаптацією та яскраво вираженими психологічними симптомами”. Термін “Інтернет-залежність” часто трактується дуже широко і позначає велику кількість проблем поведінки і контролю над потягами. Основні п’ять типів наступні:

  1. Пристрасть до віртуального спілкування та віртуальних знайомств – надмірна кількість знайомих і друзів у Мережі, великі об'єми листування, постійна участь у форумах, чатах тощо.
  2. Нав’язлива „фінансова” потреба у Мережі – гра в онлайнові ігри, постійні покупки чи участь в Інтернет-аукціонах.
  3. Інформаційне перевантаження (нав'язливий web-серфінг), пошук інформації по базам даних і пошуковим сайтам.
  4. Комп’ютерна залежність – нав’язлива гра в комп’ютерні ігри або програмування та інші види комп'ютерної діяльності по Мережі.

Дослідники приводять різні критерії щодо Інтернет-залежності. Кімберлі Янг називає чотири ознаки Інтернет-залежності:

  • постійне чекання наступного виходу в Інтернет;
  • нав’язливе бажання перевірити e-mail;
  • скарги навколишніх на те, що людина проводить занадто багато часу в Інтернет;
  • скарги навколишніх на те, що людина витрачає занадто багато грошей на Інтернет.

Аналізуючи проблему Інтернет-залежності, виявилась потреба в дослідженні емоційно-вольової сфери залежних. Якщо розглядати риси вольової сфери особистості, то вони наступні: крайня несамостійність, не вміння відмовити, сказати “ні” (те, що в народі називають слабкою волею) через страх бути відкинутим іншими людьми, ранимість критикою чи несхваленням, не бажання брати на себе відповідальність і приймати рішення, і як наслідок сильне підпорядкування значимим людям; усе це характеризує пасивну життєву позицію, коли людина відмовляється першим вступати в контакт із навколишніми і самостійно приймати рішення, не вміння спланувати свій час, домагатися поставлених цілей і добре планувати свою діяльність (як наслідок можлива відсутність постійної роботи). Спілкування в інтернеті та інтерактивні ігри можуть настільки затягувати людей, що вони втрачають відчуття часу. Ці люди, часто відмовляються від раніше намічених цілей і як наслідок перебувають у стані депресії .К. Янг та Р. Роджерс в ході опитування 312 респондентів встановили зв’язок Інтернет-залежності з депресією. Дану кореляцію автори пояснюють тим, що для осіб з депресивними розладами, що характеризуються низькою самооцінкою та страхом бути відкинутим, дуже важливе прийняття інших, тому труднощі в міжособистісному спілкуванні вони можуть компенсувати завдяки віртуальній підтримці. А. Шайдуліна розглядає Інтернет-залежність як нову форму аддиктивної поведінки підлітків, наводячи деякі особливості підлітків з Інтернет-залежністю – дисгармонія функціонування емоційної сфери, що проявляється в нездатності до чіткої диференціації своїх почуттів, неможливості спонтанно відреагувати їх у комунікативних ситуаціях; тенденція до соціальної ізоляції.

Соціально дезадаптовані люди мають підвищену ймовірність набуття Інтернет-залежності. Причина в тому, що інтернет дозволяє залишатися анонімним, не боятися осуду (якщо щось зробив неправильно, завжди можна змінитиім’я й почати все наново), надає ширший вибір можливостей для спілкування, ніж реальний світ.

Інтернет-залежність в Карапчівському ліцеї я вивчала за допомогою апробованих методик. Одна з методик, яка дозволяє виявити ознаки Інтернет-залежності у підлітків є анкета К. Янга, за якою опишу отримані результати. Отже, вибірка встановила 98 учнів у віці 14-18 років, між якими 50 дівчат та 48 хлопців. За отриманими даними дійшла до висновку, що між досліджуваними немає Інтернет-аддиктів, тобто учнів з ІІІ рівнем прояву за інтерпретацією К. Янга (такі, що потребують клінічних втручань). З ІІ рівнем прояву є 8,16%, тобто учні, які не можуть контролювати час проведений в мережі. Кількість учнів, які вміють розумно користуватися Інтернетом, при тому будучи чутливими до свого здоров’я, дорівнює 91,84% з даної вибі ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 829 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

            Навесні дуже добре чути як птахи співають, цвірінкають, витьохкують і даруючи нам всім хороший настрій. Ми чекаємо навесні солов’їний спів та, щоб лелеки свої гніздечка будували на дахах. Але особливу увагу заслуговують саме ті птахи, які зимують у нас – це горобчики, синиці, снігури, коноплянки. Про них ми – люди повинні дбати. Насамперед, треба їх годувати. Тому і я у себе вдома на паркані поклала дощечку, на яку щодня ставлю їжу: крихти хліба та різне зерно.

        В Купському НВК про птахів взимку, і не тільки, дбає насамперед молода вчителька біології Михайліна Михайлівна Федорян. Любов та турботу про наших пернатих друзів ми постійно виховуємо в наших учнів у школі і навіть у дитячому садочку. На уроках і в позаурочний час вона багато розповідає історії, демонструє презентації, фільми, слайди про життя птахів, читає  додаткову літературу, працює з вихованцями в інтернеті, аби якомога більше дізнатися про існування та виживання птахів. А ще вчителька та учні – старшокласники для птахів. До речі учні 10 – го класу Іван Дущак, Крістіан Плеван та Костянтин Цугуй разом з іншими однолітками підготували та підвісили їх у шкільному парку. У саду на деревах старшокласники прикріпили шпаклівки в яких птахи мають змогу гніздуватися. Їх приклад наслідують учні й інших класів. Вони також і в школі, і вдома підгодовують.

   День птахів ми святкуємо навесні, але цілий рік треба і можна про них дбати.  Квіти, дерева, ріки, озера, ліси, звірі, птахи – це природа яка нас оточує, про яку ми мусимо піклуватись та охороняти, щоб наступні покоління теж могли милуватись та захоплюватись її красою.

            Ця турбота про наших пернатих друзів допомагає у вихованні любові до рідного краю, до природи, до всіх живих істот, спонукає до їх збереження та захисту.

Елеонора Скіпор                           старший вчитель,  педагог – організатор

 

Проглядів матеріалу: 733 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

      Понад 450 мільйонів людей страждають від психічних розладів. У багатьох інших людей є психічні проблеми. Щоб запобігти цьому у  Кам’янській ЗОШ проводиться релаксація для учнів школи. З метою збереження морального і психічного здоров’я учнів.

 

 

 

                        

Проглядів матеріалу: 673 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

    28 березня в гості до кам'янських дошкільнят з естрадно-розважальною програмою « Фокус-покус» завітали артисти Чернівецької обласної філармонії.

Фокусник Микола Чернишенко захоплююче демонстрував дитячій публіці цікаві фокуси зі стрічками, хустинками, кубиками, квітами.

   Найсміливіші малята мали змогу самі стати учасниками жартівливих номерів програми, вправлятись в показі елементарних фокусів. Глядачі подякували артистам гучними оплесками за цікаву програму, яка викликала море задоволення у дошкільнят та дорослих.

                                      Вихователь старшої групи Олена Шелепюк.

 

Проглядів матеріалу: 722 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

 

Для учнів 4-х класів Тисни тут !

Для учнів 9-х класів Тисни тут !

Для учнів 11- х класів тисни тут !

Документи про ДПА 

Проглядів матеріалу: 778 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 613 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

    На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.03.2014 №1/9-143 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу благодійної організації «Фонд братів Кличків», листа Департаменту олімпійського спорту від 12.03.2014 №5.5/1635 «Про конкурс на участь у літньому освітньому таборі «Школа успіху» Фонду Кличко» інформуємо, що з 11 березня до 11 травня 2014 року з метою виявлення та підтримки обдарованих і соціально активних дітей, створення належних умов для їх творчого розвитку, популяризації здорового способу життя благодійна організація «Фонд братів Кличків» у межах проекту «Школа успіху» проводить Всеукраїнський конкурс на участь у літньому таборі.
До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 14 років включно.
Детальна інформація про умови участі в конкурсі – на промо-сторінці проекту «Школа успіху» www.school.klitschkofoundation.org . Просимо інформацію про конкурс донести до відома керівників та учнів загальноосвітніх (у тому числі шкіл-інтернатів) та позашкільних навчальних закладів.
Контактні телефони: 050-330-03-04 (координатор проекту Євгенія Мазуренко); 044-492-80-04 (виконавчий директор Аліна Носенко)

 
Проглядів матеріалу: 671 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 31.03.2014 | Комментарії (0)

З’явилися нові можливості on-line навчання на безоплатній основі в різних сферах знань за допомогою найбільш відомого та успішного міжнародного освітнього проекту COURSERA, заснованого професором Стенфордського університету Д.Келлер.

У рамках міжнародної партнерської угоди між першим українським відкритим міжкорпоративним IT-університетом BIONIC University, який створено інноваційним парком BIONIC Hill на базі та у партнерстві з Національним університетом "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) у 2012 році, та COURSERA здійснено переклад українською мовою таких навчальних курсів:

1. Курс Gamification (Ігрофікація) Кевіна Вербаха з Пенсільванського університету (США) із застосування ігрових елементів і цифрових методів проектування для вирішення неігрових бізнес і соціальних проблем та викликів. Курс зможе навчити існуючим механізмам ігрофікації, надасть розуміння в чому полягає їх потенціал та як найбільш ефективно його використовувати.

www.coursera.org/course/gamification

2. Курс Creative Programming for Digital Media and Mobile Apps (Креативне програмування для мультимедійних та мобільних додатків) Марко Гіліса, Мєттью Кінга и Міка Гріерсона з Лондонського університету (Британія) призначений для тих, хто прагне навчитись застосовувати технічні навички для творчості, починаючи від відеоігор до художніх інсталяцій для створення інтерактивної музики, а також для художників, які хотіли б використовувати програмування в їх художніх практиках.

www.coursera.org/cource/digitalmedia

Тепер навчатися за цими навчальними курсами Пенсільванського та Лондонського університетів можуть безкоштовно всі українські студенти та учні.

Протягом місяця буде створено Coursera Learning Hub в BIONIC University на базі НУ "Києво-Могилянська академія", що надасть можливість слухачам зазначених курсів періодично зустрічатись з відповідними професійними кураторами для занять в сучасно облаштованій аудиторії.

§     Сайт BIONIC University – http://bionic-university.com

§     Група у Facebook – https://www.facebook.com/BionicUniversity

http://www.osvita.org.ua/news/76372.html?from=subscribe

Проглядів матеріалу: 585 | Завантажив: Микола | Дата: 29.03.2014 | Комментарії (0)

       26 березня 2014 року відбулися традиційні загальні збори батьків майбутніх першокласників. Про зацікавленість батьків свідчить високий рівень явки. Гості  переглянули презентацію-візитівку  Глибоцької ЗОШ І-ІІІ ст. та окремо початкових класів(заступник директора з НВР   Побережна Н.О.), ознайомилися з особливостями навчання дітей 6-річного віку за новим Державним стандартом початкової школи. Надзвичайний інтерес викликали виступи та презентації соціального педагога Цуренко Н.Г. й учителя   Челеняк І.А. про психологічну готовність дитини та її батьків до навчання у 1-ому класі тародинне виховання  майбутнього школяра. На основних аспектах підготовки до навчання майбутнього першокласника під час  своєї презентації зупинилась вчитель Крайська Д. Г., а про необхідні  посібники, обладнання  для учнів 1-го класу, про те, якої якості вони мають бути, розповіла вчитель Лазурко С.Д. На завершення зборів батьки мали можливість одержати відповіді на свої питання й поспілкуватися з учителями майбутніх 1-х класів. 

 

Проглядів матеріалу: 593 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2014 | Комментарії (0)

     З метою  формування здорового способу життя, почуття колективізму, дружби, підвищення рівня фізичної культури, під час весняних канікул управлінням освіти Глибоцької райдержадміністрації спільно з Глибоцькою ДЮСШ було проведено змагання з фут залу серед ЗНЗ району, учні яких відвідують секції футболу Глибоцької ДЮСШ під назвою «Весняний пролісок» .

 В даних змаганнях брали участь 6 команд юнаків 2000 р. н. і молодших, а саме Глибоцької, Черепковецької, Стерчанської ЗОШ І-ІІІ ст., Просіцької ЗОШ І-ІІ ст. Димківського НВК та Глибоцького ліцею.

  Дане змагання відбувалося 27.03.2014 року в спортивному залі Глибоцького ліцею.

В цікавій спортивній боротьбі перемогу святкували учні Черепковецької ЗОШ - тренер Лютик С.А.. Відповідно друге та третє місце посіли команди Глибоцької ЗОШ та Глибоцького ліцею – тренер Лях М.Г.

 Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами управління освіти Глибоцької РДА та дирекції Глибоцької ДЮСШ.

         Методист РМЦ                                              М.Г. Лях

Проглядів матеріалу: 668 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2014 | Комментарії (0)

     У Глибоцькому районі пройшов перший етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів. У межах змагань, які проходили в спортивних залах Глибоцької ДЮСШ та Глибоцького ліцею, змагалися шкільні команди юнаків та дівчат 14 загальноосвітніх навчальних закладів Глибоцького району.

 За підсумками змагань до фінальної частини районного турніру потрапили жіночі команди школярок з Глибоцької ЗОШ, Старововчинецького та Глибоцького ліцеїв та Тереблечанської ЗОШ. Серед юнаків кращими стали учні Глибоцького та Старововчинецького ліцеїв, Глибоцької  та Молодійської ЗОШ які і змагалися за звання чемпіона району з баскетболу 3х3.

У Цікавій спортивній боротьбі переможцями стали, серед дівчат команда Глибоцької ЗОШ, друге та третє місця посіли команди Старововчинецького  та Глибоцького ліцею, а серед юнаків перемогу впевнено здобули школярі Глибоцького ліцею, друге та третє місце відповідно посіли команди Старововчинецького ліцею та Молодійської ЗОШ.

  Зазначимо, що районний етап чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед школярів організовувався Управлінням освіти і науки, молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації  відповідно до Регламенту чемпіонату України з баскетболу 3х3 серед команд юнаків і дівчат загальноосвітніх навчальних закладів, який затверджений Міністерством освіти і науки України та Міністерством молоді та спорту України.

     Методист РМЦ                                         М.Г. Лях

 

 

Проглядів матеріалу: 628 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.03.2014 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024