Крилаті вислови |
|
На сайті працюють |
Онлайн всього: 2 Гостей: 2 Користувачів: 0 |
|
| | |
|
У категорії матеріалів: 143 Показано матеріалів: 31-40 |
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 14 15 » |
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Комментарям ·
Завантаженням ·
Проглядам
В Україні відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики, в якому взяли участь понад 150 тисяч людей.
Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Тестування пройшли 94,5% зареєстрованих учасників. У центрі зазначили, що ті, хто не зміг потрапити на тестування з поважних причин, зможуть пройти оцінювання на додатковій сесії.
“Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, у якому проходили реєстрацію, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву”, – пояснили там.
Детальніше про умови участі у додатковій сесії дивіться за цим посиланням.
Переглянути тести ЗНО з математики, які абітурієнти проходили сьогодні, можна у документі нижче.
Завантажити документ можна за цим посиланням.
Відповіді на тестові завдання опублікують 22 травня за цим посиланням.
Нагадаємо, з 2021 року ЗНО з математики та української матимуть два рівні складності. Також з 2021 року ЗНО з математики стане обов’язковим.
Дивіться також наші матеріали “Про що свідчать деякі результати моніторингового дослідження з математики” та “Як безкоштовно підготуватись до ЗНО: 6 онлайн-рішень”.
Ілюстрація: УЦОЯО |
26 квітня, на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів проведення тестування.
Для участі у тестуванні, учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 20 травня самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому.
Учасники, які не отримали конверт із сертифікатом, можуть перевірити його місцезнаходження. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до спеціального сервісу перевірки. Якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом, то на сторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа.
Учасники, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.
Нагадаємо, запрошення-перепустка є обов’язковим документом для допуску на пункт тестування. |
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив завдання тестів пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були використані під час проведення пробного тестування. Також оприлюднені правильні відповіді до всіх предметних тестів.
Учасники, які брали участь у пробному тестуванні, можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів.
Завдання та відповіді тестів пробного ЗНО: |
На сайті «ЗНО онлайн» розміщено тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з історії України.
Завдяки цьому сервісу всі майбутні учасники ЗНО можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО 23 березня 2019 року.
Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується випускникам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тесту вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розрахований ваш результат у тестових балах.
Максимальна кількість тестових балів, що може отримати учасник тесту з історії України, дорівнює 94 балам.
ПРОБНИЙ ОНЛАЙН-ТЕСТ
Окрім тесту пробного ЗНО 2019 року, на сайті також пропонуються інші онлайн-тести з історії України, що були запропоновані для виконання абітурієнтам впродовж останнього десятиліття. |
16 березня відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.
У Чернівецькій області на пунктах тестування, які були створені в кожному районі/місті, проведення пробного тестування забезпечували 884 педагогічних працівника, які пройшли відповідне навчання.
Загальна кількість зареєстрованих учасників на пробне тестування з української мови та літератури складала 5317 осіб. Варто зазначити, що явка на пункти тестування була високою. 5142 (96,7% від загальної кількості зареєстрованих) учасників виконували пробне зовнішнє незалежне оцінювання з предмета.
Як і минулого року, цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діятиме спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс буде доступний з 16 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.
Для того щоб отримати результат з певного навчального предмета, необхідно виконати такі кроки:
- за персональним номером і паролем увійти до сервісу визначення результатів;
- натиснути кнопку «Заповнити бланк А» в особистому кабінеті;
- заповнити бланк А, перенісши до електронної форми відповіді, надані в бланку відповідей під час проходження пробного ЗНО;
- ознайомитися зі Схемою нарахування балів за виконання сертифікаційної роботи, розміщеною в інформаційному бюлетені, який учасники пробного ЗНО отримають у пункті проведення пробного ЗНО;
- самостійно визначити орієнтовну кількість балів за виконання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю;
- зазначити встановлений бал за результатами власного оцінювання, натиснувши кнопку «Заповнити бланк Б».
Можливість заповнення бланків буде надано з 15:00 в день проведення пробного ЗНО з відповідного предмета.
Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж трьох днів із дня проходження певного тестування: до 18 березня включно – з української мови і літератури, до 25 березня включно – з решти предметів.
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів – 29 березня.
|
Цього року вступна кампанія до вишів розпочнеться 1 липня. Саме цього дня стартує процес реєстрації електронних кабінетів вступників та завантаження до них документів, а прийом заяв про вступ до вишів розпочнеться 10 липня.
Учасники вступної кампанії, які вступатимуть на бакалаврат у 2019 році, матимуть можливість подати 7 заяв про вступ не більше ніж на 4 спеціальності.
Зважаючи на те, що кожна з поданих вступником заяв повинна мати свій пріоритет, для вступників та їхніх батьків важливо оцінити конкурсну ситуацію у вишах з метою створення власної стратегії вступу.
Таку можливість надає Інформаційна система Вступ.ОСВІТА.UA, що містить повну статистичну інформацію вступної кампанії в кожному українському закладі вищої освіти за минулий рік, яка стане у пригоді при визначені пріоритетів заяв.
Зокрема, використовуючи систему можна дізнатись про середні бали вступників зарахованих на бюджет або контракт, кількість зарахованих на бюджетну або контрактну форми навчання за кожною спеціальністю, конкурс на одне бюджетне місце за кожною спеціальністю тощо.
Ця та інша статистична інформація допоможе вступникам та їхнім батькам зорієнтуватись у конкурсній ситуації у кожному виші за результатами вступної кампанії минулого року та оцінити власні шанси вступу до кожного закладу вищої освіти в 2019 році.
Окрім цього, вступникам необхідно мати на увазі, що цього року розширено практику встановлення мінімальної кількості балів для вступу на спеціальності з особливо високим рівнем суспільної відповідальності. Йдеться про спеціальності «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародне право», «Фармація, промислова фармація». Щоб подати заяву на ці спеціальності, вступник повинен мати конкурсний бал не менше 130.
Мінімальний поріг також встановлено на спеціальності «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія». Для участі у конкурсі на ці спеціальності вступник повинен мати не менш як 150 балів з другого та третього предметів ЗНО. |
Учасники пробного ЗНО з української мови і літератури мають можливість визначити результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання, отримані в ході тестування.
Для визначення результатів необхідно скористатись відповідним онлайн-сервісом, що функціонуватиме до 18 березня та внести до нього свої відповіді.
Скориставшись сервісом, учасник тестування зможе отримати результат пробного ЗНО з української мови і літератури за рейтинговою шкалою 100–200 балів та критеріальною шкалою 1–12 балів.
Ознайомитись з результатами пробного ЗНО та завантажити картку учасника з української мови і літератури можна буде 22 березня.
Результати проходження пробного тестування зможуть отримати лише ті особи, які внесуть свої відповіді до сервісу визначення результатів.
Схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи з української мови і літератури та Схеми оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (власного висловлення) з української мови пробного ЗНО будуть оприлюднені 19 березня. |
Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які подали реєстраційні документи для участі у тестуванні, мають можливість перевірити стан їх опрацювання. Відповідний онлайн-сервіс функціонує на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
В УЦОЯО наголошують, що час обробки реєстраційних документів може тривати до 10 робочих днів від моменту їх надходження до регіонального центру оцінювання якості освіти. Під час перевірки необхідно ввести номер реєстраційної картки.
Перевірити стан реєстрації |
У 2019 році державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть учні 11-х класів, а також студенти закладів вищої та професійної освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти.
Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які вже розпочали підготовку до тестування, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.
На платформі розміщені всі варіанти тестів, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2018 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.
Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та визначити час, необхідний для розв'язання завдань тесту.
ЗНО ОНЛАЙН
Про особливості тестів зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета в 2019 році читайте за посиланням. |
У суботу, 16 березня, в усіх регіонах України відбудеться проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.
Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.
Цього року взяти участь у пробному тестуванні з української мови та літератури виявили бажання понад 166 тисяч осіб.
Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, де розміщена інформація про час і місце проходження тестування. Після тестування на цих сторінках також будуть опубліковані результати учасника.
Для отримання результатів пробного ЗНО з української мови і літератури кожному учаснику буде необхідно внести свої відповіді на спеціальний сервіс.
Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня.
Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.
Додатково див.:
|
| |
| | |
|
Календар |
|
|