Понеділок, 04.12.2023, 09:42Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2016 » Грудень » 26

    Напередодні новорічних свят кожна дитина мріє про подарунки від Дідуся Мороза. Саме тому 26  грудня профспілковим комітетом управління освіти організовано новорічний ранок для дітей та онуків працівників.             

Святково прибрана зала РМЦ  стала центром дитячих новорічних веселощів і радості.  Із захопленням кожен дорослий спостерігав за дітками у барвистих новорічних  костюмах,  конференц - зала управління освіти стала схожа на бал казкових героїв.

Свято вдалося на славу, адже всі члени профкому і працівники управління освіти взяли участь у підготовці та проведенні свята. Дід Мороз та Снігуронька нікого не залишили без уваги – діти весело провели час: танцювали, відгадували загадки, приймали участь у конкурсах, співали колядки, водили новорічні хороводи  та отримали  подарунки.

Приємно усвідомлювати, що ми приносимо радість в дитячі серця,  адже немає нічого кращого, ніж бачити наших дітей щасливими.

Профспілковий комітет управління освіти дякує голові Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти і науки за підтримку, а всім членам профспілкової організації за допомогу в організації та проведенні свята.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 620 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2016 | Комментарії (1)

    Міністерством освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні з 12 по 18 грудня 2016 року проголошено Всеукраїнським Тижнемь англійської мови. У Глибоцькому районі він був перенесений на тиждень у з'язку з призупиненням навчально-виховного процесу. У Коровійській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено низку заходів по відзначенню закриття Року англійської мови, метою проведення яких було удосконалити знання, уміння та навички учнів, які вони отримували на уроках англійської мови, розширити їх світогляд та ерудицію; розвинути творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; виховати любов, а також шанувати людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формувати вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки. Усіма можливими засобами вчителі школи (Чобан В.А., Простебі М.М., Чимчинська О.І. та Палагнюк О.О.) заохочували учнів до роботи над собою, виховували інтерес до вивчення англійської мови. 

       У понеділок, 19 грудня 2016 року,  у школі офіційно було оголошено про початок Тижня англійської мови. У бібліотеці для учнів було створено та презентовано книжкову виставку, присвячену творчості англійських і американських письменників, а також англомовних періодичних видань. У центральному холі школи було протягом дня транслювалася відеопрезентація «English Cities», віртуальна екскурсія визначними місцями країн, у яких англійська мова є основною мовою спілкування. Протягом тижня кожного дня учні із задоволенням  «мандрували»  містами Англії, намагались якомога більше спілкуватись англійською, вітали вчителів та один одного. Серед учнів 6-9 класів було проведено конкурс тематичних стінівок. 

    Вівторок був присвячений темі "Фільми  та мультфільми  мовою оригіналу". Учні 5-х класів переглянули анімовані уривки творів Шекспіра і виконали завдання, які було запропоновано з сайту "British council",  а учні 10-11-х кл. - фільм «Ромео і Джульєтта».

     У середу, 21 грудня, школою по всюди лунала поезія, адже відбувся поетичний конкурс-декламування віршів англійською мовою (серед учнів 5-11 кл.). А для молодших дітей було організовано конкурс на кращий малюнок за творами Шекспіра.

      22 грудня у 6-А класі пройшло засідання дискусійного клубу, присвячене пам’яті  Вільяма Шекспіра. Учні розповідали про життя і творчість Шекспіра, обговорили слова, які стали крилатими, із його творів. Цікавою булла вікторина на краще знання творів В.Шекспіра, в ході якої учні розгадували кросворди, криптограми та ребуси.  Під час проведення даного заходу Чимчинська О.І. використала навчальні та методичні матеріали, надані Британською Радою в Україні, а саме: «Teaching-kids-shakespeare-extension-activities»,  «Shakespeare student worksheet» та «Shakespeare reading texts».

   Тиждень англійської мови у школі не залишив байдужими ані учнів, ані вчителів. Для старших школярів це було прекрасною можливістю повторити вже вивчений матеріал, а молодші школярі із вдячністю сприйняли нові для них знання від доросліших товаришів. Іншомовна  атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх спільних задумів. Ми, учителі іноземної мови школи, переконані, що завдяки спільним зусиллям змогли підвести підсумки Року гучно і результативно у Коровійській школі!

Дякуємо учням за активну участь у проведенні заходів!

 

  

    

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 548 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2016 | Комментарії (0)

      За сприяння НЦ МАНУ спільно з Європейською організацією ядерних досліджень СЕRN з 4 по 9 грудня вчителі Чернівеччини працювали у IV Науковій школі під керівництвом провідних спеціалістів найбільшої у світі лабораторії фізики високих енергій.

33 педагоги підготували методичні розробки для учнів, щоб зацікавити їх фізикою, успішно пройшли конкурсний відбір й отримали запрошення до Швейцарії.

Програма навчання була дуже насиченою, тому кожен день учасників був розписаний до секунди: лекції, ознайомчі екскурсії до наукових установ й експериментальних лабораторій, практичні роботи. Спікерами були українці, які працюють у CERN. Усі лектори намагалися дати якомога більше інформації, але обмежував регламент.

Цікаво було дізнатися про останні досягнення CERN, які використовують у радіомедицині, поповнити відомості про будову Всесвіту, почути про дослідження на перспективу.

Окрім пошуку нових елементарних частинок, що є основним завданням Великого адронного колайдера, CERN працює над сучасними технологіями будівництва, а також має багато освітніх програм для учнівсько-студентської молоді, закоханої у фізику. Асоціація з CERN дозволила українським учителям та науковцям співпрацювати тісніше, а підприємствам відкрила можливість постачання обладнання.  

Педагогів вразив високий рівень безпеки у CERN. Так, наприклад,  якщо виникне пожежа, то спеціально розроблена за новітньою технологією піна заповнить усе приміщення. Крізь неї людина може проходити без труднощів і при цьому вільно дихати.

Великий адронний колайдер – найскладніша машина сучасності,  створена людиною. Один із лекторів пожартував, порівнявши напрацювання багатьох країн-учасників CERN із біблійним ковчегом: «У CERN немає різниці, якого кольору твоя шкіра і якою мовою ти розмовляєш. Усі люди об’єднані однією справою. Знаєте, чим відрізняється фізик від людини, яка займається іншою діяльністю? Навіть на пляжі професор і його студент будуть лежати і про щось розмовляти. У фізиці всі рівні, немає генералів і вищих за званням, є одна спільна тема – фізика».

Слід зауважити, що Інтернет теж народився у CERN, а з ним і піксельна система опрацювання інформації. Ці технології незапатентовані лабораторією, їх зробили для проведення наукових досліджень.

А тепер трохи про так звану «дизайн-студію».

У ній працюють над інноваційними ідеями студенти з усього світу (щороку сюди потрапити надається можливість одному студенту із однієї країни членів CERN): майбутні дизайнери, інженери, менеджери. Вони розробляють не тільки ідею, а й прототип і план її впровадження. Потім свої напрацювання захищають перед адміністрацією CERN і в більшості випадків отримують фінансування для реалізації. Для цього створюються сприятливі умови, щоб відбувався вибух інновацій. Гадаю, саме це доцільно перейняти при реформуванні освіти.

Усе створено для того, аби можна було вільно і жити, і творити. Вразило, наприклад, на підлозі намальоване коло, яке називається «Обійми». Якщо комусь некомфортно чи просто виникли проблеми, досить стати в середину кола, щоб усі зрозуміли: людина потребує обіймів.

Нагадаємо: у 2011 році НЦ МАНУ і CERN підписали декларацію, яка відкрила для українських педагогів можливість  брати участь у навчальних програмах Європейської організації ядерних досліджень.

Крім напруженої роботи в аудиторіях, лабораторіях і навіть у шахтах під землею, ми здійснювали прогулянки, а іншими словами квест «Велике відкриття і полювання за скарбами Женеви». Аби почуватися безпечно і комфортно, користувалися люб’язно наданими рекомендаціями та картою міста. Мета полювання – не тільки дізнатися щось нове про величне місто, але й добре розважитись!

             Вільно прогулюючись містом з високим рівнем життя, ми насолоджувалися його красою. Річка Рона ділить столицю Швейцарії на дві частини. На лівобережжі розташований старий центр Женеви з ратушею, собором і вузькими вуличками. Тут багато кафетеріїв, магазинів, а також цікавих музеїв. Правий берег займає міжнародна Женева. У цій частині міста знаходиться Палац ООН, а також будівлі відомих всьому світу організацій.

          ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 618 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 26.12.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023