Неділя, 21.07.2019, 02:15















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Глибоцький    районний 

методичний    центр


          Головна                    Мій профіль            Вихід


" Тут не кінець – початок України, бо звідусюди гості радо йдуть! Їх зустрічає хлібом Буковина – через Глибоку йде в Державу путь! "
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2018-2019
Олімпіади 2019
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2018 » Лютий » 26 » Наші здобутки у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
09:39
Наші здобутки у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської Малої академії наук:

 

І місце ( секція "хімія") - Мінтянська Альона, учениця Глибоцької гімназії;

ІІ місце ( секція "географія") - Мінтянська Альона, учениця Глибоцької гімназії;

ІІІ місце ( секція "історія") -Захарків Микола, учень Глибоцької гімназії;

ІІ місце ( секція " мистецтвознавство") - Коваль Ольга, учениця Глибоцької гімназії;

ІІІ місце ( секція " екологія") - Влад Валерія, учениця Глибоцької гімназії;

І місце ( секція "археологія") - Білецька Ганна, учениця Опришенської ЗОШ;

ІІІ місце ( секція "математика") - Качуляк Олександра, учениця Старововчинецького ліцею;

ІІ місце ( секція "історія") - Качуляк Олександра, учениця Старововчинецького ліцею;

ІІІ місце ( секція " історичне краєзнавство") - Дудка Павло, учень Глибоцького ліцею;

І місце ( секція " всесвітня історія") - Лупуляк Ярослав, учень Глибоцького ліцею;

ІІ місце ( секція " релігієзнавство") - Ванзуряк Сергій, учень Глибоцького ліцею;

ІІІ місце ( секція " правознавство") - Колотило Марія, учениця Глибоцького ліцею;

І місце ( секція " психологія") - Гаврилюк Вікторія , учениця Глибоцького ліцею;

ІІ місце ( секція " географія і ландшафтознавство ") - Чубрей Марія-Анастасія, учениця Глибоцького ліцею;

І місце ( секція " екологія") - Назаришин Олександр, учень Глибоцького ліцею;

ІІІ місце ( секція "математика") - Василаш Марія-Антоніна, учениця Тереблеченської  ЗОШ №1;

ІІІ місце ( секція "географія") - Зеленівська Олександра , учениця Кам'янської ЗОШ;

ІІІ місце ( секція "географія") - Діклевич Олександр, учень Коровійської ЗОШ.

Так тримати, юні науковці!

Переглядів: 168 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

На допомогу

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2019