Вівторок, 28.11.2023, 22:33Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2016 » Вересень » 07

    Сьогодні оголосили в Україні 20 шкіл-переможців нашого конкурсу "Клич друзів – граймо разом 2016"! Офіційне оголошення Ви можете побачити на сайті Фонду (http://klitschkofoundation.org/news/ogoloshuemo-20-peremozhtsiv-konkursu-klich-druziv-graimo-razom/).

   Такої запеклої боротьби ще бачили у даних проектах. Вітаємо школи які боролись та вибороли свою перемогу. А особливо ми вітаємо представника Чернівецької області – Михайлівський НВК Глибоцької селищної ради об’єднаної територіальної громади Глибоцького району. Наполегливість на шляху до мети подарувало їм успіх. Незабаром у їхній школі буде встановлено сучасний спортивний майданчик.

20 переможців конкурсу «Клич друзів – граймо разом!»

·                     Донецька область, місто Дружківка, Навчально-освітній заклад №4 м. Дружківки, Агаджанян Світлана

·                     Житомирська область, місто Коростень, Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9, Андрієвич Володимир

·                     Запорізька область, місто Кам`янка-Дніпровська, Кам`янсько-Дніпровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кам`янсько-Дніпровської районної ради Запорізької області, Різниченко Костянтин

·                     Київська область, село Лишня Макарівького району, Лишнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Леонова Ольга

·                     Київська область, село Колонщина, Колонщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Олена Сас

·                     Кіровоградська область, місто Олександрія, Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа" Пилипенко Валерія

·                     Кіровоградська область, місто Олександрія, Олександрійський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №10, Ющик Єгор

·                     Кіровоградська область, село Аджамка, Аджамська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів, Негода Ольга

·                     Львівська область, місто Борислав, Бориславська державна гімназія, Скопа Іван

·                     Львівська область, місто Новий розділ, Новороздільська cпеціалізована школа I-III ступенів №4, Ривко Олег

·                     Миколаївська область, село Михайлівка, Ульянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Миколаївської області, Ракоча Тетяна

·                     Одеська область, смт Цебрикове, Загальноосвітня школа ІІІ ступенів смт Цебрикове, Кравченко Ігор

·                     Тернопільська область, село Іване-Пусте, Івано-Пустенська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ярема Іван

·                     Тернопільська область, смт Козов ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 798 | Завантажив: Микола | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

   Ось і літо промайнуло. Для кожного в пам’яті воно залишить свої теплі моменти. А от що точно не забудуть учні Глибоцького ліцею, Коровійської та Опришенської ЗОШ, так це свою мандрівку Карпатами. Цього року з нашою групою також подорожували гості з громадської організації «Свої». Це діти переселенці з Донецької та Луганської областей.

Такою не малою, веселою командою ми рушили на Закарпаття. Цього року наш маршрут проходив одним із найскладніших масивів Українських Карпат – Горганами. Добравшись потягом до селища Ясиня, ми отримали першу «приємну» несподіванку. Виявляється в неділю до села Чорна Тиса, запланована початкова точка нашого походу, автобуси не ходять. Та додаткові 6 кілометрів, які нам прийшлось через це подолати, не склали для нас труднощів. Із села ми продовжили рух вздовж однойменної річки. Наступного дня ми дістались її витоків. З невеличкого джерела бере початок річка Чорна Тиса, яка згодом зливається з Білою Тисою і протікає по території п’яти європейських держав.

Група в нас складалась основному із новачків, тому основні перешкоди в нас були заплановані аж на третій день, після невеличкої адаптації до походу. Рухаючись вздовж річки Турбаціль, ми продирались бездоріжжям крізь хащі та долали великі заболочені ділянки. Набравши висоту, ми піднялися на першу нашу вершину – гору Пантир. Тут встановлений перший стовпчик старого польсько-чехословацького кордону. Наступний день в нашій групі був особливим. Своє день народження не побоявся і відсвяткував у поході Заболотнюк Іван. В цей день ми подолали досить складний камʼянистий хребет Тавпіширка і прибули на полонину Рущина. На цій полонині в нас було заплановане днювання (день відпочинку). Оскільки це було свято Івана Купала, то цілу ніч нам не давали спати місцеві хлопці, які за традицією підіймались на найвищу гору в Горганах – Сивулю. Наступного сонячного дня і ми піднялись на Малу і Велику Сивулю, де провели традиційну посвяту в туристи. В цей день до нас приєдналась ще одна глибоцька група під керівництвом Дудки К.А. Наступного ранку нам довелося з ними розпрощатись і продовжити наш похід. В цей день ми відвідали водоспад на річці Салатрук і спустились до першого села на маршруті – села Бистриця. Вже на наступний день ми знову підіймаємось на малоходжений хребет, де ще й в додаток до зникаючої стежки нас змочив дощ. Та настрою це не зіпсувало, оскільки це була остання ночівля у Карпатах. Вранці під зігріваючі промені сонця ми спустилися до туркомплексу «Буковель».

Так і завершилась наша незабутня подорож Горганським масивом. Якщо в перший день походу наша група була складена з новачків, то по завершенні його, можна сміливо сказати, що це група досвідчених туристів. Ці кілометри пройдені Карпатам завжди залишаться в їхній памʼяті, особливо в памʼяті наших друзів з Донбасу.

Керівники гуртків Глибоцького ЦТКСЕУМ

Сандул Дмитро Вікторович і

Шелепюк Наталія Василівна

Проглядів матеріалу: 480 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

   Міністерство освіти і науки України рекомендує провести 29-30 вересня уроки пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України. Відповідні заходи передбачені Планом заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 № 1419-р.

    У листі «Щодо проведення заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії Бабиного Яру» від 02.09.2016 № 1/9-455 Міністерство освіти і науки України надає методичні рекомендації до проведення відповідних уроків та заходів.

У методичних рекомендаціях наголошено, що Україна стала першою державою на пострадянському просторі, яка включила питання історії Голокосту до державних програм для загальноосвітніх шкіл із всесвітньої історії та історії України.

У початковій школі 29-30 вересня варто передбачити уроки толерантності. Також можуть бути проведені заняття «Три ляльки» за методикою Міжнародної школи викладання та вивчення Катастрофи (Єрусалим). Для підготовки застосовна книга «Уроки Голокосту: мужність, пам’ять, співчуття» (Дніпро, Інститут «Ткума», 2016). У цій книзі також є матеріали для проведення виховних заходів, церемоній до вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру тощо.

Проводячи заняття, присвячені трагедії Бабиного Яру, в основній та старшій школах рекомендовано використовувати, зокрема, навчальний посібник І. Щупака «Голокост в Україні: Пошуки відповідей на питання історії» (Дніпропетровськ, 2015), схвалений МОН України. У цьому посібнику можна знайти такі матеріали до уроків:

5-9-ті кл. — матеріали для години спілкування «Стосунки між народами — “свої” та “чужі”»

8-9-ті кл. — історія рятування сім’ї Вайсів українською родиною Щепаняк

10-11-ті кл. — матеріали до заняття «Митрополит Андрей Шептицький і дилеми морального вибору».

 До листа додано список літератури, рекомендованої для використання.

Проглядів матеріалу: 708 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

      Вчитель – ключова постать у сучасному освітньому процесі, наставник учнів. І саме від його підготовки залежить якість освіти, рівень культури суспільства. Сьогодні головними завданнями оптимізації науково -методичної роботи є уникнення формалізму, розвиток творчого потенціалу кожного педагогічного працівника, створення в гімназії належних умов для дослідницької, науково-експериментальної роботи педагога та здійснення його самоосвітньої діяльності.

Ефективність організації та проведення методичної роботи в гімназії залежить від чіткого планування роботи науково-методичної ради, яка є першим помічником адміністрації школи. Саме про це говорили ми на першому, у новому навчальному році, засіданні  науково - методичної ради.

Впевнені, що з такими професіоналами , з потужним колективом Глибоцької гімназії нам все вдасться!

 

Проглядів матеріалу: 359 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)

      Учні усієї України першого вересня приступили до навчання і все це завдяки мужності та самовідданості наших захисників. У Глоибоцькій гімназії подяка воїнам АТО звучала не лише на урочистій лінійці, але й на першому уроці, де учні писали славним воїнам листи – подяки за щасливе дитинство ,малювали малюнки та плакати. Усі дитячі роботи наповнені захопленням звитягою воїнів, добрими побажаннями воїнам, вірою в Україну та щасливе повернення військових додому. Це був старт акції « Це-наше і це - твоє» , яка продовжується в гімназії протягом місяця.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 390 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 07.09.2016 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023