18 квітня 2019 року на базі РМЦ відбулось засідання школи становлення професійної майстерності молодого педагога.
Л. Петрик, методист РМЦ провела майстер-клас: «Сучасні підходи до логіко-математичного розвитку дошкільника», Н.Чорней, вихователь-методист Черепковецького ЗДО провела майстер-клас з малювання «Великодня писанка».
Засідання школи відбулося в дружній атмосфері взаєморозуміння та взаємоспілкування, сприяло удосконаленню педагогічної майстерності молодих вихователів.
![](/158/saga.jpg)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57821904_1213045322202074_6108858050980872192_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=d59cc0c0226f7fc00a660a43d21f27b4&oe=5D71F83F)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57390146_1213045358868737_5544231380981907456_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=841cfe4635a9a4dd94c6bd7604b4b567&oe=5D3C2D0B)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57253340_1213045428868730_8827349161373335552_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=177aa03a50b40f3019c3992088d7bafc&oe=5D748BA7)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58382553_1213045475535392_4795007145449881600_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e967943214d9b42aa13e0de5b5366ab5&oe=5D41048A)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/58460671_1213045512202055_4374735365651562496_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=3b11cc37857d7e7cd300e50a236f1c36&oe=5D297165)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57485964_1213045545535385_6337521843531939840_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b3b0f9906fa9b57e53fa0f6de63f126f&oe=5D49B7F9)
![](https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/57419022_1213045985535341_597307213593182208_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=0c3f482007c3eb56a7dcc1327061f25c&oe=5D47D137)
...
Читати далі - тисни тут