Середа, 28.02.2024, 15:07Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Квітень » 19

       Створюємо комікси. Це завдання допоможе дитині на мить стати художником та створити власний комікс. Воно містить два малюнки, на яких зображено початок та завершення історії про господиню та вечерю. Дитині пропонується придумати, як розвивалися події в історії. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме образне мислення, уяву та фантазію, розширить словниковий запас, потренує навички читання та письма, придумуючи репліки героїв.

Розмірковуємо про щасливу родину. Завдання сприятиме розвитку власного індивідуального потенціалу дитини, вмінню взаємодіяти зі світом, спонукатиме до думок про відносини в родині. Дитині пропонується обрати, що, на її думку, робить родину щасливою. Вибрані слова потрібно обвести, зайві – закреслити. Щасливу родину пропонується намалювати.

Святкова математика: обчислювання в межах 100. Це завдання допоможе дитині опанувати додавання й віднімання чисел у межах 100, розвинути увагу й кмітливість. Дитині пропонується розв’язати приклади й дізнатися, яка свічка підходить для кожного торту. Свічки з тортами потрібно з’єднати лініями.

Портрет у промінцях: пізнаємо себе й своїх рідних. Це завдання сприятиме розвитку емоційного інтелекту, мовленнєвої культури дитини, усвідомленню індивідуальності, гідності й неповторності кожної людини. Дитині пропонується подумати про свої особисті риси й якості. Слова-характеристики потрібно записати на сонячних промінчиках. Також пропонується намалювати сонечка для своїх рідних і написати на промінчиках їхні характеристики.

Творче завдання «Моя матуся». Це творче завдання допоможе дитині створити чудове привітання до Дня матері, власноруч намалювавши портрет найріднішої людини та написавши слова, що характеризують маму найкращим чином. За умовами завдання, дитина повинна намалювати зображення мами в сердечку, розташованому посередині аркуша, та вписати слова у спеціальних місцях – різноманітних малюнках навколо.

Головоломка «Знайди слова» до Дня Матері. Це завдання-головоломка допоможе дитині повторити правопис слів, тематично пов’язаних із Днем Матері, потренувати увагу та пам’ять, а також навички читання. У завданні дитині пропонується поле з багатьма літерами, яке вона повинна уважно роздивитись і знайти на ньому п’ятнадцять слів, що мають безпосереднє відношення не тільки до вищевказаного свята, а й до кожної мами.

Тематичний лабіринт до Дня Матері. Це тематичне завдання пропонує дитині допомогти маленькому білченяті прокласти шлях лабіринтом, щоб дістатись до своєї матусі та подарувати їй букет квітів. Як і кожний лабіринт, завдання допомагатиме дитині розвивати довільну увагу, логічне й просторове мислення, а також учитиме досягати цілей, не дивлячись на певні труднощі та перешкоди.

Беремо інтерв’ю в улюбленої родини. Цей комплект завдань допоможе дитині краще пізнати своїх рідних, дізнатися про їхні смаки та вподобання, а також про погляди на важливі світоглядні питання, дізнатися про події, що мали велике значення в їхньому житті, та літературні твори, що вразили їх найбільше та залишили глибокий слід у душі й серці, крім того, допоможе дитині отримати корисні й мудрі життєві поради.

Склади таблицю додавання. Це завдання допоможе дитині покращити та закріпити навички додавання та надалі слугуватиме наочним матеріалом, користуючись яким, вона залучатиме зорову пам’ять і запам’ятовуватиме суми двох чисел в наданому діапазоні. У завданні дитині необхідно заповнити всі клітинки на перетинах рядків і стовпців, додаючи відповідно розміщені числа.

Рахунок до 10: малюємо вікна в будиночках. Це завдання допоможе дитині опанувати рахунок у межах 10, орієнтуючись на кількісне й цифрове зображення, розвинути математичне мислення, увагу та кмітливість. Дитині пропонується намалювати віконечка в будиночках. Цифри на даху зорієнтують, скільки віконечок потрібно намалювати.

Проглядів матеріалу: 458 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

    МОН планує долучати бізнес до навчання дітей у лікарнях. За словами міністра освіти, завданням обласної влади, яка частіше займається організацією навчання дітей при лікарнях, є знайти та заохотити жертводавців підтримувати такі школи.

Відтепер школи перевірятимуть через аудит. Міністерством освіти затверджений Порядок проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Документ визначає механізм проведення аудиту, який замінить атестацію шкіл.

Малокомплектні школи мають низьку якість, - Гриневич. На думку міністра, на малокомплектні виділяються більші гроші, натомість отримується гірша якість. Водночас це ті кошти, які можна використати саме на зарплати вчителів.

У Раді зареєстрували законопроект про захист вчителів. Метою законопроекту є посилення захисту педагогічних працівників від погроз, образ, переслідування та фізичного насильства. Необхідність ухвалення документа викликана численними випадками нападів на вчителів.

У Міносвіти створять Команду підтримки реформ. Завданням команди стане надання допомоги під час розробки та реалізації пріоритетних програм реформування, а також зміцнення зв'язків між пріоритетами МОН та підтримкою донорів.

Перші аудити шкіл відбудуться у вересні. У Держслужбі запевняють, що інституційний аудит є першим кроком формування системи забезпечення якості освіти в школах, оскільки він проводитиметься не для виявлення недоліків, а з метою підтримки шкіл.

Гуртожитки закладів ПТО стануть безкоштовними. Уряд затвердив Порядок забезпечення гуртожитками осіб, які здобувають професійну освіту. Документ запроваджує єдині правила користування гуртожитком та визначає, що проживання учнів має бути безоплатним.

Участь у ЗНО візьмуть 834 учня з окупованого Донбасу. Усі зареєстровані учасники з окупованих територій впродовж кількох років навчались за програмою дистанційної або екстернатної освіти у школах, розташованих на контрольованій території.

В уряді обговорили підготовку до ЗНО-2019. Учасники наради обговорили питання охорони приміщень центрів оцінювання якості освіти та пунктів проведення тестувань, підвезення учнів до пунктів ЗНО, забезпечення фінансування проведення тестування тощо.

Учителя притягнули до відповідальності за політичну агітацію. За інформацією Головного управління Національної поліції в Київській області, вчитель під час уроку порушив законодавство, що виразилось в його висловлюваннях щодо проведення другого туру виборів президента.

У ВР обіцяють встановити фіксовані надбавки освітянам. Парламентський комітет з питань науки і освіти пропонує розглянути законопроект, який встановлює виплати щомісячної надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 30% усім освітянам.

Проглядів матеріалу: 382 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

     19 квітня 2019 року на базі методичного центру управління освіти Глибоцької РДА, відбулася робоча нарада з вчителями фізичного виховання ЗНЗ Глибоцького району. На нараді було розглянуто та опрацьовано ряд питань щодо організації та проведення уроків фізичної культури, правильності та своєчасного проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнів, участь шкіл району у 74 районній спартакіаді школярів, проведення семінару – практикуму з вчителями тощо.

Було визначено терміни своєчасної подачі до управління освіти звітності по щорічному оцінюванню фізичної підготовленості учнів.

Вчителям фізичного виховання було презентовано таблицю 74 спартакіади школярів 2018 – 2019 навчального року та вказано окремим навчальним закладам на неповне виконання Положення «Про 74 районну спартакіаду школярів» затвердженого Наказом управління освіти Глибоцької РДА щодо участі шкіл району у 74 районній спартакіаді школярі.

Також було розглянуто питання щодо дати проведення районного семінару – практикуму з вчителями фізичного виховання. Вирішили, що семінар – практикум відбудеться 15 травня 2019 року та презентують його вчителі фізичного виховання Купського НВК№2, Тереблеченської ЗОШ, Йорданештської ЗОШ№1 та Турятського НВК.

Крім цього було розглянуто ще ряд питань, що стосується викладання фізичної культури у школах району.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення.

 

Методист РМЦ     Лях  М. Г.

 

 

Проглядів матеріалу: 304 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

     Сім'я, родина – найвища цінність на Землі, яка робить життя кожної людини щасливим. Сьогодні у нашій школі пройшло родине свято «Родина, родина від батька й до сина», яке підготували учні 5-Б та 9-Б классу разом з класним керівником Блуй Софією Георгіївною.

Найважливіше, що є у кожної людини – це її близькі, тому що рідні найбільше люблять нас. Підтвердженням цього є те, що вони роблять для дітей: доглядають, вчать ходити, розмовляти, ведуть в садочок та до школи, хотять, щоб ми були чесними, добрими і справедливими, вкладають частинку своєї душі у виховання.

Сім'я – скарб кожної людини. Варто пам’ятати про це, бо найщиріші, найдобріші люди у нашому житті –батьки, брати і сестри та родичі.

Проглядів матеріалу: 279 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

      В Луковицькій ЗОШ в рамках тижня фізики було проведено ряд заходів, а саме:

  • відкритий захід у 8 класі «Інтелектуальна гра «Цікава фізика»»;
  • цікаві відкриті уроки в різних класах;
  • круглий стіл з учнями старших класів «Проблеми науки ХХІ ст.»;
  • виставка малюнків та літератури на тему «Космос далекий і близький».

 

Проглядів матеріалу: 355 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)

       «Добро починається з тебе» під таким девізом пройшов цей тиждень у Волоківській ЗОШ І-ІІІ ст. під час якого була проведена 14 акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», у якій взяли участь і учні нашої школи. Зібрані кошти будуть переведені на рахунок благодійного фонду для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні Чернівецької області.

Кожного дня ми прокидаємося і дякуємо Богові за цей прекрасний день. Ми повинні бути добрими, чуйними до інших, допомагати при можливості, любити ближніх своїх, як самих себе. Наші дітки постаралися донести цю любов із свого серця до сердечок дітей, які потребують їхньої підтримки та допомоги. Сподіваємося, що наш маленький благодійний внесок допоможе комусь, і тоді «дитяче серденько буде жити!»

 

 

 

Проглядів матеріалу: 326 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 19.04.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024