Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей, молодь бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім. Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.
Учні Йорданештської ЗОШ І –ІІІ ст.– щедрі та доброзичливі і завжди відкликаються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією.
З 1- 30 квітня проходить Всеукраїнська Благодійна акція «Серце до Серця». Учні нашої школи приєдналися до цієї акції і зібрали кошти у суммі 770 грн. Збір коштів піде на закупівлю кардіологічного обладнання у дитячих лікарень.
Проведення таких благодійних акцій надасть молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.
![](/2019-3/20190423_105112.jpg)
![](/2019-3/IMG-db512c5ca982a2d79cadb548b39b506b-V.jpg)
![](/2019-3/IMG-e8a3fa414258611856c62b8474893be2-V.jpg)