Середа, 28.02.2024, 13:50Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2019 » Квітень » 01

Учасник 13

Колектив Петричанського НВК (дошкільний підрозділ)

Театр пластикових ложок - тисни тут

Автор: Вікторія Назаренко, вихователь

Театр дерев’яних лопаток - тисни тут

Автор: Ірина Кузик , вихователь

Театр на трубочках - тисни тут

Автор: Анна Мельничук , вихователь

Театр тенісних кульок - тисни тут

Автор: Юлія Козачук, вихователь

Театр на дисках - тисни тут

Автор: Марія Катренюк, вихователь

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 546 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 12

Колектив Купського НВК (дошкільний підрозділ)

«Казкові будинки» - автор: Грижинку Т.Г

Хустинкова лялька» - автор: Голунга Л.Г.

Ширма трансфорер - автор: Дуган М.В.

 

Театр іграшок

"Нехочуха" - авторська казка -  тисни тут
автор: Аліна Бічер, вихователь Купського НВК

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 430 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 11

Українська народна казка в авторській обробці «Ріпка» -  тисни тут

різновиди лялькових театрів - тисни тут

Автори: Інна Топало, Людмила Ліщук, вихователі Старововчинецького ДНЗ

Проглядів матеріалу: 384 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 10

Театр на лопатках «Солом`яний бичок» - ТИСНИ ТУТ

Автори: Глобак Ю.С., Глобак М.С., вихователі Кам`янського ДНЗ 

 

Театр на горнятках «Пригоди дівчики Маринки» - ТИСНИ ТУТ

Автори: Карлійчук О.Г., Опаєць Є.І., вихователі Кам`янського ДНЗ

 

 

 

 

 

 

Пальчиковий театр «Зайчикова казка»

Автори: Катренюк Інна Вікторівна, Тодорюк Надія Іванівна, вихователі

Кам´янського ДНЗ -ТИСНИ ТУТ

Проглядів матеріалу: 355 | Завантажив: Венера | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 9

Настільний театр на дисках «Веселкова команда»

Автор: Надія Мунтян, вихователь-методист Молодійського ДНЗ-ТИСНИ ТУТ

Проглядів матеріалу: 408 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

Учасник 8

Атрибути до настільного театру, театру картинок, іграшок, театру лопаток на олівцях, театр на дисках

Автор: Світлана Мицак, вихователь Камянського ДНЗ (ясла-садок)-ТИСНИ ТУТ

 

 

Проглядів матеріалу: 359 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

      Методична декада «Галерея методичних здобутків освітян Глибоцької гімназії» проходила згідно плану роботи освітнього закладу з 18.02 по 1.03.2019 року з метою підвищення професійної майстерності педагогічних працівників, пропаганди ефективного педагогічного досвіду.

Проведенню декади передувала певна робота. На засіданні науково-методичної ради був розроблений та затверджений план проведення декади, призначені відповідальні за проведення даних заходів та відкритих уроків в рамках окресленої теми. Заступник директора з навчальної , науково-методичної роботи Вороніна Л.А. провела методичне консультування для вчителів , які атестуються щодо їх участі у методичній декаді. Протягом двох тижнів проведення декади методичної роботи у школі панувала атмосфера піднесеності, зацікавленості, відповідальності, підвищеної активності та дружелюбності.

Мета проведення методичної декади «Галерея методичних здобутків освітян Глибоцької гімназії» :

- підвищення результативності колективних та індивідуальних форм методичної роботи підготовки учнів з реалізації єдиної методичної теми;

- створення умов для професійного самовдосконалення педагогічних працівників, самоосвіти та удосконалення педагогічної майстерності, а також для аналізу та узагальнення досвіду методичної роботи;

- формування індивідуального стилю творчої педагогічної діяльності в процесі роботи.

Основні завдання методичної декади «Галерея методичних здобутків освітян Глибоцької гімназії»:

Основними завданнями методичної декади «Галерея методичних здобутків освітян Глибоцької гімназії»» є розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду і організація обміну досвідом роботи , виявлення та максимальне розкриття творчого потенціалу кожного педагогічного працівника; удосконалення інформаційного забезпечення педагогічних працівників ; створення умов для професійного самовдосконалення; надання допомоги педагогічним працівникам в оволодінні інноваційними формами та методами роботи.

Програма проведення методичної декади поєднала різні напрями роботи педагогів. Декада розпочалась з ознайомлення педагогічних працівників з планом проведення . Декада методичної роботи проводилася у відповідності до затвердженого плану проведення заходів у її рамках.

Методична декада представила собою калейдоскоп відкритих уроків, інноваційних фрагментів , круглих столів, методичного ярмарку , під час яких педагоги прагнули показати свою майстерність і знання опанованих особистісно зорієнтованих ,інтерактивних, проектних та інформаційно-коммунікативних технологій .

Згідно плану декади на сайті Глибоцької гімназії поповнено «Віртуальну методичну скриньку» матеріалами , розробками уроків , позакласних заходів вчителів , що атестуються ; створено відеотеку кращих уроків вчителів гімназії.

Творча група вчителів попрацювала над випуском «Методичного бюлетеня» «Галерея методичн ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 423 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

«Маленька людина повинна побачити

і зрозуміти, у чому коріння нашого життя,

від чого залежить те, що у вас на столі..»

В. Сухомлинський.

    Актуальність економічного виховання дошкільників зумовлена переходом України до ринку, що значно підвищує вимоги до рівня економічної грамотності не тільки дорослих, а й дітей.

Мета економічного виховання дошкільників формувати особистість майбутнього громадянина майбутньої держави, готувати дітей до реального життя дати уявлення про економічну діяльність дорослих виробити елементарні практичні навички у сфері економічних відносин.

29 березня в Черепковецькому ЗДО відбулася педрада на тему : «Економічне виховання як важливий засіб ранньої соціалізації дітей дошкільного віку».

Вихователь – методист підготувала змістовну презентацію « Роль економічного виховання у житті дошкільників» та «Ігри економічного спрямування». На практиці вихователі повправлялися у вправі « Економіка», та грі «Товарне виробництво».

Також цього дня психологом закладу Шмідт Х.В. був проведений тренінг «Попередження емоційного виснаження».

Вихователь – методист Чорней Н.І.

Проглядів матеріалу: 375 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

    Вчителя з Кенії визнано найкращим у світі. Кенійський вчитель математики та фізики Пітер Табічі став лауреатом премії Global Teacher Prize. Як кращий вчитель світу він отримав винагороду в один мільйон доларів.

На ЗНО вже зареєстровано 344 тисячі учасників. Станом на 25 березня виготовлено 344 622 сертифікати зовнішнього оцінювання. За даними УЦОЯО, вже оброблено понад 99% реєстраційних документів, що надійшли від закладів освіти та випускників минулих років.

В уряді планують оптимізацію мережі закладів профосвіти. За словами прем’єр-міністра, Україні потрібна зміна принципів надання освітніх послуг, в т. ч. оптимізація мережі закладів профосвіти та встановлення відносин з роботодавцями задля впровадження системи дуальної освіти.

В Україні планують реформувати юридичну освіту. Міністерством освіти разом з Міністерством юстиції розроблений проект Концепції реформування юридичної освіти. Метою Концепції є створення умов для модернізації змісту юридичної освіти.

Пробне ЗНО 2019: завдання та правильні відповіді. УЦОЯО опублікував завдання тестів пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що були використані під час проведення пробного тестування. Також оприлюднені правильні відповіді до всіх предметних тестів.

Визначено підручники, що надрукують за кошти держави. Міністерством освіти затверджений перелік шкільних підручників для 5, 10 та 11 класів, що у 2019 році видаватимуться за кошти бюджету. Затверджений перелік містить 19 назв підручників для школярів.

Іноземці складатимуть ЗНО з мови навчання. Восени 2019 року в Україні проведуть пілотне тестування іноземних студентів з мови навчання. Планується, що студенти з інших країн складатимуть мовний іспит після закінчення першого курсу в українських вишах.

МОН змінить Ліцензійні умови щодо підготовки іноземців. Міністерство планує внести зміни у Ліцензійні умови провадження освітньої діяльності щодо вимог до підготовки іноземців. Зокрема, буде прибрано низку бюрократичних процедур, однак вимоги до якості освітніх послуг стануть вищими.

МОН розробило Стратегію розвитку громадянської освіти. Метою Cтратегії є створення організаційно-правових засад для отримання громадянами компетентностей, що спрямовані на реалізацію і захист їхніх прав й обов’язків в суспільстві.

Реєстрація на ЗНО в магістратуру стартує у травні. Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні для окремих категорій абітурієнтів, які вступатимуть у магістратуру, розпочнеться 13 травня та триватиме до 3 червня.

Затверджені нові форми документів з підготовки фахівців. Зокрема, МОН затверджені нові форми заяв вступників про участь в конкурсі на навчання, форма заяви про участь у ЗНО до магістратури, форма відомості вступного випробування, форма наказу про зарахування тощо.

Уряд додатково спрямував 48 млн на зарплати вчителям. В КМУ зазначають, реалізація рішення має забезпечити оплату праці вчителів в окремих адміністративно-територіальних одиницях Волинської, Донецької, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Чернігівської областей.

Визначено результати другої сесії пробного ЗНО. Робочою групою Українського центру оцінювання якості освіти визначено поріг «склав/не склав» для тестів другої сесії пробного ЗНО, а також оприлюднені таблиці за шкалою 100–200 балів та шкалою 1-12 балів.

Затверджені програми ЗНО для вступу в магістратуру. Міністерством освіти затверджені програми, на основі яких укладатимуться тестові завдання для проведення єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування.

Проглядів матеріалу: 393 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)

     Традиційно, 1 квітня, на теренах Глибоцького району вшановують пам’ять невинно розстріляних земляків в урочищі Варниця поблизу села Біла Криниця.

Високоповажні гості у своїх виступах дали оцінку білокриницькому геноциду, в якому загинули тисячі невинних людей.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять, поклали вінки і квіти до підніжжя пам’ятного знаку “Буковинцям, які загинули 1 квітня 1941 року”. Група священників відправили панахиду.

Проглядів матеріалу: 319 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 01.04.2019 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024