Субота, 23.01.2021, 10:16Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Січень » 20

    На 18 тижні навчання програма НУШ пропонує другокласникам цікаву тему про неохідність цінувати те, що ми маємо. Учні протягом цього періоду мають навчатися аналізувати рекламу, тексти та вірші, розбиратися у різновидах перетворення інформації та вдосконалювати навички обчислення. А щоб вам і учням було простіше, ми створили добірку вправ, що покращать аналітичні здібності та креативність дітей.

Перетворення інформації у зображення

Поговоріть зі своїми вихованцями про перетворення інформації. Учні мають самостійно здогадатися, як людина сприймає оточуючий світ (завдяки органам чуття), та що допомагає нам перетворювати отриману інформацію у зображення, комікси, схеми, таблиці чи мапи думок.

Після невеличкого обговорення об'єднайте дітей у 3 групи і запропонуйте їм розглянути зображення. Кожна команда має спробувати, дивлячися на комікси, скласти свою історію із детальними подробицями: які настрої у героїв, що вони відчувають, що їх оточує, що кожен персонаж бачить, говорить, як діє тощо. Дайте волю дитячій фантазії! Єдине правило – не порушувати послідовність.

На картинці наведена проста ситуація. Вона лише для тренування! Далі буде дещо складніше, оскільки кожна група має описати конфліктну ситуацію та шляхи її вирішення.

У розповіді діти мають використати такі слова-синоніми (кожна група по 3 пари): говорити і розмовляти; студінь і холоднеча; бажати і зичити; пейзаж і краєвид; швидко і хутко; завірюха і хуртовина; відносини і взаємини; енергійний і активний; завзятий і потішний.

Якщо школярі не розуміють значення якоїсь із лексем, вони мають скористатись словником.

Удома діти можуть намалювати невеличку власну історію у вигляді коміксу (тема «Мої життєві цінності»).

Вплив реклами

Запропонуйте другокласникам двічі уважно переглянути рекламу і звернути особливу увагу на те, які прийоми в ній використано, щоб «подражнити» кіндером глядача. Після перегляду подискутуйте із учнями про вплив реклами на свідомість людей.

Запитання для обговорення:

  1. Які емоції викликала у вас музика, що грала у рекламі? Вона вас заспокоювала, чи змушувала хвилюватися? А яким був голос? Чи гармонічно поєднані музика та голосо?
  2. Які тваринки були на відео? Виникало бажання потримати їх на руках, погратися? Чи логічно доповнює музика образи у рекламі?
  3. Що пили тваринки на відео? А як ви гадаєте, чому показали цей кадр? Чи пов'язане молоко з продуктом, що рекламують? А чи є справжнє молоко у складі «кіндер мілк слайс»?
  4. Навіщо рекламодавці вирішили показати «кіндер мілк слайс» крупним планом? Чи виглядав він від цього більш привабливим?
  5. Чи хотілося вам скуштувати прорекламований продукт?

Після невеличкого обговорення поясніть дітям, навіщо рекламодавці використовують усі ці технології маніпуляції. Так діти вчитимуться розпізнавати вплив реклами і намагатимуться не вестися на хитрі прийоми.

Щоб закріпити отримані знання, учні мають самостійно назвати прийоми маніпуляції у наступних рекламних роликах. Ви можете натякати школярам на правильні відповіді, але не підказувати! Другокласники мають тренувати своє критичне мислення!

Робота із текстом ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 116 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2020 | Комментарії (0)

    În fiecare an ziua nașterii poetuli nepereche al neamului nostru este marcată în mod deosebit în incinta CIE Cupca.

Astfel chiar în ziua nașterii Luceafărului în toate clasele au loc lecții eminesciene, la care se vorbește, ținând cont de vârstă, despre viața și opera marelui nostru clasic.

În coridorul școlii este amenajată o importantă expoziție de cărți, ziare, reviste, desene de și despre Eminescu. Expoziția este pregătită de profesoarele de limba maternă a școlii noastre. Desenele aparțin școlarilor noștri. Elevii claselor mijlocii petrec și o mică victorină răspunzând la întrebările profesoarelor. Ele se referă la opera poetului.

Elevii claselor mari privesc și filme la calculator despre măsuri organizate în cinstea marelui poet.

Un recital poetic susțin elevii claselor mici și mijlocii îndrumate de profesoarele de limbă maternă.

Măsuri dedicate lui Mihai Eminescu vor avea loc pe parcursul lunii ianuarie.

Astfel planificăm să organizăm o serie de măsuri cu membrii cenaclului literar LĂMÂIȚA, dar și cu membrii cercului «Tinerii muzeografi» în incinta muzeului istoric din Cupca.

ELEONORA SCHIPOR

Проглядів матеріалу: 102 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2020 | Комментарії (0)

Проглядів матеріалу: 113 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2020 | Комментарії (0)

     Визначені школи, в яких проведуть інституційний аудит. Державною службою якості освіти затверджений перелік закладів середньої освіти, у яких у 2020 році будуть проведені інституційні аудити. До переліку включена 101 школа з різних регіонів України.

28 освітніх реєстрів МОН стали доступні онлайн. Міносвіти відкрило доступ до реєстрів, з якими можна ознайомитись на Єдиному державному порталі відкритих даних. За словами Ганни Новосад, метою відкриття реєстрів є спрощення комунікації між МОН та громадянами.

Президент підписав закон про вдосконалення вищої освіти. Закон має на меті врегулювання питань, що стосуються забезпечення якості вищої освіти, форм здобуття освіти, вимог до керівників закладів вищої освіти, Національної рамки кваліфікацій тощо.

МОН демонополізує ринок підвищення кваліфікації вчителів. Починаючи з 2020 року вчителі матимуть можливість підвищувати кваліфікацію не лише у державних, а й у приватних установах. За словами міністра освіти, державні установи з підвищення кваліфікації часто є неефективними.

Сертифікація має отримати довіру вчителів, - міністр. Ганна Новосад висловила переконання у необхідності продовження подальшого пілотування сертифікації вчителів та допустила можливість переходу від атестації до сертифікації вчителів у майбутньому.

Розпочалась реєстрація учителів на сертифікацію-2020. Цього року сертифікація відбуватиметься вже вдруге, а квота вчителів, які зможуть взяти в ній участь складає дві тисячі осіб. Реєстрація для участі у сертифікації триватиме до 31 січня 2020 року.

МОН оновило рекомендації з ведення класного журналу НУШ. Освітнє відомство оновило рекомендації щодо заповнення класного журналу учнів початкових класів. Документ містить вимоги до заповнення журналу класними керівниками та вчителями.

Новий закон «Про повну загальну освіту»: основні тези. Верховна Рада 16 січня ухвалила новий закон «Про повну загальну середню освіту». Ухвалення закону обумовлено потребою в нормативному забезпеченні реформування системи загальної середньої освіти, розпочатого після прийняття в 2017 році.

Деяких освітян переведуть на строкові контракти. Новий закон про середню освіту містить низку новацій, однією з яких є необхідність припинення безстрокових трудових договорів з усіма керівниками закладів середньої освіти та вчителями пенсіонерами.

Молоді вчителі проходитимуть педагогічну інтернатуру. Випускникам вишів, які не мають досвіду педагогічної діяльності, буде необхідно протягом першого року роботи у школі пройти педагогічну інтернатуру. Супровід молодого вчителя здійснюватиме педагог-наставник.

Робочий час та оплата праці вчителя за новим законом. Верховна Рада ухвалила новий Закон України «Про повну загальну середню освіту», яким визначено поняття робочого часу, механізм оплати праці та встановлення надбавок для педагогічних працівників.

Академічна доброчесність у школах стане обов’язковою. Закон «Про повну загальну середню освіту» містить норму щодо забезпечення академічної доброчесності у школах. Документ визначає види відповідальності учнів та вчителів за порушення принципів академічної доброчесності.

Проглядів матеріалу: 111 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 20.01.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2021