Субота, 27.04.2024, 12:58















Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Лютий » 05

    У середу, 05.02.2020 р., на базі Глибоцького РМЦ, відбулося чергове засідання Школи молодого працівника психологічної служби для психологів та соціальних педагогів, які працюють на посаді 3-ій рік.

Серед актуальних питань, над якими працювали учасники школи були:

  • Особливості проведення психолого-педагогічного семінару;
  • роль психолога в проведенні психолого-педагогічного консиліуму;
  • технологія розробки корекційно-розвиткової та профілактичної програми;
  • особливості підвищення кваліфікації в між атестаційний період;
  • круглий стіл: «Питання-відповіді щодо актуальних питань в трудовій діяльності працівника психологічної служби».

Слід зазначити, що засідання Школи молодого працівника відбулося в творчій та плідній атмосфері, а в кінці роботи психологи та соціальні педагоги отримали сертифікати учасників засідання.

Методист РМЦ   Колесник А. І.

Проглядів матеріалу: 254 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.02.2020 | Комментарії (0)

     Всесвітній день читання вголос вперше запропонувала проводити організація LitWorld 10 років тому. У 2020 році Всесвітній день читання вголос припадає на середу, 5 лютого. Читання вголос переросло в масштабний рух, який об’єднує читачів, письменників та слухачів по всьому світу. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн.

Головна мета - отримання спільної насолоди від читання та співпереживання історій, а також популяризація навичок грамотності.

Учасники акцій обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Свято спрямоване на те, щоб долучитися до читання книжок вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками щодо прочитаного, просто більше читати і спілкуватися між собою. До того ж, таке заняття сприятиме поповненню словникового запасу.

Всесвітній день читання вголос — гарна можливість обєднатися для великих і маленьких українських книголюбів.

Долучаймося до святкування Всесвітнього дня читання вголос за допомогою 4-ти простих кроків:

  • Оберіть книжку.
  • Визначте фрагмент, який би хотіли прочитати вголос.
  • Прочитайте вголос уривок із книжки, який запланували прочитати.
  • За бажанням сфотографуйте найцікавіші моменти з заходу та розмістіть фото у соціальних мережах із мітками #Всесвітній_день_читання_вголос #Читаємовголос.
Проглядів матеріалу: 329 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.02.2020 | Комментарії (0)

     Варіантів провести корисно та цікаво дозвілля – безліч, кажуть психологи.

Школярі  на вимушених канікулах. Попереду – тиждень без навчання, і це не значить, що його потрібно провести з гаджетами або перед телевізором. Психологи кажуть, що є безліч занять, які сподобаються вашій дитині й будуть для неї корисними.

«Відволікти дитину від телефону – не легка справа, але реальна. Якщо дитині запропонувати цікаві альтернативні ігри, вона неодмінно погодиться провести час граючись з вами, ніж сидітиме в гаджеті», – каже  практичний психолог Наталія Вікторівна.

Психолог запропонувала 5 ідей для проведення корисного дозвілля з дітьми:

Настільні ігри неодмінно мають захопити вашу дитину. Їх варто обирати за віком. Для учнів початкової школи буде цікаво пограти у «ходилки-бродилки з кубиком», для підлітків та старшокласників – монополію та інші ігри, які розвивають логічне мислення. Лото, карти, пазли – теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.

Заняття для розвитку теж будуть доречні. До цієї категорії можна віднести розмальовки, ліплення з пластиліну. Звичайно ж, такий вид діяльності сприяє розвитку творчих здібностей. А ще можна запропонувати дитині виготовити фотоколаж сім’ї. На великому аркуші паперу можна намалювати велике дерево, на гілках якого приклеїти фотографії членів сім’ї. Таке заняття неодмінно сподобається вашій дитині.

Хатні справи. Долучайте дітей до домашньої роботи – їм цікаво, а для вас неабияка допомога. Можна разом помити посуд, приготувати смачну страву або полити вазони. А ще можете разом з дитиною посадити якусь рослину в горщик та стежити за її ростом.

Звичайне читання перетворіть у гру. Після прочитання казки або оповідання спробуйте разом з дитиною влаштувати за її мотивами домашній театр. Цікавим для дітей буде також театр тіней. Для цього необхідно встановити настільну лампу біля стіни і руками показувати фігури тварин.

Ведення щоденника. Купіть для дитини гарний блокнот, який застібається на замочок чи закривається на ключик. Їх у продажі є безліч варіантів. Запропонуйте своєму чаду щоденно вести блокнот, записувати туди свої думки та описувати, як минув день. Це допоможе розвивати пам’ять дитини та розвине здатність чітко висловлюватися.

«Кожним мамі та татові корисно задавати собі одне запитання: «Коли моя дитина підросте і буде згадувати своє дитинство, що вона буде пам’ятати?» Відповідаючи на це запитання кожен повинен зрозуміти, чи правильно дитина проводить своє дозвілля. Зрозуміло, що батьки, які прийшли з роботи, не завжди можуть активно проводити з дитиною час. І телефон для батьків інколи є рятівним. Але пам’ятайте, що діти дуже швидко виростають. Тому шукайте скрізь балансу – аби був час і для себе, і для дитини», - радить батькам практичний психолог Наталія Ханецька.

У якому віці можна лишати дитину вдома наодинці

У зв’язку з оголошенням у школах карантину діти залишаються вдома. Батькам, які мають молодших школярів і працюють, іноді доводиться ламати голову - як бути: залишатися з дитиною вдома чи спробувати залишати її вже наодинці. Добре, якщо поруч бабусі, дідусі, сусіди, знайомі, які можуть придивитись за дитиною. А якщо нема? У якому віці можна залишити вдома дитину насамоті розповідає  практичний психолог Галина Орєхова:

«Юридично залишати насамоті дитину до 11 років заборонено. З психологічної точки зору теж. Однак, є діти, яких і в 15 років залишити наодинці небезпечно. Як дізнатися, чи готова ваша дитина бути деякий час одна? Для цього запитайте, скажімо, дитину чи погана звичка гризти нігті. Здебільшого діти відповідають, що це погано. На перший погляд, батьки вважають, що дитина молодець і що вона все правильно каже. Після цього поставне друге питання: «Чому ти вважаєш, що це погано?». Якщо у дитини є сформоване відчуття "я" і "що важливо для мене", то вона відповідатиме: «У мене нігті будуть не красиві…», «Це погано для мого здоров’я». Якщо ж у дитини цього поняття ще немає, відповідь буде: «Бо мама буде сваритися і дітки будуть сміятися». Відчуваєте різницю? Ось це запитання можна використовувати перевіряючи, чи готова ваша дитина бути вдома одна. Якщо дитина не лише розуміє, що є погане і хороше, а коли усвідомлює, чому це для неї погано а ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 339 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 05.02.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2024