Середа, 06.12.2023, 09:12Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Лютий » 28

   Сучасна хореографія - саме той стиль танцю, якому притаманні ритміка, пластика, музикальність і чіткість рухів під модну та актуальну музику. Сучасні танці не мають кордонів, вони відображають буквально всі ідеї і можливості танцюриста на сцені.

З метою пошуку та підтримки обдарованих дітей 27.02.2020р. відбувся районний етап обласного конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття» Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша. Оцінювало виступи журі: Чорней М.К. (керівник хореографічних гуртків Глибоцького РБТДЮ); Белькевич К. С. (хореограф Глибоцького РБТД); Берник В.Г. (хореограф школи Лідер); Шова Д.Л. (керівник хореографічних гуртків Глибоцького РБТДЮ); Стрельчук О.К. (директор Глибоцького РБТДЮ).

За підсумками конкурсного перегляду журі відмітило та нагородило наступні колективи:

Молодша вікова категорія

І місце - колектив сучасного танцю «Gran- pri» студіо-данс Глибоцької гімназії, кер. Белькевич К. С., Лупул А.

ІІ місце – хореографічний колектив «The world of dance» Коровійської ЗОШ, кер. Чорней М. К.

ІІ місце - хореографічний колектив Кам’янської ЗОШ, кер. Українець Д.

ІІІ місце - хореографічний колектив «Ритм і подих» Карапчівського ліцею, кер. Амарій І. Є.

ІІІ місце – колектив сучаснго тацю «Небесне сяйво» Глибоцького РБТДЮ на базі Станівецького НВК, кер. Шова Д. Л.

ІІІ місце - хореографічний колектив Старововчинецького ліцею, кер. Шова Д. Л.

ІІІ місце – хореографічний колектив «Sun Life dance studio» Валякузьминської ЗОШ, кер. Костащук С. А.

Середня вікова категорія

І місце - колектив «Каприз» Чагорської ЗОШ, кер. Чорней М. К.

ІІ місце – колектив сучасного танцю «Небесне сяйво» Глибоцького РБТДЮ, кер. Шова Д. Л.

Старша вікова категорія

І місце - колектив «Dance family» Молодійської ЗОШ, кер. Сідор О. Г.

І місце - колектив «Gran- pri ... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 286 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

     Вітаємо нашу команду з ІІ місцем в обласній виставці - конкурсі декоративної творчості. Наші маленькі гуртківці (Яловінська Ірина, Шманько Анна, Стрельчук Єлізавета, Куляк Анастасія, Ротар Валерій), як справжні актори, розіграли українську народну гру "Гуси, гуси, додому!". Дякую нашому керівнику гуртка, Божеску Георгію Антоновичу, вчителю Йорданештської ЗОШ 2, його вихованцю Кирчу Костянтину за майстерно виготовлених дерев'яних гусей і вовка, Ірині Фруцькій та її гуртківцям - за декоративний розпис і представлення гри, методисту Валентині Даріївні - за методичну допомогу і підготовку дітей. Спільними зусиллями - здобуваємо перемоги!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 212 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

     25 та 27 лютого 2020 року на базі Глибоцького методичного центру відбулося навчання (у формі тренінгу) керівників та вихователів закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів Глибоцького району за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт: середній вік». Навчання провела методист РМЦ Лариса Петрик.

Сприятлива психологічна атмосфера налаштувала учасників на взаємодію та співпрацю. Серед учасників були вихователі, які в новому навчальному році виявили бажання працювати за освітньою програмою «Впевнений старт: середній дошкільний вік», саме це спонукало дізнатися про переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплексом.

Під час презентації учасники детально ознайомились із структурою та змістом ПМК «Впевнений старт: середній дошкільний вік».

Педагоги опрацювали та отримали роз’яснення щодо використання всіх складових програмно-методичного комплексу: «Книга вихователя», «Набір плакатів», «Набір розвивальних завдань», «Книга для батьків» та «Альбом з художньо-творчої діяльності». On-line демонстрація сайту та сторінок у Fb також отримала схвальні відгуки у вихователів.

Работа під час тренінгу була досить продуктивною, цьому сприяло те, що серед учасників були вихователі, які працювали в минулому році за освітньою програмою «Впевнений старт: старший дошкільний вік».

Вихователі високо оцінили роботу авторів проєкту, які розробили навчально-методичний комплект до Програми, а також дали можливість педагогу обирати рівень реалізації змісту Програми.

Озброєні новими знаннями, педагоги націлені впроваджувати у своїх закладах освітню програму «Впевнений старт: середній дошкільний вік».

Апробація освітньої програми «Впевнений старт: середній дошкільний вік» на теренах дошкілля Глибоччини проходить успішно: педагоги та керівники ЗДО дають високу оцінку програмно-методичному комплексу і відзначають ефективність та освітній потенціал Програми.

 

 

 

 

 

 

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 245 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

       27 лютого відбувся районний семінар вчителів 1-2 класів ( шкіл з румунською мовою навчання) на базі РМЦ з проблеми:«Активізація пізнавальної діяльності молодших школярів».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 227 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

     Згідно плану роботи атестаційної комісії Тереблеченської ЗОШ І-ІІІ ступенів та з метою оцінки результативності роботи педагогічних працівників, які атестуються у поточному навчальному році, двадцять п’ятого лютого в Тереблеченській школі пройшов День відкритих дверей.

На другому уроці колеги відвідували відкритий урок з інформатики у 5-му класі на тему «Способи опису алгоритму. Програма», що провів вчитель Панчук Дорин Васильович. Всі присутні відчули позитивне налаштування учнів до сучасно організованого уроку. Вчитель використав мультимедійну техніку, різноманітні форми та методи роботи: учні відповідали на питання, виконували завдання за словесним та графічними алгоритмами, практичні завдання на комп’ютерах, сканували QR коди і за посиланням вирішували тести в інтерактивній грі «Скачки».

Третій урок літератури (румунської та зарубіжної) презентувала Мандюк Віолета Георгіївна у 7-му класі на тему: «Alexei Mateevici, poezia «Limba noastră». Teme, motive. Structura. Mesajul de idei și sentimente. T.L. Genul liric. Imnul. Oda.» Вчителька показала високу майстерність організації уроку. На фліп-чарті були представлені портрети поетів та письменників, які оспівували у своїх творах рідну мову. Учні висловлювали свою любов до рідної мови, представляючи свої презентації та твори, читаючи вірші на пам'ять. Вони працювали в парах та самостійно, писали вислови про мову на листочках для «дерева пізнання», знаходили відповідність між ілюстраціями та висловами з твору, із задоволенням виконували запропоновані їм вправи. Відео слайди, вишивані сорочки, цитати про мову та ліричне висловлювання вчительки про красоту рідної мови, ввели всіх присутніх у надзвичайний світ літератури.

Четвертий урок з української мови на тему «Закріплення теми Іменник» у 4-му класі, представила Савчук Лілія Тодорівна. На початку уроку учні прийняли правила, а розгадуючи кросворд, знайшли назву теми. Вчителька використала відео слайди із завданнями та відповідями для самоперевірки. Учні працювали у групах та парах, вирішуючи практичні завдання, здійснювали відеомандрівку найкращими місцями України та нашого чудового краю, а в кінці уроку отримали медалі-зірки.

Всі уроки пройшли під гаслами вдало підібраних епіграфів, на високому методичному рівні, складеними за сучасними вимогами, із використанням ТЗН та інтерактивних технологій.

Обговорення під час круглого столу пройшло емоційно, всі ділилися своїми позитивними враженнями.

ЗДНВР Чупрун В.Л.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 231 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 1936 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

      27 лютого відбувся районний семінар вчителів хімії та біології на базі Йорданештської ЗОШ І-ІІІ ст. з проблеми:«Розвиток творчих здібностей учнів на уроках хімії та біології засобами критичного мислення».

Свою роботу учасники семінару розпочали в актовому залі Глибоцького методичного центру. В круглому столі взяла участь завідувачка РМЦ Намака О.С. Розглянули важливі питання, такі як можливості для вчителів: підвищення кваліфікації, а також методичний коментар до теми розвитку творчих здібностей учнів. Дальше працювали за планом. До проведення районного семінару приєдналися вчителі хімії та біології Йорданештської ЗОШ І-ІІ ст. Опаєць Л.М. та Шородок М.Г.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 308 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)

     У 2020 році, на державному рівні, відзначається знаменна дата - 95 років від появи перших державних закладів освіти України, до яких прийшли навчатись діти й молодь - справжні юні натуралісти.

Сьогодні цю поважну дату відзначає разом з педагогами та батьками вся юнь України, адже кожен з них в більшій чи меншій мірі долучається до охорони довкілля, збереження рослинного і тваринного світу рідного краю. Але серед них є особлива когорта – це юні натуралісти, які через все своє життя проносять любов та бережливе ставлення до природи. Тож, доречно, що цього річ районний конкурс екологічних агітбригад «Земля-наш спільний дім» проходив під гаслом «Країні Юнатії 95»!

Команди-учасники представили свої презентація еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу та конкурсні виступи.

За підсумками журі переможцями стали:

І місце«VIP – агітбригада» Коровійської ЗОШ, керівники Пентелейчук Анастасія Вікторівна, Скутар Костянтин Дмитрович

ІІ місце - Команда «Екоюнь» Старововчинецького ліцею, керівник Сидоряк Тетяна Дмитрівна

ІІІ місце - команда «3D» Багринівської ЗОШ, керівник Горечка Мар’яна Іванівна, Прокопюк Родіка Георгіївна

Вітаємо переможців!!! Бажаємо подальших успіхів!!!

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 376 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 28.02.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023