Четвер, 30.11.2023, 16:46Ви увійшли як Гість
Група "Гості"RSS
Освітній простір Глибоччини


          Головна                    Мій профіль          Вихід
Вхід на сайт

Наше планування
ЗНО 2019-2020
Олімпіади 2020
Закон "Про освіту"
Дошкільна освіта
Ліцензування
Меню сайту
Крилаті вислови
На сайті працюють

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
На сайті працювали
Вік сайту
Команда сайту
Архів записів
Головна » 2020 » Лютий » 10
Проглядів матеріалу: 809 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

    8 лютого 2020 р. у стінах Валякузьминської школи відбувся традиційний вечір-зустріч випускників, на якому були присутні випускники різних років.

З теплими словами до випускників звернулися: директор школи - Паламар Світлана Дмитрівна; заступник голови Волоківськоі ОТГ - Тодосан Сергій Михайлович.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих вчителів та випускників, які вирушили в далеку дорогу вічності, залишивши на землі добрий слід.

Для гостей святкового вечора була підготовлена класним керівником 9 класу Возняком Миколою Миколайовичем та педагогом-організатором Загарюк-Дамян Крістіною Степанівною цікава програма: музичні вітання від майбутніх випускників - учнів 9 класу «Коли ти станеш дорослим» (музичні керівники: Смирнов Юрій Миколайович, Смирнова Лілія Василівна) й цікаві запитання та завдання для випускників, запальні танці від вихованців «Школа танцю та фітнесу "SUN Life dance studio" при шкільній філії с.Валя Кузьмина молодша група - "Cherry Band" - "На перерві", старша група "Ice Crew" - "Хіп-хоп 90-х" та неймовірна гімнастика від Когут В. (керівник: Костащук С.А.). Також учнями 8 класу Тихон М. і Врабієм Д. була показана цікава сценка про колишніх однокласників .

Атмосфера в залі була надзвичайно хвилюючою та невимушеною, наповнена спогадами про юність, про цікаві уроки і галасливі перерви, дружбу і, звичайно ж, перше кохання…

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже 20 років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднали вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Хоча і не можливо передати все те, що було на зустрічі, але ці фото допоможуть тим, хто не прийшов, відчути себе часткою дійства.

Після урочистої частини випускники мали можливість заглянути до своїх класів та згадати шкільні роки.

... Читати далі - тисни тут

Проглядів матеріалу: 278 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

Хто володіє інформацією - той володіє світом.
Натан Ротшильд
У нашому освітньому закладі для учнів та вихованців призупинено освітній процес, а колектив Петричанського НВК продовжує підвищувати та удосконалювати свої знання.
Наприкінці тижня у закладі відбулися педагогічні читання на тему: "ІКТ та використання їх елементів в освітній діяльності". Адже, впровадження в освіту інформаційно комунікаційних технологій сприяє підвищенню її якості, а також удосконаленню організації роботи освітнього закладу та управління ним.
Педагогічними працівниками було висвітлено ряд тем: "Використання інноваційних технологій в управлінській діяльності",(директор Катренюк М.П.), "Використання ІКТ на уроках у початковій школі" (вчитель Воробець Л.А.), "Використання ІКТ на уроках як засіб підвищення якості навчальних досягнень учнів" (вчитель Стругарь Л.П.), "Використання ІКТ на уроках інформатики у початкових класах" (вчитель Піцул А.М.), "Інноваційні технології на уроказх математики в початковій школі"(вчитель Шелепюк С.М.), "Використання ІКТ у навчально-виховній роботі з дітьми" (вихователь Мельничук А.Д.), "Роль інформаційно-комунікаційних технологій у підтримці інклюзивного навчання" (вихователь Козачук Ю.М.), "Використання ІКТ в закладах дошкільної освіти" (вихователь Назаренко В.Ю.),", "Застосування ІКТ для розвитку та навчання дітей дошкільного віку" (вихователь Кузик І.І.).
Під час обміну думками, було зауважено, що, використання педагогами та адміністрацією закладу освіти сучасних технічних засобів та Інтернет ресурсів дає можливість значно покращити результати освітнього процесу та діяльність закладу в цілому.
 
Проглядів матеріалу: 288 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

   08 лютого 2020 року відбулося нагородження переможців-учасників фінального етапу, а також урочисте відкриття фінального етапу Конкурсу на базі Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки.

У фінальному етапі Конкурсу беруть участь по три особи від 5-11 класів закладів загальної середньої освіти з числа переможців третього етапу Конкурсу.
Серед учасників державного етапу конкурсу - учениця 6-б класу Глибоцької гімназії ВОРОБЕЦЬ МАРІЯ. Підготувала ученицю до конкурсних змагань вчитель української мови та літератури Чугуєва Наталя Василівна.
Бажаємо успіхів та перемоги талановитій гімназистці!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Проглядів матеріалу: 273 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

    Інститут модернізації змісту освіти рекомендує українським школам провести заходи, присвячені Міжнародному Дню рідної мови, який відзначатиметься 21 лютого. Відповідний лист направлений на адреси ректорів обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

В Інституті модернізації змісту освіти наголошують, що Українська держава прагне створити належні умови для задоволення освітніх потреб представників усіх етносів з метою збереження власної етнічної самобутності.

Виходячи з цього, у ІМЗО рекомендують організувати та провести у школах зустрічі з письменниками, творчі диспути, фестивалі, мовні конкурси, книжкові виставки, літературні подорожі, презентації, круглі столи або тематичні уроки.

Окрім того, школи можуть долучитись до написання диктантів національної єдності.

«Запрошуємо всіх бажаючих у рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови до написання диктантів національної єдності українською мовою, мовами корінних народів і національних меншин», - йдеться у листі ІМЗО.

Інститутом надано тексти двох диктантів для шкіл, які виявлять бажання приєднатись до ініціативи.

тексти диктантів

Проглядів матеріалу: 232 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

    Розпочалась реєстрація на ЗНО 2020. Цього року тести ЗНО традиційно складатимуть майбутні вступники до вишів, а також випускники старшої школи, учні та студенти, які цього року здобувають повну середню освіту і проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

МОН продовжить розвивати механізм сертифікації вчителів. За словами міністра освіти, сертифікація дозволяє заохотити вчителів, а також надати їм можливість заявити про себе. Цього року участь у сертифікації виявили бажання взяти 1 711 вчителів початкових класів.

Гроші на НУШ витрачались абияк, - голова Рахункової палати. Результати аудиту ефективності використання субвенції для НУШ свідчать про те, що для багатьох чиновників головним було якнайшвидше використати гроші на шкільні меблі та навчальні матеріали.

Три області проведуть пілот з фінансування профосвіти. Фінансування регіонального замовлення у закладах профосвіти Вінниці, Одеси та Сум відбуватиметься за рахунок обласних бюджетів, а не міських. Умови, за якими проходитиме пілот, схвалені на засіданні Кабміну.

МОН кардинально змінило систему фінансування вишів. Заступник міністра освіти Єгор Стадний наголошує, що Міносвіти насамперед цікавить допомога сильним університетам і сильним викладачам. Відомство в 2020 році змінило економічні стимули для вишів.

Рада не стала скасовувати новий закон про середню освіту. Верховна Рада відхилила проект постанови щодо скасування рішення про прийняття Закону України «Про повну загальну середню освіту», який був проголосований парламентом 16 січня.

Профспілка просить депутатів не звужувати права освітян. Профспілка працівників освіти наголошує на необхідності збереження законодавчої норми, яка передбачає право педпрацівників на встановлення найнижчого для них окладу на рівні трьох мінімальних зарплат.

Чверть шкільних меню не відповідає нормам харчування. В Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомили, що невідповідність меню спричинена, зокрема, обмеженим асортиментом харчових продуктів у закладах освіти.

Держслужба якості освіти перевірить 58 вишів. За словами голови Державної служби Руслана Гурака, 60% закладів вищої освіти, у яких будуть проведені перевірки в 2020 році, мають високий ступінь ризику діяльності у сфері вищої освіти.

Під час карантину у вчителів має зберігатись зарплата. У Профспілці працівників освіти і науки наголошують, що за вчителями шкіл, у яких призупинено навчальний процес через епідеміологічну ситуацію, має зберігатися заробітна плата.

Усі діти мають володіти українською, - Новосад. Міністр освіти заявила, що МОН припиняє політичні дискусії щодо мовного питання для шкіл з мовою навчання національних меншин і зосередиться на роботі з вчителями та методистами навколо питань підвищення якості навчання.

Проглядів матеріалу: 264 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)

    На виконання наказу Департамент у освіти і науки Чернівецької ОДА від 27.09.2019 №421 «Про організацію заходів щодо підвищення якості знань випускників закладів освіти Чернівецької області з української мови та літератури» на базі районного методичного центру 7 лютого 2020 року відбулася серія майстер-класів, каскадних занять для вчителів української мови та літератури. Під час яких тренери здійснили консультування та навчання педагогів щодо сучасних методів підготовки до ЗНО.

 

Проглядів матеріалу: 270 | Завантажив: Ulia_RMC | Дата: 10.02.2020 | Комментарії (0)


Пошук

Підсумки

Юна Еліта

Фінанси

ЛМТ

Реєстрація ДНЗ

Сокіл "Джура"

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Пройди тестування

SMS листування

Copyright MyCorp © 2023