Архів записів
Головна » 2020 » Лютий » 27 » 75-а районна спартакіада школярів
10:20
75-а районна спартакіада школярів

Сьогодні на базі Глибоцької ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік 75-ї районної спартакіади школярів між командами шкіл І-ІІ ступенів. В цих змаганнях взяли участь команди дівчат Грушівського НВК, Червонодібровського НВК, Валякузмінської ЗОШ та Йорданештської ЗОШ № 2. Першими відкрили змагання команди Грушівки та Червоної Діброви. Вже з перших хвилин гри виникла неабияка боротьба. Чаша терезів поперемінно схилялася то в один бік, то в інший. Перша партія завершилася перемогою дівчат Грушівського НВК, в другій перемогли наші дівчата. Долю зустрічі вирішила третя, вирішальна партія, в якій нашим дівчатам все ж таки вдалося вирвати перемогу. В цьому ж турі команда Йорданештської ЗОШ № 2 впевнено перемогла команду Валякузмінської ЗОШ. У другому турі вже наші дівчата зустрічалися з дівчатами Валякузмінської ЗОШ і також легко здолали їх опір. Команда з Йорданешт, в свою чергу, обіграла команду дівчат Грушівського НВК. Отже долю 1-го і 2-го місця вирішувала особиста зустріч команд Йорданештської ЗОШ № 2 та Червонодібровського НВК, а долю 3-го і 4-го - зустріч команд Грушівського НВК та Валякузмінської ЗОШ. За результатами цих ігор переможцями змагань стали наші дівчата, друге місце у команди Йорданештської ЗОШ № 2, третіми стали дівчата Грушівського НВК, ну і замкнула турнірну таблицю команда Валякузмінської ЗОШ. Цікаво, що минулого року трійка лідерів цього турніру була такою ж, а дівчата нашої школи стають переможцями цих змагань вже 5-й рік поспіль.
Склад нашої команди: Никорюк Карина, Коба Наталія, Москалюк Діана, Москалюк Ілона, Гушул Христина (9 клас), Дущак Валентина, Костеняк Катерина (8 клас), Гришукова Каріна (7 клас), Чоботарь Катерина та Кравченко Дар’я (6клас). Морально підтримувала команду Рожок Вікторія (7 клас). То ж вітаю наших дівчат з цією чудовою, хоч і непростою перемогою, а нашим хлопцям бажаю повторити цей успіх (змагання з волейболу серед юнаків відбудуться вже через 2 тижні, а саме 12 березня). Слідкуйте за новинами.

Переглядів: 266 | Додав: Ulia_RMC | Рейтинг: 5.0/1